Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
___Samy___

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 20., szerda 8:10

Kercsó írta: Ő Real mezt/melegítőt többé ne vegyen magára.
ha ez nem lesz szankcionálva a vezetőség részéről, akkor kókler az összes. rajtunk röhög az egész futball-világ.

ekkora fallosz, általában Piqué vagy Stoichkov szokott csak lenni.
De legalább ők nem oda szarnak/szartak, ahonnan enni kapnak.
Realista24 írta: Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Állt volna félre a többiektől vagy hogy kellett volna?

Ne értsétek félre, ki nem allhatom a tagot, de ez belefer nálam, főleg a klub és az ő történetét nézve.
Nem tudom, ez nálam nem mentség egy ilyen dologra. Ilyen erővel akármit rairhattak volna, akar a családjáról is, vajon akkor is beállt volna vele pózolni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 20., szerda 8:07

Realista24 írta: Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Ne értsétek félre, ki nem allhatom a tagot, de ez belefer nálam, főleg a klub és az ő történetét nézve.
Ez nagyon nem egy ""szurkolói zászló" volt. Ez tökéletesen jelképezi Bale viszonyát a Real Madridhoz amit már mindenki látott. Véletlenül pont a válogatott meccsekre épült fel, véletlenül pont egy ilyen zászlóval ünnepelnek, véletlenül pont Bale áll a zászló közepénél, véletlenül pont leszarja a munkáltatóját és annak szurkolóit.
Innentől megrohasztanám a padon és utolsó perces cserének használnám a hosszabbításokban, csak hogy ne tudjon a lelátóról hazahúzni idő előtt. Ilyet még nem látott a történelem bakker.
Vinicius----Mbappe----Kubo
--Fede---Camavinga---Odegaard
Mendy-Militao-Varane-Hakimi
------------------Tbo

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. november 20., szerda 8:03

Igen félre kellett volna állnia. Mit tett volt bármelyik más játékosunk? Elveszi, felreteszi.

Én dolgoztam két munkahelyen egyszerre. Soha nem jutott volna eszembe ilyen képmutatatóan paraszt lenni. Lojalitás, tisztelet. Ugyan mitől bántunk mi vele olyan szarul, amikor a meccsek felén sérült volt, a másik felén alap kezdő?

A kurva anyját az ilyennek. Biztos nem adnám el, 40-50 millió alatt, a lelátón ültetném egész évben, hadd legyen jó formában az eb-jén, golfozással majd formában tartja magát. Edzésen is csak annyit tehetne hozzá mint a csatlakozó castillasok... Viheti a bóját.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 20., szerda 7:48

wZoLee7 írta: Az a baj, az h itt van es ha jatszik, az egy win win szitu mindket felnek. Bale nem lesz a kedvencunk, nem lesz legendank, de kidobni aligha kellene
nem kell kidobni, hogyha van akkor elkell fogadni érte egy 20milliós ajánlatot akár, aztán távesz baktalo. láthatóan nagyon nem egészséges már ez a kapcsolat.

persze nyilvan az is kell hozzá, h ő is elfogadjon egy kapott szerződést, dehát táncsak..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 20., szerda 7:39

Az a baj, az h itt van es ha jatszik, az egy win win szitu mindket felnek. Bale nem lesz a kedvencunk, nem lesz legendank, de kidobni aligha kellene

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 20., szerda 7:25

Hát nem tudom szerintem nem volt ennyire gáz a tegnapi ünneplése.
Nem tetszett, de meg tudom érteni. Jó volt tegnap, volt mit ünnepelni.
De ha még nincs is örömittas állapotban, akkor is megértem.
Ez a nyári huza-vona azért megért egy misét, és ha végig gondolom az ő szemszögéből a történteket, akkor azért elég megalázó volt az. És meg sem mukkant idáig, ha játszott, odatette magát. Ezért ez a tegnapi belefért. Ki kell bírni ezt a maradék időt együtt, aztán pá.

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. november 20., szerda 7:02

Kíváncsi lennék, hogy a kapitányunk, vagy Marcelo, vagy Carvajal hogy fogadja az első edzésen, vagy találkozáskor. :sly:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 6:41

Ahogy nézem a twittert. Ez egy szurkolói zászló, amit bedobtak nekik az unnepleshez és mokaztak egyet.

Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 6:30

Steve írta: Szerintem ami a legfurább, hogy mindent eltűrnek neki. Ez a kretén meg hobbit űz abból, hogy szórakozzon a klubbal.

Érdekes lesz mi lesz az utolsó húzás majd, hogy mondjuk szarral kenegeti vigyorogva a Bernabeu falát és erről posztol majd?

Felőlem maradhat Wales-ben is, nem fog hiányozni.Ha viszont játszik teljesítsen.Ha sétálgat majd akkor ki kell tenni és elengedni valahova már a télen, hogy szabaduljunk a bomlasztásától.
De most tegnap mit csinált volna Perez? Beszalad a pályára és pofanveri? :kalapos:

Csináljon amit akar. A Real is nyert vele, ő is a Realnal, nem minden válás és váltás szép.

Majd a következő szerződéseket jobban odafigyelve írják meg.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. november 20., szerda 6:29

Ő Real mezt/melegítőt többé ne vegyen magára.
ha ez nem lesz szankcionálva a vezetőség részéről, akkor kókler az összes. rajtunk röhög az egész futball-világ.

ekkora fallosz, általában Piqué vagy Stoichkov szokott csak lenni.
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 20., szerda 6:18

Szerintem ami a legfurább, hogy mindent eltűrnek neki. Ez a kretén meg hobbit űz abból, hogy szórakozzon a klubbal.

Érdekes lesz mi lesz az utolsó húzás majd, hogy mondjuk szarral kenegeti vigyorogva a Bernabeu falát és erről posztol majd?

Felőlem maradhat Wales-ben is, nem fog hiányozni.Ha viszont játszik teljesítsen.Ha sétálgat majd akkor ki kell tenni és elengedni valahova már a télen, hogy szabaduljunk a bomlasztásától.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 20., szerda 5:54

És még volt akik védték par nappal ezelott,mikor belealltam,peldaul dannen..elkellene fogadni,h nem csak,h vicc a faszi,hanem egy kocsog is.

Ezt a szazmilliot meg hagyjuk mar ,hany eve volt? Azota szarra nyertuk magunkat, a klub és ő is. Nem volt es nem is lesz bukta,nekem peldaul utolso dolog ami eszembejut rola az az ára. Ha januarban nem bassza ki a vezetoseg innen,akkor vilagi balfaszok vagyunk,de kifogjuk,ugy no para
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 5:51

Mi a gond amúgy? Hosszú hetek óta semmi szükségünk nem volt rá. Had buzuljon, legkésőbb nyáron megy. De ha szerencsénk van, akkor télen.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2019. november 20., szerda 0:36

Én simán szerződést bonatanék vele valami csak áll a szerződésükben amit ilyenkor meglehet fogni. Tiszteletlen volt a klubal vagy valami hasonló.
Nem fognak. Járhat nekünk itt a szánk a fórumon, de orbitális blama lenne a klubnak, egy ''százmilliós'' játékossal szerződést bontani. Abban bízom, hogy már megvan hova megy januárban, másképp nem lett volna pofája ezt meghúzni.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 20., szerda 0:34

Én nemvagyok az a buzizós fajta meg bírtam a tagot amiért érkezett azt számomra beteljesítette és nyilván a játékosok 90%a a válogatottat részesíti előnyben amivel nincs is baj csakhát ott van a wales és a Madrid között a golf a zászlón ami azért már tényleg pofátlan kategória.

Én simán szerződést bonatanék vele valami csak áll a szerződésükben amit ilyenkor meglehet fogni. Tiszteletlen volt a klubal vagy valami hasonló.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 20., szerda 0:26

Majd lenyilatkozza, hogy nem latta mi van a zaszlora irva mielott felveszi a fizujat.

Innentol szamomra nem a csapat tagja. Minel elobb menjen amerre lat. Nem egy okos srac amugy mert Perez kedvelte eddig, de gondolom ezek utan mar nem fogja.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 20., szerda 0:22

Ez esetben inkabb nem irnek semmit. :mrgreen: Tetves egy buta fasz ez, ra kell nezni. Elkuldhetne az egesz csapat a picsaba de hat “uriemberek”...

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 20., szerda 0:14

Faust írta: Nem vagom, de nem fordul meg senki fejeben, hogy fake?
https://streamable.com/fmlcr

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2019. november 20., szerda 0:06

Nyilván vicc hivatkozási alap, de M4-en is lement élőben.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 20., szerda 0:04

Nem vagom, de nem fordul meg senki fejeben, hogy fake?

Vissza: “Játékosok”