Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 18., vasárnap 23:01

Kerestelek a Vini topicban kiserik egy hasonló mély elemzéssel Vini mai dupla nulla teljesítményéről, nem találtalak. Hogy lehet ez?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 18., vasárnap 22:13

kiserik írta:
ram8nes írta:

Nem, dehogyis Carlo hibája. minden játékos egyedül találja ki, hogy aznap éppen hol és mit szeretne játszani. sőt, néha kisorsolják egymás közt a taktikát, néha kockával dobják ki a feladatköröket stb.
Ezt most teljesen Modrictól függetlenül kérdezem: Szerinted mi egy edző feladata, ha az nem, hogy meghatározza a játékosok pályán betöltött pozícióját, feladatkörét, egymástól való helyezkedését, a saját taktikai elképzeléseit stb.?
Ráadásul ha valaki, akkor Ancelotti pont híres egy tök hasonló esetről, mint amit te vázoltál (Pirlo újrapozícionálásáról)

Az, hogy Modric elfogadja-e az öregedését és a következményeit a Real Madrid, mint csapat szempontjából édesmindegynek kéne lennie. Ha jó teljesítményt nyújt, akkor játsszon. Ha nem, akkor nem, vagy cseréljék le időben, ilyen egyszerű. Ez mind az edző felelőssége.

Hihetetlen, hogy emberek nézik a meccseket és fingjuk nincs, hogy mi miért történik a pályán azon kívül, hogy emberek belerúgnak egy labdába, és a pálya két végén van két csávó, aki meg is foghatja. :roll:
Ha az elejét és a végét elhagytad volna, akkor egy normális beszélgetés, esetleg vita alakulhatott volna ki, mert a közepe teljesen rendben van. Így most azon agyalok, hogy elküldjelek melegebb éghajlatra, vagy tekintsem semmisnek a 2 említett részt. Megpróbálom a másodikat, mert alapból nem tűnsz hülyegyereknek, csak a stílusod olyan.

Szóval: sikerült kiemelned 1 mondatot a szövegkörnyezetből. Ez nem túl jó dolog, mert utána írtam is róla. Továbbviszem a gondolatot: Carlo híres arról, hogy nem utasít, nem parancsol a játékosainak, hanem folyamatosan beszélget velük. Emellett nincsenek nála bebetonozott pozíciók, agyon gyakorolt mozgások, gépiesített sémák. Van egy durva alap és onnantól főként a játékosok kvalitásaira bízza a játékot. Egy ilyen ember nem úgy beszél egy lassan 40 éves 5-szörös BL győztes, aranylabdás játékossal, mint a beosztottjával, hanem inkább, mint partnerével. Emellett egy edzőnek az egyik legfontosabb feladata, hogy bírja az öltöző bizalmát. Nálunk az öltözőben Modric szava ér a legtöbbet a hírek szerint.

Carlotól olyat soha nem fogunk hallani, hogy szidja Modricot. Hát annyira tiszteli az embert, hogy nem küldi el melegíteni, ha nem 100%, hogy be fog állni. Felküldi, mert fel kell küldenie és bízik benne, hogy jól fog elsülni. Sajnos kb 50%-ban nem jól sül el. Továbbra is Modricot tartom a fő felelősnek, egyrészt amit írtam, ha belátná, hogy nem bírja a fel le futkorászást, akkor biztos vagyok benne, hogy Carlo Kroos feladatait bízná rá, míg a német pihen, másrészt ezek a rejtélyes hírek nekem nagyon nem tetszenek, immár rendszeresen. Nem zörög a haraszt..., ahogy szokták mondani.
Nemár erik, legutolsó megye2-es focista is tudja, hogy menni fog-e, amit az edző kér.

Carlo Hazardot sem szidta, senkit nem szidott, Bale is 40 sajttájon lett megvédve, mert az előző bl döntőn gólt fejelt.

Amúgy ez az x nálam kollektív produktum, nem 1 ember "érdeme". Modric sem lógott ki lefele. Ami tény, hogy ahhoz már nem fiatal, hogy a hátán vigye a csapatot egy ilyen helyzetben és minden labdát elkérjen, indítson, érkezzen és belője. De szerintem nem az van, hogy a meccs előtt leporolják a 10 évvel ezelőtti papírokat, hogy: na, akkor Luka, aztcsináld, mint a bayern ellen az elődöntőben, emlékszel?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 18., vasárnap 21:34

ram8nes írta:
kiserik írta: Modriccsal az a legnagyob baj, hogy ő maga nem fogadja el, hogy fizikálisna már nem bírja úgy. Ma is ugyan azt akarja játszani, mint régebben. Ott van CR, ő ezért is a valaha volt legjobb (szerintem): szétment a térde, megtanult másként lőni, megöregedett, bement szélről középre. Modric Kroos pozícióban még hasznos lehetne. Az a baj, hogy ugyan azt a btb játékot akarja erőltetni, folyamatosan, ezért nagyon sokszor légüres térben mozog: előre nem ér fel és vissza sem. És azt ne mondja senki, hogy ez Carlo hibája. A Don Modricot tartja a valaha élt egyik legjopbb középpályásának. Biztos vagyok benne, ha azt mondaná a horvát, hogy hátrébb szeretnék játszani, ahol kevesebbet kell futni, akkor beleegyezne.

Ma is az egyik legnagyobb probléma volt, hogy a támadásokat nem kísérte senki. Valaki meghúzta szélen és középen senki, max az egy szem Joselu 6 védőre. Ezért hiányzott Jude, mert ő folyamat megy be a 16-osra, de ugyanezt meg tudta volna tenni Fede is, ha nem folyamat védekező állásba lenne vagy Cama.
Nem, dehogyis Carlo hibája. minden játékos egyedül találja ki, hogy aznap éppen hol és mit szeretne játszani. sőt, néha kisorsolják egymás közt a taktikát, néha kockával dobják ki a feladatköröket stb.
Ezt most teljesen Modrictól függetlenül kérdezem: Szerinted mi egy edző feladata, ha az nem, hogy meghatározza a játékosok pályán betöltött pozícióját, feladatkörét, egymástól való helyezkedését, a saját taktikai elképzeléseit stb.?
Ráadásul ha valaki, akkor Ancelotti pont híres egy tök hasonló esetről, mint amit te vázoltál (Pirlo újrapozícionálásáról)

Az, hogy Modric elfogadja-e az öregedését és a következményeit a Real Madrid, mint csapat szempontjából édesmindegynek kéne lennie. Ha jó teljesítményt nyújt, akkor játsszon. Ha nem, akkor nem, vagy cseréljék le időben, ilyen egyszerű. Ez mind az edző felelőssége.

Hihetetlen, hogy emberek nézik a meccseket és fingjuk nincs, hogy mi miért történik a pályán azon kívül, hogy emberek belerúgnak egy labdába, és a pálya két végén van két csávó, aki meg is foghatja. :roll:
Ha az elejét és a végét elhagytad volna, akkor egy normális beszélgetés, esetleg vita alakulhatott volna ki, mert a közepe teljesen rendben van. Így most azon agyalok, hogy elküldjelek melegebb éghajlatra, vagy tekintsem semmisnek a 2 említett részt. Megpróbálom a másodikat, mert alapból nem tűnsz hülyegyereknek, csak a stílusod olyan.

Szóval: sikerült kiemelned 1 mondatot a szövegkörnyezetből. Ez nem túl jó dolog, mert utána írtam is róla. Továbbviszem a gondolatot: Carlo híres arról, hogy nem utasít, nem parancsol a játékosainak, hanem folyamatosan beszélget velük. Emellett nincsenek nála bebetonozott pozíciók, agyon gyakorolt mozgások, gépiesített sémák. Van egy durva alap és onnantól főként a játékosok kvalitásaira bízza a játékot. Egy ilyen ember nem úgy beszél egy lassan 40 éves 5-szörös BL győztes, aranylabdás játékossal, mint a beosztottjával, hanem inkább, mint partnerével. Emellett egy edzőnek az egyik legfontosabb feladata, hogy bírja az öltöző bizalmát. Nálunk az öltözőben Modric szava ér a legtöbbet a hírek szerint.

Carlotól olyat soha nem fogunk hallani, hogy szidja Modricot. Hát annyira tiszteli az embert, hogy nem küldi el melegíteni, ha nem 100%, hogy be fog állni. Felküldi, mert fel kell küldenie és bízik benne, hogy jól fog elsülni. Sajnos kb 50%-ban nem jól sül el. Továbbra is Modricot tartom a fő felelősnek, egyrészt amit írtam, ha belátná, hogy nem bírja a fel le futkorászást, akkor biztos vagyok benne, hogy Carlo Kroos feladatait bízná rá, míg a német pihen, másrészt ezek a rejtélyes hírek nekem nagyon nem tetszenek, immár rendszeresen. Nem zörög a haraszt..., ahogy szokták mondani.

Avatar
mustacsshe
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 10:14
Kedvenc játékosaid: Valverde, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: mustacsshe » 2024. február 18., vasárnap 19:34

Hihetetlen, hogy emberek nézik a meccseket és fingjuk nincs, hogy mi miért történik a pályán azon kívül, hogy emberek belerúgnak egy labdába, és a pálya két végén van két csávó, aki meg is foghatja.
Miert, a nok igy szoktak nezni focit… nem is jon be nekik

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2024. február 18., vasárnap 19:28

kiserik írta: Modriccsal az a legnagyob baj, hogy ő maga nem fogadja el, hogy fizikálisna már nem bírja úgy. Ma is ugyan azt akarja játszani, mint régebben. Ott van CR, ő ezért is a valaha volt legjobb (szerintem): szétment a térde, megtanult másként lőni, megöregedett, bement szélről középre. Modric Kroos pozícióban még hasznos lehetne. Az a baj, hogy ugyan azt a btb játékot akarja erőltetni, folyamatosan, ezért nagyon sokszor légüres térben mozog: előre nem ér fel és vissza sem. És azt ne mondja senki, hogy ez Carlo hibája. A Don Modricot tartja a valaha élt egyik legjopbb középpályásának. Biztos vagyok benne, ha azt mondaná a horvát, hogy hátrébb szeretnék játszani, ahol kevesebbet kell futni, akkor beleegyezne.

Ma is az egyik legnagyobb probléma volt, hogy a támadásokat nem kísérte senki. Valaki meghúzta szélen és középen senki, max az egy szem Joselu 6 védőre. Ezért hiányzott Jude, mert ő folyamat megy be a 16-osra, de ugyanezt meg tudta volna tenni Fede is, ha nem folyamat védekező állásba lenne vagy Cama.
Nem, dehogyis Carlo hibája. minden játékos egyedül találja ki, hogy aznap éppen hol és mit szeretne játszani. sőt, néha kisorsolják egymás közt a taktikát, néha kockával dobják ki a feladatköröket stb.
Ezt most teljesen Modrictól függetlenül kérdezem: Szerinted mi egy edző feladata, ha az nem, hogy meghatározza a játékosok pályán betöltött pozícióját, feladatkörét, egymástól való helyezkedését, a saját taktikai elképzeléseit stb.?
Ráadásul ha valaki, akkor Ancelotti pont híres egy tök hasonló esetről, mint amit te vázoltál (Pirlo újrapozícionálásáról)

Az, hogy Modric elfogadja-e az öregedését és a következményeit a Real Madrid, mint csapat szempontjából édesmindegynek kéne lennie. Ha jó teljesítményt nyújt, akkor játsszon. Ha nem, akkor nem, vagy cseréljék le időben, ilyen egyszerű. Ez mind az edző felelőssége.

Hihetetlen, hogy emberek nézik a meccseket és fingjuk nincs, hogy mi miért történik a pályán azon kívül, hogy emberek belerúgnak egy labdába, és a pálya két végén van két csávó, aki meg is foghatja. :roll:

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 18., vasárnap 19:06

Modriccsal az a legnagyob baj, hogy ő maga nem fogadja el, hogy fizikálisna már nem bírja úgy. Ma is ugyan azt akarja játszani, mint régebben. Ott van CR, ő ezért is a valaha volt legjobb (szerintem): szétment a térde, megtanult másként lőni, megöregedett, bement szélről középre. Modric Kroos pozícióban még hasznos lehetne. Az a baj, hogy ugyan azt a btb játékot akarja erőltetni, folyamatosan, ezért nagyon sokszor légüres térben mozog: előre nem ér fel és vissza sem. És azt ne mondja senki, hogy ez Carlo hibája. A Don Modricot tartja a valaha élt egyik legjopbb középpályásának. Biztos vagyok benne, ha azt mondaná a horvát, hogy hátrébb szeretnék játszani, ahol kevesebbet kell futni, akkor beleegyezne.

Ma is az egyik legnagyobb probléma volt, hogy a támadásokat nem kísérte senki. Valaki meghúzta szélen és középen senki, max az egy szem Joselu 6 védőre. Ezért hiányzott Jude, mert ő folyamat megy be a 16-osra, de ugyanezt meg tudta volna tenni Fede is, ha nem folyamat védekező állásba lenne vagy Cama.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 18., vasárnap 17:30

mondjuk ma egy dekával nem volt gyengébb, mint a többiek
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. február 18., vasárnap 17:26

Faust írta:
Realista24 írta: Real Madrid have 5D and 1L in La Liga this season. Luka Modric started in 4 of those 6 games.

Kicsit csalóka, de van hatása a játékra annak hogy a pályán van, és már nem a jó irányba.

Ma amúgy Jude hiányzott, de nagyon.
Nelkule nem teper senki, en is ezert vagyok kicsit szkeptikus ezzel a so called uj nagy generacioval. Ertem en, hogy fiatal mindenki, de van par aki labdat kezelni nem tud. Es nagyob latvanyos, hogy Jude mennyire akar a tobbiekhez kepest, fejben sokkal jobban ott van.
Majd megernek ra fejben. Kicist meg ilyen illedelmesek. Elbratyizunk, spankodunk, de egyik sem mer elolepni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 18., vasárnap 17:19

Ancelotti: "Luka Modrić? He was very good. With the ball he was the best. He tried to help, very well positioned in defense. The Modrić of always."

Ha a Don mondja, én elhiszem. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. február 18., vasárnap 17:19

Realista24 írta: Real Madrid have 5D and 1L in La Liga this season. Luka Modric started in 4 of those 6 games.

Kicsit csalóka, de van hatása a játékra annak hogy a pályán van, és már nem a jó irányba.

Ma amúgy Jude hiányzott, de nagyon.
Nelkule nem teper senki, en is ezert vagyok kicsit szkeptikus ezzel a so called uj nagy generacioval. Ertem en, hogy fiatal mindenki, de van par aki labdat kezelni nem tud. Es nagyob latvanyos, hogy Jude mennyire akar a tobbiekhez kepest, fejben sokkal jobban ott van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 18., vasárnap 17:12

Real Madrid have 5D and 1L in La Liga this season. Luka Modric started in 4 of those 6 games.

Kicsit csalóka, de van hatása a játékra annak hogy a pályán van, és már nem a jó irányba.

Ma amúgy Jude hiányzott, de nagyon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 18., vasárnap 16:37

Komolyan azt hiszitek, hogy Modric rendeli ezeket a "híreket" a Relovótól? Ugyanmár, írnak azok össze-vissza mindent.

Ancelotti az edzőnk. Az is haladás, hogy minden 3-4. meccsen kezd csak Lukita. Azért egy Rayo ellen erős ráfogni, hogy nem nyertünk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 18., vasárnap 16:31

Tjacks írta: Méltatlan lesz amit itt kap/kapni fog. De sebaj Raulnál,Casillasnál is átéltem ezt, a szurkolók nem változnak.

Szégyeld magad hogy az edző berak a kezdőbe és nem tagadod meg a játékot!

Jah és amit a média lehoz az mindenesetben szent írás.
Sajnos nem először fordult elő, hogy Modric nem kezdő pár meccsen, majd ""kitalálja a média"" hogy nem elégedett ezzel, azonnal megkapja a kezdő tagságot és pontot veszítünk. Ez a tipikus esete a saját szobor ledöntésének.

A 7 boltásunkból 5-ön kezdő volt, de 2 meccstől eltekintve minden esetben rémszar volt ő is meg a csapat is, mikor kezdett.

Egyszerűen nem bírja ezt a szintet fizikálisan. A média ilyen téren való használata meg gusztustalan, főleg az olyan legendáktól, mint Modric.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 18., vasárnap 16:18

ELSiete írta:
Tjacks írta: Méltatlan lesz amit itt kap/kapni fog. De sebaj Raulnál,Casillasnál is átéltem ezt, a szurkolók nem változnak.

Szégyeld magad hogy az edző berak a kezdőbe és nem tagadod meg a játékot!

Jah és amit a média lehoz az mindenesetben szent írás.
Mindegyikben az volt a közös, hogy egyikőjük sem tudta mikor kell abbahagyi. Példat lehetett volna róluk venni.
+ Hogy szarrá nyerték magukat a csapattal.Legendákat legendaként kezelni. :-*

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 18., vasárnap 16:10

Tjacks írta: Méltatlan lesz amit itt kap/kapni fog. De sebaj Raulnál,Casillasnál is átéltem ezt, a szurkolók nem változnak.

Szégyeld magad hogy az edző berak a kezdőbe és nem tagadod meg a játékot!

Jah és amit a média lehoz az mindenesetben szent írás.
Mindegyikben az volt a közös, hogy egyikőjük sem tudta mikor kell abbahagyi. Példat lehetett volna róluk venni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 18., vasárnap 16:06

Méltatlan lesz amit itt kap/kapni fog. De sebaj Raulnál,Casillasnál is átéltem ezt, a szurkolók nem változnak.

Szégyeld magad hogy az edző berak a kezdőbe és nem tagadod meg a játékot!

Jah és amit a média lehoz az mindenesetben szent írás.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 18., vasárnap 16:01

Ezért jobb, ha időben lelépnek/visszavonulnak a legendáink.
Megy a sírás a médiában, meg a 0 teljesítmény mellé, pedig nála ezt nem vártam.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 18., vasárnap 16:00

Ne erőltesd magad a kezdőbe, semmi értelme.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 17., szombat 14:40

Ancelotti on Modrić not playing: “I talked to Luka, he was used to always play… it's difficult”.

“He's a professional, very serious. He always trains to play. I respect him”.

“He’s the leader in the dressing room. Everything is clear between me and Modrić”.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Luka Modrić - 10

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2024. február 15., csütörtök 11:49

Kroos lényegében a szezon játékosa eddig Belli után, de nem hiányozna :lol:

Kb az eddigi pontvesztéseink nagy része az mind abból van, hogy ki lett véve a kezdőből.

Valamint szerintem pont Kroosnál nem kell azon aggódni, hogy a csapat terhére lesz. Az első két meccse után ahol nem passzol 95%-ban másnap leteszi a lantot ahogy ismerjük kb. Minden nyilatkozatban ezt mondja, hogy a legmagasabb szinten fogja abbahagyni, amint nem elégedett magával, abba is hagyja.

Mindig értetlenül állok az előtt, hogy a csávó full totálon alulértékelt...

Offbú ki!!!!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég