Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 14., csütörtök 10:52

de azért múltkor le lettem szólva, mikor azt mondtam hogy mekkora veszteség lesz nekünk ha elmegy/visszavonul :lol:
Túl van misztifikálva Modric és az ő szerepe. Persze egy nagyon fontos játékos, akivel előrébb lennénk, de mégis csak 1 ember. Nem véd ki kapura tartó lövést, nem szerel a 16-os előtt és nem ő van ott gólhelyzetben sem. Ez a probléma sajnos súlyosabb Modricnál. Mert 2-3 ember talán lehet egyszerre formán kívül egy csapatban, de mikor az egész csapat rossz, ott már komolyabb gondok vannak.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. május 14., csütörtök 10:49

Közel sem lenne akkora baj a hiánya, ha lenne alap játéka a csapatnak. De nincs. Túlságosan arra vagyunk hagyatkozva, hogy majd úgyis villan valaki, meg talán majd elcsúszik a védelem, és gyorsan átrohan rajtuk valaki (ami mostanában nem szokott összejönni amúgy se). Ott a Dortmund, ott az Arsenal... van egy alap játékuk, tudják, hogy mit akarnak csinálni. Igaz csak néha kapom el a meccseiket, de akkor látom az elképzelést, a játékot. Nekünk is kéne egy alapjáték, ami nem abból áll, hogy adogatjuk körbe a labdát, aztán lesz talán valami... nincs megoldásunk arra, hogy mi van, ha éppen senki se villan egyet...

Ha Modric a pályán van, akkor ez nem tűnik úgy fel, mert olyan plusszt ad a középpályának... megveri az emberét, és utána pontosan adja tovább a lasztit... remélem még sokáig itt lesz. Az utóbbi időben nekem az jött le, hogy Modric és Benzema nélkül nulla játéka van a csapatnak, ők a kapcsok a csapatrészek között.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 10:41

dannen írta:de azért múltkor le lettem szólva, mikor azt mondtam hogy mekkora veszteség lesz nekünk ha elmegy/visszavonul :lol:
Mondjuk, közel sem lenne akkora gond a hiánya, ha mindenki a tudásának megfelelően játszana.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. május 14., csütörtök 10:21

pátkán írta:jajj de más lett volna vele.. mint amikor hiányzik az autóból egy jó minőségű olaj...
itt konkrétan a motor hiányzott. nélküle csak erőlködés van.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. május 14., csütörtök 10:20

jajj de más lett volna vele.. mint amikor hiányzik az autóból egy jó minőségű olaj...
joabulicsak

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. május 8., péntek 17:08

Hát ha nem épül fel,akkor elmehetnek a csába.ha be is jutunk a döntőbe,fullos kezdő kell,hogy lenyomjuk ezt a barcát.Nélküle nem túl sok esély van.Lehet jönni,hogy egy döntőben bármi megtörténhet,de akkor is..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 8., péntek 16:53

szerintem, ha megnyertük volna az összes meccsünket és az elkövetkezendőket is, akkor tuti bajnokok lennénk


hahahaha
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 8., péntek 16:46

Kicsit sok a "ha", nem? :D

Hát ezért "szép" a foci (...nem, ez pont nem szép benne mondjuk). Nem mindig a legerősebb nyer, mert vannak külső zavaró tényezők, a sérülés pl egyik a sok közül. De ezekből tanulni kell, jövőre kijavítani, nem pedig mutogatni hogy ez meg az volt a baj. Reméljük hasonló gondolkodásmód üti fel a fejét a vezetőségben a nyár folyamán.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. május 8., péntek 16:32

Ha teljes szezonba egészséges lett volna Modric és Bale is a tavalyi formáját hozta volna, tripláztunk volna idén.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 8., péntek 16:28

Ja, hát meg sem lepődök. Ez nem a mi szezonunk...balszerencse balszerencse hátán. Sebaj, jövőre legyen fullos állapotban a fazon, még egy világklasszis éve van tutira, azt hozza le szépen itt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 8., péntek 16:25

a marca szerint az előzetes hírekkel ellentétben több időre lesz szüksége a felépüléshez
fasza....meg sem lepődök
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 5., kedd 23:29

morientes írta:Luka Modric...
Én nem is értem,hogy annak idején,mikor szóba került a neve,hogy értetlenkedhettem,hogy mit keresne ő itt...nem vágtam,hogy mit tudna hozzátenni,a Real Madridhoz,nam láttam hogy mi benne az a non plus ultra...
(hozzá teszem hülye vagyok a focihoz.)
Még akkor is fanyalogtam,mikor Mou betette arra a néhány percre,nem láttam meg benne azt a zsenialitást,ami majd kiverte a szemem.
Mert ez az ember zseni.Ahogy a kp-t tudja használni,mint egy nagymester,előre gondolkodva,hogy mi a legidálisabb megoldás,úgy hogy közben 3 ember közt tartja a labdát...de ettől nem ijed meg,ez neki kurvára alap,megnézi kinek,mikor hogy,aztán még simán azt is el tudom képzelni,ha ne aggy isten rossz helyre passzol,már az is ott van előre az agyában hogy hogyan szerzi vissza...
Megmondom őszintén,hogy a mai modern labdarúgó megtestesítője,a foci legnehezebb posztján.Óriási veszteség,hogy megint kiesett,pótolni lehetetlen,helyettesíteni rettenetesen nehéz.A csapat agya,hatalmas munkabírással,nála beigazolódik hogy nem kell terminátor ahhoz,hogy valaki keményen,ésszel,a játék minden csínját-bínját ismerve,magasan kiemelkedjen a mai mezőnyből.
Nem lennék meglepve,ha ilyen rálátással egyszer majd nagy edzői karriert futna be.
+1

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 5., kedd 22:49

Nem egészséges, hogy egy ember hiánya ennyire befolyásolja a játékunkat. Még ha a legjobb is az.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 24., péntek 17:42

morientes írta:Luka Modric...
Én nem is értem,hogy annak idején,mikor szóba került a neve,hogy értetlenkedhettem,hogy mit keresne ő itt...nem vágtam,hogy mit tudna hozzátenni,a Real Madridhoz,nam láttam hogy mi benne az a non plus ultra...
(hozzá teszem hülye vagyok a focihoz.)
Még akkor is fanyalogtam,mikor Mou betette arra a néhány percre,nem láttam meg benne azt a zsenialitást,ami majd kiverte a szemem.
Mert ez az ember zseni.Ahogy a kp-t tudja használni,mint egy nagymester,előre gondolkodva,hogy mi a legidálisabb megoldás,úgy hogy közben 3 ember közt tartja a labdát...de ettől nem ijed meg,ez neki kurvára alap,megnézi kinek,mikor hogy,aztán még simán azt is el tudom képzelni,ha ne aggy isten rossz helyre passzol,már az is ott van előre az agyában hogy hogyan szerzi vissza...
Megmondom őszintén,hogy a mai modern labdarúgó megtestesítője,a foci legnehezebb posztján.Óriási veszteség,hogy megint kiesett,pótolni lehetetlen,helyettesíteni rettenetesen nehéz.A csapat agya,hatalmas munkabírással,nála beigazolódik hogy nem kell terminátor ahhoz,hogy valaki keményen,ésszel,a játék minden csínját-bínját ismerve,magasan kiemelkedjen a mai mezőnyből.
Nem lennék meglepve,ha ilyen rálátással egyszer majd nagy edzői karriert futna be.
+1
Nem vagy egyedul, mondjuk en meg a Spursos idoszaka elott, amikor a Dinamoban jatszott. Akkor mondta rola Slaven Bilic, h Modric a legjobb 5 kozeppalyasok egyike...gondoltam tipikusan delszlav nagykepuseg, aztan lattam a 2006-s VB-n mar csillogtatott dolgokat a tudasabol, a 2006-s EB-n meggyozodhedtem, h nem mondott blodsgeket,a valogatott legjobbja volt.

De hat en mar csak a szememnek hiszek, nem a statisztikakert fotrok...mint pl ilyen Ozil felekkel kapcsolatban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 16:53

Luka Modric...
Én nem is értem,hogy annak idején,mikor szóba került a neve,hogy értetlenkedhettem,hogy mit keresne ő itt...nem vágtam,hogy mit tudna hozzátenni,a Real Madridhoz,nam láttam hogy mi benne az a non plus ultra...
(hozzá teszem hülye vagyok a focihoz.)
Még akkor is fanyalogtam,mikor Mou betette arra a néhány percre,nem láttam meg benne azt a zsenialitást,ami majd kiverte a szemem.
Mert ez az ember zseni.Ahogy a kp-t tudja használni,mint egy nagymester,előre gondolkodva,hogy mi a legidálisabb megoldás,úgy hogy közben 3 ember közt tartja a labdát...de ettől nem ijed meg,ez neki kurvára alap,megnézi kinek,mikor hogy,aztán még simán azt is el tudom képzelni,ha ne aggy isten rossz helyre passzol,már az is ott van előre az agyában hogy hogyan szerzi vissza...
Megmondom őszintén,hogy a mai modern labdarúgó megtestesítője,a foci legnehezebb posztján.Óriási veszteség,hogy megint kiesett,pótolni lehetetlen,helyettesíteni rettenetesen nehéz.A csapat agya,hatalmas munkabírással,nála beigazolódik hogy nem kell terminátor ahhoz,hogy valaki keményen,ésszel,a játék minden csínját-bínját ismerve,magasan kiemelkedjen a mai mezőnyből.
Nem lennék meglepve,ha ilyen rálátással egyszer majd nagy edzői karriert futna be.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. április 21., kedd 14:59

lordgabi írta:Azért ők is egyből végigjátszatták a norvégok elleni 5-1-es meccsen... :roll:
“A válogatott orvosa szerint Modric nem pihent eleget. Ha szüksége lett volna rá, pihenhetett volna a Norvégia ellen is a válogatottban. Egy erős ütközés volt az ellenféllel, amit nem lehet előre látni vagy megelőzni”
Carlo is megerősítette ugyanezt ma.

Biztosan látni fogjuk még a szezon vége felé, nem olyan fából faragták őt, várunk vissza, mindent bele Lukita! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. április 20., hétfő 11:19

Azért ők is egyből végigjátszatták a norvégok elleni 5-1-es meccsen... :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 20., hétfő 10:32

Persze, hogy semmi köze. Tipikus szerencsétlen sérülés :'(

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. április 20., hétfő 10:30

Az orvos miről beszél?
Semmi köze Modricnak a ez a sérülése a régi sérüléséhez.
Hülyeség.
Itt összrúgtak a labdáért a Malagas játékossal és akkor mennt el a térde nem? :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 20., hétfő 6:46

Rábaxtunk.nem is kicsit. Ha carlonál van esze átáll 442re. Úgy még menthető talán a szezon és versenyben maradunk. 433 el így sansztalan.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég