Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. augusztus 26., szerda 18:50

elég sok indok, érv volt az eladása mellett, az érdekelne, hogy aki arra nyom, hogy megtartaná az minek?
Kép

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 26., szerda 18:47

Azért Szalait lerakják padra, sőt kirakják a keretből. Mi meg mit csinálunk? MIT CSINÁLUNK????
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. augusztus 26., szerda 18:44

Bárcsak úgy járnánk, hogy hoznák a helyére a jobbnál jobb játékosokat. de hát de gea kell, az a hiányposzt meg danilo.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

sentry

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 26., szerda 10:26

Ez a rémálmom, hogy úgy járunk Bale-lel mint ahogy a Hoffenheim Szalaival... :(

k!ll3rcsöcs
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 24., hétfő 11:28

Azért a sebessége is rengeteget kopott. Pl amikor az első félidőben volt az a megmozdulás, amikor a kapus mellett eltolta a labdát, majd az oldalhálóba rúgta... na akkor is amikor szaladt a labda után, olyan érzésem volt, mintha nem teljes erőbedobással futna érte. És rengetegszer van ilyen érzésem. A flegmaság meg hab a tortán...

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 24., hétfő 11:20

Dehogy volt jobb a többieknél. Az első félidőben aktív volt, meg is lepett vele, viszont a sok eladott labdával már nem. Hihetetlen milyen pontatlanul passzol. A második félidőben meg eltűnt, amikor meg hozzá került a labda, akkor jött valami hanyag passz vagy cselnek látszó valami és már is az ellenfélnél volt a labda.
Lehet, hogy James lassú, Isco meg néha túlvállalja magát a cselekkel, de mindkettő százszor hasznosabb, mint a walesi. James is kiosztotta a szokásos gólpasszal felérő passzt, amit Ronaldo 10-ből 9-szer befejel. Plusz Danilot is kiugratta egyszer nagyon szépen. Szóval állítom, hogy félóra alatt többet csinált, mint a vadló. Egyedül sebességben veri őket, amiből nagyon ritkán lesz haszna a csapatnak sajnos.

k!ll3rcsöcs
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 24., hétfő 10:29

69erssam írta:Kis elfogultságot vélek felfedezni..az ipse tegnap akart..sokat volt játékban..a többiekhez képest jobban játszott..bár az tény, hogy az adott poszt amin szerepel egy egylábas játékosnak nem igazán perfect..egyébként kezd Khedirára hajazni..hosszú haj...szakáll.."HERCEGES" kinézet...a pályaszélétől beljebb játszik...2-3 meccs és már a posztjuk is egyezni fog :Đ
Az igaz, hogy akart, de még mindig nagyon kevés amit hoz. És ami számomra még mindig a legbosszantóbb, az az egylábassága. Egy kezemen meg tudom számolni jobb lábbal hányszor ért labdába tegnap. És ez meghatározza az egész játékát, a testtartását amikor várja a labdát, a mozgását, a beadásait, mindent. NEVETSÉGES, hogy semmilyen fejlődést nem mutat ilyen szempontból, pedig nem olyan nehéz fejleszteni a gyengébbik lábat.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 24., hétfő 9:18

ericco írta:Tévedés. Khedirának nem volt posztja. Ő ott volt mindenhol egyszerre, ott tűnt fel, ahol csak akart :mrgreen:
Hát tegnap Bale is bejárta az egész pályát...
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 24., hétfő 8:34

Tévedés. Khedirának nem volt posztja. Ő ott volt mindenhol egyszerre, ott tűnt fel, ahol csak akart :mrgreen:
Merci Zizou!

69erssam

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. augusztus 24., hétfő 8:23

Kis elfogultságot vélek felfedezni..az ipse tegnap akart..sokat volt játékban..a többiekhez képest jobban játszott..bár az tény, hogy az adott poszt amin szerepel egy egylábas játékosnak nem igazán perfect..egyébként kezd Khedirára hajazni..hosszú haj...szakáll.."HERCEGES" kinézet...a pályaszélétől beljebb játszik...2-3 meccs és már a posztjuk is egyezni fog :Đ

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 24., hétfő 1:10

wxyz írta:nem feltétlenül. teljesítménye középszerű volt. viszont látható rajta a javulás. sebességes, mozgása feljavult a tavalyi évhez képes, amikor ezekben igen nagy visszafejlődést produkált
én mindenesetre várok pár meccset még az ítélkezéssel
Egy picit tényleg javult de olyan poszton játszik, ahol semmi keresnivalója nincsen és ezért ugyanúgy gondot okoz. :/

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. augusztus 24., hétfő 0:58

nem feltétlenül. teljesítménye középszerű volt. viszont látható rajta a javulás. sebességes, mozgása feljavult a tavalyi évhez képes, amikor ezekben igen nagy visszafejlődést produkált
én mindenesetre várok pár meccset még az ítélkezéssel

