Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 11., hétfő 14:15

Ceba tavaly kimondottan jól tolta, nem egy meccsen azzal javultunk fel, hogy beállt. Nyilván klasszis kezdő az emberünk, de egy kiváló csere szint aki néha kezdhet is, de fogadni mernék ha lehetőséget kap felszántja a pályát.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. szeptember 11., hétfő 13:15

Villareal ellen gol golpassz ha jol emlekszem a kupában. Azzal mentunk tovabb.

Tavaly sokkal tobbet jatszott, mint tavaly elott. És rendszerint jól is.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 11., hétfő 13:13

miro. írta:
Pad'em írta:

Tavaly nem egyszer, nem kétszer volt a csapat legjobbja Ceballos btw. Időhúzó cseréből pár hónapra kezdővé verekedte magát, szóval inkább felfele kúszott a ranglistán. Illetve maga Ancelotti ragaszkodott hozzá, hogy adjunk neki hosszabbítást.

Vagy csak hőtérképen követted a tavalyi szezont? :mrgreen:
Kezdo? Mikor,hol Ki ellen jatszott jol?
Barca? Liverpool? Chelsea?
Vagy otthon a Granada,Mallorca ellen?
A bajnokok ligajaban volt 79 perce.
Nem a BL-ről beszéltél az előző kommentedben, hanem unblock a szezonról. Bajnokságban igenis sokszor volt a csapat legjobbja kezdőként, ha nézted volna a meccseket nem kéne magyarázni. Nem került hátrébb a keretben, pont, hogy előrébb, a BL győztes szezonban jóval kevesebbet játszott mint tavaly.

Az meg, hogy utolsó ember a keretben most megint csak nem tudni honnan veszed mert július óta sérült.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 11., hétfő 13:07

Pad'em írta:
miro. írta: Ceballosba mit lattok?
Akkor fog palyara lepni ha megint kitor a corona virus.
Az a gyerek minden evben hatrebb kerul a ranglistan.
Volt ketto eve a bl menetelesnel kb jo 4x15 perce.
Nala csak hazard,odrizola meg mariano volt lejjebb.
Most o az utolso ember a keretben.
Carlo annyira szamol vele,mint itt valamelyikunkkel a forumon.
Tavaly nem egyszer, nem kétszer volt a csapat legjobbja Ceballos btw. Időhúzó cseréből pár hónapra kezdővé verekedte magát, szóval inkább felfele kúszott a ranglistán. Illetve maga Ancelotti ragaszkodott hozzá, hogy adjunk neki hosszabbítást.

Vagy csak hőtérképen követted a tavalyi szezont? :mrgreen:
Kezdo? Mikor,hol Ki ellen jatszott jol?
Barca? Liverpool? Chelsea?
Vagy otthon a Granada,Mallorca ellen?
A bajnokok ligajaban volt 79 perce.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. szeptember 11., hétfő 12:49

Pad'em írta:
miro. írta: Ceballosba mit lattok?
Akkor fog palyara lepni ha megint kitor a corona virus.
Az a gyerek minden evben hatrebb kerul a ranglistan.
Volt ketto eve a bl menetelesnel kb jo 4x15 perce.
Nala csak hazard,odrizola meg mariano volt lejjebb.
Most o az utolso ember a keretben.
Carlo annyira szamol vele,mint itt valamelyikunkkel a forumon.
Tavaly nem egyszer, nem kétszer volt a csapat legjobbja Ceballos btw. Időhúzó cseréből pár hónapra kezdővé verekedte magát, szóval inkább felfele kúszott a ranglistán. Illetve maga Ancelotti ragaszkodott hozzá, hogy adjunk neki hosszabbítást.

Vagy csak hőtérképen követted a tavalyi szezont? :mrgreen:
Hagyjad, miro itt az ultimate zseni.
Ő mindenhez jobban ért.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 11., hétfő 12:45

miro. írta: Ceballosba mit lattok?
Akkor fog palyara lepni ha megint kitor a corona virus.
Az a gyerek minden evben hatrebb kerul a ranglistan.
Volt ketto eve a bl menetelesnel kb jo 4x15 perce.
Nala csak hazard,odrizola meg mariano volt lejjebb.
Most o az utolso ember a keretben.
Carlo annyira szamol vele,mint itt valamelyikunkkel a forumon.
Tavaly nem egyszer, nem kétszer volt a csapat legjobbja Ceballos btw. Időhúzó cseréből pár hónapra kezdővé verekedte magát, szóval inkább felfele kúszott a ranglistán. Illetve maga Ancelotti ragaszkodott hozzá, hogy adjunk neki hosszabbítást.

Vagy csak hőtérképen követted a tavalyi szezont? :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. szeptember 11., hétfő 12:39

ateeemadrid írta:
Halfkey írta: Tudnám honnan veszitek ez a nem tetszik neki a csere szerep dolgot.
Nyilatkozta. Mondjuk tény, hogy nem pont így, de a lényege ez volt.
ne vicceljünk már. először jöttek a hírek, hogy elégedetlenkedik, hogy csere, amivel megint a szokásos hangulatkeltés és kattintásvadászat volt a cél az újságíróknál.
ezekre a hírekre jött az ő nyilatkozata, aminek az volt a célja, hogy elmagyarázza, hogy valóban fura neki, hogy nem állandó kezdő, viszont nem hisztizik, ahogy azt sugallták a korábbi hírek.
a legfontosabb mondatai ezek szerintem:
"My only condition to stay was that they would treat me as a competitive player, and that they would not keep me in the squad based on past merit."
"Nobody is happy when they don't play. After my whole career, that feeling is particularly strange for me."

a csávó az elmúlt 20 évben lenyomott 700+ meccset a legmagasabb szinten, ezek legutóbbi részét kezdőként. hát az a minimum, hogy fura neki, ha nem kezd. úgy gondolom, hogy bármilyen élsportolóról van szó, főleg egy Real Madridnál, inkább az a gáz, ha valakit ez nem zavar. ez szerintem alap motivációs tényező, ami nélkül nem tudnak sikeresek lenni kompetitív sportokban, úgyhogy a kérdés már csak az, hogy ezt mennyire intelligensen és mennyire reális önértékeléssel kezelik a helyén.

egy szó, mint száz, inkább legyen 20 Modricom meg Cristianóm, akit zavar, hogy nem kezdő, mint ilyen Mariano és Hazard, akik évekig vidáman ülnek a padon.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 11., hétfő 12:19

wZoLee7 írta: Én egészen máshogy látom, de valszeg bennem van a hiba. Nincs benne még 2 év. Idén sem tetszik neki a csere szerep már, többre meg már nem elég. Az esze megvan a focihoz, messze kiemelkedik, top szint az egész világon. Fizikailag viszont elment mellette az idő.
Már évek óta az van, hogy nem örülök a válogatott szerepléseinek, ezt tartom továbbra is. Három fronton harcolunk, Ő vállalja a válogatottak 90+ perceit is.
Hozzá képest Kroos sokkal jobban kell a csapatnak szerintem, ketten együtt már tavaly sem szabadott volna kezdeniük, idén ez főleg igaz. Luka csereként beállva bitang erős lehet, az év első felében, ugyanis ennyi meccsel a lábában tavaszra nem lesz már ott kakaó, zongorázni lehet a különbséget majd a beálló Modric és pl Ceba között, ki visz több lendületet a játékunkba. Igen, ezt az Ő skilljével lehet balancolni egy ideig, de bőven lesznek azok az ellenfelek akik ellen majd egyszerűen csak futni, hajtani, kaparni kell. Persze lesznek meccsek amikor simán lehet kezdő is, de az egész Modric dolgot okosan kell menedzselni. Van benne egy jó év még nálunk ha okosan használjuk, aztán nyáron jön a búcsúzkodás. Nem fog akarni visszavonulni érzésem szerint mi pedig már nem fogunk annyira ragaszkodni egy 39-40 éves játékoshoz, aki a 3. legjobban kereső a keretben. Arról meg nem is írtam, hogy mennyire sok a kp-s a csapatban, Gülert még nem is láttuk. Ezek tények és a csapat szempontjából szerintem teljesen jogosak
Ceballosba mit lattok?
Akkor fog palyara lepni ha megint kitor a corona virus.
Az a gyerek minden evben hatrebb kerul a ranglistan.
Volt ketto eve a bl menetelesnel kb jo 4x15 perce.
Nala csak hazard,odrizola meg mariano volt lejjebb.
Most o az utolso ember a keretben.
Carlo annyira szamol vele,mint itt valamelyikunkkel a forumon.

Modric meg csak kuzdjon,hajtson,es legyen a harom fiatalon teher.
Ne erezzek,hogy fix kezdok.
Az hogy Modric ezt mondta,nem egyenlo azzal hogy jatszani is fog.
De le a kalappal elotte,hogy oda teszi magat.
Ez a hozzaalas,ez az akarat amit a city soha nem fog tudni megvenni,es ezert nyertunk ennyi bl-t az utobbi idoben.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 11., hétfő 11:45

A lényege akkor volt ez, ha ezt akarod belelátni. Õ arról beszélt, hogy furcsa neki a padon és küzdeni fog a helyéért, itt meg megy az aggódás hogy milyen negatív dolog ez. Ezt nem értem miért baj, ha ez lenne a mentalitása és megmaradna ennyinek fizikailag ami most, simán maradhatna. Nyilván azt gondolom én is hogy nem fogja bírni a teste, de ne azért ne tartsuk meg mert ‘nem tūri a padot’.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. szeptember 11., hétfő 11:36

Halfkey írta: Tudnám honnan veszitek ez a nem tetszik neki a csere szerep dolgot.
Nyilatkozta. Mondjuk tény, hogy nem pont így, de a lényege ez volt.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 11., hétfő 11:13

Tudnám honnan veszitek ez a nem tetszik neki a csere szerep dolgot.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 11., hétfő 11:05

sztem is ev vegen el kell engedni penzt keresni vagy visszavonulni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 11., hétfő 11:01

Én egészen máshogy látom, de valszeg bennem van a hiba. Nincs benne még 2 év. Idén sem tetszik neki a csere szerep már, többre meg már nem elég. Az esze megvan a focihoz, messze kiemelkedik, top szint az egész világon. Fizikailag viszont elment mellette az idő.
Már évek óta az van, hogy nem örülök a válogatott szerepléseinek, ezt tartom továbbra is. Három fronton harcolunk, Ő vállalja a válogatottak 90+ perceit is.
Hozzá képest Kroos sokkal jobban kell a csapatnak szerintem, ketten együtt már tavaly sem szabadott volna kezdeniük, idén ez főleg igaz. Luka csereként beállva bitang erős lehet, az év első felében, ugyanis ennyi meccsel a lábában tavaszra nem lesz már ott kakaó, zongorázni lehet a különbséget majd a beálló Modric és pl Ceba között, ki visz több lendületet a játékunkba. Igen, ezt az Ő skilljével lehet balancolni egy ideig, de bőven lesznek azok az ellenfelek akik ellen majd egyszerűen csak futni, hajtani, kaparni kell. Persze lesznek meccsek amikor simán lehet kezdő is, de az egész Modric dolgot okosan kell menedzselni. Van benne egy jó év még nálunk ha okosan használjuk, aztán nyáron jön a búcsúzkodás. Nem fog akarni visszavonulni érzésem szerint mi pedig már nem fogunk annyira ragaszkodni egy 39-40 éves játékoshoz, aki a 3. legjobban kereső a keretben. Arról meg nem is írtam, hogy mennyire sok a kp-s a csapatban, Gülert még nem is láttuk. Ezek tények és a csapat szempontjából szerintem teljesen jogosak

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. szeptember 11., hétfő 10:29

szerintem is benne van még 2 év Modricban. a válogatottat se fogja engedni. de azért ott is jó lenne okosabban terhelni.
realmadrid95 írta:

Szerintem, ha tavozik majd a horvat varazslo es nem jon Bappe, akkor meg fogja kapni Bellingham a 10 es mezt.
azért Zidane után a Real Madrid ötösének lenni sem olyan rossz. szerintem Jude marad abban
ilyenkor jut eszembe, hogy Gago is abban nyomta :lol: :fpalm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 10., vasárnap 9:41

Mult heten a legjobb jatekosunk volt.
Fizikalisan birja,lassult,de sose volt gyors.
O lehet a 12.emberunk,a nyeroember.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 10., vasárnap 9:16

Ki temeti?
Remélem még van benne 1-2 szezon, csereként beállva, egyik másik meccsen kezdőjént, jól gazdálkodva a lehetőséggel, a csapat részéről , ésszel kihasználva a minőségét !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 10., vasárnap 8:53

Hogy "temetitek" :) Aztán van rá egy ezresem, hogy még a köv szezonba is Real játékos lesz. Hát még a válogatottból sem vonult vissza az emberünk és tolja a 90 perceket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 10., vasárnap 7:35

azért ne legyen fék, max 6-0 nál :mrgreen:
játsszon amíg lehet, van még benne annyi, hogy jól jöjjön ki a kapott percekből.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 10., vasárnap 7:33

Steve írta:
lordgabi írta: És a legméltóbb helyre került a 10-es mez is... :agree:
Így van. :agree:

Reméljük lesz méltó utódja. Modriccsra én már úgy gondolok, hogy minden meccs ajándék és megtiszteltetés, hogy láthatom.

Nem ő lesz a csapat alapja, nem ő fog diktálni, nem rá fogjuk nyilván a jövőt építeni, de örülni, kell amíg itt van, ha hoz pár nem topp meccset, az sem érdekel.

Ha 1-2 szezonig kicsit fék is lenne,illetve nem a régi Modric az sem érdekel. Megérdemel minden percet, amíg itt van, majd várjuk vissza a Realnál valami más szerepben.

Legenda!

Szerintem, ha tavozik majd a horvat varazslo es nem jon Bappe, akkor meg fogja kapni Bellingham a 10 es mezt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. szeptember 10., vasárnap 0:15

lordgabi írta: És a legméltóbb helyre került a 10-es mez is... :agree:
Így van. :agree:

Reméljük lesz méltó utódja. Modriccsra én már úgy gondolok, hogy minden meccs ajándék és megtiszteltetés, hogy láthatom.

Nem ő lesz a csapat alapja, nem ő fog diktálni, nem rá fogjuk nyilván a jövőt építeni, de örülni, kell amíg itt van, ha hoz pár nem topp meccset, az sem érdekel.

Ha 1-2 szezonig kicsit fék is lenne,illetve nem a régi Modric az sem érdekel. Megérdemel minden percet, amíg itt van, majd várjuk vissza a Realnál valami más szerepben.

Legenda!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég