Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 22., szombat 18:18

fringsquad írta:legalább a gólok vagy gólpasszok jönnek, addig a nagyközönség se szedi szét. de azért én ennél többet várnék.
+1
Nagyon jó megfogalmazás.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 22., szombat 18:16

Gyenge volt ma (is) de az a kikúrt nagy gól egyből felhúzza a teljesítményét.Idő idő idő...Carlonak meg helyén vannak a golyói, ha úgy látja ,hogy Jesé jobb akkor őt fogja nyomatni a fontos meccseken,Casillast is arc nélkül leültette.Bale nem egy évre érkezett,2015 nyarán értékelem.

Volt itt egy Káká, aki megkapta bőven az idejét, és itt van egy Benzema aki a 120ik esélyét kapja meg (eddig úgynézki,hogy ezzel már él),Bale-nek is meg kell adni az esélyt, eddig meccset nem buktunk miatta. :agree:

Szerintem annyira nem rossz ,hogy minden meccs után több oldalas viták legyenek miatta, csak az a fránya ár ami miatt ennyire fókuszban van.Továbbra is BL-ben várom a pirítást, az az ő terepe...de tény ,hogy nem egy Zidane( :mrgreen: ).

Én nem várok tőle fineszes megoldásokat, futást birkózást , bombákat, fejeseket várok tőle...Egyenlőre a legjobban a futást hiányolom,azt a 140%os porgést amit a PL-ben láttam tőle, szerintem jönni fog az is.Ha meg nem válik be akkor mi van? Semmi az élet megy tovább,elég atom keretünk van.
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

fringsquad
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. február 22., szombat 18:09

legalább a gólok vagy gólpasszok jönnek, addig a nagyközönség se szedi szét. de azért én ennél többet várnék.
carvajal.bale.vidal.jesé

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 22., szombat 18:03

zalkrisz írta:Ennél gyengébbre már csak akkor tudtam volna értékelni, ha nem lővi azt a kibeba :cens: tt nagy gólt álló helyzetből. Továbbra is az van ami eddig, ha csak statisztikákat nézünk, akkor az egyik legjobb, de ha az egész teljesítményt is, akkor siralmas a helyzet...
Mint Özil :lol:
Merci Zizou!

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 22., szombat 18:03

Jelenleg szerintem ő az a játékos akinek játéka nagyban függ a csapatétól. Amennyiben a csapatnak megy, neki is, de amikor a csapat nem villog akkor neki sem megy, DE képes villantani, mint ahogy most is tette...

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 22., szombat 18:02

___Samy___ írta:azért helyből ekkora gólt verni... :salute:
viszont nagyon szarul játszott ma
talán valamit segít majd a gól, kicsit visszanőhetnek a tökei. jó lenne.
Nem illik.

Sunsky
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 22., szombat 17:59

Ennél gyengébbre már csak akkor tudtam volna értékelni, ha nem lővi azt a kibeba :cens: tt nagy gólt álló helyzetből. Továbbra is az van ami eddig, ha csak statisztikákat nézünk, akkor az egyik legjobb, de ha az egész teljesítményt is, akkor siralmas a helyzet...

dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

HozzászólásSzerző: dannen » 2014. február 22., szombat 17:59

___Samy___ írta:azért helyből ekkora gólt verni... :salute:
szerintem pont, hogy ezt láttuk már tőle, hogy álló labdából, ha jól eltalálja ez lesz. gyönyörű gól volt, reméljük többször találja így el.

ezenkívül gyakorlatilag ugyanolyan gyenge.
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 22., szombat 17:56

Digi1 most :)

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 22., szombat 17:55

azért helyből ekkora gólt verni... :salute:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

revolver
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 19., szerda 19:57

de neymar a nagyobb meccseken és játékban jobb.
egyrészt nem igazán voltak még nagy meccsek, másrészt attól még nem jobb, hogy a pöcsén pörgeti a bogyót, maximum a te szemednek jobban tetszik, de attól még közel sem jobb, bale ugyanúgy megveri az emberét, legalább annyiszor ahányszor neymar. csak bale sokkal célratörőbb játékos, míg neymar színesebben játszik.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 19., szerda 15:16

Egyebkent az eddigiek alapjan mindketten kozel hasonlo statisztikakat hoznak, 
Neymar jobban meghatarozo a Barcanal, mint Bale nalunk, viszont ez kozel sem jelenti azt, hogy jobb jatekos lenne vagy jobban teljesitene. Mindossze annyit jelent, hogy mig mi Bale nelkul is jol tudunk teljesiteni, mert olyan szintu jatekosaink vannak, addig a Barcanal jobban megerzik a brazil hianyat.
Csakhogy itt most arról van szó,hogy ki vált be jobban eddig.Emlékszem én még,mikor ment a lesajnálás a brazil bohócbajnokságbó jövő,lesajnált médiasztár,meg a PL legjobbja által való összehasonlítás kapcsán....gúnyos röhögés az egyikel szemben,alztatos eufória a másikkal....
Ehhez képest ma már szó sem esik a bohócról,hanem csak a "közel azonos teljesítményről..."
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 19., szerda 13:08

Birom, akar mikor benezek Bale topikjaba, 10-bol 9-szer a Neymar vs Bale vita megy :lol:

Egyebkent az eddigiek alapjan mindketten kozel hasonlo statisztikakat hoznak,
Neymar jobban meghatarozo a Barcanal, mint Bale nalunk, viszont ez kozel sem jelenti azt, hogy jobb jatekos lenne vagy jobban teljesitene. Mindossze annyit jelent, hogy mig mi Bale nelkul is jol tudunk teljesiteni, mert olyan szintu jatekosaink vannak, addig a Barcanal jobban megerzik a brazil hianyat.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 19., szerda 12:56

de neymar a nagyobb meccseken és játékban jobb.
Ez azért szemet szúrt. Mik a nagyobb meccsek? Mert azok most jönnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 19., szerda 12:49

most kiragadtál egy félmondatot,ami támadható, de gondolom összességében értetted, mire célzok.

én alapjáraton bale-t jobbnak tartom, azért, mert úgy tűnik, hogy a gyors, dinamikus, erős, jól lövő játékosoké a jövő, ugyebár a "vadlovaké", mint amilyen bale.

de ennek ellenére szerintem eddig neymar meghatározóbb, többet köszönhetünk neki, statokban kb csontra ugyanazt hozzák játékpercek alapján, de neymar a nagyobb meccseken és játékban jobb.

ez vélhetően részben köszönhető annak, hogy bale stílusa nem igazán illik a ligába, szóval még bele kell szoknia a spanyol fociba, részben annak is, hogy későn csatlakozott hozzátok és nem sikerült jól az alapozása, voltak kisebb sérülései is.
ezt majd az idő (a szezon hátralévő része, vagy a következő szezon) igazolja, hogy valóban e miatt van e így.
de attól még szerintem így van, ezért nem értek egyet rmcf-el.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. február 19., szerda 7:45

a city ellen pedig tegnap alvesnek ő adta a gólpasszt.
most nem azért, de ezt úgy írod, mintha vmi 40 méteres zseniális 4-5 ember között elszáguldott no look passz lett volna. amolyan gutis, v xavi jobbféle észrevételei.

egyszerűen odatette alvesnek. :lol:
de oké, statisztikában valóban ez áll, neymaré a gólpassz, de azért nehogy már ezt vmi egetrengető nagy pozitívumnak bíráljuk el. mégha bl döntőben adta volna.. bár akkor sem értem, h egy ilyen passzt miért kell az ebben a szezonban elért eredményeihez hozzátenni, semmi extra nem volt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 19., szerda 7:40

A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
szerintem meg pont, hogy neymar eddig valamivel meghatározóbb volt számunkra, mint bale nálatok.

az a néhány meccs a bajnokságban vagy bl csoportkörben, amit mondjuk bale hozott, az neki is megvan, ahol kellett a gólja vagy gólpassza, mint például a sevilla, valencia, villarreal vagy espanyol ellen, de a nagy meccseken is eredményes volt.
a szuperkupát az ő góljával nyertük meg, a klasszikuson mind a két gólban benne volt, a city ellen pedig tegnap alvesnek ő adta a gólpasszt.

látványban meg attól függetlenül is, hogy dobálja magát, az én szememnek stílusra, technikailag neymar a nyerő.

vélhetően ha nem lett volna ennyit sérült bale, és nem ilyen későn csatlakozik hozzátok, akkor máshogy lenne, de erről meg nem ő tehet.
a szezon végére már lehet, hogy mégis ő lesz a meghatározóbb, de szvsz eddig a körülmények miatt IS neymar.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 19., szerda 7:21

R.M.C.F írta:A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
Egy par emberen kívül a kutyát nem érdekli Neymar. Vagy ha Neymar szar, akkor Bale is lehet az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 19., szerda 0:38

R.M.C.F írta:A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
Meg hát ha Bale nem fehérbe öltözött volna hanem gránátvörös-kékbe, azért meglátnák benne páran a rejtett eleganciát...Neymar meg Real mezben közel nem lenne ennyire alázatos, szimpatikus fiatalember... :coffee:
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 18., kedd 22:23

A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Vissza: “Játékosok”