Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 3., szerda 21:52

Ez meg van még nektek? :lol: Ilyen idők is voltak...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 28., csütörtök 8:39

Modric sérüléssel érkezett meg a csapathoz. Speciális edzésterve lesz, hogy a Szuperkupa döntőre készen legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. június 12., vasárnap 15:44

ááááááááá :salute:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. május 12., csütörtök 17:08

Ugyanolyan egylábú, mint Özil.








:mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. május 12., csütörtök 16:51

Emberünk egy zseni. A régi vágású.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 12., csütörtök 16:17

https://www.youtube.com/watch?v=OCHksX3D8hY
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. május 9., hétfő 18:37

Luka Modric: "Bocsánatot kértem Skomina játékvezetőtől, és különösen a szlovénoktól, akik valószínűleg támadásnak vették a reakcióm."

szornyu bazdmeg hogy már a pályán is folyton kezüket dugdosni kell a szájuk elé ha beszélnek baszki már egy játékos semmit nem tehet hirtelen felindulásból őedig a sport erről szól..hogy bizonyos impulzusokra reagálnak.
Én értem hogy trágár beszéd stb..na de baszki ha felsem veszik nincs miről beszélni a spori tuti megsem hallotta olyan futtyszó volt...meg akkor már minden meccs után nézhetnénk kinek hogy jár a pofája,

Kurva idegesitő hogy minden emberi reakciót figyelniük kell...hogy a jatékosok mint valami gépek csak tegyék példamutatóan a dolgokat mert hat gyerekek is nézik...és??? leolvassa a gyerek a sájarol vagy bárki más?
Én amit tvből láttam hogy Modric pipa mint ahogy én is a tv előtt ulve és tetszett mert latszik ilyenkor a jatékosokon mennyire akarjak a győzelemt stb...na mind1,

Undorito ez az egész...képmutatás olyannak bemutatni a labdarugást ami sosem volt.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. május 5., csütörtök 22:05

„MegSZABom a szlovén édesanyádat!”
:lol: :lol: zseniális!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 23., szombat 18:21

Buitre írta:hát ez mi volt ma tőle? :ozil: úgy jött be, mint aki be van altatózva...
Szerintem ő is átkapcsolt 0-2nél mint itt többen, aztán inkább nézte volna azt tovább.
Nem illik.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. április 23., szombat 18:20

hát ez mi volt ma tőle? :ozil: úgy jött be, mint aki be van altatózva...

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: matador » 2016. április 23., szombat 16:01

M10Ö írta:
Tökéletesen egyetértek. Ha egyet kéne választani, hogy szülessen magyarnak, Modricot választanám, a jelenléte iszonyatosan sokat számít bármilyen csapatnak, míg az aranylabdásoknak kell a csapat.
Én meg ezért leszek savazva, de Messi azért Messi. Szerintem Ő az abszolút csúcs, maga a nagybetűs foci. Persze ez nem mindig jön ki, de mikor csúcsformában van...
Modric kkp ként a legjobb, aki ezt nem látja és Lampardhoz hasonlítja az menjen szemészhez. Na nem mintha Lampard közepes játékos lenne, de ahogy írtam Messire is, azt lehet Modricra is írni, hogy maga a nagybetűs foci. Minden egyes megmozdulása élmény számba megy. Gündogan, Verratti, Kroos, Thiago, mind-mind egy szinttel alatta vannak. Kár, hogy már 30+os. :( Nem bánnám, ha még vagy 10 évig látnám. :) De még jó pár év lehet benne, mert úgy nész ki, hogy fizikailag még semmi gond nincs vele (nem hiszem, hogy ezért lett volna jó pár gyengébb meccse) az esze meg nem kopik. Úgyhogy hajrá, ki kell tartson ez a forma a szezon végéig! :salute:[/quote]

Messinek és Modricnak is kisujjában van a foci, erre születtek. Ami a Messiásból jobban hiányzik, mint Lukitából, az a mozgás harmóniája, szigorúan a látványban rejlő szépség. Ebben Zidane az etalon nálam, és szerintem Modric közelebb van hozzá.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 23., szombat 11:11

csabi* írta:savazhattok de szerintem cé és messi ide vagy oda de lukita a világlegjobbja :coffee:
matador írta:
csabi* írta:savazhattok de szerintem cé és messi ide vagy oda de lukita a világlegjobbja :coffee:
Tökéletesen egyetértek. Ha egyet kéne választani, hogy szülessen magyarnak, Modricot választanám, a jelenléte iszonyatosan sokat számít bármilyen csapatnak, míg az aranylabdásoknak kell a csapat.
Én meg ezért leszek savazva, de Messi azért Messi. Szerintem Ő az abszolút csúcs, maga a nagybetűs foci. Persze ez nem mindig jön ki, de mikor csúcsformában van...
Modric kkp ként a legjobb, aki ezt nem látja és Lampardhoz hasonlítja az menjen szemészhez. Na nem mintha Lampard közepes játékos lenne, de ahogy írtam Messire is, azt lehet Modricra is írni, hogy maga a nagybetűs foci. Minden egyes megmozdulása élmény számba megy. Gündogan, Verratti, Kroos, Thiago, mind-mind egy szinttel alatta vannak. Kár, hogy már 30+os. :( Nem bánnám, ha még vagy 10 évig látnám. :) De még jó pár év lehet benne, mert úgy nész ki, hogy fizikailag még semmi gond nincs vele (nem hiszem, hogy ezért lett volna jó pár gyengébb meccse) az esze meg nem kopik. Úgyhogy hajrá, ki kell tartson ez a forma a szezon végéig! :salute:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: matador » 2016. április 23., szombat 9:32

csabi* írta:savazhattok de szerintem cé és messi ide vagy oda de lukita a világlegjobbja :coffee:
Tökéletesen egyetértek. Ha egyet kéne választani, hogy szülessen magyarnak, Modricot választanám, a jelenléte iszonyatosan sokat számít bármilyen csapatnak, míg az aranylabdásoknak kell a csapat.
Sportfilozófia: Roger Federer

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. április 22., péntek 20:02

savazhattok de szerintem cé és messi ide vagy oda de lukita a világlegjobbja :coffee:
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. április 22., péntek 18:13

Luka Modric: Of players to attempt 25+ dribbles in La Liga in 2016, Modric has the best success (88.9%)
(2016-ban a Ligában Modric cselez a legsikeresebben a 25 fölötti cselt bemutatók között, 88,9%-uk jön be.)
Írtátok itt, hogy ha brazil lenne, aranylabdás lehetne. A tudása megvan hozzá az biztos.. :D 27-ből 24 volt sikeres. Ininek is 27 próbálkozása volt hivatalosan amúgy, de neki "csak" 19 jött be.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 22., péntek 18:05

Ahh, ilyen típusú játékos nem fog nyerni soha aranylabdát mostanában.
Statisztikailag kevés hozzá

Iniesta sem húzta be, hiába nyertek VB-t :roll:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 22., péntek 15:03

Ha Modric Brazil lenne, Aranylabda esélyes is lehetne... Idén amúgy szerintem gyengécske szezonja van önmagához képest, sajnos öregszik és későn ért be...

Lampard meg teljesen más típus...Klasszis volt fénykorában... Lampard,Gerrard,Schweinsteiger,Seedorf,Beckham stb.. ezek a brusztolós középpályások is nagyon értékesek , de Modric másik ligában van a művészek között mint Iniesta vagy Zizu(neki nyilván a közelében sincs egyik sem, ő megint csak egy külön liga de a típus egyezik)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2016. április 22., péntek 13:47

Pedig ugyebár a szezon legrosszabb igazolása volt... :|

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. április 20., szerda 17:48

:lol:

Természetesen Modric. Én is bírtam egyébként Lampard-ot (annak ellenére hogy Chelsea-s volt), de Modric azért na... Más szint. Mondjuk egy csúcsLampard most top3 (max 5) lenne a posztján, Luka viszont numero uno.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peadani » 2016. április 20., szerda 17:45

rb_lint írta:
Realista24 írta:Szerintem Lampard egy vicc volt, mármint az, hogy milyen szintekre próbálták betolni az átlag teljesítményét.
Szerintem a pl örök góllövőlista 4.hely nem épp átlag, főleg egy középpályástól. Lampard nem egyszer vette hátára egyébként a chelseat, és húzta ki őket a szarból. Egyébként a játék egyes elemeibe az angol a jobb, másikba a mi Lukánk. De szerintem frankie a jobb. (lehet elfogult vagyok, mert nagy kedvencem egyébként)
Elfogult vagy. :) Látni lehet/lehetett a különbséget bőven.Egyszerűen Luka ahogy kezeli a labdát...az már egy másik dolog, hogy nem lő annyi gólt de nem is neki kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég