Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
eReMA
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. szeptember 4., szerda 14:15

Na és ha Bale csak egy válasz volt Neymarra, akkor mi van? Ha tetszik, ha nem, a Madrid a presztizsből, népszerűségből, reklámból "él". Bale befektetés is. Hónapokig róla, ezáltal rólunk beszéltek és remélhetőleg még sokáig fognak is. A mai árak horribilisek, ez tény, ezért ha durrantani akarsz fizetni kell.
A sportszakmai szempontokra meg kár is kitérni egy Bale kapcsán. Az emberünknek mindene adott, hogy ugyanúgy elfelejthessük ezt a tonnányi vételárat, mint Cr esetében. Ő is igen sokba fájt, de who gives the sh*t? Megfizethetetlen.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 4., szerda 14:04

De úgyis meg fogják kérdezni róla. Persze azt sem fogják elhinni a szkeptikusok, Pérez-ellenesek.
Most mindentől függetlenül; én kedvelem az öreget, a Real Madrid élére pontosan ilyen ember való, ugyanakkor nem egy "szentember" és főleg nem feddhetetlen, tévedhetetlen a jó Florentino bácsi, így akár a kritikákra is bőven rászolgálhat!
nehogymá ő legyen a drágább, gusztustalannak tartom ezt hogy hazdutak Cr nek, csak azért mert nem akarátk hogy megharagudjon, a fizetése balenek meg ha igaz az meg még durvább, anynit keres mint roni na ne nevettessetek már,
Közel 2 hét múlva valószínűleg minden lényeges kérdésre választ kapunk majd ...
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. szeptember 4., szerda 13:54

De most Ronaldonak mi baja van?
Az életben nem hittem volna, de miért ne lehetne megérteni CR esetleges (?) hepciáskodását? Őt idehozták Aranylabdásként, BL győztesként - Bale ott még nemigen mutatott semmit - olyan emberként akiről még akkor is írtak ha WC-re ment egy kiadós babfőzelék után.

Erre jön a walesi - mindegy, hogy 91 v 100 millióért, mert egyik sem reális ellenérték - viszonylag friss arcként a nemzetközi labdarúgásban lényegében ugyan annyiért mint a portugál. (Ha az évi netto 13 millió is igaz, akkor meg ha valaha fiam lesz egy fotósorozatot csináltatok róla 30 csapat mezében. Így nyugodt szívvel lenyilatkozhatja, hogy xy is ott volt álmai klubjában, ennyiért bármit álmodhatna)

Másrészről Perezt sem értem. Bale nem Zidane, Figo vagy CR. Mindegyik világklasszis volt mikor idejött - Zizou korszakos - mindegyik akkora média értékkel bírt, hogy elmondani nem lehet, mindegyik Aranylabdával a zsebében volt annyi amennyi. Baleben mi volt akkora szükségszerűség, hogy 60-70 milliós ajánlatoknál megálljunk érte (ennyiért nem adták volna idén)? Egy potenciálért nem lehet 90-100 milliót fizetni. Szóval Én is inkább azon vagyok, hogy Neymart akarta lenyomni elnökünk.

dudumadrid
Kedvenc játékosaid: CR, Sergio R., Pepe
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: dudumadrid » 2013. szeptember 4., szerda 13:51

