Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. október 15., péntek 14:12

kiserik írta: Itt azért keményen fenn maradt a rózsaszín szemüveg. Mivel egy zseniről van szó így annyira nem látványos, de nagyon is öregszik az a test. Nem bír már annyit le föl robotolni, mint régen. Az ő elengedése és annak időpontja lesz az egyik legnehezebb ebben a fiatalításban. Meg a Karimé.
nehéz sztem maximum érzelmileg lesz.
szakmailag abszolút mind a kettő az a típus aki tudja és érzi, h mikor, mennyit és meddig. nem fognak szentteheneket játszani, ebben biztos vagyok.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 15., péntek 13:22

Itt azért keményen fenn maradt a rózsaszín szemüveg. Mivel egy zseniről van szó így annyira nem látványos, de nagyon is öregszik az a test. Nem bír már annyit le föl robotolni, mint régen. Az ő elengedése és annak időpontja lesz az egyik legnehezebb ebben a fiatalításban. Meg a Karimé.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. október 15., péntek 13:11

ToniKroos írta:
Aztán nem lennék meglepve ha a vb után szögre is akasztaná.
Én meg azon nem lennék meglepve, ha utána is folytatná. Ahogy a csavot elnézem, a munka morálját, genetikáját simán elképzelhető, hogy 40 éves koráig is így nyomja. Egyszerűen nem akar öregedni az a test. Semmi belassulást nem látok rajta mióta idejött.
Ajanlom a Budai Szemklinikat, rajtam nagyot mentettek. :mrgreen: Rengeteget lassult fejben is, fizikailag is, kisebb periodusokra iszonyatosan fel tudja magat porgetni, akkor meg mindig olyan, mintha 26 lenne, de ra 10-15 percre erzodik a jelentos visszaeses. Nem is beszelve a terhelhetosegerol.

Mindezek ellenere visszavonulasaig megkerdojelezhetetlen helye van a keretben nalam is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. október 15., péntek 13:10

ToniKroos írta:
Aztán nem lennék meglepve ha a vb után szögre is akasztaná.
Én meg azon nem lennék meglepve, ha utána is folytatná. Ahogy a csavot elnézem, a munka morálját, genetikáját simán elképzelhető, hogy 40 éves koráig is így nyomja. Egyszerűen nem akar öregedni az a test. Semmi belassulást nem látok rajta mióta idejött.
Lassul nem lassul, viszont fejben szerintem elfáradt már.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. október 15., péntek 12:07

Aztán nem lennék meglepve ha a vb után szögre is akasztaná.
Én meg azon nem lennék meglepve, ha utána is folytatná. Ahogy a csavot elnézem, a munka morálját, genetikáját simán elképzelhető, hogy 40 éves koráig is így nyomja. Egyszerűen nem akar öregedni az a test. Semmi belassulást nem látok rajta mióta idejött.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. október 15., péntek 11:16

Pad'em írta: Modrić wants to renew with Real Madrid and play in Qatar 2022 as a Real Madrid player. If he doesn't renew, the MLS, Premier League and Qatar are all possible destinations. @MarioCortegana
Szó nélkül elé tennék még egy évet, egyrészt megérdemli másrészt élmény nézni. A fizuban gondolom meg tudnak egyezni.

Aztán nem lennék meglepve ha a vb után szögre is akasztaná.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. október 15., péntek 10:48

Modrić wants to renew with Real Madrid and play in Qatar 2022 as a Real Madrid player. If he doesn't renew, the MLS, Premier League and Qatar are all possible destinations. @MarioCortegana
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. szeptember 29., szerda 8:17

nem mondom, h hajtsuk csapágyasra, de szeptember van és nála sztem nem játszik ez az egyszer pad egyszer kezdő felállás, majd szezon közben mehetne a rota. abszolút az látszik rajta, h nincs meccsben. neki kell a lendület, a folytonosság. nem emlékszem, h csereként olyan sokszor tudott volna világot váltani.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. szeptember 28., kedd 22:59

Ésszel kellett volna nem belebaszni a labdába egyet.
Amúgy elég beleszarom módon jött be szerintem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 13., hétfő 7:22

Erre a csókára nincsenek szavak. :salute:
Egy baj van vele, hogy nem 26 éves.

Az egyik legnagyobb a legnagyobbak között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. szeptember 12., vasárnap 22:59

https://www.youtube.com/watch?v=GC5E8ie2pdM

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. szeptember 12., vasárnap 22:34

36 éves múlt a héten és mi melot lenyom a pályán nagy minőségben :agree:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. augusztus 21., szombat 13:28

El Sie7e írta: ha már úgy is annyi a szélsőnk, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni, én a Case-Fede duó elé Hazard-t tenném be, a szélre meg bőven van nélküle is választék :mrgreen:
En is ezt hasznalnam

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 21., szombat 10:38

El Sie7e írta: ha már úgy is annyi a szélsőnk, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni, én a Case-Fede duó elé Hazard-t tenném be, a szélre meg bőven van nélküle is választék :mrgreen:
Nem rossz, de Alaba is jó lehetne egy szabó kpvel. Lendülete kb. mint Valverdeé, elől meg Hazard és Benz majd focizik
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. augusztus 21., szombat 10:22

ha már úgy is annyi a szélsőnk, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni, én a Case-Fede duó elé Hazard-t tenném be, a szélre meg bőven van nélküle is választék :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. augusztus 21., szombat 10:12

Isco....hihetetlen ez a pali, hogy meg mindig itt van es jatszhat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. augusztus 21., szombat 9:44

Én vagy betenném Alabát középre és akkor Miguel kezd balhátvédben.
Vagy Isco menne Fede és Case elé.
Az első megoldás az betonbiztos középpálya, a második az kreatívabb, de nem olyan lendületes, a spanyol miatt..
Szerintem Carlo papa Iscóra fog szavazni, nem is baj, mikor hozzuk formába, ha nem egy Levante ellen?? :D

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. augusztus 21., szombat 9:32

Blanco simán jó volt amikor játszott tavaly.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 21., szombat 9:31

Kerlon írta: Szóval akkor van Valverde, Casemiro, Isco és Blanco. Utóbbi 2 nem túl acélos
Plusz Alaba, bár Mendy ugye offeg jó darabig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 21., szombat 9:26

Szóval akkor van Valverde, Casemiro, Isco és Blanco. Utóbbi 2 nem túl acélos
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég