Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 15., csütörtök 10:27

füst írta: Szerintem CR-re gondolt, a R9 és ZZ távozása között semmi hasonlóság nincs.
Mondjuk Modric esetét már nem nagyon tudnám hasonlítani senkiéhez, öregebb mind némelyik edző, apja lehetne a keret fiatalabb részének. Az is. :D
Bocsánat a Ronaldo az Ronaldo :salute: :kalapos:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: füst » 2024. február 15., csütörtök 10:15

Szerintem CR-re gondolt, a R9 és ZZ távozása között semmi hasonlóság nincs.
Mondjuk Modric esetét már nem nagyon tudnám hasonlítani senkiéhez, öregebb mind némelyik edző, apja lehetne a keret fiatalabb részének. Az is. :D

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 15., csütörtök 9:58

Zsobo írta:
feltételezem nem úgy akar elmenni, mint Raul, vagy Casillas, hanem inkább kb.mint Zizu, vagy Ronaldo.
ez már nagyon off, de Ronaldo nem túl jó példa, bőven túl volt a prime idő szakán, gyakorlatilag a real-ba igazoláskor sem volt prime - "hála" a sérüléseinek.

Zsobo
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. február 15., csütörtök 9:07

Te láttál idén meccset? És hogy Kroosnak mi a szerepe?...
Mindegyiket nem, de cm, néha cdm. Előrébb jobban játszik. Sztem Cama És Beli képes lenne megoldani egy jó részét, ha Valverde középen segíti a védekezést.

Most is adja- veszi a labdákat Cama, de sztem rá lehet bízni ennél jobban, legalább, hogy a védelmet és a középpályát kösse össze, persze a 34 éves Kroos jobb benne, de meddig? Milyen ütemű lesz a visszaesése, illetve a fiatalok fejlődése.
Kezdő akar -e lenni jövőre, mit mondanál neki klubvezetőként,ha igen? és ha jön mbappe, ki fog védekezni, vagy kit áldoznál be a csapatből?
Belit, Vinit, Mbpappe lenne csere, Cama, vagy Valverde, ha utóbbi 2 közül vki, akkor ki védekezik?

Kroos mellett lehet még a fórumon is elfutnának páran, és ha angolok mást nem is tudnak, megtolni és elfutni eltudnak. Plusz, ha rossz napja van akkor fizikálisan nem tud kompenzálni és ha erőnlét visszaesik, akkor követi a passz pontosság előbb-utóbb és annyi az előnyeinek, feltételezem nem úgy akar elmenni, mint Raul, vagy Casillas, hanem inkább kb.mint Zizu, vagy Ronaldo.

Egyébként én is hosszabbítanék vele, de én megmondanám neki, hogy kevesebb szerepe lesz, kb első csere, nem tudom, hogy neki az megfelelő-e. Sztem nem fogadná el. Szal örüljünk, ha marad, de nem kell megijedni, ha még sem, lehet bízni a fiatalokban.

+1 Güler, aki most még nálam egy nagy kérdőjel, ő egy az egyben helyettesíthetné, ha hozná azt, amit várnak tőle, de még nem mutatott semmit, így őt csak tegyük zárójelbe.

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 15., csütörtök 8:01

Zsobo írta:
.Azért Kroos még nagyon kell a srácoknak.
Jo, ha itt van, de egyre kevesebbszer es kisebb mertekben anyatlanodnak el a fiatalok, vagy tunik el a kreativitas, vagy a pontosság, ha nincs, ellenben fizikalisan versenykepesek.

Arra gondoltam, h ha jövőre mondjuk mind2 oreg itthagyna bennünket, az mar lehetne egy olyan valtas, mint Ronaldo utan Benzema felemelkedese, nem olyan, mint pl Zidane elment vagy Benzema es nem volt alternativa, vagy csak nagyon rossz.

Abban azert hiszek, h nem fognak tudni kiteljesedni a '' kicsik'', ha ott van a Kroos vagy Modric fele vedohalo a fejük felett. Ez ebben a szezonban mar részben el lett véve es kezdik is atvenni a feladatkoroket. Ha teljesen kivalnak jo részét meg tudjak oldani, ha egészségesek.

Plane, ha jon mbappe, aki nem vedekezik, lehet majd futni meg egy ember helyett.
Te láttál idén meccset? És hogy Kroosnak mi a szerepe?...

Zsobo
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. február 15., csütörtök 7:58

.Azért Kroos még nagyon kell a srácoknak.
Jo, ha itt van, de egyre kevesebbszer es kisebb mertekben anyatlanodnak el a fiatalok, vagy tunik el a kreativitas, vagy a pontosság, ha nincs, ellenben fizikalisan versenykepesek.

Arra gondoltam, h ha jövőre mondjuk mind2 oreg itthagyna bennünket, az mar lehetne egy olyan valtas, mint Ronaldo utan Benzema felemelkedese, nem olyan, mint pl Zidane elment vagy Benzema es nem volt alternativa, vagy csak nagyon rossz.

Abban azert hiszek, h nem fognak tudni kiteljesedni a '' kicsik'', ha ott van a Kroos vagy Modric fele vedohalo a fejük felett. Ez ebben a szezonban mar részben el lett véve es kezdik is atvenni a feladatkoroket. Ha teljesen kivalnak jo részét meg tudjak oldani, ha egészségesek.

Plane, ha jon mbappe, aki nem vedekezik, lehet majd futni meg egy ember helyett.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. február 14., szerda 20:27

Minden játékosnak eljon egyszer az idő, hogy búcsút kell venni tőle. Ha normálisan, időben elmondta volna a válogatottat, mint Kroos, és nem lett volna sokszor hulla fáradt a sok meccs miatt, lehet még szebb emlékek lennének tőle. De inkább menjen, mint maradjon.

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 14., szerda 20:26

Zsobo írta: Nagyon örülök, h itt volt meg a 2 oreg ebben a szezonban, de kb. most kezdem en is ugy erezni a fiatal kozeppalyan, hogy ha el van engedve a kezuk, akkor is szepen boldogulnak. Sztem innentol kezdve mar rajuk lehet majd tolni a felelősséget, h nem lesz aranylabdas legenda a padon, esetleg mellettuk folyamat.

Ez am a nagycsapatok sajátja, a folyamatosság, ami nalunk sztem megvan. Luka ennek adhatott volna egy pofont, ha egybol lép, de inkább kicsit megalapozta a csapat jövőjét, ezért kulon halasnak kell neki lenni. Hianyozni fog az tuti. :salute:
Azért Kroos még nagyon kell a srácoknak.

Zsobo
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. február 14., szerda 20:18

Nagyon örülök, h itt volt meg a 2 oreg ebben a szezonban, de kb. most kezdem en is ugy erezni a fiatal kozeppalyan, hogy ha el van engedve a kezuk, akkor is szepen boldogulnak. Sztem innentol kezdve mar rajuk lehet majd tolni a felelősséget, h nem lesz aranylabdas legenda a padon, esetleg mellettuk folyamat.

Ez am a nagycsapatok sajátja, a folyamatosság, ami nalunk sztem megvan. Luka ennek adhatott volna egy pofont, ha egybol lép, de inkább kicsit megalapozta a csapat jövőjét, ezért kulon halasnak kell neki lenni. Hianyozni fog az tuti. :salute:

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 14., szerda 20:16

Realista24 írta: Itt az ideje egy legendát legendakent legendásan bucsuztatni.
Így van, tudja ezt Ő már, én szerintem bejelentik a szezon vége előtt. Rendben van ez így :)

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 14., szerda 20:05

Így is a tag lerakott egy olyan 2022es évet amire senki nem számított, mind klub szintén, mind válogatottban.

Ebben ennyi volt, el kell ezt fogadni, főleg hogy van bőven fiatal a csapatban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 14., szerda 20:03

Itt az ideje egy legendát legendakent legendásan bucsuztatni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 14., szerda 19:59

Csabi írta: azért na. idén 39 lesz. ilyen sokáig ilyen magas szinten szerintem nem volt mezőnyjátékos aki tolta volna a karrierjét. de azért a 38 az 38, akár tetszik neki akár nem. köszönjük amit megtett, de nem kell cirkuszt csinálni ebből
És egyre több az ilyen hír. Szerintem ez egy teljesen várható folyamat volt, már tavaly is többet kapott, mint kellett volna. Sokan vannak a posztjára, muszáj előrehaladni.

Whatever happens, Real Madrid are clear that Modrić' farewell must be with absolute respect and in the best possible way. @JorgeCPicon @AlfredoMatillaG #rmalive 🙌
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. február 14., szerda 19:25

azért na. idén 39 lesz. ilyen sokáig ilyen magas szinten szerintem nem volt mezőnyjátékos aki tolta volna a karrierjét. de azért a 38 az 38, akár tetszik neki akár nem. köszönjük amit megtett, de nem kell cirkuszt csinálni ebből

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: flori » 2024. február 14., szerda 19:14

Luka Modrić is very angry about his lack of playing but he prefers to keep a low profile about it. He does not want to disturb the team’s good moment. @relevo

NEW: Real Madrid are considering announcing Luka Modrić’s departure even before the season ends so that he can get a big farewell from the fans. @relevo
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 1., csütörtök 19:16

Valverdet nagy hiba lenne kihagyni. Sztem sem nagyon van helye már Lukanak, mostanság Ceballos is előtte van a sorban. Az év végi dupla után akassza szögre.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 1., csütörtök 19:07

Hát, ha nem is feltétlenül jövőtől, de a nagyon közeli jövőben a Camavinga - Tchua - Belli középpályás triót kellene összeszoktatni, és amennyiben kompatibilisek alapkezdővé tenni. Cama - Tchua jót melóznak, de közben a labdával is nagyon ügyesek.

Ott van még Kroos, aki fiatalabb és hasznosabbnak tűnik, mint Modric, ott van Ceballos. Valóban 6-iknak már lehetne egy fiatalabb játékosban gondolkozni, illetve ott van Güler is, vele nem tudom milyen poszton kellene számolni?
*Valverdet még ki is felejtettem.

Modric szeptemberben tölti a 39-et, nagyon durva hogy ennyi idősen is így bírja.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. február 1., csütörtök 18:51

istimester írta: Ki
h3x0r írta:
En mondjuk megertem, ha a vezetoseg elgondolkodik, hogy adjunk-e top fizetest egy 39 eves jatekosnak, aki epizodszereplo.

A netto 10-12 millios savban van Alaba, Bellingham, Kroos, Modric es Vini. (mar ha lehet hinni a hireknek)
Lehet szerződést módosítani. Egyébként epizódistának nem mondanám, inkább rendszeres csere, vagy rendszeresen lecserélt kezdő.
Vajon elfogadja-e?

Masfelol nekem az a bajom ezzel, illetve pl Lucassal is, hogy helyettuk lehetne mar fiatalokat probalgatni es nem tiszteletbol neha bejatszatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. február 1., csütörtök 13:11

Ki
h3x0r írta:
istimester írta: Ha nem zavarja az epizódszerep, miért ne?
En mondjuk megertem, ha a vezetoseg elgondolkodik, hogy adjunk-e top fizetest egy 39 eves jatekosnak, aki epizodszereplo.

A netto 10-12 millios savban van Alaba, Bellingham, Kroos, Modric es Vini. (mar ha lehet hinni a hireknek)
Lehet szerződést módosítani. Egyébként epizódistának nem mondanám, inkább rendszeres csere, vagy rendszeresen lecserélt kezdő.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 1., csütörtök 0:22

istimester írta: Ha nem zavarja az epizódszerep, miért ne?
En mondjuk megertem, ha a vezetoseg elgondolkodik, hogy adjunk-e top fizetest egy 39 eves jatekosnak, aki epizodszereplo.

A netto 10-12 millios savban van Alaba, Bellingham, Kroos, Modric es Vini. (mar ha lehet hinni a hireknek)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég