Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:29

Bale kocsiját megrugdalták múltkor, most meg átment egy szurkoló lábán, miután kiosztott pár autogrammot. Csórinak nem nagyon megy ez :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 23., kedd 10:55

https://www.youtube.com/watch?v=bnuiVOvEwpc

csóró luka,ebbe belenézett.... :D :D :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 22., hétfő 11:16

legyen eredményes,az utóbbi két meccsen ez már jött is.
lőtt három gólt,adott 1gólpasszt,ne hogy már azért csak ütve legyen.. :roll:
játékban sose lesz jó,max jobb.

Igen, és előtte? Miért nem villantott a Szuperkupában például vagy bajnokin az Atletico ellen, ha akkora király? :)
most kezdjük el azt hogy,de a két döntőnkben ő lőtte 1-1-nél a gólt?
mindenki szar volt azokon a meccseken,ez sem kifogás,tudom,de menni fog ez neki.
oda fog érni,a gyorsaságára meg azért nézzétek csak meg a basel ellen,cr gólja előtt amikor belőtte neki a zsugát oldalról,honnan vette át a labdát,betolta a védő elé,és simán elé került,kb 2 méter fórja volt a csávónak pedig..

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 21., vasárnap 14:31

Beindulásokban, bemozgásokban egyre jobb, vagy másként egyre több lehetősége van. Modric, Kroos ha ott van a csapatodban, akkor ez mindenképp fontos, mert oda fogják tenni a labdát, onnantól meg csak a támadón múlik. Átalakul Bale játéka, feladata, ahogy másoké is alakul még. Elöl nem lesznek gondjaink, az egyensúlyt kell majd megtalálni, hogy kevesebbszer legyenek hátul kiszolgáltatott helyzetben a védők. Illetve a tolódásokkal is vannak gondok. (talán érdemel lenne most Pintért megszerezni, Hierro úgy is csak alibizik :lol: )
Nem illik.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 21., vasárnap 14:22

Szerintem van amiben javult. Sokkal jobban indul be mélységbe és a társak is sokkal jobban találják meg ez az elmúlt két meccsen észrevehető volt. A taktika is jól alakul a számára, mert sokkal többet mozoghat el a jobb oldalról. Rengeteg apró változtatást eszközölt Ancelotti, amik szerintem eddig rendre jól sültek el és sokkal dinamikusabb a csapat a szuperkupa óta. Arról nem is beszélve, hogy erőnlétileg egyre jobb lesz a csapat.

Amúgy hehe hehe lehet, hogy most Arbeloanak nyitott, de lesz, amikor Daninak kell nyitni, aki sokkal jobban használja ki a területét, mint Alvaro tehát, hogy most az öregnek kell területet csinálni, attól ne Bale legyen a hibás...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 21., vasárnap 13:54

Jungee írta:Valami tényleg nem oké. Végig néztem még egyszer a tegnapi meccset. 3 játékost figyeltem leginkább. Egyik pont Bale volt. Azért tűnik lassúnak mert olyan helyeken mozog (gondolom edzői utasítás) ahol nem a vadló gyorsaság kell. Inkább a pici dinamikus 1-2 méteren. Végig benn játszott szűken Benzema mellett. Ezzel megnyitva a szélét Arbeolanak. Szerintem a dolgát amit kértek tőle megcsinálta. Sőt gólt is rúgott, 3métert vert a két védőre a két gólnál. Azt veszem észre Carlo nem igazán arra használja amit tud.

(első hozzászólás yeeee :roll: , üdv nektek B-) )
hát ott rég baj van, ha arbeloának kell megnyitni a szélét.
azonkívül az ember totálfogalmatlan kis gyorspasszos játékban, ami pl bennünk magyarokban vagy latin népekben zsigerből benn van, azt ezek nem tudják megtanulni.
Kép
Kép
Kép

Jungee

HozzászólásSzerző: Jungee » 2014. szeptember 21., vasárnap 13:41

Valami tényleg nem oké. Végig néztem még egyszer a tegnapi meccset. 3 játékost figyeltem leginkább. Egyik pont Bale volt. Azért tűnik lassúnak mert olyan helyeken mozog (gondolom edzői utasítás) ahol nem a vadló gyorsaság kell. Inkább a pici dinamikus 1-2 méteren. Végig benn játszott szűken Benzema mellett. Ezzel megnyitva a szélét Arbeolanak. Szerintem a dolgát amit kértek tőle megcsinálta. Sőt gólt is rúgott, 3métert vert a két védőre a két gólnál. Azt veszem észre Carlo nem igazán arra használja amit tud.

(első hozzászólás yeeee :roll: , üdv nektek B-) )

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. szeptember 21., vasárnap 13:22

Corleone írta:két meccs,3 gól,1 gólpassz.
Mezőnyben meg egy kibaszott nagy nulla, pláne ahhoz képest, hogy bérelt helye van a kezdőben.

Corleone
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. szeptember 21., vasárnap 13:20

:lol: :lol:

két meccs,3 gól,1 gólpassz.

undorító. :lol:
Igen, és előtte? Miért nem villantott a Szuperkupában például vagy bajnokin az Atletico ellen, ha akkora király? :)

Látni lehet, hogy nincs minden rendben vele, amit mezőnyben mutat, az túlnyomórészt kevés. Bíztam benne, hogy tud még szintet lépni, de egyelőre nem úgy tűnik.
#happyshitting

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 21., vasárnap 13:11

R.M.C.F írta:Valami baj lehet ezzel a jóemberrel is. Hirtelen esett vissza,keveset fut,keveset mozog. A hozzáállása megváltozott. Kevés benne az akarat,ez pedig érdekes,mert régebben ez pozitiv volt nála nagyon.
Lehet hogy a bl győztes csapatban,kicsit...khhmm....megnőtt az arc? :hmmm:

Padra vele...

:lol: :lol:

két meccs,3 gól,1 gólpassz.

undorító. :lol:

realfan91
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 20., szombat 22:39

Semmit nem látni a lendületéből..mintha már nem lenne gyors...Ettől független a bal szélen világklasszis, és ott kellene játszatni. (Mint ahogy a mai góljait is onnan szerezte.) De mintha direkt ki akarnának vele cseszni, teszik ida-oda amoda, elsősorban a jobbszélre, ahol teljesen fogalmatlan.

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 20., szombat 21:12

Kerlon írta: úgymond csillogó szemekkel tette a dolgát, most meg egyszerűsödve, gépiesen.
Nekem elég lesz az is tőle, ha folyamatosan leköti az ellenfelet és, ha odakerül, akkor beveri a helyzeteit, mint ma.[/quote]
az se kevés, de én hittem hogy rengeteg van benne mikor idejött és még most is hiszem, csak valami félrement. persze a számokat hozza, de az alap szerintem.
Nem illik.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 20., szombat 21:01

ziro4vr írta:Érkezésben fejlődik, de amúgy meg butul. Nekem sem tetszik ez a folyamat. Mikor idejött úgymond csillogó szemekkel tette a dolgát, most meg egyszerűsödve, gépiesen.
Nekem elég lesz az is tőle, ha folyamatosan leköti az ellenfelet és, ha odakerül, akkor beveri a helyzeteit, mint ma.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 20., szombat 20:48

Érkezésben fejlődik, de amúgy meg butul. Nekem sem tetszik ez a folyamat. Mikor idejött úgymond csillogó szemekkel tette a dolgát, most meg egyszerűsödve, gépiesen.
Nem illik.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 20., szombat 20:30

Amúgy a góljain kívül szépen el volt ma. Tett-vett, semmi extra, aztán olyan CR-esen feltűnt kétszer és letudta a meccsét.
K

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 20., szombat 20:20

Valami baj lehet ezzel a jóemberrel is. Hirtelen esett vissza,keveset fut,keveset mozog. A hozzáállása megváltozott. Kevés benne az akarat,ez pedig érdekes,mert régebben ez pozitiv volt nála nagyon.
Lehet hogy a bl győztes csapatban,kicsit...khhmm....megnőtt az arc? :hmmm:

Padra vele...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Fuentealbilla

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. szeptember 18., csütörtök 13:49

Realista24 írta:
Ezzel továbbra sem értek egyet... Bale elvileg nagy Real rajongó meg minden... mégis CR után a Real 2. legnagyobb fizetésért nettó 11 M euroért volt hajlandó aláírni...
Olvastál Te olyan hírt, hogy azért nem jött létre még a szerződés, mert Bale kevesli a fizetést? Mert én nem emlékszem ilyenre.
Nem, abszolut nem. De ha rögtön kezdésnek magasan a Real 2. legjobban kereső tagjává tették kicsit fura is lett volna ilyesmit olvasni, hogy nem évi 11 hanem hasamra ütök évi 15 milliót akarok. Nem beszélve arról, hogy Bale egy eddig semmit nem nyerő klubcsapatból jött még ha volt is már 1-2 erős szezonja illetve az utolsó szezonjában az angol liga legjobbjává is választották ha jól rémlik. De ennyi. Azért ennyire nehézkes lett volna Bale-nek azon rugózni, hogy de nekem nem elég a nettó 11 többet akarok és a Real 2. legjobb keresete nem elég Ronaldo mögött....

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 17., szerda 10:12

Csípem a faszit, de tegnap mezőnybe gyengus volt. Játékba nem hozza azt se amit tavaly ősszel hozott. Ettől független legalább eredményes.

miro

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 17., szerda 9:57

otttt van!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gól,gólpassz. :salute:

bl az ő pályája,megmondtam én.. :salute:
sajnálom hogy azt a ziccert nem passzolta be ronaldonak,vagy nem sikerült berúgnia,ha már így döntött,de alakul ez. :agree:

rá is vágtak a szavazatomat,igen,az az egy az enyém,már azért is!!!! :D

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 16., kedd 23:02

gareth a neve, bale (bl) a kenyere
Nem illik.

Vissza: “Játékosok”