Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 14., kedd 12:50

Mert mi lesz szeptember 1. után?
Ha itt marad, azért marad, mert itt akar lenni.
Ha nem, akkor nem tartjuk itt akarata ellenére.
Szóval hülyeség, amit írsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 14., kedd 12:50

Realista24 írta:
Zidane’98 írta:A Bernabeu kupán nagyon motiváltan játszott, abszolút profi módon, a professzionalizmusába nem is lehet belekötni Lukanak, de az arcára volt írva, a vak is látja, hogy Ő már nem ezt akarja...

Nem tudom ezt Perez hogyan is gondolja?! Egy már nem is itt akarni játszó játékost akarattal itt tartani, aki ráadásul már nagyon sokat adott a klubnak... és akkor még adjuk hozzá Marcit, két játékost akarattal itt tartani...

Értem mit írtok, de az akaratuk ellenére itt tartani őket, az nem fog működni... :sly:
Hülyeségeket írsz. Akarata ellenére senki nincs itt, ezért is igazolhatott el apróért CR. Kovacic menni akart, elngedtük.
Modricnak dobtak fizetésemelést, elfogadta, biztos az akarata ellenére van a világ legnagyobb klubjában.
:lol:
Ja, az meg a másik, hogy a meccsen lévő arcából olvastad le mindezeket... :|
Azt hogy hülyeség e kérlek, majd szept. 1-jén ítéljük meg...
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 14., kedd 12:49

A szájról olvasásból diplomázottakat még megértem, mert ott még akár lehet is valamit leolvasni, na de ez b+... :lol: :lol: :lol: befordulok a tengerbe, amikor ilyet látok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 14., kedd 12:48

hagyjad, marcelora is megmondták az alapozása közepén a meccs alatt, hogy nem akar itt lenni, mert nem akar itt játszani :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 14., kedd 12:44

Zidane’98 írta:A Bernabeu kupán nagyon motiváltan játszott, abszolút profi módon, a professzionalizmusába nem is lehet belekötni Lukanak, de az arcára volt írva, a vak is látja, hogy Ő már nem ezt akarja...

Nem tudom ezt Perez hogyan is gondolja?! Egy már nem is itt akarni játszó játékost akarattal itt tartani, aki ráadásul már nagyon sokat adott a klubnak... és akkor még adjuk hozzá Marcit, két játékost akarattal itt tartani...

Értem mit írtok, de az akaratuk ellenére itt tartani őket, az nem fog működni... :sly:
Hülyeségeket írsz. Akarata ellenére senki nincs itt, ezért is igazolhatott el apróért CR. Kovacic menni akart, elngedtük.
Modricnak dobtak fizetésemelést, elfogadta, biztos az akarata ellenére van a világ legnagyobb klubjában.
:lol:
Ja, az meg a másik, hogy a meccsen lévő arcából olvastad le mindezeket... :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 14., kedd 12:27

A Bernabeu kupán nagyon motiváltan játszott, abszolút profi módon, a professzionalizmusába nem is lehet belekötni Lukanak, de az arcára volt írva, a vak is látja, hogy Ő már nem ezt akarja...

Nem tudom ezt Perez hogyan is gondolja?! Egy már nem is itt akarni játszó játékost akarattal itt tartani, aki ráadásul már nagyon sokat adott a klubnak... és akkor még adjuk hozzá Marcit, két játékost akarattal itt tartani...

Értem mit írtok, de az akaratuk ellenére itt tartani őket, az nem fog működni... :sly:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 12., vasárnap 16:43

H.E.H.E. írta:nem bántanám, ha elfogadná.
azért a pénz az pénz.
a sok pénz, az meg még több pénz.
ráadásul nincs mit bizonyítania már, szép pályafutás.
Egyetértek, már bizonyított és megmutatta, hogy ki is Ő a futballban!

Most akkor menni olasz vagy maradni?
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 6., hétfő 13:09

:lol: :lol: :lol:

Még a fizujat is mi alljuk :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. augusztus 6., hétfő 13:08

ez mind oké, csak akkor abbóla kínai pénzből ide is jusson és ne nvetséges 12+25-öket ajánlgassanak. 125 jó lesz.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 6., hétfő 12:36

nem bántanám, ha elfogadná.
azért a pénz az pénz.
a sok pénz, az meg még több pénz.
ráadásul nincs mit bizonyítania már, szép pályafutás.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 6., hétfő 12:02

Modricnak az Inter azt is felajánlotta, hogy 4 éves szerződést kap, de után elmehet Kínába horror lóvéért levezetni, amit ugyanaz a cég birtokol többségében, ami az Intert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: matador » 2018. augusztus 6., hétfő 11:13

Modric vébételjesítményéről.
https://www.facebook.com/sportveloe/pho ... =3&theater
Sportfilozófia: Roger Federer

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 4., szombat 18:54

dzsi91 írta: De persze az is lehet,hogy mind2 hír kamu és sem Marcelo sem Modric nem akart távozni.
Ámen :mrgreen:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 3., péntek 14:15

Realista24 írta:
dzsi91 írta:Ramos leszar mindenkit.Végigviszi picsogás nélkül.