én megértem CR-t, gondoljatok bele, rommá nyerte magát a uniteddal, elég jol is tolta midnent megnyert amit csak lehetett, aztán eljött onnan mert a Real Madrid volt az álma kis csávó kora óta, nem úgy mint Balenek, aki igen aztmondta , hogy a Madrid az álma, ehhez képest 11 ben a Barca vitte volna csak nem jött össze, tavaly szintúgy vitte volna csak akkor már nagyon közel volt de végül mégsem, CR hol volt így? max pletyka szinten h vinné a Barca, és? neki esze ágában se lett volna egyezkedni velük meg odamenni...ebből csak aztakarom kihozni, hogy CR volt akkor a legdrágább játékos a világon, és tudta magáról , hogy az és hálás is volt a nekünk , hogy azzá tettők, erre ittvan ez a walesi srác, semmit nem nyert szinte csapat szinten, jo huzo embere volt a csapatának, dehát midnen csapatnak van huzoembere, összejött neki 1-2 szezon , nemrossz nem aztmondom, meg eleve Cr a példaképe , nehogymá ő legyen a drágább, gusztustalannak tartom ezt hogy hazdutak Cr nek, csak azért mert nem akarátk hogy megharagudjon, a fizetése balenek meg ha igaz az meg még durvább, anynit keres mint roni na ne nevettessetek már, ronaldo letet dolgokat a madridnál, bale semmit, vanegy tápláléklánc az élet midnen területén, minden formáján, ezt bekell tartani, roni nagyobb hal mint bale, akarhonnan is nézem, ezért evidens ,hogy a legjobb a legdrágább, jo messit ne vegyük ide mert ő még nem váltott klubot biztos ő is ott körüli összeg de lényegtelen mert roni és bale igen, na visszatérve a dologra, ronaldonak kell lenni a világ legdrágább spilerének , különben felborul az egyensúly, és most hagyjátok a hulye sztereotípiáitokat arrol, hogy ne duzzogjon ,meg mit képzel ez magárol,(ronaldo) igen is én is ezt tenném a helyében!! és hagyjátok ezeket a hulyeségeket hogy má pedig ne pukkadozzon meg ilyenek, állitom nektek a forum 90 % éka ugyanugy megpukkadna az ő helyében!!!!

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 4., szerda 13:42

Galacticos írta:
primrose írta:Annyira elegem van már belőle is. Vagyis imádom, mert szórja a gólokat és mert nagy szolgálatot tesz a csapatnak (+ mert tudom hogy madrdista), de minden évben jön róla legalább 1 cikk, hogy neki valami nem tetszik. Remélem, hogy ez a mostani hír nem igaz, mert akkor tényleg beigazolódnak azok a pletykák, hogy egy igazi "egó man" az emberünk.
ha így is van szerintem ronaldo valahol jogosan sértődik meg.
az ő szerződésének tárgyalása azért ilyen hosszú mert az új adóval többet kell fizetni utána, erre idehozzák balet akiért ugyanúgy többet kell fizetni az adót miatt és még maga bale is többet kap készhez mint ő. a rekordárhoz szerintem cének semmi köze, semmi köze ahhoz kit mennyiért veszünk mellé viszont ha azt nézzük hogy ketten miket tettek le az asztalra madridba igazolásuk előtt és még emellett többe volt a walesi..
Nincs joga felháborodni, mert semmi köze, hogy a másik mennyi fizut kap, viszont erkölcsileg ez undorító a klub részéről -persze, ha igaz a 13 milliós fizetés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 4., szerda 13:30

primrose írta:Annyira elegem van már belőle is. Vagyis imádom, mert szórja a gólokat és mert nagy szolgálatot tesz a csapatnak (+ mert tudom hogy madrdista), de minden évben jön róla legalább 1 cikk, hogy neki valami nem tetszik. Remélem, hogy ez a mostani hír nem igaz, mert akkor tényleg beigazolódnak azok a pletykák, hogy egy igazi "egó man" az emberünk.
ha így is van szerintem ronaldo valahol jogosan sértődik meg.
az ő szerződésének tárgyalása azért ilyen hosszú mert az új adóval többet kell fizetni utána, erre idehozzák balet akiért ugyanúgy többet kell fizetni az adót miatt és még maga bale is többet kap készhez mint ő. a rekordárhoz szerintem cének semmi köze, semmi köze ahhoz kit mennyiért veszünk mellé viszont ha azt nézzük hogy ketten miket tettek le az asztalra madridba igazolásuk előtt és még emellett többe volt a walesi..

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 4., szerda 11:59

Én nem lepődnék meg, ha igazak lennének az állítások, mert rohadtul nagy a hallgatás, hivatalos megerősítés nem volt, pedig Ronaldoéknál volt stb..
Én nem emlékszem, hogy a madrid hivatalosan beszélt volna az árakról. CR árát az MU-nak köszönhetjük, akik tudtommal már a tőzsdén voltak akkor is, ott jobban szoktak jönni a hírek a pontos számokról.

De ez a 13 millió nevetséges lenne...Ahogy Bale előadta, hopgy mekkora álom neki ez meg gyerekkora óta meg a tökömtudja mi, akkor a korábbi fizetéséért is lazán jöhetett volna.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 11:57

Amúgy, ha Levyéknek NEM lenne igaza, akkor simán ki kellett volna már állnia és megmondani, hogy hát ez nem úgy van, de csak hallgat és várja, hogy elcsendesedjen minden...
Mert Pérez olyan, aki kiáll és cáfol mindent. Tavaly lenyilatkozták, hogy a Real Madrid nem az a klub, csak nagyon indokolt esetben teszik ezt.
És megfigyelhető volt az is, hogy a külföldi újságok lejárató cikkeit általában teljesen figyelmen kívül hagyják. Majd, ha a Marca és az AS is betámadja ezzel, akkor várok valamit.

De úgyis meg fogják kérdezni róla. Persze azt sem fogják elhinni a szkeptikusok, Pérez-ellenesek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 4., szerda 11:53

Én nem lepődnék meg, ha igazak lennének az állítások, mert rohadtul nagy a hallgatás, hivatalos megerősítés nem volt, pedig Ronaldoéknál volt stb.. Meg most alapból Perez ellenes vagyok (egyre jobban egy sunyi, fafejű embert látszatát kelti) és így még könnyebben tudok hinni az ilyen dolgoknak. Amúgy, ha Levyéknek NEM lenne igaza, akkor simán ki kellett volna már állnia és megmondani, hogy hát ez nem úgy van, de csak hallgat és várja, hogy elcsendesedjen minden...

Remélem Bale meg viszonylag jó állapotban van és megszolgálja az árát idővel és meg lesz a helye is a csapatban. Modricnak se 2 hétbe tellett mire összeszedte magát, de szerencsére azóta már senki nem meri azt mondani, hogy a nyár legrosszabb vétele volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 4., szerda 11:48

De most Ronaldonak mi baja van? Annyira elegem van már belőle is. Vagyis imádom, mert szórja a gólokat és mert nagy szolgálatot tesz a csapatnak (+ mert tudom hogy madrdista), de minden évben jön róla legalább 1 cikk, hogy neki valami nem tetszik. Remélem, hogy ez a mostani hír nem igaz, mert akkor tényleg beigazolódnak azok a pletykák, hogy egy igazi "egó man" az emberünk. Vagyis... ezt eddig is nagyjából sejtettük, csak eddig mindig olyan dolog párosult hozzá, ami alapján megértettem és elfogadtam ezt a részét is...de most... amikor mindenki világosan tudja, hogy HA Bale beválik, akkor az nagy erősítés lenne a csapatnak. Ráadásul a srácnak a példaképe, már kismilliárdszor fényesre nyalta a popóját, a bemutatásának napján pedig mindezt még megkoronázta. Eddig 100%ig biztos voltam, hogy Ronaldonak pont egy ilyen csapattárs kell, mint Bale, mert alkalmazkodni fog hozzá és lesi majd őt, mint a kiskutya (szóval ezért sem értettem azokat az embereket a fórumról akik azt mondták, hogy CR-nek nem biztos, hogy tetszeni fog Bale érkezése). Mert igenis reméltem, hogy azért neki is fontosabb, hogy legyen egy olyan csapattársa, aki előtt tényleg kiskirály lehet és akivel ha ÖSSZESZOKNAK és HA beindul a gépezet, akkor a csapat is előremozdulhat. Szóval remélem kamuk ezek a hírek, mert már elegem van h minden évben van körülötte valami hiszti. Fogadja őt örömmel, szokjanak össze, aztán szedjék szét az ellenfeleket és sz*rni rá, hogy melyikőjük a drágább, ezek egyéni érdekek, és nem a csapaté, és az egyéni érdek is addig a szintig tud érdekelni, amíg nem hátráltatja a csapategységet, azontúl pedig kalap kabát. :coffee: Lehet tényleg nem a Neymar Messi páros vitáit kell majd várni...
But he is a good boy...

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 4., szerda 11:31

Azt nem Levy mondta., hanem Bale ügynöke. Egyébként ócska, 100 millió euró. Rekordtranszfer. 13 millió nettó fizetés. Ezek beteg számok. Az meg, hogy eltitkolták, az meg teljesen érthetetlen. Mit gondoltak, hogy nem derül ki? Perez ebben a gyökér Levyben bízott? Remélem soha többet nem vásárolunk ettől a pénzmosodától. :Đ
Az a büdös nagy helyzet; hogy egyáltalán nem lepődnék meg, ha ez valóban így lenne; néhány újság, többek közt az AS is cikkezett már erről, még bőven a Bale transzfer lezárást megelőzően; mint ahogy arról is nem kevés pletyka terjengett, hogy 2 héttel ezelőtt egy csökkentett ajánlattétel mögött is maga Cristiano Ronaldo és erőteljes nemtetszése húzódott meg, Perez és Madridi részről egyaránt!
Most lesz kicsi Cé besértődve, hogy még át is akarta b*szni a fejét Perez.
A történet végén persze konklúzióként több újságíró is ettől intette óva Florentino Perezt és csapatát ugye pont a szerződéshosszabbítás aláírása előtt. Na erre kíváncsi leszek ... :mrgreen:
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

realfan91
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 4., szerda 11:00

BBeno írta:jó lenne ha perez szolgáltatna valami infót a tényekről. mert ha hagyja ami most megy akkor elismeri hogy segget csinált a szájából mikor azt mondta 100 milliót senkiért.

mondjuk iscoról is azt mondta nem kell... szóval akár még igaz is lehet a hír.

a 13 milliós fizu az meg mi? idáig 7-8-ról szóltak a hírek. ehhez még levynek sem lehet tudta hogy bale mennyit keres.remélem a 91 misi és hozzá az évi 8 milliós fizu az igaz.
Azt nem Levy mondta., hanem Bale ügynöke. Egyébként ócska, 100 millió euró. Rekordtranszfer. 13 millió nettó fizetés. Ezek beteg számok. Az meg, hogy eltitkolták, az meg teljesen érthetetlen. Mit gondoltak, hogy nem derül ki? Perez ebben a gyökér Levyben bízott? Remélem soha többet nem vásárolunk ettől a pénzmosodától. :Đ Most lesz kicsi Cé besértődve, hogy még át is akarta b*szni a fejét Perez. Fő az egyenesség Florentino barátom. Semmi probléma nem lett volna, ha ezeket az összegeket elsőre bejelentik, de ez így vércink.

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 4., szerda 10:35

Szerintem ezt azért mondta,mert Perez megszívatta őket és eladta Özilt az Arsenalnak.Lehetett itt olvasni,hogy megakarta akadályozni a transzfert. :lol: Mintha lett volna valami beleszólása azok után ahogy viselkedett. :shutup:
Én Bronzettinek hiszek mindenesetre. :salute:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 4., szerda 10:28

jó lenne ha perez szolgáltatna valami infót a tényekről. mert ha hagyja ami most megy akkor elismeri hogy segget csinált a szájából mikor azt mondta 100 milliót senkiért.

mondjuk iscoról is azt mondta nem kell... szóval akár még igaz is lehet a hír.

a 13 milliós fizu az meg mi? idáig 7-8-ról szóltak a hírek. ehhez még levynek sem lehet tudta hogy bale mennyit keres.remélem a 91 misi és hozzá az évi 8 milliós fizu az igaz.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 4., szerda 10:18

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ol-2276863

most miiiiii vaaaan??? :wtf:
akkor most kinek van igaza? Levy akart egyet a Madriba rugni, vagy Perez ilyen alattomos? :sly: miért nem mondja meg mi van, és akkor Ronaldo is tudja, hogy mihez tartsa magát?...

szerk.:
Erre a kegyes hazugság dologra már én is gondoltam. :D Nem lenne nagy gond, csak a Tottanhem-nél senki ne pofázzon. Mert, ha valakinek eljárna a szája, akkor rendesen keresztbe tennének a Realnak. :)
Na igen, asszem ez történt...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 4., szerda 10:10

Engem csak az csesz fel, hogy tegnap hozta reggel a postás az nso-t és 100 millát írtak...na mondom majd ma írják, hogy 92 volt. Erre olvasom és ma megint nyomják, hogy eddig soha senki nem fizetett ennyit 1 játékosért...na mondom fasza ùgy kell megy a parasztvakítás...

Matt009
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 4., szerda 9:51

Nem tök mindegy, hogy mi volt 1 vagy 2 évvel ezelőtt? Ő most itt van, ha itt termeli a gólokat, akkor engem nem fog érdekelni, hogy Barca szurkoló volt, vagy a Barcát preferálta. Ha meg szarul fog teljesíteni, az nem azért lesz, mert ő Barcás, hanem mert annyira futotta.

A sajtó meg így is, úgy is rá fog szállni az irreális vételár miatt, ezt csak sok gombóccal tudja elfelejtetni.

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 4., szerda 8:43

Realista24 írta:Marca (2012.05.): A Marca Tv információi szerint a spanyol Barcelona labdarúgócsapata megegyezett az angol Tottenham Hotspur walesi klasszisával, Gareth Bale-lel: a szélső ötéves szerződés alá kanyaríthatja oda a nevét, amely szezononként ötmillió eurót garantálna számára.

:)
A sajtó beindult, fog kapni a walesi hideget-meleget. Ezt csak emberfeletti teljesítménnyel tudja háttérbe szorítani. A lecke fel van adva.
Ha van 1 kis esze akkor legközelebb amikor faggatja a sajtó lecsapja a labdát... Pontosabban vagy elmondja a tényleges igazat, (mert ugyebár a marca is szokott érdekes dolgokat produkálni) vagy elhárítja Levy-re, hogy el adta volna ennyiért, de ő nem akart menni a katalánokhoz... Amennyiben ezt nem lépi meg könnyen rászállhatnak... :roll:
Viszont magától érthető, hogy, ha már megvettük akkor valamit ki kell találni, mint ahogy azt tették Isconál is, és Isco is hamar tiszta vizet öntött a pohárba a "másik kutyám neve Figó" dumával...

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 8:35

Marca (2012.05.): A Marca Tv információi szerint a spanyol Barcelona labdarúgócsapata megegyezett az angol Tottenham Hotspur walesi klasszisával, Gareth Bale-lel: a szélső ötéves szerződés alá kanyaríthatja oda a nevét, amely szezononként ötmillió eurót garantálna számára.

:)
A sajtó beindult, fog kapni a walesi hideget-meleget. Ezt csak emberfeletti teljesítménnyel tudja háttérbe szorítani. A lecke fel van adva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 3., kedd 23:45

Az AS szerint 2011 nyarán a Barcelona balhátvédként szerződtetni akarta Bale-t, a játékos azonban visszautasította a megkeresést.
But he is a good boy...

Vissza: “Játékosok”