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 24., hétfő 0:18

ismét szar vótá'

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 21:04

Hungarokatalán írta:Lehet, h lefogtok hülyézni emiatt, de külső szemlélőként azt vettem észre, h gyakorlatilag mindenért Béla van elővéve. Aki ért a focihoz, az a leigazolásánál tudhatta, h hatalmas flop lesz. Sejtettem, h Spanyolban nem tudja majd kamatoztatni képességeit. Meg is lepett, h az 1. szezonjában ilyen jó teljesítményt tudott nyújtani. Amennyit láttam a tavalyi szezonotokból, az megragadt, h amikor Bale sérült volt, akkor toltátok a legjobban, és ahogy visszatért gyengébben játszottatok. Alapesetben ilyenkor az edző kirakja a féket a csapatból, ez nem történt meg. Erről sztem nem Bale tehet, hanem aki ragaszkodik hozzá. Jelen esetben Perez, úgy h elöszőr őt kéne elzavarnotok, mert ő problémák forrása.

Akkor zidane és én is hülyék voltunk.... :D :D teljesen biztos voltam benne hogy tovább fog fejlődni,hiszen évek alatt folyamatosan ezt tette rendre. A stilusa meg pont hogy bizakodásra adott okot,hiszen az elméletem szerint neki a többiek fölé kellett volna már emelkednie,most nézzétek el,hogy sokan a labdára rátekeredő egyhelybentechnikás semmire sem menőket szeretik..... Ő nem egy bazd előre fuss utána labdarúgó volt,nem azért lett a legjobb ott mert gyors volt,hiszen 36 másik ilyen gyors ember is van ott,attól sem hogy akkorát rúg a labdába,hogy vérhólyag lesz rajta...ő nem véletlen lett ott a legjobb,a tükörképe volt a mostaninak,egy állat volt,aki hajt,akar,aki ha kell odébbpakolja a védőt hogy legyen helye és már veri is be a bogyót,minden pillanatban oda kellett figyelni mert ha nem álltál rá gólt szerzett...fejjel,jobbal,ballal,elesve,ugorva,közelről,távolról...mindenhonnan.....nagyon jó volt,tényleg,nem véletlen frankóztam a gyereket,nem érdekes hogy brit,mert csomó olyan megoldása is volt,ami itt sima liba,és simán verhette volna a védelmeket.....a játéka persze nem volt túlbonyolitva soha sem,de nagyon energikus és célratörő volt...győztes hozzáállás stb...........ez van,nem jött be. Egy dologban tudom magamat védeni,hogy bale tudása,ereje,hasznossága,minden ami fontos egy sikerhez,győzelemhez,az a pl.ben megvolt....itt meg kb egy alatt nullára írodott le,az egész ember mozgása,tekintete olyan nagyképű forma....olyan mint aki elszállt és hiába vak mint steve wonder,elhiszi hogy ő a legjobb....és az nagy baj......persze ebben ludasa vezetőség is,sőt.....ők azok akik igazán,hiszen a kijelentések(bbc mindig kezd),az nagyon negativan hat egy versenysportolóra.....az elnöki engedékenység..stb...ezek károsak és rontják a morált,a versenyhelyzetet,ami a csapatnak kár.
Én sem szeretem már,mert nekem első a csapat....és aki nem akar,aki nem hajt,az NEM LABDARÚGÓ......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Sastre
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. augusztus 21., péntek 20:23

ziro4vr írta:
Sastre írta:Hát igen, szép párhuzamot lehet vonni közé és Beckham közé. Beckham se volt egy nagy labdabűvész, volt egy jó jobb lába, és gürizett. Volt amikor védekező középpályást játszott. Gürcölt, küzdött, megtett mindent a csapatért.

Bale is kb ennyi, csak ő gyorsabb egy fokkal, mint Beckham... és talán gyengébb a bal lába, mint Beckham-nek a jobb. Viszont ő se egy labdazsonglőr... de nem is akarja ezt a hiányosságát ellensúlyozni...
Kicsit ellentmondásos lett ez. A hozzáállásukban óriási különbség van, Beckham a szűkös eszköztárát bővítette azzal, hogy nem derogált neki cipelni a zongorát, mert belátta hogy Madridban ő erre lehet jó a zsenik mellett. Bale arca meg fordítottan arányos a teljesítményével, kezdetben ő is hajtott, aztán egy fullos előszezon után, mikor feljebb léphetett volna az amúgy nem rossz első szezonja után, egy akaratgyenge kis izomtibi lett, nulla hajtással, nulla közösségi szellemmel, nulla reális önképpel. És ezekre csak ráerősítettek Perezék azzal, hogy egy torz visszaigazolást küldtek felé, hogy nyugi haver, fontos vagy, jó vagy, kellesz.
Szerintem nem ellentmondásos. A képességeik hasonlóságában gondoltam párhuzamot vonni, viszont Beckham a hozzáállásával mégis olyan játékossá vált itt, akire szerintem nem gondolunk vissza rossz érzéssel. Bocs, ha félreérthető volt.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 21., péntek 20:16

Sastre írta:Hát igen, szép párhuzamot lehet vonni közé és Beckham közé. Beckham se volt egy nagy labdabűvész, volt egy jó jobb lába, és gürizett. Volt amikor védekező középpályást játszott. Gürcölt, küzdött, megtett mindent a csapatért.

Bale is kb ennyi, csak ő gyorsabb egy fokkal, mint Beckham... és talán gyengébb a bal lába, mint Beckham-nek a jobb. Viszont ő se egy labdazsonglőr... de nem is akarja ezt a hiányosságát ellensúlyozni...
Kicsit ellentmondásos lett ez. A hozzáállásukban óriási különbség van, Beckham a szűkös eszköztárát bővítette azzal, hogy nem derogált neki cipelni a zongorát, mert belátta hogy Madridban ő erre lehet jó a zsenik mellett. Bale arca meg fordítottan arányos a teljesítményével, kezdetben ő is hajtott, aztán egy fullos előszezon után, mikor feljebb léphetett volna az amúgy nem rossz első szezonja után, egy akaratgyenge kis izomtibi lett, nulla hajtással, nulla közösségi szellemmel, nulla reális önképpel. És ezekre csak ráerősítettek Perezék azzal, hogy egy torz visszaigazolást küldtek felé, hogy nyugi haver, fontos vagy, jó vagy, kellesz.
Nem illik.

Hungarokatalán
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. augusztus 21., péntek 20:16

Remy írta:Nekem nem az a bajom vele, hogy szarul tolja, hanem ahogyan tolja a "focit". Lehet hibázni, mindenki hibázik. DE amikor már nem is küzd, nem érdekli semmi, csak a nagy pofája, akkor az már idegesítő. Ergo felőlem kezdhet, DE akkor tegye oda magát. Küzdjön, mint az első évében. Pedro se egy extra játékos, de mégis hasznos volt nektek, mert küzdött. Ez a különbség. Ő csak fent van a pályán, mert azt hiszi, hogy ő a legnagyobb világsztár és 10x aranylabdás.
Vágom, engem is idegesítene,ha mondjuk Mathieu elkezdene nagyképüsködni a semmire, de mint írtam normál esetben ilyenkor kikerül az adott játékos a kezdőből. Nálatok ez nem így van, szerintem ez nagyobb probléma, mint h Bale rosszul teljesít,és ezért nem ő a felelős.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Sastre
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. augusztus 21., péntek 20:12

Hát igen, szép párhuzamot lehet vonni közé és Beckham közé. Beckham se volt egy nagy labdabűvész, volt egy jó jobb lába, és gürizett. Volt amikor védekező középpályást játszott. Gürcölt, küzdött, megtett mindent a csapatért.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 21., péntek 20:02

Nekem nem az a bajom vele, hogy szarul tolja, hanem ahogyan tolja a "focit". Lehet hibázni, mindenki hibázik. DE amikor már nem is küzd, nem érdekli semmi, csak a nagy pofája, akkor az már idegesítő. Ergo felőlem kezdhet, DE akkor tegye oda magát. Küzdjön, mint az első évében. Pedro se egy extra játékos, de mégis hasznos volt nektek, mert küzdött. Ez a különbség. Ő csak fent van a pályán, mert azt hiszi, hogy ő a legnagyobb világsztár és 10x aranylabdás.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Hungarokatalán
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. augusztus 21., péntek 19:58

Lehet, h lefogtok hülyézni emiatt, de külső szemlélőként azt vettem észre, h gyakorlatilag mindenért Béla van elővéve. Aki ért a focihoz, az a leigazolásánál tudhatta, h hatalmas flop lesz. Sejtettem, h Spanyolban nem tudja majd kamatoztatni képességeit. Meg is lepett, h az 1. szezonjában ilyen jó teljesítményt tudott nyújtani. Amennyit láttam a tavalyi szezonotokból, az megragadt, h amikor Bale sérült volt, akkor toltátok a legjobban, és ahogy visszatért gyengébben játszottatok. Alapesetben ilyenkor az edző kirakja a féket a csapatból, ez nem történt meg. Erről sztem nem Bale tehet, hanem aki ragaszkodik hozzá. Jelen esetben Perez, úgy h elöszőr őt kéne elzavarnotok, mert ő problémák forrása.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Vissza: “Játékosok”