Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62595
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 11., szombat 15:48

AS | Luka Modric has an infection on his ear. He is expected to be back in Madrid today .
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 10., péntek 10:07

Modricról nincsenek hírek?

Tegnap nem volt ott, gondolom már Madridba nem jön. Talán Ausztráliában csatlakozik, vagy még mindig rehabozik a különdokival?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 14., vasárnap 23:08

Remélem az előszezonra azért teljesen rendben jön.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8193
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 14., vasárnap 22:48

Erdekes is lett volna, ha egy het alatt teljesen felepul.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62595
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 22:36

Ennyit a mai hírekről:
Luka at Sami's charity match: "It's a shame I can't play, but my knee still hurts a lot so its best not to force it."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62595
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 14:15

:) A Marca szerint felépült és már a felkészülés elejétől a csapattal fog edzeni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62595
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 22:55

Croatia NT coach: "I've talked to Modric & he isn't ready for playing a game or for a complete training session."

De a BL döntőre felépül, igaz? A 2016-osra. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 1., hétfő 21:39

wxyz írta:jó hát ivánt nem kell komolyan venni, szerinte carvajal lebőgött a vbn

kroost se nézné semmibe, csak azzal mentegeti a braziljait, hogy minél jobbnak próbálja beállítani a németeket

Hát carvaj sokat nem hibázott a vb-n. :lol: :lol: hegyi egy csótány,aki direkt hergeli a drukkereket. Egy beteg,tudatlan tetű, akinek a focihoz semmi köze,valaki valamikor odarakta,és ahhoz volt tehetsége hogy megetesse pár média közeli emberrel,hogy ő valami szakember.....egy szardarab,nem szakember,kb két perc alatt kivégezném ha szakmáról kellene vitázni,egy nulla......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 1., hétfő 21:33

jó hát ivánt nem kell komolyan venni, szerinte carvajal lebőgött a vbn

kroost se nézné semmibe, csak azzal mentegeti a braziljait, hogy minél jobbnak próbálja beállítani a németeket

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 1., hétfő 21:31

VanillaSky írta:
de azért múltkor le lettem szólva, mikor azt mondtam hogy mekkora veszteség lesz nekünk ha elmegy/visszavonul :lol:
Túl van misztifikálva Modric és az ő szerepe. Persze egy nagyon fontos játékos, akivel előrébb lennénk, de mégis csak 1 ember. Nem véd ki kapura tartó lövést, nem szerel a 16-os előtt és nem ő van ott gólhelyzetben sem.


húúúú...húúú mekkora csúsztatás. Messi szerepe is túl van misztifikálva,mert nem védi ki a lövéséket,és nem fejeli ki a szögleteket..sőt még a 11eseket sem tudja megfogni ahogy a 16 oson kivül ácsorog a lövés pillanatában......mindössze az elmúlt 458 meccséből 321 -et saját maga klasszisa döntötte el a meccseket,más nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 1., hétfő 21:27

nmate írta:Az volt vele kapcsolatban a "baj", hogy rábíztuk a középpálya irányítását. Ő mozgatta a csapatot, erre alapozódott minden...aztán kiesett és nem pótolta senki. Kell Verratti mögé, vagy bárki megbízható, lassan én is azon az állásponton vagyok, pedig pár hónapja nem ezt vallottam.
Szerintem Kroos inkabb iranyitotta a csapatot, mint Modric. :hmmm: A kis horvat a csapat "motorja" volt, ezert ereztuk meg annyira a hianyat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11129
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 1., hétfő 21:22

DinhoL írta:Vicces cikk volt az biztos.. :D Én se bírom Hegyi trollt, amikor a stúdióban beszél minden pillanatban azt hiszem, hogy egy hosszú "aaööö..a bárszá csodálatos, elképesztő.." sablon monolója után a szívéhez nyúl és leborul a székről. Na nem a halálát kívánom de rettentő monotom és halálhörgések közepette beszél. Idegesítő. DE egyébként nem úgy volt, hogy ő alapvetően realos? Mintha valamikor mondta volna, hogy a brazilok mellett a Madrid volt a kedvence..De akkor csak egy vén divat ezek szerint. :D
Neki mind1, szerelmes volt a galaktikusokba, igazából mindenkitől aki kicsit technikásabb hanyatt vágja magát. Emlékszem amikor vigyorogva élvezkedet Zizuékon elemzésekkor azt közbe rongyosra vert minket valami spanyol kiscsapat :D Ő egy sértődött kisgyerek, aki most haragszik a Real-ra mert nincsen Zidane meg R9, csak ilyen béna Modric. Innentől egyenes az út a Barcáig :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 1., hétfő 20:57

Vicces cikk volt az biztos.. :D Én se bírom Hegyi trollt, amikor a stúdióban beszél minden pillanatban azt hiszem, hogy egy hosszú "aaööö..a bárszá csodálatos, elképesztő.." sablon monolója után a szívéhez nyúl és leborul a székről. Na nem a halálát kívánom de rettentő monotom és halálhörgések közepette beszél. Idegesítő. DE egyébként nem úgy volt, hogy ő alapvetően realos? Mintha valamikor mondta volna, hogy a brazilok mellett a Madrid volt a kedvence..De akkor csak egy vén divat ezek szerint. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 1., hétfő 20:38

nálam mondjuk a történelmi=korszakos, de ez is nyilván egyénfüggő, de ez itt off.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11129
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 1., hétfő 20:36

Hát mi számít történelminek. Én azt mondom,hogy az a csapat amelyik Bl-t nyer az történelmi jelentőségű.És akkor vannak a korszakos csapatok, ami 2bl cím/generáció nálam.Tehát ha egy csapat amelyik ugyanazzal a Maggal kissebb nagyobb változtatásokkal megyneri 2szer a bl-t az nálam már korszakos csapat.De ez az én véleményem.Ha esetleg jövőre megnyernénk akkor még beleférne ez a generáció :D

De elképesztő,hogy egy ember ezért a szakmaiatlanságért pénzt kaphat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 1., hétfő 20:32

Ivántól most tudtam meg,hogy a Real Madrid legnagyobb problémája,hogy egy Modric szintű játékos ennyire meghatározó tagja tud lenni a csapatnak.És hogy klasszis különbség van Kroos és Modric között, természetesen a német javára
Olvastam a cikket, nem meglepő.
Mondjuk abba beletrafált szerintem, hogy ez a Real nem történelmi jelentőségű, de úgy, hogy folyamatosan csak a köpködés megy nem nehéz.
Valaki agyonverhetné egy sötét utcában.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11129
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 1., hétfő 20:27

Ivántól most tudtam meg,hogy a Real Madrid legnagyobb problémája,hogy egy Modric szintű játékos ennyire meghatározó tagja tud lenni a csapatnak.És hogy klasszis különbség van Kroos és Modric között, természetesen a német javára :lol: :lol: :lol: :D :|
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 14., csütörtök 11:05

kiserik írta:Olyan csúcsbarcás Xavi nekünk Modric.
Totál más.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 14., csütörtök 11:00

VanillaSky írta:
de azért múltkor le lettem szólva, mikor azt mondtam hogy mekkora veszteség lesz nekünk ha elmegy/visszavonul :lol:
Túl van misztifikálva Modric és az ő szerepe. Persze egy nagyon fontos játékos, akivel előrébb lennénk, de mégis csak 1 ember. Nem véd ki kapura tartó lövést, nem szerel a 16-os előtt és nem ő van ott gólhelyzetben sem. Ez a probléma sajnos súlyosabb Modricnál. Mert 2-3 ember talán lehet egyszerre formán kívül egy csapatban, de mikor az egész csapat rossz, ott már komolyabb gondok vannak.
Annyira mégsem. Olyan csúcsbarcás Xavi nekünk Modric. A védők közé bepöcizett szemevanlabdák, kiugratások, ritmusváltások mestere ő. Erre a mostani keretből Kroos lenne képes (igaz ő inkább a hosszú labdákat és a védők fölött betett indításokat kedveli), de nem ennyire hátravonva. Isco és James is jó lesz ebben, főleg James, de még fiatalok, meg meg remeg a lábuk. Tegnap is volt nem egy helyzet, amikor oldalpassz lett, pedig ott volt a folyosó a védők közt kiugratni a támadót. Ezeket Modric megjátszotta volna nagy számban.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 14., csütörtök 10:54

Az volt vele kapcsolatban a "baj", hogy rábíztuk a középpálya irányítását. Ő mozgatta a csapatot, erre alapozódott minden...aztán kiesett és nem pótolta senki. Kell Verratti mögé, vagy bárki megbízható, lassan én is azon az állásponton vagyok, pedig pár hónapja nem ezt vallottam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég