Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 13:43

Jajj miro. Olvasd vissza a régi hozzászólásaidat a Karim topicban, meg most amiket írsz a Bale topicban. Nem fogsz magadra ismerni. :)
igazi ziccer volt,bezzeg isco biztos berúgta volna...!!!
Írtam ilyet? :ike:
Balenek is volt most 2-3 szép összjátéka.
Leírom újra, utoljára, a Te kedvedért, mert szeretlek.

Bale hatékonyságával van a baj. A nagy számok törvénye alapján természetes, hogy bejönnek neki dolgok, hogy ad gólpasszt és rúg gólt. Így volt ezzel Di María is, és így van ezzel most is a MU-ban. Van három gólpassza, ami igazából lövés volt, csak lecsúszott neki, de valaki pont jó helyen állt.
Sajnálom hogy nem vagy képes megérteni, amiről írok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 13:38

Karim gyönyörűen ugratja ki Jamest,
:lol: :lol: :lol:
erről írtam ez elején,ha valaki olyan passzt adott volna sarokkal mint Bale,Benzemának ronaldo második gólja előtt akkor összefosta volna magát mindenki a gyönyörtől... :lol:
Balenek is volt most 2-3 szép összjátéka.
eltörte mint a szart.
tényleg,18ról egyből nem verte be,hanem elakarta passzolni okosan,és elment a kapu mellett 2 méterrel.
igazi ziccer volt,bezzeg isco biztos berúgta volna...!!! :lol: :lol: :lol:
lövéssel volt befejezve egy gyönyörű támadás,nem is az volt h izomból beleszakított,aztán lesz ami lesz,hanem elpróbálta belsővel tenni.
nem sikerült neki,ez van,ne hogy már ezért egy tuskó,szar legyen.. :lol: :lol: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 13:29

Akkor te meg az Arsenalnak, ha a szépséget az eredmény elé helyezed.
Miért? Ők szépen játszanak? :lol: Ne tedd magad még nevetségesebbé.
De ezért megint miért Bale a hibás?
Igaz, Bale nem hibás. All time MOM! Az érveid kedves Remy fenomenálisak, minden vitát eldöntenek.
1db csapatot sem tudsz mondani aki szépen futballozik,az az idő elmúlt,vagy elfogadod vagy így jártál.
A Real Madrid pont ilyen. Az idei szezonban nem mondhatja senki, hogy nem játszottunk többször is szépen. A tegnapi háromszögelés? Karim gyönyörűen ugratja ki Jamest, aki sarokkal lekészíti Balenek, aki beverte mint a szart...oh wait... :x eltörte mint a szart.
Amikor helyezni kéne, erővel rúgja, majd fordítva...és folytathatnám, de csak újra és újra ugyanazok jönnek elő, amiket mindenki lát. Azt hiszitek, hogy ez a madridom fórumának kattanása, pedig a nemzetközi sajtó ugyanezekről ír.
nekem speciel az nem tetszik hogy isco ha kell,ha nem szoptatja a labdát 0-24 és nagyon kevés az egyszerű de hasznos megoldása.
Majd ha megkapja folyamatosan a 70 perceket (nem fogja), akkor felhozom ezt negatívmuként. De amikor a meccs végén beáll, és végre olyat tesz, ami a szemnek kellemes, nem tudok rá haragudni.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 13:21

Remy írta:De ezért megint miért Bale a hibás? Carlot kell elővenni. Ő állítja össze a kezdőt. Én is leültetném Balet a padra és Iscot nyomnám jelenleg. De azért, ha valaki gólpasszt és gólokat szerez, akkor nem kell csesztetni.
jesé,jesé,jesé.
ő lesz az akit carlo a BBC-be fog fölrakni és neki lesz lehetősége valamelyiket kitúrni.
isco, a középpályán szerepel nála,mint az eddigi összes meccsén.. :roll:

le kell dobni padra jamest,és helyére iscot,ennyi az egész.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 6., hétfő 13:15

Realista24 írta:
Remy
Szurkolj a Chelseanek, ha ilyen könnyű kielégíteni a foci terén. Gól, gólpassz, eredményesség. Mourinho&Simeone style.
És nem az ára miatt nagyon az elvárásaim, hanem azért mert alapkezdő, akkor mutasson is valamit.
Akkor te meg az Arsenalnak, ha a szépséget az eredmény elé helyezed.
hanem azért mert alapkezdő, akkor mutasson is valamit
De ezért megint miért Bale a hibás? Carlot kell elővenni. Ő állítja össze a kezdőt. Én is leültetném Balet a padra és Iscot nyomnám jelenleg. De azért, ha valaki gólpasszt és gólokat szerez, akkor nem kell csesztetni.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 13:12

Remy írta: Tehát Bale legyen Ronadinho és akkor nem lesz basztatva :lol: Hagyjuk már... én sem vagyok idén megelégedve vele, de ha legalább gólpasszokat ad, vagy gólokat lő, akkor nem veszem elő.

Az meg, hogy valaki az ára miatt vár többet tőle, az meg magánügy. Nem a játékos tehet róla, nem az árcédula focizik, hanem egy ember.
ne érts félre!
én sem ezt várom el tőle,sőt ugyan így gondolkozom az ár cédulában is ahogy te,csak itt jó páran elő vették tegnapról is,ezek miatt a dolgok miatt.
Így van, az eredményesség magában nem sokat ér nálam. Ez a Real Madrid. Azért ülök le, hogy szórakozzak. Bale focija minden, csak nem szórakoztató. Pláne dühítő ez úgy, hogy a keretben van egy Isco, akitől elélvez a labda, amikor hozzáért.
1db csapatot sem tudsz mondani aki szépen futballozik,az az idő elmúlt,vagy elfogadod vagy így jártál.
akadémiákról jönnek ki a futballisták,nem az utcán tanulnak focizni,egy fajta gondolkodásmódot vernek beléjük,ezért lett sablonos az egész.
nekem speciel az nem tetszik hogy isco ha kell,ha nem szoptatja a labdát 0-24 és nagyon kevés az egyszerű de hasznos megoldása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2014. október 6., hétfő 13:15-kor.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 13:10

Santi írta:Igazából én sem örülök Bale-nek, már amikor jött se tetszett (ahogy egyébként James sem), szóval nem vagyok Bale-fan. Ha feléért jött volna mindkettő, akkor talán. Csak kiváncsi vagyok, hogy mégis mit vártok tőle el, mert azt látom, hogy hiába eredményes az nem elegendő nektek. Valószínűleg az árcédulának nem felel meg, ez a problémátok, mert ha 40-ért jön és úgy csinálja ezt sztem senki nem szól semmit.
Így van, az eredményesség magában nem sokat ér nálam. Ez a Real Madrid. Azért ülök le, hogy szórakozzak. Bale focija minden, csak nem szórakoztató. Pláne dühítő ez úgy, hogy a keretben van egy Isco, akitől elélvez a labda, amikor hozzáért.
Aztán kap 15 perceket...mert csak 3x millió volt.
Remy
Szurkolj a Chelseanek, ha ilyen könnyű kielégíteni a foci terén. Gól, gólpassz, eredményesség. Mourinho&Simeone style.
És nem az ára miatt nagyon az elvárásaim, hanem azért mert alapkezdő, akkor mutasson is valamit.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 6., hétfő 13:09

miro írta:
Santi írta:Igazából én sem örülök Bale-nek, már amikor jött se tetszett (ahogy egyébként James sem), szóval nem vagyok Bale-fan. Ha feléért jött volna mindkettő, akkor talán. Csak kiváncsi vagyok, hogy mégis mit vártok tőle el, mert azt látom, hogy hiába eredményes az nem elegendő nektek.
amit iscotol.
könnyed,technikás,kreatív latin focit+az említett gólt,gólpasszt.
azt szokták mondani hogy elsőnek jöjjön az eredmény,aztán a szépség is fog alakulni.(bár ezt konkrétan egy csapat játékára)
de bale nem lesz ilyen,az ára miatt többet látnak benne az emberek.
Tehát Bale legyen Ronadinho és akkor nem lesz basztatva :lol: Hagyjuk már... én sem vagyok idén megelégedve vele, de ha legalább gólpasszokat ad, vagy gólokat lő, akkor nem veszem elő.

Az meg, hogy valaki az ára miatt vár többet tőle, az meg magánügy. Nem a játékos tehet róla, nem az árcédula focizik, hanem egy ember.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 13:06

Santi írta:Igazából én sem örülök Bale-nek, már amikor jött se tetszett (ahogy egyébként James sem), szóval nem vagyok Bale-fan. Ha feléért jött volna mindkettő, akkor talán. Csak kiváncsi vagyok, hogy mégis mit vártok tőle el, mert azt látom, hogy hiába eredményes az nem elegendő nektek.
amit iscotol.
könnyed,technikás,kreatív latin focit+az említett gólt,gólpasszt.
azt szokták mondani hogy elsőnek jöjjön az eredmény,aztán a szépség is fog alakulni.(bár ezt konkrétan egy csapat játékára)
de bale nem lesz ilyen,az ára miatt többet látnak benne az emberek.

Santi
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 6., hétfő 13:03

Igazából én sem örülök Bale-nek, már amikor jött se tetszett (ahogy egyébként James sem), szóval nem vagyok Bale-fan. Ha feléért jött volna mindkettő, akkor talán. Csak kiváncsi vagyok, hogy mégis mit vártok tőle el, mert azt látom, hogy hiába eredményes az nem elegendő nektek. Valószínűleg az árcédulának nem felel meg, ez a problémátok, mert ha 40-ért jön és úgy csinálja ezt sztem senki nem szól semmit.

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 13:02

Realista24 írta:Meg ha ilyen egyszeru lenne :)
pontosan.

Santi írta:Én csak 1 eldöntendő kérdést tennék fel még ehhez:
Mi nekünk a jobb?

a) Ha lehúz 5 meccset úgy, hogy szinte nincs párja a mezőnyben, jó döntések, jó védekezés, jó mezőnymunka, összetett játék, váratlan húzások, de 0 gól, 0 gólpassz.
b) Vagy ha 5 meccs 3 gól 4 gólpassz, de mezőnyben kevés és egyszerű sablonos foci, és még néha rossz döntéseket is hoz, viszont eredményes.
HASZNOS legyen,ebben minden benne van.

minden meccs más,ezért mindig másra van szükség.
van hol szerintem elég a gól,gólpassz,de van ahol melózni is kell a jó támadó játék mellé,vagy mondjuk az otthoni müncheni meccsen úgy is jó értékelést kapott hogy nem ért kapu közelében,viszont sokat melózott carvajalnak.
h3x0r írta:Lehet hogy mindket jatekos 5 kapuralovesbol lott 1-1 golt, csak mig az egyik 4, a masik csak 1 100-as ziccert hagyott ki.
ez is érdekes amúgy..melyik a jobb játékos,aki 1x kerül oda,de berúgja az egy bizonyos meccsen,vagy aki 4-5x oda tud kerülni,helyzetbe tudja magát hozni,viszont 1-et rúg be,mert pl pont nincs szerencséje,rosszul dönt stb.
nem lehet így eldönteni,nyilván az egyik nagyobb %-ban rúgja be a helyzeteit,viszont a másiknak több lehetősége van.
ezért szép! :)

palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 6., hétfő 13:01

Santi írta:Én csak 1 eldöntendő kérdést tennék fel még ehhez:
Mi nekünk a jobb?

a) Ha lehúz 5 meccset úgy, hogy szinte nincs párja a mezőnyben, jó döntések, jó védekezés, jó mezőnymunka, összetett játék, váratlan húzások, de 0 gól, 0 gólpassz.
b) Vagy ha 5 meccs 3 gól 4 gólpassz, de mezőnyben kevés és egyszerű sablonos foci, és még néha rossz döntéseket is hoz, viszont eredményes.
Mert csak ez a két kategória van a focisták közt?

Én totál megértem azokat, akik csalódottak a walesi teljesítménye miatt, én is az lennék a helyükben. Mondhatjátok, hogy nem a ti pénzetek, úgyhogy mit számít az ár, de azért egy 90 milliós játékosnál nem az a szint szerintem, hogy Bl-ben általában jó, a statjai általában megfelelőek, de játékban egy Forrest Gump - hogy a Madridomról idézzek.. :D

Meg amúgy ez a két kategória se túl helytálló, mert szerintem nincs olyan játékos a földön, aki az 'a' kategóriában 0 gólos és gólpasszos lenne.. :D De ez csak szőrszálhasogatás, amúgy értem mit akarsz mondani, csak szerintem nem túl jó példa.. :)

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 6., hétfő 12:58

Santi írta:a) Ha lehúz 5 meccset úgy, hogy szinte nincs párja a mezőnyben, jó döntések, jó védekezés, jó mezőnymunka, összetett játék, váratlan húzások
Ha ez az opció megvalósul, akkor jönni fognak a gólok és gólpasszok is. Viszont a gólokhoz és a gólpasszokhoz, mint látjuk nem társulnak a váratlan húzások és jó mezőnymunka. Elég idegesítő, hogy 90 millióért vett Perez egy faék egyszerűségű játékost.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 12:53

Meg ha ilyen egyszeru lenne :)

De ha muszáj választani, akkor az a verzió. Szerencsére nem olyan csapat vagyunk, aki Baletől függ.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Santi
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 6., hétfő 12:47

Én csak 1 eldöntendő kérdést tennék fel még ehhez:
Mi nekünk a jobb?

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 12:36

Azt nem mondanam hogy tegnap jo volt, mert rengeteg hibaval jatszott, viszont az utobbi hetekhez kepest valoban jobban teljesitett. Persze ez meg mindig keves, de azert remelem hogy a kovetkezo meccseket tovabb javul, mert van honnan, az mar biztos.
:agree:

ennyi az egész,ezt úgy ahogy van,adom.
azt sajnálom hogy nem tudott egy gólt lőni.

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 6., hétfő 12:31

Azt nem mondanam hogy tegnap jo volt, mert rengeteg hibaval jatszott, viszont az utobbi hetekhez kepest valoban jobban teljesitett. Persze ez meg mindig keves, de azert remelem hogy a kovetkezo meccseket tovabb javul, mert van honnan, az mar biztos.

A whoscored-os temahoz: a statisztika olyan mint a bikini - mindent megmutat, csak a lenyeget nem.
Lehet hogy mindket jatekos 5 kapuralovesbol lott 1-1 golt, csak mig az egyik 4, a masik csak 1 100-as ziccert hagyott ki.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 12:24

A whoscored egy szar, ezt már tavaly bizonyították

igen,van egy nagy szabály az emberi gondolkodásban, ami nem az amit én elképzelek,az egy szar. :)
Igen, pontosan ezt vallod. :)
A whoscored tipikusan úgy működik, hogy aki gólt szerez, vagy gólpasszt ad, az magas pontszámot kap. csinálhat akármit mellette a pályán és az sem számít, hogy ha 20 helyzetből egyet rúg csak be.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 12:22

peti_madrid írta: Raadasul te egy kicsit elfogult is vagy a walesivel szemben, ezert plane nehez lenne a vita.

jogos,én tényleg csipázom,ezért többet elnézek neki.
nem lesz ő az új ronaldonk,az egyszer biztos,de az sok amikor elakarja egy két ember adni,vagy pl tegnap a gól előtti passzát benzemának,ha más csinálja mindenki össze fossa a bokáját a gyönyörtől.
én tegnap láttam tőle hogy többet melózott,egy km-et megnéznék szívesen,meg köszönném ha valaki tudna egy stattot dobni,kíváncsi lennék.
nekem az is feltűnt hogy amikor jött isco karim helyett,akkor őt és ronaldot tolták föl,pont azért mert a walest szerintem elfáradt,viszont akartak vele gólt rúgatni.

sokan mondják hogy padra vele,de egyedül jesé lesz az aki ancelotti elképzelésében tud a posztján játszani.
nem fogja berakni iscot,se jamest se szélre.
látszik hogy kroos/illara-modric/illara-isco/james
ezt erőlteti ancelotti,és nem akarja a BBC-t megtörni,még ha benzemának kezdett meleg is lenni a pite.( ez meg főleg,ha benzema 5 éve kapja a lehetőséget,Bale is kaphatja azt hiszem.)
de most már én is azt mondom hogy nem kell Benzemát lerakni padra,érzik ők egymást hárman nagyon,rengeteg az ilyen gólunk amit 2-en megoldanak,védelem mögé kerülnek 2-3 érintőből és a harmadik pajtás már a kapu előtt várja a bepasszt,mint tegnap.
A whoscored egy szar, ezt már tavaly bizonyították
igen,van egy nagy szabály az emberi gondolkodásban, ami nem az amit én elképzelek,az egy szar. :)

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 6., hétfő 12:17

nem volt ez a tegnapi rossz,most őt divat basztatni,tegnap már melózott többet,akart,nem jött a gól,vagy ha igen akkor belefújtak. :/
Nem divatból van szidva.
Gondolom a Marca, AS is divatból fikázza... :ike:

Vagy csak simán mindenki látja, hogy mennyi hibával játszik, milyen keveset tesz hozzá védekezésben, és a megoldásainak jelentős része hulladék.

De divat :|
A whocored osztályzatai
A whoscored egy szar, ezt már tavaly bizonyították. Visszakeresném az ezzel kapcsolatos hszeimet inkább nem teszek, mert túl sokat írok. :mrgreen:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Játékosok”