Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 21., kedd 10:34

Így is jobb mint bárki más abban a válogatottban. Takaréklángon is elég jó lesz ahhoz hogy ne süljön fel.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. július 21., kedd 10:32

sonic írta:A valogatottban szerintem tovabbra is kaparni fog.
Biztos. De ahogy én látom, a válogatottban is alapból messze van a klasszis szinttől. Ha meg 0 perccel megy a z EB-re, akkor lehet csak nyögés lesz a vége. Minden esetre én tudnám élvezbi ha felsülne úgy Isten igazából. Megérdemelné.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 10:16

Es akkor a jatekos is mondhatja a szerzodese utolso 1-2 eveben hogy bocs sracok, leleptem. Es csak akkor van kovetkezmenye a dolognak ha a klub nem igazol jatekost a kovetkezo 1-2 evben. :)

Amugy otletnek nem rossz, de meg kiforratlannak erzem.


Mindenesetre sajnos Gareth ugyen ez mar nem segit. Rank rohadt.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 10:04

sonic írta:
Realista24 írta:

De ha a szerződés nem teszi lehetővé akkor maximum egy lofejjel tudsz tárgyalási alapot teremteni.
Ez minden szerzodesre igaz. Ha az egyik fel tartja magat hozza akkor a masik nem eroszakoskodhat, hiszen megallapodtak. Vagy pontosan mit irnal bele a szerzodesbe, hogy ha a klubnak valamiert kellemetlen a szituacio akkor barmikor kihatralhat, de a jatekos meg ha akar ha nem marad a seggen? En nem latom hogy itt barmilyen problema lenne a szerzodessel, egyszeruen rosszul volt menedzselve a szituacio + Bale meg beleszarik.

Szerintem ezen a ponton mar nincs mit tenni. Tul keso. Ezert is mondtam hogy le kell nyelni a bekat es kiulni amig elhuz innen. En arra gondoltam hogy jo erzekkel joval korabban ki kellett volna szallni amikor meg voltak komoly erdeklodok a jatekos irant. De a klub inkabb hosszabbitott a jatekossal meg irrealis osszeget vart erte sokaig. Hat most magunkra vessunk.
Én szerződés felbontas esetén, ha ez az utolsó egy vagy két évben következik be, akkor nem fizetnem ki a fizetést, ha a következő 1-2 évben újra focizik. Egyfajta konkurencia megváltás. Ha felhagy a focival, az más kérdés.

Valami ilyesmi. Én is ha felmondok, az új cegemnek kemény pénzt kell fizetnie ha iparagon belül maradok. Ha elkukdenek és nem akarják hogy konkurenshez menjek, fizetniük kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 9:57

M1Ö írta: Meg mondjuk elvileg nagy hazafi a barátunk... Saját magával tol ki, mert, hogy Zidane-nal nem lesz több mint vagy 300 perce a köetkező szezonban, az tuti. Utána meg EB. Majd leszerepel ott is, mert 0 perccel a lábában jelenik meg, aztán majd Wales-ből is kiutálják. Utána pofázhatnak, hogy világ egyik legjobbja meg lazázhat a lelátón... :ike:
A valogatottban szerintem tovabbra is kaparni fog. Egyebkent en nem tartom kizartnak hogy lesz egy meglepetes deal meg a nyaron... Csak valoszinutlennek.

Szerintem amugy a Spursbe valo visszateres nagy love story lenne. Jose ugyis elkezd sirdogalni lassan hogy nem lehet felvenni a versenyt a nagy klubokkal mert nem kap jatekosokat, blabla. Aztan elviszik neki Balet. Ott meg akar ki is sulhet belole valami ertekelheto valami kontrafocival.

De nagyon mast nem tudok elkepzelni neki. Max valami arab kaland, de mar itt is tul jol keres.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. július 21., kedd 9:56

füst írta:Az életben nem fogják kiutálni Walesből.
Idézőjelesen. Nem úgy értettem, hogy elevenen megnyúzzák :kalapos: De tuti lennének hangok, hogy mekkora gyökér volt. Legalábbis ha én walesi lennék, fel lenélnék háborodva, hogy egy EB előtt inkább végig üli a szezont. Náluk is népünnep egy ilyen torna, mint nálunk, erre a nagy Gareth meg bele sz***k.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 21., kedd 9:52

Az életben nem fogják kiutálni Walesből.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. július 21., kedd 9:51

Meg mondjuk elvileg nagy hazafi a barátunk... Saját magával tol ki, mert, hogy Zidane-nal nem lesz több mint vagy 300 perce a köetkező szezonban, az tuti. Utána meg EB. Majd leszerepel ott is, mert 0 perccel a lábában jelenik meg, aztán majd Wales-ből is kiutálják. Utána pofázhatnak, hogy világ egyik legjobbja meg lazázhat a lelátón... :ike:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. július 21., kedd 9:42

sonic írta:
Realista24 írta:
Azt nem tudod viszont a szerződéseket jobban kell megirni terminalas esetére.
De mit irsz a szerzodesbe ami kivedi? Bale nem tett semmi olyat ami indokolna a szerzodes felbontasat. Edzesre jar, meccsre jar, nem nyilatkozgat. valoszinuleg nem szologat be Pereznek meg Zidane-nak. Nincsenek bulizos kurvazos botranyai. Birosagi ugyei. Nem verekszik a tarsaival edzesen. Elvan a langyos vizben. Max azt lehet felhozni hogy a 80dik percekben hazament de mint ezt a csapattarsai is nyilatkoztak ez egy megengedett dolog a klubon belul. Az ugynoke egy igazi valag, de o se lepi at a hatart jogilag mert mit nyilatkozik: Gareth a vilag egyik legjobbja, nem megy sehova, nem megy kolcsonbe jo neki Madridban. Joga van hozza. Bale golfozik szabadidejeben... Es? Mas meg luxuskocsikat tordel ossze hobbibol.

Valami felrement ebben a tortenetben de az osszes reszletet nem ismerjuk, Csak azok tudjak mi van akik ott vannak nap mint nap. A klub hosszutavu szerzodest adott neki szoval le kell nyelni es kiulni amig lejar, vagy ha valaki ajanlatot tesz erte gondolkodas nelkul elfogadni aztan remenykedni hogy o is elfogadja.
Pontosan, igazad van. Ez Gareth szemszöge, és támadhatatlan.
Tehát amikor azt írjuk, hogy 1 euróért adjuk el, és a klub történelméből mindenhonnan töröljük ki a nevét, mert egy utolsó senkiházi, aki a világ legnagyobb klubját szembeköpi ilyen mennyiségű pénzért, ahelyett, hogy meghálálná az utolsó napig, hogy tényleg még ebben a nagyszerű klubban is a felső polcra lett helyezve évekig, akkor csak az indulat beszél belőlünk, és semmi jogalapja nincs a klubnak, na meg mi nem is "más" klub vagyunk, hogy a nyilvánosság előtt szarozzuk. Pedig rászolgált az elmúlt 2 évben.

Kitenném azt az 1 eurós érmét a múzeumba a klub nagyjainak aranylabdái és egyéb egyéni elismerése közé. This is Gareth. Minden egyéb helyről kisatíroznám a nevét.

De ha nem az indulat beszél belőlünk, hanem a klub szemszögéből gondolkodunk, akkor nem tudom mi a helyes döntés. Egyébként golyófogónak a sajtó előtt jó, addig sem foglalkoznak mással. Mert a sajtó úgyis talál valami témát.
Én edzésre rendelném, és utaztatnám az idegenbeli meccsekre, a hazaira pedig nem nevezném. Megmondanám, hogy a csapat része vagy, csinál a dolgod, de a Bernabeuba nem jöhetsz többet. Golfozzál. A lehetőség megvan azért, hogy a klub elérje, hogy 2 év múlva már tényleg egy utolsó senki legyen a piacon, normális szerződést már ne kapjon máshol se.
Pfejj.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 9:38

Realista24 írta:
sonic írta: Inkabb olyan szakemberek kellenek akik jo erzekkel ki tudnak szallni az ilyen sullyedo hajokbol mint Gareth meg James vagy emlithetnem Coentraot az utobbi idobol. :)
De ha a szerződés nem teszi lehetővé akkor maximum egy lofejjel tudsz tárgyalási alapot teremteni.
Ez minden szerzodesre igaz. Ha az egyik fel tartja magat hozza akkor a masik nem eroszakoskodhat, hiszen megallapodtak. Vagy pontosan mit irnal bele a szerzodesbe, hogy ha a klubnak valamiert kellemetlen a szituacio akkor barmikor kihatralhat, de a jatekos meg ha akar ha nem marad a seggen? En nem latom hogy itt barmilyen problema lenne a szerzodessel, egyszeruen rosszul volt menedzselve a szituacio + Bale meg beleszarik.

Szerintem ezen a ponton mar nincs mit tenni. Tul keso. Ezert is mondtam hogy le kell nyelni a bekat es kiulni amig elhuz innen. En arra gondoltam hogy jo erzekkel joval korabban ki kellett volna szallni amikor meg voltak komoly erdeklodok a jatekos irant. De a klub inkabb hosszabbitott a jatekossal meg irrealis osszeget vart erte sokaig. Hat most magunkra vessunk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 21., kedd 9:27

En ott tartok, ha Balet egyszer sem nevezzuk a keretbe es otthonrol nezi a meccseket en mar orulni fogok. A jatekanak semmi ertelme, bohockodni nem kell a stadionban, szoval siman meghuznam ZZ helyeben. Brahimban is tobb fantazia van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 9:20

sonic írta: Inkabb olyan szakemberek kellenek akik jo erzekkel ki tudnak szallni az ilyen sullyedo hajokbol mint Gareth meg James vagy emlithetnem Coentraot az utobbi idobol. :)
De ha a szerződés nem teszi lehetővé akkor maximum egy lofejjel tudsz tárgyalási alapot teremteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 9:17

Inkabb olyan szakemberek kellenek akik jo erzekkel ki tudnak szallni az ilyen sullyedo hajokbol mint Gareth meg James vagy emlithetnem Coentraot az utobbi idobol. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 9:11

sonic írta:
Realista24 írta:
Azt nem tudod viszont a szerződéseket jobban kell megirni terminalas esetére.
De mit irsz a szerzodesbe ami kivedi? Bale nem tett semmi olyat ami indokolna a szerzodes felbontasat. Edzesre jar, meccsre jar, nem nyilatkozgat. valoszinuleg nem szologat be Pereznek meg Zidane-nak. Nincsenek bulizos kurvazos botranyai. Birosagi ugyei. Nem verekszik a tarsaival edzesen. Elvan a langyos vizben. Max azt lehet felhozni hogy a 80dik percekben hazament de mint ezt a csapattarsai is nyilatkoztak ez egy megengedett dolog a klubon belul. Az ugynoke egy igazi valag, de o se lepi at a hatart jogilag mert mit nyilatkozik: Gareth a vilag egyik legjobbja, nem megy sehova, nem megy kolcsonbe jo neki Madridban. Joga van hozza. Bale golfozik szabadidejeben... Es? Mas meg luxuskocsikat tordel ossze hobbibol.

Valami felrement ebben a tortenetben de az osszes reszletet nem ismerjuk, Csak azok tudjak mi van akik ott vannak nap mint nap. A klub hosszutavu szerzodest adott neki szoval le kell nyelni es kiulni amig lejar, vagy ha valaki ajanlatot tesz erte gondolkodas nelkul elfogadni aztan remenykedni hogy o is elfogadja.
Vannak erre szakemberek, ha tudnám ezeket a trükköket nem itt okoskodnek :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 21., kedd 9:07

Realista24 írta:
Jim írta:

Ezt is szűrni kell a jövőben
ne csak a játéktudás számítson, hanem
hogy illik e a csapatba a mentalitása emberi tulajdonságai ...
Azt nem tudod viszont a szerződéseket jobban kell megirni terminalas esetére.
De mit irsz a szerzodesbe ami kivedi? Bale nem tett semmi olyat ami indokolna a szerzodes felbontasat. Edzesre jar, meccsre jar, nem nyilatkozgat. valoszinuleg nem szologat be Pereznek meg Zidane-nak. Nincsenek bulizos kurvazos botranyai. Birosagi ugyei. Nem verekszik a tarsaival edzesen. Elvan a langyos vizben. Max azt lehet felhozni hogy a 80dik percekben hazament de mint ezt a csapattarsai is nyilatkoztak ez egy megengedett dolog a klubon belul. Az ugynoke egy igazi valag, de o se lepi at a hatart jogilag mert mit nyilatkozik: Gareth a vilag egyik legjobbja, nem megy sehova, nem megy kolcsonbe jo neki Madridban. Joga van hozza. Bale golfozik szabadidejeben... Es? Mas meg luxuskocsikat tordel ossze hobbibol.

Valami felrement ebben a tortenetben de az osszes reszletet nem ismerjuk, Csak azok tudjak mi van akik ott vannak nap mint nap. A klub hosszutavu szerzodest adott neki szoval le kell nyelni es kiulni amig lejar, vagy ha valaki ajanlatot tesz erte gondolkodas nelkul elfogadni aztan remenykedni hogy o is elfogadja.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. július 21., kedd 8:31

R. Carlos írta: 2 év van a szerződéséből, ez nettóba a klubnak 34 millió, bruttóba vagy 50. Ezen a nyáron a gazdasági válság miatt nem fogják kitenni az tuti. Talán jövőre... Iszonyatosan dühítő ez az egész sztori. Remélem a csapategység nem fog rámenni...
Bruttóban inkább 70, ha jól rémlik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. július 21., kedd 6:54

Ha eddig nem ment ra, szerintem ezutan sem fog. Viszont tenyleg bosszanto a helyzet, nagyon nem lehet mit tenni ezzel. Eros tanulopenz, de remeljuk a jovoben a szerzodesekbe tesznek olyan zaradekot, amivel olcsobban terminalhova valnak ilyen esetekre. Nem tudom munkajogilag van-e mod ilyenre.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. július 21., kedd 6:37

2 év van a szerződéséből, ez nettóba a klubnak 34 millió, bruttóba vagy 50. Ezen a nyáron a gazdasági válság miatt nem fogják kitenni az tuti. Talán jövőre... Iszonyatosan dühítő ez az egész sztori. Remélem a csapategység nem fog rámenni...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 20., hétfő 22:38

realbeckham írta: Amúgy meg amilyen világ mazistaja, meg egymaga veri meg az intert, meg a barcat, meg bl dontoben ollozik 20 méterről, meg csomo epic momentse volt...meg innen is ha akarná visszajohetne.ehelyett a padon alvast szimulal es rohog. Amolyan esoember. Kecire sajnalom a tagot amugy. Spursben imadtam, meg emlékszem sokan vartak itt is a cr, bale párost. Foleg r.m.c.f.
Legyen igazad. Jöjjön vissza, picsázzon el mindenkit egyedül, aztán rakja a nyakába a wales golf madridos zászlót, nekem siman jó. :D

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. július 20., hétfő 22:34

Amúgy meg amilyen világ mazistaja, meg egymaga veri meg az intert, meg a barcat, meg bl dontoben ollozik 20 méterről, meg csomo epic momentse volt...meg innen is ha akarná visszajohetne.ehelyett a padon alvast szimulal es rohog. Amolyan esoember. Kecire sajnalom a tagot amugy. Spursben imadtam, meg emlékszem sokan vartak itt is a cr, bale párost. Foleg r.m.c.f.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég