Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 9., vasárnap 19:33

Szerintem megeri megerte, sokat hozzatett a sikerkorszakhoz és a kupakhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 9., vasárnap 19:31

Kerlon írta: Fel kell bontani a játékengedélyét olyan kitétellel, hogy a marketing és fizetési feltételek maradnak, de szabadon szerződhet. Addig fizetjük, amíg nem talál magának csapatot, utána nem. Ha meg nem talál, akkor se kell itt néznünk. Szerintem azért cinkes lenne neki 2 évig csapat nélkül lennie.
Fizetnénk azért ,hogy építgesse golfkarrierét ? :D elengedte már ezt a sportot pont leszarja ha csapat nélkül dől a lé. Akkor keresne magának másik csapatot ha innen már nem kapna pénzt.

Amúgy szerintem maradt még benne egy nagy gól a végére ami kupát ér kitépi majd a szögletzászlót bedobja a szurkolók közé aztán két kézzel bemutat mindenkinek és távozik :D mi meg évtizedekig fogunk azon vitázni ,hogy megérte vagy sem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 9., vasárnap 19:30

Le se szarom. Max két év és game over.
A legrosszabb amit tehetek, hogy idegeskedek miatta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 9., vasárnap 19:27

Fel kell bontani a játékengedélyét olyan kitétellel, hogy a marketing és fizetési feltételek maradnak, de szabadon szerződhet. Addig fizetjük, amíg nem talál magának csapatot, utána nem. Ha meg nem talál, akkor se kell itt néznünk. Szerintem azért cinkes lenne neki 2 évig csapat nélkül lennie.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. február 9., vasárnap 19:23

BlancoMark írta:
doncsontos írta: először is elvenném a mezszámát, az nem hinném, hogy szerződésbe van neki foglalva. másodszor kipakolnám a lelátóra, és fizetésmegvonásba részesíteném ha idő előtt hagyná el a stadiont vagy nem jelenne meg az összetartásokon. ha már ő is folyamat kibaszik a szurkolókkal a "teljesítményével" akkor visszafelé is lehetne már adni neki valamit. hát a fasz kivan ezzel a csávóval, jobban utálom mint egy barcást :lol:
Szerintem ez rosszabbul hatna a csapatmorálra mint a szerencsétlenkedése (a jelenlegi helyzet). Mégha valszeg nincsenek is haverjai a csapatban, azért csak lehúztak együtt jó pár évet.

Meg most a kupa-blama ellenére viszonylag jól mennek a dolgok, nem kéne szétcseszni az öltözői hangulatot és koncentrációt.
nem értem ez ennél miért lenne rosszabb a csapatmorál számára. ha csak magamból indulok ki és látnám, hogy ez a gyerek hétről hétre a tripláját veszi fel a bankszámlájáról mint én aki megdöglik a mezért, és mindent bele adok az edzésen. pont az ellenkezőjét szüli ez a nem törődünk a dologgal helyzet. majd más is szépen példát vesz a walesiről aztán 10 év múlva majd ott tartunk, hogy a kerete fele profi golfozó is :lol: viszont ha azt látja a keret többi tagja is, hogy ennyi beleszarom meccs után (mert nem egy meg két meccsről van szó, SŐT szezonokról) ugyanazt megteheti mindig és mindig, hogy elmegy a meccsekről hamarabb ha játszott és lecserélték vagy ha csak a lelátón ült. ez profi hozzáállás? ez jó dolog a csapat morál számára?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. február 9., vasárnap 19:16

doncsontos írta: először is elvenném a mezszámát, az nem hinném, hogy szerződésbe van neki foglalva. másodszor kipakolnám a lelátóra, és fizetésmegvonásba részesíteném ha idő előtt hagyná el a stadiont vagy nem jelenne meg az összetartásokon. ha már ő is folyamat kibaszik a szurkolókkal a "teljesítményével" akkor visszafelé is lehetne már adni neki valamit. hát a fasz kivan ezzel a csávóval, jobban utálom mint egy barcást :lol:
Szerintem ez rosszabbul hatna a csapatmorálra mint a szerencsétlenkedése (a jelenlegi helyzet). Mégha valszeg nincsenek is haverjai a csapatban, azért csak lehúztak együtt jó pár évet.

Meg most a kupa-blama ellenére viszonylag jól mennek a dolgok, nem kéne szétcseszni az öltözői hangulatot és koncentrációt.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. február 9., vasárnap 19:12

először is elvenném a mezszámát, az nem hinném, hogy szerződésbe van neki foglalva. másodszor kipakolnám a lelátóra, és fizetésmegvonásba részesíteném ha idő előtt hagyná el a stadiont vagy nem jelenne meg az összetartásokon. ha már ő is folyamat kibaszik a szurkolókkal a "teljesítményével" akkor visszafelé is lehetne már adni neki valamit. hát a fasz kivan ezzel a csávóval, jobban utálom mint egy barcást :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. február 9., vasárnap 19:02

Továbbra is az a véleményem, mint eddig, hogy egy percet sem adnék neki. Most is felesleges volt. Így ha legalább egy szemernyi kedvet érez még a foci iránt, akkor hátha végre ő is el akar majd menni, ebben az esetben biztosan lehet találni majd közös nevezőt a leendő boldog vásárlóval. Ha már odaadjuk pl. egy rekesz sörért, már jól járunk, mert a fizetését már nem mi perkáljuk onnantól. Semmi értelme a pálya közelébe engedni, már nem tud/akar segíteni. Jobb alternatívák ülnek a padon.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 9., vasárnap 18:52

ja csak bruttóban leperkálni 60 milliót lehet megnyomná a költségvetést, és esetleg pont emiatt nem tudunk valakit igazolni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 9., vasárnap 18:49

Én egyébként tök komolyan gondolom, hogy a nyáron szerződést kell vele bontani. Olcsóbb kifizetni a hátralévő fizetését és megszabadulni tőle, mint hogy fizetni őt, számítunk rá, de semmit nem csinál és még uszít és rombol is.

Kell egy elsőszámú játékos helyette és LV csere a brazilokkal variálva.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 9., vasárnap 18:37

De kinek kéne? Nyáron 31 éves lesz, mindig sérült, ha véletlen játékra alkalmas akkor is a nullához közelít a teljesítménye viszont a fizetési igénye az egekben.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. február 9., vasárnap 18:32

Konkrétan a szünetben azt hittem lecserélték. A 65. percben amikor bebőrözte a védőt és faultolták, akkor tudatosult bennem, hogy még pályán van. Irtó kevés ez. Pampoghat itt az ügynöke, de nyáron rá fogják sózni valakire, ebben biztos vagyok. Most rá fognak bólintani már egy 20-30 milliós vételárra a klubtól ezek után.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 9., vasárnap 18:23

Hát ezt senki se gondolta volna amikor idekerül, hogy idáig süllyed. :D
Most már tényleg csak kihasználja, hogy keres egy valag lóvét, és akármit csinál bekerül a keretbe, vagy éppen a kezdőbe. Röhög a markában a menedzserével együtt, hogy mekkora balek ez a Real.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 9., vasárnap 18:22

Zidane: "Jovic needed that goal. He's a pure striker. Even if he plays well, you aren't satisfied until you score."

Another Bale question.

Zidane: "You want us to have a problem with Gareth but the truth is there isn't any issue."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 9., vasárnap 18:22

Hát engem csak az érdekel, hogy azért cseréltük-e le a 70. percben hogy a 80. percben már el tudjon indulni hazafele? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 9., vasárnap 18:22

Be is zárom a topicjat. Szóra sem érdemes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 9., vasárnap 18:21

Csabi írta: ide senki? hát akkor kezdem én: király meccset hozott ma is. :lol: :lol: :lol:
Semmit nem érdemel már ez az ember.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 9., vasárnap 18:20

ide senki? hát akkor kezdem én: király meccset hozott ma is. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. február 7., péntek 14:00

Most mi van, nem várja meg a meccs utáni forgalmat. (bár 90%-ban metróval lelépnek a nézők).
A csapattársakkal meg úgysem tud beszélgetni :mrgreen:

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BH710 » 2020. február 7., péntek 13:57

ugyan a másik csapatnak szurkolok,de amiket itt írtok róla (plusz ránéztem a linkre is) nekem vérlázító hogy ez a magát felsőbbrendűnek tartó belterjes walesi ennyire szarba sem nézi a világ egyik legnagyobb csapatát, sőt arra sem volt képes, hogy legalább az alap spanyolt megtanulja. gyorsan elfelejtette milyen is a táttenemben játszani, küzdeni a negyedik helyért minden évben.
sokadjára már nektek is lehet hogy vicces ez az egész szarakodás vele, de én a helyetekben a vip-ban gyújtanám rá a mezt. vagy a golfpályán.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég