Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 6., hétfő 13:06

2012 év legrosszabb spanyolországi igazolása. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 6., hétfő 12:54

Gyaa hát élmény nézni a játékát. Mint mindig. Jó 2 éve a legjobb playmakerek között van, Pirlo és Xabi szintet megugorja lazán.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 6., hétfő 12:40

Fapfapfap.
Sokat nem szarozott hogy sérülés utáni forma meg ilyenek, egyből elit szinten tolja.
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Marci » 2015. április 6., hétfő 12:13

http://cdn.streamable.com/video/5db27ee ... b38218.mp4


Egyik legszebb jelenet.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. március 26., csütörtök 19:56

Ha türelmesek voltunk már más játékosokkal, akkor vele is lehetünk azok, lévén rengeteget kellett kihagynia a folyamatosan kiújuló sérve miatt. Ha visszanyeri a régi formáját, akkor nem kérdés, hogy szenzációs akaraterővel bír :agree:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 26., csütörtök 16:43

CS0ki írta: Meg olyan hasa, mmint nekem...Ami rám npéuzve nem vészes, egy profi focistának már lehet, hogy az. Amikor jöttek ki félidőben csak néztem, hogy gömbölyödik. Azért erre kicsit jobban figyelhetne, mert a mozgása se olyan, hogy ne látszodna rajta...Amúgy én is nagyon bírom, sérülése előtt elsőszámú kiszemelt, meg minden, de ebben a formában ez a kevés és kockázatos.
Jó, most a félidőben betolt egy dönert, van ez így.. :lol:

Egyébként amit írsz igaz, az állóképessége jó már egyébként, a dinamika nem a régi meg a rövidebb intenzívebb folyamatok.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 26., csütörtök 16:32

A tegnapi ausztrálok elleni meccsen szinte csak az ő játékát követtem. Ha rendesen felépül, akkor mindenképp hoznám. Ennek a palinak olyan játékintelligenciája van, mint a mi kis horvátunknak
Meg olyan hasa, mmint nekem...Ami rám npéuzve nem vészes, egy profi focistának már lehet, hogy az. Amikor jöttek ki félidőben csak néztem, hogy gömbölyödik. Azért erre kicsit jobban figyelhetne, mert a mozgása se olyan, hogy ne látszodna rajta...Amúgy én is nagyon bírom, sérülése előtt elsőszámú kiszemelt, meg minden, de ebben a formában ez a kevés és kockázatos.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. március 26., csütörtök 15:39

Majd Bale megtanítja!











:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 26., csütörtök 15:34

peti_madrid írta: A tegnapi ausztrálok elleni meccsen szinte csak az ő játékát követtem. Ha rendesen felépül, akkor mindenképp hoznám. Ennek a palinak olyan játékintelligenciája van, mint a mi kis horvátunknak (vagy legalábbis eléggé közel van ahhoz a szinthez). Illetve még az is tetszik Gündogan játékában, hogy egyike azon kevés játékosoknak, akik engem Zidane-ra emlékeztetnek labdakezelés tekintetében. Értem ezalatt azt, hogy neki aztán tök mindegy, hogy jobb vagy bal lábával kellene továbbítani a labdát. Ráadásul nem is egy robot a faszi. Nagyon elférne nálam a középpályán, na. Modric - Gündogan - Kroos hármas, amiből Luka lenne feltolva, Isco meg mehetne a szélre, ahol a Malagában focizott. Nem is kellene Reus se, Pogba se, senki se :p
Fizetett hirdetésemet olvashattátok... :mrgreen:

Adom egyébként. Csak Iscot megint meg kéne tanítani gólt lőni. :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 26., csütörtök 15:33

peti_madrid írta:Modric - Gündogan - Kroos hármas, amiből Luka lenne feltolva, Isco meg mehetne a szélre, ahol a Malagában focizott. Nem is kellene Reus se, Pogba se, senki se
De kéne azért valaki, a fent felsoroltak játékában nincs benne, hogy ösztönösen támadják a kaput. Ha CR kimegy innen, kell egy ilyen játékos.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. március 26., csütörtök 15:30

ziro4vr írta:
Ha elkerülik a sérülések, Gündogan jövőre simán hozható. Addig várnék vele én is.
A tegnapi ausztrálok elleni meccsen szinte csak az ő játékát követtem. Ha rendesen felépül, akkor mindenképp hoznám. Ennek a palinak olyan játékintelligenciája van, mint a mi kis horvátunknak (vagy legalábbis eléggé közel van ahhoz a szinthez). Illetve még az is tetszik Gündogan játékában, hogy egyike azon kevés játékosoknak, akik engem Zidane-ra emlékeztetnek labdakezelés tekintetében. Értem ezalatt azt, hogy neki aztán tök mindegy, hogy jobb vagy bal lábával kellene továbbítani a labdát. Ráadásul nem is egy robot a faszi. Nagyon elférne nálam a középpályán, na. Modric - Gündogan - Kroos hármas, amiből Luka lenne feltolva, Isco meg mehetne a szélre, ahol a Malagában focizott. Nem is kellene Reus se, Pogba se, senki se :p

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 26., csütörtök 13:14

Realista24 írta:Állítólag lázas volt a klasszikuson.
és még így is az egyik legjobbunk volt... :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 26., csütörtök 13:04

Modric nem edzett a válogatott csapattársaival, csak külön. Nincs még teljesen felépülve azt mondják, de ott lesz a norvégok ellen. Állítólag lázas volt a klasszikuson.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 23., hétfő 14:42

Akkor csak a BM-ben volt lustább, mikor láttam. :mrgreen: Nektek minek? Ott van Sergi Roberto. :lol: :lol:
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 23., hétfő 14:36

ziro4vr írta:Ott volt már a keretükben a hétvégén. én is írtam volna, de sérülékeny, és nem hinném hogy itt kötne ki bármikor is. Plusz neki egy fokkal büdösebb a védekezés talán, mint a többinek.
Védekezik ő is keményen, játszott már vkp-t is, nem is rosszul. De ha ő Spanyolba jön vissza, akkor szerintem/remélem hozzánk. :D De szép is lenne a Thiago-Neymar duo együtt a pályán, menne ott a joga bonito.. :(

Modric meg tényleg durva mennyire hiányzott nektek, kíváncsi vagyok, hogy kivel fogjátok majd pótolni, meg hogy mikor, mert a robbanékonysága hamarosan megkophat, az pedig végzetes az ilyen stílusú játékosoknál - lásd Iniesta.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 23., hétfő 14:31

Ott volt már a keretükben a hétvégén. én is írtam volna, de sérülékeny, és nem hinném hogy itt kötne ki bármikor is. Plusz neki egy fokkal büdösebb a védekezés talán, mint a többinek.
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. március 23., hétfő 14:27

thiago gyerekkel mi van egyébként? tudom tudom, bayernből igazolni barca nevelést lehetetlen, de azért ő se lenne rossz, már ha nem sérült folyamatosan
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 23., hétfő 13:52

Modric játéka látványosabb, de Kroosé is ugyanolyan fontos és minőségi. Főleg, ha utóbbi még azt játszhatná, amit igazán tud. Védekezésben Kroos statikusabb ez igaz, viszont puszta szerelés skillben szerintem kicsit jobb. De amúgy minek méregetjük őket..mindkettő a miénk szerencsére. :D

Ha elkerülik a sérülések, Gündogan jövőre simán hozható. Addig várnék vele én is.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 23., hétfő 13:26

ziro4vr írta:
numberone1 írta:A csucsformaban levo Kroos sincs olyan jo mint a csucsformaban levo Modric...es ezzel nem degradaltam le a nemetet, csak Modric sokkal jobban bele illik ebbe a spanyol fociba.

Gundogan felejtos, soha nem lesz mar a regi. Veratti jo lenne,de amire Modric kioregszik addigra mar olaszban lesz....bar lehet, h meglehetne gyozni,de akkor most kellene. Pogbat mindenkeppen, csak mas posztra.....remelhetoleg az ugynoke is lehiggad addigra.

szerk: +1 dannen
Szerintem egy szinten vannak összességében nézve. Van amiben jobb az egyik, van amiben jobb a másik.

A Gündoganos felvetést pedig mire alapozod?
kicsit felre ertheto voltam, ugy ertem a mi szempontunkbol felejtos.

Ugy gondolom, h most kellene neki lepnie egy olyan csapatba ahol idegen kornyezet uj impulzusokat kapna, de nem olyan nagy elvarasokkal teli helyen mint a Real. Na ha most marad meg 1-2 evet a Dortmundban, aztan elmenne vhova 2-3 evre, utanna mar keso lenne(ez csak szubjektiv).Sok ido eltelhet amire esetleg a regi formaja visszaterhet,ha visszater. Nekunk most az Gundi kellene aki a serulese elott volt. Gundogant eltudnam kepzelni az Atleticoban egy Simeone edzovel, de remelem oda soha nem megy. A dortmund at fog esni egy ver atolesztesen, de nem megy az egyik naprol a masikra.

A Modric vs Kroos temaban, abban latom jobbnak a horvatot, h jobban megel kozelebb az ellenfel tizenhatosanal a mozgekonysaga miatt. Kroos jo volt a bundasban azon a poszton, mert ott a tobb ideje volt. A spanyol ligaban mozgekonyabbak a vedok es a kozeppalyasok, kevesebb terulet van az ellenfel harmadaban, viszont ha Modricot hatra rakod a vedelem ele o ott is lehoz egy klasszis szintet. Szerintem a fizikai adottsagok miatt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 23., hétfő 13:04

numberone1 írta:A csucsformaban levo Kroos sincs olyan jo mint a csucsformaban levo Modric...es ezzel nem degradaltam le a nemetet, csak Modric sokkal jobban bele illik ebbe a spanyol fociba.

Gundogan felejtos, soha nem lesz mar a regi. Veratti jo lenne,de amire Modric kioregszik addigra mar olaszban lesz....bar lehet, h meglehetne gyozni,de akkor most kellene. Pogbat mindenkeppen, csak mas posztra.....remelhetoleg az ugynoke is lehiggad addigra.

szerk: +1 dannen
Szerintem egy szinten vannak összességében nézve. Van amiben jobb az egyik, van amiben jobb a másik.

A Gündoganos felvetést pedig mire alapozod?
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég