Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 24., szombat 23:21

Realista24 írta:Lukita friss
https://www.youtube.com/watch?v=Iv2jeeZr1oU
A haja is alakul ahogy látom :Đ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 23:18

Lukita friss
https://www.youtube.com/watch?v=Iv2jeeZr1oU
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 23., péntek 19:26

M1Ö írta:Egyébként normális, hogy egy izomszakadás több, mint 1/4 évig elhúzódik?
Tudom, hogy van többféle, meg súlyosabb és kevésbé súlyosabb, de ilyen hosszú kihagyás izomsérülés miatt nekem nem rémlik.

Lehetséges,attól függ mennyire súlyos,általában pár hét és rendbe jön,de egy nagyobb területet érintő,hosszabb rostokat érintő(nagyobb mozgási tartományú) szakadás,lehet 4 hónap is.
De nem lesz négy, csak három :mrgreen:
Ok,de erre írtam,hogy megszoktuk,hogy amit írnak az semmit sem jelent,és mindig kitolódik....hála az orvosi karunknak.

Én azért nem bízok továbbra sem abban hogy 2.17 én ott lesz és dobja a sérót.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 23., péntek 19:25

R.M.C.F írta:A 11.17 és 2-3 hónap az lehet 2 vagy 3. De lehet csak nálam.

Szóval,kettőről vagy háromról szóltak először a hírek,amire én bátorkodtam anno írni,hogy jó lesz az 4nek is majd....ahogy szokott.
Úgy néz ki meg lesz az a 4 a végére. :D :D
De nem lesz négy, csak három :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 23., péntek 19:15

Egyébként normális, hogy egy izomszakadás több, mint 1/4 évig elhúzódik?
Tudom, hogy van többféle, meg súlyosabb és kevésbé súlyosabb, de ilyen hosszú kihagyás izomsérülés miatt nekem nem rémlik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 23., péntek 19:04

A 11.17 és 2-3 hónap az lehet 2 vagy 3. De lehet csak nálam.

Szóval,kettőről vagy háromról szóltak először a hírek,amire én bátorkodtam anno írni,hogy jó lesz az 4nek is majd....ahogy szokott.
Úgy néz ki meg lesz az a 4 a végére. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 23., péntek 15:12

Meg 11.17 én 2-3 hónapot.
Akkor az február 17, ha a három hónapot vesszük, ugye? :mrgreen:
Carlo azt mondta most, hogy a BL első meccsén fog számolni vele először, az február 18. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 18., vasárnap 11:27

Meg 11.17 én 2-3 hónapot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 18., vasárnap 9:51

nmate írta:Kezdetektől fogva 3 hónapot mondtak, ami február végét jelenti és tudjuk, hogy egy ilyen sérülésnél +-2 hét is benne van, a játékos fizikumától függően. Január sosem volt, azt max a Blikkben olvashattad :mrgreen:
Mostmar csak visszaolvastam :Đ
PosztSzerző: Realista24 Dátum: 18 nov. 2014, 17:26

Február 17. a legoptimistább becslés Modric visszatérésére.
Szerző: Victor Dátum: 2014.12.01, 14:22
Noha lábadozásának csak korai fázisában van, jó hír a Real-fanatikusok számára, hogy Luka Modricnak valószínűleg nem kell sebészi kés alá feküdnie. A Real Madrid horvát játékosának orvosai optimisták a felépülést illetően, ugyanis Modric megfelelően reagál a kezelésekre. A középpályás még mindig őssejtkezelést kap Vitoriában. Ha ezt az első rehabilitációs időszakot sikeresen átvészelik, akkor sokkal valószínűbb, hogy a játékost nem kell megműteni, ami mind a klubnak, mind a játékosnak remek hír lenne. Forrás: Madridom.hu
Szerző: Csabi Dátum: 2014.12.10, 14:22
Kovac (a horvát válogatott edzője): “A Real Madrid orvosaival együtt elmentünk Münchenbe Dr. Muller Wolfharthoz, hogy egy második véleményt is kapjunk Modric állapotáról. Az ő véleménye is megegyezett a Real Madrid orvosaiéval. Modric sérülése súlyos, de a felépülése meglepően gyorsan halad, és optimisták vagyunk, hogy márciusra visszatérhet. A sérülését a túl sok mérkőzés okozta. Sokan kritizáltak, amikor az Argentína elleni barátságos mérkőzésen pihentettem őt, de én is focista voltam, és tudom, hogy a heti két mérkőzés mennyire megterhelő.” Forrás: Madridom.hu
Szerző: Victor Dátum: 2014.12.25, 11:29
Remek ütemben halad Luka Modric, a Real Madrid horvát válogatott középpályásának felépülése. Noha nemrégiben még négy hónapos kihagyásról lehetett olvasni, friss hírek szerint Modric a Schalke elleni Bajnokok Ligája nyolcaddöntő első mérkőzésén, Gelsenkirchenben már biztosan ott lesz a pályán. Az orvosok elmondása szerint Modric a “tökéletes beteg”, a regenerációja jóval gyorsabban történik, mint ahogy azt tervezték. Ancelotti ugyan nem vállal semmilyen kockázatot, de több, mint elégedett az orvosi stábtól érkező információkkal. Forrás: Madridom.hu
(Schalke elleni elso meccs februar 18-an lesz)
Szerző: d.gergo Dátum: 2015.01.02, 16:49 Forrás: marca.com
Luka Modric visszatérését nem siettetik. Bár a hírek arról szóltak, hogy a horvát középpályás 6 hét múlva, február közepén már újra pályán lehet, Carlo Ancelotti és Modric nem akarják elsietni a dolgokat, és inkább lassan, de biztosan tervezik a teljes visszatérést. Jelenleg úgy fest, a Schalke elleni párharcot biztosan kihagyja, és majd csak a Bajnokok Ligája következő szakaszára várható, hogy teljes erőbedobással újra a pályán láthatjuk a kis horvátot. Forrás: Madridom.hu
Szerző: Realista24 Dátum: 2015.01.13, 11:25
Luka Modric két hét antwerpeni rehabilitáció után tegnap újra a Real Madrid edzőközpontjában dolgozhatott. A horvát középpályás felépülésének utolsó fázisába lépett. Modric egy MRI vizsgálaton vett részt, amelynek eredménye pozitív lett, sokkal jobban érzi magát, és szinte nem is érez fájdalmat. Forrás: Madridom.hu
Szerző: Csabi Dátum: 2015.01.17, 12:51
Bár a csapat és az orvosi stáb is nagyon bizakodó Modric felépülésével kapcsolatban, a helyzet az, hogy a játékos március előtt szinte biztosan nem fog visszatérni. Modric kezelése remek ütemben halad, ám a horvátnak még várnia kell, hogy újra pályára léphessen. Forrás: Madridom.hu

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 18., vasárnap 8:31

szeptember és lehet vele számolni....addig más megoldás kell.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 17., szombat 22:00

Én 3 hónapra emlékszem, meg hogy februárban visszatérhet a rendes edzéshez. Ancelotti is ezt nyilatkozta ezelőtt pár nappal. Ha március elején már tétmeccsen játszhat, az teljesen jó, ha csak a végén, az már tényleg csúszás.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 17., szombat 17:55

Kukucskálj be a Sanitas rovatba. ...jan közepétől feb közepéig.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 17., szombat 16:29

Kezdetektől fogva 3 hónapot mondtak, ami február végét jelenti és tudjuk, hogy egy ilyen sérülésnél +-2 hét is benne van, a játékos fizikumától függően. Január sosem volt, azt max a Blikkben olvashattad :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 17., szombat 16:26

Január és február volt
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 17., szombat 16:21

R.M.C.F írta:na...mejött a hír ami várható volt.korábban írtam is minden hír ami a sérültekkel kapcsolatos azt egyszerűen nem lehet elhinni. március. ...khmmm...szóval akkor számolni vele szeptembertől lehet normálisan.
egész eddig márciusra jósoltak. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 17., szombat 16:19

na...mejött a hír ami várható volt.korábban írtam is minden hír ami a sérültekkel kapcsolatos azt egyszerűen nem lehet elhinni. március. ...khmmm...szóval akkor számolni vele szeptembertől lehet normálisan.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 13., kedd 17:21

Jaj de várom vár azt a napot amikor újra játszani fog.
Az ember tényleg csak akkor jön rá,hogy mi az igazán értékes amikor - jelen esetben - nem látja a pályán minden héten ezt a zsenit.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 13., kedd 13:45

Donát írta:Értem, akkor hiányozni fog az Atlético, és jó eséllyel a Barca ellen is... :( Köszi az infót!
Mondjuk az Aletico ellen biztos nem játszatnám még ha épphogy csak felépült is, annyi hentes között még a végén újra lesérülne..

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Donát » 2015. január 13., kedd 13:43

Realista24 írta:A hír, amiből fordítottam a mostanit, abban van ez írva. Nem a decemberi alapján írtam. Nem fognak kapkodni a csapat egyik legfontosabb tagjával.
Értem, akkor hiányozni fog az Atlético, és jó eséllyel a Barca ellen is... :( Köszi az infót!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 13., kedd 13:39

Donát írta:
Realista24 írta:A BL negyeddöntő a cél.
Emlékszem erre a hírre, de ez ha jól emlékszem még december környékén jelent meg, másrészt, nem gondolom, h ha korábban felépül, akkor csakazértis jegelnék. Tehát irreális a febr. 8? (ha mondjuk a héten már elkezdene terembe járni - v az, h nincsenek fájdalmai még közel sem jelenti azt, h pár napon belül kezdhet edzeni?)
A hír, amiből fordítottam a mostanit, abban van ez írva. Nem a decemberi alapján írtam. Nem fognak kapkodni a csapat egyik legfontosabb tagjával.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég