Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 5., szombat 14:30

Kötelező megjelenni ha behivnak,akkor is ha sérült vagy,és akkor is kérhetik hogy menj ha a klubod orvosi igazolják a sérülést,mert a válogatott orvosa véleménye a döntő a nemzetközi játéknapokon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 5., szombat 14:27

gondolom összetartás. :)

realfan91
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 5., szombat 14:16

Valaki elmondja nekem, hogy miért hívják be a válogatottba, ha előre kijelentik hogy egy percet sem fog játszani?

Gascoigne
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 4., péntek 16:54

R.M.C.F írta:Azt hogy Bale állapota rossz lehet,mivel csak egyénileg készült/készülhetett a nyáron, azt innen a fotelből is nagyon jól tudtam, úgy, hogy 10.ed annyi infóm sincsen róla,mint a ki******tt fejű sanitasnak, meg a real vezetőségének,akik erőltetik a játékát. Annyi eszük sincsen amennyi látszik, és nekem ne jöjjön senki sem azzal hogy én ne okoskodjak,mert nem tenném,ha annyiszor,de annyiszor nem lett volna igazam/igazunk itt egy szaros fórumon.

Jó lenne ha lenne valaki,aki érti is a dolgát,mert annyi baromságot csinálnak hogy az fájó.

:-@ :-@ :-@ :-@
Nem segít éppenséggel, hogy a walesi válogatott kerékbetöri a speciális edzéstervét a nagy büdös semmiért. Egy perc játék nélkül végigül majd a padon egy tét nélküli meccset. Ilyenkor illene udvariasan nemet mondani, és elkezdeni megszolgálni azt a vételárat, amiből kisebb autómárkákat fel lehetne vásárolni.

R.M.C.F
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 18:26

Azt hogy Bale állapota rossz lehet,mivel csak egyénileg készült/készülhetett a nyáron, azt innen a fotelből is nagyon jól tudtam, úgy, hogy 10.ed annyi infóm sincsen róla,mint a ki******tt fejű sanitasnak, meg a real vezetőségének,akik erőltetik a játékát. Annyi eszük sincsen amennyi látszik, és nekem ne jöjjön senki sem azzal hogy én ne okoskodjak,mert nem tenném,ha annyiszor,de annyiszor nem lett volna igazam/igazunk itt egy szaros fórumon.

Jó lenne ha lenne valaki,aki érti is a dolgát,mert annyi baromságot csinálnak hogy az fájó.

:-@ :-@ :-@ :-@

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 2., szerda 17:49

USA bought Alaska from Russia for $120 Million, Real Madrid bought Bale from Tottenham for $147 Million. :lol:

Egyébként jobbulást neki.

A Punto Pelota exkluzív értesülései szerint a Real Madrid különleges edzéstervet írt elő Bale számára, aki a következő három hét során pótolja majd be az előszezont. Gareth fizikai állapota rossz, folyamatos fájdalmakat érez ezért ezalatt az idő alatt egyetlen mérkőzésen sem fog szerepelni, elkerülve így az esetleges újabb sérüléseket. A visszatérés dátuma egybeesik a Barcelona elleni bajnoki mérkőzéssel.
Csereként tuti rúgna egyet, úgyhogy jó lenne, ha elhalasztanák egy meccsel a visszatérését. :mrgreen:

Anis
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 2., szerda 16:03

Sajnos nagy a média és minden egyéb nyomása Carlora. ÉN tuti nem játszattam volna a helyében még egy darabig. Balenek kimaradt a teljes előszezonja, még ha saját maga edzett is, az nem ugyan az. ez is mondható carlo egyik eddigi hibájának. :-(
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 2., szerda 12:11

Mi a frászt erőltetik? Amúgy is ez a hülyeség hogy ha veszünk egy drágább alakot,akkor azonnal be kell dobni,mert a közönség akarja........majd játszani fog,ha egészséges.Ha formában lesz,ha edzet eleget ahhoz hogy beférjen, ha majd kapott többször pár percet,vagy pár tiz percet és szépen be van építve.

Különben majd lő...aztán stadionbúki

MyStiQ

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. október 2., szerda 11:57

Nem különösebben zavar a dolog, ha a válogatotthoz sem utazik el.

Kapna közel 3 hetet, hogy felhozza magát.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 2., szerda 11:56

Bal combjával van probléma, időt nem írnak. Szerintem a válogatott szünet utánra lesz bevethető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 25., szerda 12:13

Olvasva a Perez interjút el tudom képzelni hogy az Adidasnak a szponzorálásért cserébe kell egy Adidasos reklámarc, és csak úgy tudtuk Kakát eladni ha veszünk egy másikat.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 23., hétfő 12:52

mondjuk ami a nyáron történt, csodálkoznék ha március előtt érdemi produkciót látnánk tőle.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

miró
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: miró » 2013. szeptember 23., hétfő 12:44

szerintem balet kicsit elmérték most..
nagyon akarták hogy játsszon és túlterhelték,ezért lehet izom fájdalma.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2013. szeptember 22., vasárnap 23:22

Semmi értelme nem volt bale-t idehozni. Jesé ugyanazt tudja nyújtani.
És akkor nem esett a fórum színvonala.... :mrgreen: :mrgreen: csak viccelek. ez is egy vélemény,na. :lol:

Viszont,ha már ide tévedtem: várom már,hogy formába lendüljön és elkapja a ritmust a walesi,szerintem ha összeér ez a csapat,kő kövön nem marad. Így is nagyon jók vagyunk,ISCO és MODRIC a tökéletes páros a középpályára,plusz egy VKP,Casemiro vagy Illaramendi,utóbbi kezd belelendülni. CR alap,Benzema ingadozik,Di Maria összekapta magát,nem tudom tavaly mit csinált vagy hol volt fejben...
Szóval,Bale-lel brutális támadójátékunk lesz,így már fel fogjuk venni a versenyt a Bayernnel,én azt mondom,jobb csapatunk van,csak nem vagyunk összeérve még. Guardiola viszont egyelőre csak egy fék a Bayernnél,igaz,hozzák az eredményeket,de ez simán betudható még Heynkes munkájának is.

Jobbulást Bale,Elche ellen pár perc,Atletico ellen debütálás a Bernabéuban!
:goat:

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 22., vasárnap 23:14

Marca szerint fájdalmat érzett a lábában, Carlo nem kockáztatott, tekintve, hogy megyünk idegenbe + jön az Atleti és Gareth is kérte, hogy ne erőltesse. A Wales-i kikerült a keretből, helyét a padon Varane vette át.

Valószínűleg nem súlyos a sérülés, kedvezőek az előjelek, minden bizonnyal a matracosok ellen debütál a Bernabeuban.
Inkább egy pofon az igazságért, mint kitüntetés a hazugságért
A Toda Madre o Un Desmadre
The Walking Dead
Tolkien all, Max Brooks all, S.King all, S. Jackson & Ian Livingstone

realfan91

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 22., vasárnap 21:14

cart írta:
realfan91 írta: Persze, Bale lehozott 1-2 jó szezont a PL-ben. Jesé meg ugyanerre lesz képes ha játszik.
Nem te nyerted véletlenül az ötös lottót?
Nem lottózok. :D Jó, nem lehet kijelenteni így, de megvan benne a potenciál amit nem kéne elcseszni.

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 22., vasárnap 21:12

realfan91 írta: Persze, Bale lehozott 1-2 jó szezont a PL-ben. Jesé meg ugyanerre lesz képes ha játszik.
Nem te nyerted véletlenül az ötös lottót?

realfan91

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 22., vasárnap 21:11

Gabo írta:
realfan91 írta:Másrészt Bale ma nem igazán hiányzott.

Remélem érzed a különbséget egy Barca és egy Getafe között. Ezt a Getafet Cé nélkül is megvertük volna, akkor a felfogásod szerint ő sem kell? Hiszen van egy Jesénk.
Persze, ebben igazad van de ezért is írtam, hogy nem a mai meccs alapján írtam csak ezt. Másrészt nyilván jó ha van egy Bale mert jó játékos, csak kérdés h ennyi delláért is szükség volt-e rá. De gondolom nagyrészt marketing szempontok is bejátszanak. Egy része legalább visszajön mezeladásokból. Mindegy, nyilván túloztam, mert hajlamos vagyok rá, Jesét be kellene építeni először a csapatba hogy igazán hatékony legyen, de nem fogják beépíteni idén még. Csak ezt sajnálom igazából, hogy ő a padon rothad. :mrgreen:

Gabo
Kedvenc játékosaid: Beckham

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. szeptember 22., vasárnap 21:07

realfan91 írta:Másrészt Bale ma nem igazán hiányzott.

Remélem érzed a különbséget egy Barca és egy Getafe között. Ezt a Getafet Cé nélkül is megvertük volna, akkor a felfogásod szerint ő sem kell? Hiszen van egy Jesénk.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 22., vasárnap 21:07

A szezon viszont hosszú, 50-60 meccsből áll. Bizonyítani fog, ahogy teszi Illarra és Carvajal is egyre jobban.
Írom ezt úgy, hogy ellene voltam.
De alázatos, teszi a dolgát, akar, és egyelőre tudja, hogy melyik csapat mezét viseli.

A sérülés
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 3756_n.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Játékosok”