Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dannen » 2013. november 30., szombat 22:21

R.M.C.F írta:
egy: nem 100 millió volt, ha már az árával vagdalózól akkor legalább pontosat írj.
kettő: szted bazdmeg 1-2meccsre vettük meg? v szted decemberben elmegy nyugdíjba? nehogy már baj legyen, h örülünk neki, h 9gólnál és 6gólpassznál jár kb 10 meccsen. agyam eldobom. há' ki vagy te?
Világéletemben rühelltem a ba*****at....és imádtam azokat akik látnak is......téged imádlak.
neked is van hivatalos adatod róla ? amúgy meg ilyenkor hol vannak a modik, mikor átalakul egy barca fórum szintté a topik? :roll:
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

dannen

HozzászólásSzerző: dannen » 2013. november 30., szombat 22:20

Toti írta:egy: nem 100 millió volt, ha már az árával vagdalózól akkor legalább pontosat írj.
kettő: szted bazdmeg 1-2meccsre vettük meg? v szted decemberben elmegy nyugdíjba? nehogy már baj legyen, h örülünk neki, h 9gólnál és 6gólpassznál jár kb 10 meccsen. agyam eldobom. há' ki vagy te?
egy: van róla hivatalos adatod , hogy mennyi volt? én ha jól tudom nincs, el lehet gondolkodni, hogy vajon miért.

kettő: egy szóval sem írtam ilyeneket, szóval nem tudom miről beszélsz.

petiamadridista írta:dannen:
1.: Ott kell lenni. (a pálya azon részén, meg a Real Madridban :D )
2.: 3at rúgni egy elit ligában egy meccsen nem sz.r. Pl magyar játékosoknak kb Puskás óta nem sikerült :D
3.: Ha csak ez az egy jó meccse lett volna idén.. de nem így van, már most közel 10 gólnál jár, úgy hogy 2 hónapig csak sérült volt vagy csere.
1. tudom, de én főként a befejezésről beszéltem mert azt istenítette végig rmcf.
2. senki nem mondta, hogy szar, sőt, írtma is, hogy örülök, ha megy neki.
3. még mindig a mai meccsről beszélek.

R.M.C.F írta:Nem,mindössze ő is berúgná őket.... :lol: :lol: ezért is kellene még egy baledannen oda,mert Dm ér vagy 30-at és dannen is ott nyomulhatna és úgy kifilézne egy valladolidot hogy arról koldulnának.
R.M.C.F írta:Dannen, butaságokat irsz,az a baja pár embernek,nem más.

szokás szerint jönnek a nagy érvek, amikor már nincs más.

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 30., szombat 22:19

R.M.C.F írta:Ne védd.....mert elkárhozol :D
nem védem én, csak még mindig van aki másról beszél mint ő :D

no mind1, remélem azért bűnbocsátást kapok :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

tubatibi

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 30., szombat 22:18

Remélem nzedge csinál egy videót, hogy :

Gareth Bale - The New Dannen (2013)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Éder Militão, Paul Pogba, Eden Hazard, Luka Jović, João Félix

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:17

egy: nem 100 millió volt, ha már az árával vagdalózól akkor legalább pontosat írj.
Világéletemben rühelltem a ba*****at....és imádtam azokat akik látnak is......téged imádlak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. november 30., szombat 22:16

dannen:
1.: Ott kell lenni. (a pálya azon részén, meg a Real Madridban :D )
2.: 3at rúgni egy elit ligában egy meccsen nem sz.r. Pl magyar játékosoknak kb Puskás óta nem sikerült :D
3.: Ha csak ez az egy jó meccse lett volna idén.. de nem így van, már most közel 10 gólnál jár, úgy hogy 2 hónapig csak sérült volt vagy csere.

R.M.C.F
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:16

Egy szóval sem mondta hogy lehozná azt mint Bale,
Nem,mindössze ő is berúgná őket.... :lol: :lol: ezért is kellene még egy baledannen oda,mert Dm ér vagy 30-at és dannen is ott nyomulhatna és úgy kifilézne egy valladolidot hogy arról koldulnának.

Ne védd.....mert elkárhozol :D

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. november 30., szombat 22:14

ilyenkor mindent megmagyaráz néhány hozzászólás a fórumon. akkor leírom még egyszer. vettünk egy játékost 100 millióért. most mindenki attól van elájulva, hogy 2szer elé rakta az ellenfél a labdát és gyakorlatilag üres kapura befejelte/berúgta és utána egy ugyanilyen gólpasszt kapott csak a csapattársától, ott azért már kellett a "tudás", hogy elpasszolja a kapus mellett. ismétlem, 100 millió euró. a gólpassza el lett ismerve, mielőtt valaki megint ezzel jönne. az meg, hogy sokan nem hiszik el, hogy ezt gyakorlatilag bárki megcsinálja egy kis technikával, (igen az "érkezést" is) azokkal nem tudok mit kezdeni, de a csúcs az, hogy a világ legdrágább, vagy második legdrágább játékosánál ez a nagy dolog. a mesterhármas mindig szép, de azért kezeljük már helyén.a személyeskedést meg lehet félredobni.

ki mondta, hogy olyan jó vagyok , mint bale? páran már olvasni se tudtok? szomorú.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Mike

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 30., szombat 22:13

kicsit túlreagáljátok dannen kommentjét :)

Egy szóval sem mondta hogy lehozná azt mint Bale, hanem a góljai nem voltak nehezen kivitelezhetők, és azokat abban a helyzetben ő is berúgná. Csak a befejezésről volt szó, semmi másról, és hogy attól nem kell hasraesni, mert nem volt extra.

legfőképp arra reagált h vki (tán RMCF) majdnem úgy dicsérte az 5 méteres gólját mintha Neymar lenne. Ennyi a történet.

Még csak azt se mondta h rosszul játszott.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:13

Dannen, butaságokat irsz,az a baja pár embernek,nem más.

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. november 30., szombat 22:13

A bajnokságban 90 percenként lő gólt és 105 percenként ad gólpasszt úgy, hogy szezon elején nem volt formában (de szerintem ennél is sokkal jobb lesz tavaszra; főleg játékban). Ez a srác se rossz. :mrgreen:
Az adatok hitelességéért nem vállalok felelősséget. Nem vagyok rájzen. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 30., szombat 22:12

dannen írta: ilyenkor mindent megmagyaráz néhány hozzászólás a fórumon. akkor leírom még egyszer. vettünk egy játékost 100 millióért.
eddig olvastam. utána mit írt?
Nem illik.

dannen

HozzászólásSzerző: dannen » 2013. november 30., szombat 22:11

realistahuni írta:Azért jó dolog tudni, hogy tiszteletét teszi egy olyan fiatalember a fórumon aki olyan gólokat tud rúgni mint Bale.
ilyenkor mindent megmagyaráz néhány hozzászólás a fórumon. akkor leírom még egyszer. vettünk egy játékost 100 millióért. most mindenki attól van elájulva, hogy 2szer elé rakta az ellenfél a labdát és gyakorlatilag üres kapura befejelte/berúgta és utána egy ugyanilyen gólpasszt kapott csak a csapattársától, ott azért már kellett a "tudás", hogy elpasszolja a kapus mellett. ismétlem, 100 millió euró. a gólpassza el lett ismerve, mielőtt valaki megint ezzel jönne. az meg, hogy sokan nem hiszik el, hogy ezt gyakorlatilag bárki megcsinálja egy kis technikával, (igen az "érkezést" is) azokkal nem tudok mit kezdeni, de a csúcs az, hogy a világ legdrágább, vagy második legdrágább játékosánál ez a nagy dolog. a mesterhármas mindig szép, de azért kezeljük már helyén.a személyeskedést meg lehet félredobni.

ki mondta, hogy olyan jó vagyok , mint bale? páran már olvasni se tudtok? szomorú.

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:10

azóta van újabb is.

Műsorvezető mondja Hegyinek h tudom te nem adtál volna 90 milliót Bale-ért, erre ő "Micsodaaa? 9et se!" :D

Richard Clayderman zongorázni tudná Hegyi tudatlanságát....ez a fószer egy velős barom,aki annyit ért a focihoz valójában mint én a csipkeveréshez.
Képzeljetek el,egy főző műsorban ahogy a fellengzős stilussal oktatom a hal főzését amikor lövésem sincsen róla de úgy tálalom mintha tudnám miről beszélek és sokan meg is kajálják.
Az a faszi egy vicc. Nem ért hozzá. Nagyon nem. Elvakult és nem ért hozzá. A létező legrosszabb egyveleg.

petiamadridista
Kedvenc játékosaid: Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. november 30., szombat 22:08

Bale 9 góljához annyit tennék hozzá, hogy október 30.-ig még csak 1 gólja volt a sérülése, és a kihagyásai miatt.
Szal, az elmúlt 1 hónapban :8 gól.
Ha mondjuk ezt a szintet hozná májusig, az több mint 50 gólt jelentene a mostaniakkal együtt :D
Ez nyilván brutális túlzás, és nem fog összejönni, de ha közel hasonlóan termel havonta akkor a 30 nem annyira elképzelhetetlen.

Ja és igen a 8 gólt egy hónapban egy Real Madridban én is megcsinálom, hát ne vicceljetek már :lol:
Hát az p.csa :mrgreen:

Sunsky
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 30., szombat 22:05

Menj látogass meg egy edzést dannen. Hátha Ancelotti felfigyel rád. Végülis amit Bale csinál, azt te is letudod hozni. Rosszul semmiképp nem járunk, próba-szerencse...

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 22:04

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Tudom, hogy te ironizálsz, de tényleg nem csinál semmi felesleges dolgot. Átveszi, passz, fut, lő, fejel, helyezkedik. Igaz, hogy mindent remekül, de ahogy írtam inkább ő a tökéletes gép, mint CR. CR-ben van egy kevés latin varázs.
a frizurája? :lol:

egyébként valóban, de ha megnézed milyen rozsdásan indult, ahhoz képest most sokkal előrébb van. és tavaszra meg már full gáz

Igy van....jól látod. Most kezd bemelegedni...de még messze van a szintjétől. Veszi fel a ritmust,valaki azt irta a mezőnymunája kevés neki....nekem meg pont az kezd tetszeni,jól veszi...jól teszi....jól mozog oda,kéri és megjátszható. Nagyon jó uton halad....és fejlődik szépen.
Maradjon igy....és tavaszra a lózungok elhalkulnak és azt is tagadják hogy valaha a nevét kimondták.

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 30., szombat 22:03

Azért jó dolog tudni, hogy tiszteletét teszi egy olyan fiatalember a fórumon aki olyan gólokat tud rúgni mint Bale.
Figyelj dannen ha nagy karriert futsz majd be és a Real leigazolj küldjél már nekünk pár jegyet a meccsekre, ja meg Zizouval jó lenne pár közös fotót intézni, esetleg egyet italozni. :workout:
Szorítunk neked!
courtois-carvajal-varane-ramos-mendy-kovacic-kante-ødegaard-hazard-mpabbé-vinicius

"Giving Cristiano that much time and space on the ball is like giving Dracula the keys to the blood bank."

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 30., szombat 22:02

dannen írta: te is sokat focizhattál életedben :roll:
na jó nem kell felvágni...elhisszük azt az 500 órát fifában
Nem illik.

Mike

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 30., szombat 22:02

R.M.C.F írta:aranylabda 23ban? Vicc
azóta van újabb is.

Műsorvezető mondja Hegyinek h tudom te nem adtál volna 90 milliót Bale-ért, erre ő "Micsodaaa? 9et se!" :D

Vissza: “Játékosok”