Én mostmár azt mondom akiben felmerült a gondolat,hogy menni akar,új kalandok után nézni és szarik a tisztességes búcsúra mint Céronaldo az jelentkezzen és menjen el 30+osan zsoldoskodni.

Céernél még valahol érthető a dolog,mert ő tényleg kecskecímre hajt és hosszútávon még jól is jár mindkét fél ezzel(bár Céernél vannak kétségeim,azért nek sokan jártak jól akik itthagytak minket).

Modric meg Marcelo viszont csak bohóckodni menne máshová.Nekik azért nem állna jól ez az új challenge 30+osan.De bízom benne,hogy ha meg is fordult a fejükben csak hirtelen felindulásból és ők már el lesznek búcsúztatva tisztességesen.

De mostmár én is úgy vagyok vele akik egy ilyen nyár után nem megmutatni akarják a világnak hanem kisurranni akkor lehet hozni vevőt és horror áron adjuk el a 31-33 éves legendáinkat.
Nem.
Aki nem akar itt lenni, az hozzon egy vevőt, aki leteszi a kivásárlási árat. Ha nem tud ilyet, akkor meg lehet tovább dolgozni.
Mi az hogy engedjük el azt, aki menni akar? A játékos diktáljon, ne a klub? Hagyjuk már a hülyeséget. Hangzatos szavak ez a mi vagyunk a Real Madrid, aztán majd pislogtok, amikor Pérez lemond, jön egy Calderón féle arc és megint a kutya sem akar idejönni. Csak aztán azt a ganét nem fogja senki eltakarítani egy nyár alatt, mint anno Pérez az igazolásaival.
Lehetünk mi a Real Madrid, ha középszerekkel lesz tele a keret.
Hát én is úgy gondoltam ,hogy aki lépni akar hoz egy olyan ajánlatot amire Perez csettint.Nem csak úgy kiengedni a kapun pár milláért. :D

Akárhonnan nézzük az,hogy Zidane és Cé egyszerre távozott elégnagy mélyütés mind a szurkolóknak mind a csapatnak.És most mégnagyobb szerep hárulna a régi motoroskra az öltözőben amit Benzema nagyon ügyesen felismert.Ramos meg Ramos.De egyáltalán nem lenne jó üzenet egy távozni akaró modric vagy Marcelo az öltözőnek.Persze nem minden nyáron nyitnék ajtót ha hoznak pénzes vevőt.De ez most egy extrém eset egy extrém nyár.Nem lesz idő Zizu-t meg Cr-t siratni...Aki jóllakott,ideges vagy csak simán nincs már benne erő mégegyszer neki futni az inkább menjen mert most pont modricéktól kell a mentális plusz,nem a távozáson gondolkozni.

Ramos és Benzema eddig fixen hozzák amit várok.Tóni meg jéghegy,szerintem ha megkérdeznék Cristianorol ő vissza kérdezne,hogy kicsoda?( :mrgreen: )

Ezért aki nem így áll hozzá és tud hozni egy vevőt én elengedném.

Keménykedni Zizuval kellett volna, de hát a jóisten se tudja,hogy ott is mivolt.Cr nélkül simán vonzók lettünk volna bármelyik nagyhalnak,Zz nélkül viszont Hazard sem erőlteti a dolgot,mert Lopi még lutri.

De persze az is lehet,hogy mind2 hír kamu és sem Marcelo sem Modric nem akart távozni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 3., péntek 9:59

___Samy___ írta: Plusz Perez sem szokott csak úgy mindent megcáfolni.
Mondjuk ezt nem láttam még sehol lehozva, hogy meg is történt, csak a források szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. augusztus 3., péntek 9:44

Pontosan!

Mire megyünk a pénzünkkel ha eladjuk, ha totál átlagos játékosokkal vagyunk tele csak? Semmire.

Modric ki fog öregedni persze. Pár év múlva fillérekért lehet majd csak eladni, de kit érdekel? Visszahozta ő már rég az árát.

Viszont ha már CR ment, akkor 1-2 minőségibb embert, aki megteremti a különbséget meg kell tartani, mert nem Asensio, meg Mayoral fogja meghozni az újabb BL, vagy bajnoki győzelmet. Illetve nem csak ők.

Sajnos lehet, hogy én negatív vagyok de nem bízok a spanyol támadó vonalunkban, illetve nem a legmagasabb szinten. Semmi bajom nincs velük de nem a Modric-féle minőség.

Baleben egy percre sem bízom, vicc kategória a sérüléseivel. Abba kellene hagynia az ezen a szinten való focizást, ha nem megy egy szezonra.

Modricot talán akkor, -bár akkor sem- engedném el ha Hazard jönne.

Csak Isco tekergéseira építeni a játékunkat az öngyilkosság.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. augusztus 3., péntek 9:38

Azért ez a nyár így ebben a formában elég durva. Májusban kb a mennybe mentunk, és természetes volt, hogy vmi fele visszaesés lesz a következő idényben, mert ezt nem lehet tartani, amit az elmúlt három idényben leraktak. Erre viszont sztem senki nem számolt.

Elmegy ZZ, elmegy CR, és most már Modric is egy hajszálon múlik. Biztos, hogy van valóságalapja a hírnek, mert azért a két madridi lap nem szokott borítón lehozni egy ilyen hírt csak úgy. Plusz Perez sem szokott csak úgy mindent megcáfolni.

Szomorú dolog ezt látni, főleg úgy, hogy az elmúlt években ennek a szöges ellentéte volt hangzatos. Nem kötelező itt játszani senkinek, mert nem rabszolga tartás van, plusz egy duzzogo játékossal senki nem jár jól. Viszont akkor hozni kell a vevőt, nem vagyunk mi szeretet szolgálat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 3., péntek 9:37

There is no “Modric case”; both Real Madrid’s leaders and the player’s environment denied to Marca any movement out of Real Madrid. Unlike Cristiano, Modric did not ask to leave and he is committed to the club. Real Madrid will not listen to any offers from other clubs. [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 3., péntek 8:24

dzsi91 írta:Ramos leszar mindenkit.Végigviszi picsogás nélkül.

Én mostmár azt mondom akiben felmerült a gondolat,hogy menni akar,új kalandok után nézni és szarik a tisztességes búcsúra mint Céronaldo az jelentkezzen és menjen el 30+osan zsoldoskodni.

Céernél még valahol érthető a dolog,mert ő tényleg kecskecímre hajt és hosszútávon még jól is jár mindkét fél ezzel(bár Céernél vannak kétségeim,azért nek sokan jártak jól akik itthagytak minket).

Modric meg Marcelo viszont csak bohóckodni menne máshová.Nekik azért nem állna jól ez az új challenge 30+osan.De bízom benne,hogy ha meg is fordult a fejükben csak hirtelen felindulásból és ők már el lesznek búcsúztatva tisztességesen.

De mostmár én is úgy vagyok vele akik egy ilyen nyár után nem megmutatni akarják a világnak hanem kisurranni akkor lehet hozni vevőt és horror áron adjuk el a 31-33 éves legendáinkat.
Nem.
Aki nem akar itt lenni, az hozzon egy vevőt, aki leteszi a kivásárlási árat. Ha nem tud ilyet, akkor meg lehet tovább dolgozni.
Mi az hogy engedjük el azt, aki menni akar? A játékos diktáljon, ne a klub? Hagyjuk már a hülyeséget. Hangzatos szavak ez a mi vagyunk a Real Madrid, aztán majd pislogtok, amikor Pérez lemond, jön egy Calderón féle arc és megint a kutya sem akar idejönni. Csak aztán azt a ganét nem fogja senki eltakarítani egy nyár alatt, mint anno Pérez az igazolásaival.
Lehetünk mi a Real Madrid, ha középszerekkel lesz tele a keret.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Luka Modric - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 2., csütörtök 23:50

Hagyjatok mar ezt a dumat, hogy aki menni akar menjen... Nem tudunk ertelmes arcokat igazolni, de engedjuk el ZZ es Ce utan Modricot is, hat persze :lol:
Jottment PSG-k ott tudjak tartani a sztarokat, nalunk meg akinek megfordul a fejeben, hogy menni akar, az mehet is? A lofaszt.
Modric sem lesz elengedve ha menni akarna, akkor se. Ce is csak a Perezzel valo viszonya miatt ment el, nem azert, mert menni akart es jofejek voltak Perezek vele, hogy elengedtek emberi aron.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég