Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 12., péntek 23:09

Itt nem a rossz otromba forma a probléma,azt mindenki tudja és látja,volt ilyen ratyi forma itt már annyi mint égen a csillag,ne is menjünk messze,lásd benzema,akiről mindig az ment,hogy majd zizu beszéljen vele......stb......tök hasztalan volt,és nem 4 hónapon át,hanem sokkal tovább,de a szeretet,meg a kedvelés megvolt,mert DIVAT volt,akkor is ha alig avatkozott játékba......jelzem,szretem benzemát,nem ellene vagyok....csak lássunk már tisztán.

Most ez nem benzemáról szól....csak egy példa volt,amivel arra akartam rámutatni,hogy bale a kezdetektől egy kolonc a számotokra,durva tulkapások,állandó célzott köpködések alanya....holott más is és mások is voltak ilyen cipőben már.

Mindegy,nem akarok a nagyok útjába állni,inkább kussolok,csak azért bátorkodtam szólni,mert bicskanyitogató ez az állandó savazása. Gyerekesen nevetséges.

A sok agyatlan,guszt**talan kis pond*ó barcások nem köpködnek ennyit mint itt páran,minden kommentjükben csak a fikázás...

Kicsit jó lenne visszaállni,attól,hogy szar,még nem a valagunkból rángattuk ki,igen is fontosak a robben,dm és bale fajta focisták.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 12., péntek 23:09

Az egész szar formájához hozzá jön egy olyan hogy baromira nincs szerencséje sem.
Amióta sérült volt,azóta rúgott 2-3 kapufát,és adhatott volna 4-5 gólpasszt is,az ilyen üres kapuba keresztbepasszolást ne is említsük jöttek az ilyen hibák mint pl ma.
Azért lehet szapulni,meg hogy egy lábas,nem melózik annyit,nem penge,de ilyen be passzt 100ból 99x megcsinál,ha nem így lenne,még profi futballista sem lehetne.

Egyszerűen ilyen passzba van.
Villanásai vannak,mint pl ma a BBC játék.
Malaga ellen 1:0-nál ő lőtte be,Ma is 1:1-nél befejelte.

Rengeteg hibával játszik,de még egyszer leírom,szerencséje sincs.
Lehet ütni,én is már akartam írni R24-nek meccs közben hogy vissza lehet e küldeni a mezt amit rendeltem,mert ilyen nincs amit ma csinált,de tényleg nagy túlzások vannak.
Amikor valaki gólt lő,és a saját szurkolók röhögnek rajta,az erős.
Nem csípem Arbeloa-t,Hamesz sem a szívem csücske,na de függetlenül kurvára örülök ha gólt lőnek,vagy sikeresek vagyunk miattuk.
Amikor gyengék vagyunk,az Bale miatt van csak,ha éppen jól játszunk,akkor viszont Bale tuti nem jó,sőt ő akkor is a leggyengébb.
Persze leeht róla olvasni negatívumokat,de nem ennyit,és nem ilyen mértékűt.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 12., péntek 23:04

Realista24 írta:Augusztus óta hulladék, mit vársz, csodát?
Egy elkezdte? Én voltam? gkovi, ne légy fukar, áruld el, és mellé keresd már meg az első kuladobáló hozzászólást pls.

Két meccsen öt gólpassznál járhatna, de inkább jobbal is lőni akar. Pedig ha tehetné, rá se állna.
nem akarok kötekedni, de ha már magadra ismersz az utalásból, az árulkodó

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 12., péntek 23:02

Védeni szoktam ,meg még mindig várom a tavaszt vele kapcsolatban de ez katasztrófa.Ugyanakkor a gólokat hozza,fura egy fazon :lol: nekem a legnagyobb bajom,hogy megakadnak rajta a kontráink,vagy elszabja a végén, ebben azért erős volt mindig,most meg ...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 12., péntek 22:58

Augusztus óta hulladék, mit vársz, csodát?
Egy elkezdte? Én voltam? gkovi, ne légy fukar, áruld el, és mellé keresd már meg az első kuladobáló hozzászólást pls.

Két meccsen öt gólpassznál járhatna, de inkább jobbal is lőni akar. Pedig ha tehetné, rá se állna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 12., péntek 22:55


Egészet egy bizonyos ember kezdte el, minden meccs után benyomta, hogy Bale milyen szar. A többi meg ment utána.
Ja,és ha gyenge,akkor vért hug***znak úgy kulázzák....sokszor mintha valami barca barlangban lennék,ahol a verseny célja,a másik totális lealázása,leminősitése,durva túlzásokkal és ferditésekkel.

A véleményem mellé azért oda kell biggyesztenem,hogy sajnos igaz a szar teljesitménye,ezt meg kell adni,de a találás,az állandó szapulás,kezdetek óta....az akkora óvoda,hogy a fiamat lehet be is iratom oda egy év múlva. Akkor lesz 3.5 éves.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 12., péntek 22:53

R.M.C.F írta:Függetlenül attól,hogy tényleg szar volt,mint sokan mások is,akiktől elnézik,mert divatok,mert kedvencek....óvoda.
Na, most azér van ami nem mind1...

Bale-nek idén még nem volt jó meccse, csűrheted-csavarhatod, próbálkozni lehet, de egy meccs nem volt amin kiemelkedett, a hátára vette a csapatot. A 90 milliós, csapat arca, alapkezdő, full előszezonos vadló. Persze h szidva van folyamatosan

Aztán vegyük mondjuk Benzemát, mert ő került elő megy a meccs topikban. Vannak szar meccsei, persze, de összességében talán a legjobb idényét futja. Persze h nem köpködi orrba-szájba a fórum

És ha végignézed a keretet, Bale-en kívül egy embert nem tudsz mondani aki ilyen szinten szar egész évben, és ne lett volna legalább 1-2 fasza meccse. Még Arbeloának is. ARBELOÁNAK!!!
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. december 12., péntek 22:52

Ha a szidása,köpködése ami itt megy fele arányban valós lenne,ő lenne a liga legrosszabbja.
Keveset védekezik, hamar lemarad visszazárásnál az emberéről, teljesen hitehagyottan kocog hátra.és totálisan megakasztja a kontrákat, egy kicsit pattogó labda néha már probléma nála. Illetve totál kivonja magát a játékból. Na most ezeket kompenzálhatná jó megindulásokkal, lövésekkel, beadásokkal, sok mozgással, de ezek sincsenek.

És a meccsek nagy részén ez van, oké, hogy szerez pár gólt, de amikor nem volt pályán ugyanúgy meglőtte más ezeket a gólokat.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. december 12., péntek 22:49

Jesé tökéletes lesz a posztján
(ha nem fél a főnöktől Carlo :lol: )
maradhat szélső/balhátvéd cserének

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. december 12., péntek 22:47

R.M.C.F írta:1999 óta,amióta szeretem ezt a csapatot,ő a legüldözöttebb figura......hogy miért? A divatszöveg viszi a népet.....ráharapni a szarra és pöfékelni.


Függetlenül attól,hogy tényleg szar volt,mint sokan mások is,akiktől elnézik,mert divatok,mert kedvencek....óvoda.


Ha a szidása,köpködése ami itt megy fele arányban valós lenne,ő lenne a liga legrosszabbja. Be van állitva valami végtelen szarnak,soha ennyire embert itt nem szapultak.
Ez a divat.....volt hogy az alföldi papucsot nyomták,volt hogy a bészbóz dzsekit.....most,itt ez a divat.
Lóf@szt lett divat, de ha szar, akkor szar. Tavaly egyik kedvencem volt, nem csak a sorsdöntő gólja miatt, hanem szerintem remekül beilleszkedett.. Nyáron a VB miatt pihenhetett is, gondoltam ez lesz az igazi robbantása, aranylabda várományos lehet. Erre hol tartunk? Fel állt védelem ellen továbbra se használható (jó, kit érdekel, ezt tudtuk eddig is), a védekezésbe nem segít be kellő képen, de a legfontosabb, hogy a kontrák pont miatta nem mennek végig. Egy olyan ember szarja el a kontrák 80%-át akit ezért tartunk.. Könyörgöm.. Sorozatos rossz beadások, rossz kispasszok, rossz beindulásaok, mint ha tegnap jött volna Madridba. Jókat írsz RMCF, de most nagyon nincs igazad. Nem kell egyből mindenbe a divatot belevinni. Ha egy 90 milliós sztárjátékos hetek, hónapok óta a csapat gyenge pontja, akkor értelemszerűen meg lesz találva. Nem csak itt, máshol is.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. december 12., péntek 22:46

R.M.C.F írta:1999 óta,amióta szeretem ezt a csapatot,ő a legüldözöttebb figura......hogy miért? A divatszöveg viszi a népet.....ráharapni a szarra és pöfékelni.


Függetlenül attól,hogy tényleg szar volt,mint sokan mások is,akiktől elnézik,mert divatok,mert kedvencek....óvoda.


Ha a szidása,köpködése ami itt megy fele arányban valós lenne,ő lenne a liga legrosszabbja. Be van állitva valami végtelen szarnak,soha ennyire embert itt nem szapultak.
Ez a divat.....volt hogy az alföldi papucsot nyomták,volt hogy a bészbóz dzsekit.....most,itt ez a divat.
Egészet egy bizonyos ember kezdte el, minden meccs után benyomta, hogy Bale milyen szar. A többi meg ment utána. :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 12., péntek 22:45

Csabi írta:jó, legyen szar, nem érdekel. de bassza meg ne legyen már ilyen kibaszott önző. hát hihetetlen, inkább lő a gyengébb lábával (amivel a lapos passz se megy), mint hogy lepasszolja.
elnézve azt a bepassz kísérletet az első félidőből, inkább legyen önző :mrgreen:
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 12., péntek 22:45

Láttam már 54 ilyen rossz formában lévő real madrid játékost sok évek alatt,de ennyi cigány***ást,köpködést egyik sem kapott,talán még összesen sem.

De nem baj,mert béla szidása elviszi a figyelmet a valódi problémáról.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 12., péntek 22:43

jó, legyen szar, nem érdekel. de bassza meg ne legyen már ilyen kibaszott önző. hát hihetetlen, inkább lő a gyengébb lábával (amivel a lapos passz se megy), mint hogy lepasszolja.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. december 12., péntek 22:43

R.M.C.F írta:1999 óta,amióta szeretem ezt a csapatot,ő a legüldözöttebb figura......hogy miért? A divatszöveg viszi a népet.....ráharapni a szarra és pöfékelni.


Függetlenül attól,hogy tényleg szar volt,mint sokan mások is,akiktől elnézik,mert divatok,mert kedvencek....óvoda.


Ha a szidása,köpködése ami itt megy fele arányban valós lenne,ő lenne a liga legrosszabbja. Be van állitva valami végtelen szarnak,soha ennyire embert itt nem szapultak.
Ez a divat.....volt hogy az alföldi papucsot nyomták,volt hogy a bészbóz dzsekit.....most,itt ez a divat.
egy szimpla bepasszt nem képes megcsinálni bakker... ne vicceljünk már... 5ből 5ször elcseszi... :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 12., péntek 22:42

rossz volt mai is
de viszont voltak bíztató jelek
ennyit játékban még az EU szuperkupa óta nem láttam
tetszik vagy sem ezen a meccsen benne volt legjobban veszély az ellenfél számára

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 12., péntek 22:42

Függetlenül attól,hogy tényleg szar volt,mint sokan mások is,akiktől elnézik,mert divatok,mert kedvencek....óvoda.
Te meg az óvóbácsi?
Neked lehet szidni a fórumozókat orrba-szájba, mert szidják a -szerinted- a világ legjobb bal lábát, ráadásul jogosan?

Gondolom véletlen, hogy minden interjúban megkérdezik Carlót Baleről
Gondolom az is véletlen, hogy jönnek a hírek az eligazolásával kapcsolatban.
Mindez a divatozó madriom fórumozók miatt van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. december 12., péntek 22:41

De Béla a szezon kezdete óta duplanulla, kb egy értelmes teljes meccse nem volt és december közepe(!!) van lassan. Azért egy ilyen méregdrága, meg """""elit"""""", """""""klasszis"""""""""" focistától többet várna az ember.

Ebben az idényben nagyon sok játékos veri a játék minden egyes elemében, hát már egy beadás nehezére esik. :roll:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 12., péntek 22:39

1999 óta,amióta szeretem ezt a csapatot,ő a legüldözöttebb figura......hogy miért? A divatszöveg viszi a népet.....ráharapni a szarra és pöfékelni.


Függetlenül attól,hogy tényleg szar volt,mint sokan mások is,akiktől elnézik,mert divatok,mert kedvencek....óvoda.


Ha a szidása,köpködése ami itt megy fele arányban valós lenne,ő lenne a liga legrosszabbja. Be van állitva valami végtelen szarnak,soha ennyire embert itt nem szapultak.
Ez a divat.....volt hogy az alföldi papucsot nyomták,volt hogy a bészbóz dzsekit.....most,itt ez a divat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tarodid » 2014. december 10., szerda 14:35

Érthetetlen Bale játéka. Mindig pozitívan nézem a walesi döntéseit, pozitívan is próbálom bírálni, de amikor már ötödszörre is önzősködik, amikor passzolni kéne, akkor én is felhúzom az agyamat rajta. Tegnapi meccsen is 30 perc után megjegyeztem, hogy nem is játszik ma rosszul, a meccs végére meg már dühítő volt amit művelt...ennek ellenére nagyon szurkolok neki, hogy fejben felfejlődjön a csapat érdekeihez. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég