Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 16:24

Kerlon írta: durva, hogy ő még fiatalabban lett volna ilyen Kramer helyett világbajnok, de tönkre vágta a sérülése... meg ugye Reus... Kroos-Gündi-Reus 3-as mondjuk még jó lehet a orosz vb-n is. ez lnne e best of kp:

Ballack-Kroos-Gündi. B-)
Érdemes megnézni a 2012-es ebn milyen keretük volt a németeknek...brutál, simán erősebb, mint most a vbn, csak akkor még nem jött össze.
Realista24 írta: Következőnél morci leszek, akárki az. Kivéve ziro :mrgreen: :sziv:
Na bújj ide, te nagy mackó. :sziv: :lol:
palesz77 írta:[
Ha képességeket nézzük, akkor annyit mondok, hogy Thiago Alcantara! :D :shifty: Csak ő jobban beszopta a sérülésekkel, mint Gündogan, pedig azért ez már nagy szó..
Thiago barcás volt, aztán bmes lett, ennél rosszabb kombináció nincs :lol: de amúgy igen
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 16:20

Palesz, neked is szól, amit írtam.

Következőnél morci leszek, akárki az. Kivéve ziro :mrgreen: :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 4., vasárnap 16:19

BBeno írta:hát ezért írtam hogy mindegy mit nézel mert gerrard 25 éves kora után talán leesett egy ligakupa.
lampardra igaz hogy 25 éves kora után gyűjtötte kupáit, de VB, EB tekintetében nem fontos hogy 25 éves korukra mit hoztak össze mert utána sem nyertek semmit angliával.
Mi ez a kupa mánia most komolyan? Egy játékost az minősít csak, hogy hány Bl-t meg Bajnokságot nyert? Ezen az alapon Bojan nagyobb csatár, mint R9 vagy Ibra, mert 2-szeres Bl győztes.. :fpalm:

Egy irányítónál meg aztán végképp, Gerrard kiugrathatta az embereket, ha ilyen Crouch kaliberek várták a labdákat, berúgni azért nem tudja helyettük.. :roll: Persze értem, hogy az is számít, hogy egy olyan csapatban húzóember-e valaki, ami nyer is valamit, vagy csak egy örök másodiknál, de azért ehhez kell egy olyan keret is, amit lehet húzni. Gerrardot akárhányszor láttam játszani a Poolban, szinte mindig pazar munkát végzett, arról nem ő tehet, hogy a vezetőség nem pakolt egy olyan csapatot köré, mint pl a mostani Real. Vagy ha tavaly nem csúszik el, és megnyerik a bajnokságot, akkor nem lenne tucat? :roll:
ziro4vr írta:Akkor most jól figyelj: Ilkay wait for it...Gündogan :D már ha képességet nézünk meg egyéni maximumot
Ha képességeket nézzük, akkor annyit mondok, hogy Thiago Alcantara! :D :shifty: Csak ő jobban beszopta a sérülésekkel, mint Gündogan, pedig azért ez már nagy szó..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 4., vasárnap 16:17

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Toni Kroos még top5-ben sem volt, ha jól rémlik. Akkor nagyon tucat. :/

Torres meg volt 3... Mekkora király volt. A fél karomat odaadtam volna érte akkortájt. :salute:


Amúgy Toniról most se beszélnek sokat, pedig tényleg a legjobbak egyike a posztján. Fabregas, Touré, Modric, Schweinsteiger... Több embert írni se tudnék.
Akkor most jól figyelj: Ilkay wait for it...Gündogan :D már ha képességet nézünk meg egyéni maximumot
durva, hogy ő még fiatalabban lett volna ilyen Kramer helyett világbajnok, de tönkre vágta a sérülése... meg ugye Reus... Kroos-Gündi-Reus 3-as mondjuk még jó lehet a orosz vb-n is. ez lnne e best of kp:

Ballack-Kroos-Gündi. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 4., vasárnap 16:09

ziro4vr írta:meg egyéni maximumot
kilogrammban :mrgreen:

na jó tudom, az már rég volt :D Gündit is szivesen elnézném itt, de inkább Verratti B-)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 16:06

Kerlon írta:Toni Kroos még top5-ben sem volt, ha jól rémlik. Akkor nagyon tucat. :/

Torres meg volt 3... Mekkora király volt. A fél karomat odaadtam volna érte akkortájt. :salute:


Amúgy Toniról most se beszélnek sokat, pedig tényleg a legjobbak egyike a posztján. Fabregas, Touré, Modric, Schweinsteiger... Több embert írni se tudnék.
Akkor most jól figyelj: Ilkay wait for it...Gündogan :D már ha képességet nézünk meg egyéni maximumot
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 4., vasárnap 16:03

Toni Kroos még top5-ben sem volt, ha jól rémlik. Akkor nagyon tucat. :/

Torres meg volt 3... Mekkora király volt. A fél karomat odaadtam volna érte akkortájt. :salute:


Amúgy Toniról most se beszélnek sokat, pedig tényleg a legjobbak egyike a posztján. Fabregas, Touré, Modric, Schweinsteiger... Több embert írni se tudnék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 16:00

Akkor még most fejezzük be itt az angol témát. Elég volt néhány oldal szemét a másik topicban.

És továbbra is várom Mattet :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 4., vasárnap 15:58

Kerlon írta:Jó, tudom ezért tucat. :D Én konkrétan a VB-re és a kupák számára mondtam ezt. Bár nem néztem utána, de kétlem, hogy bármelyik is ennyire szarrá nyerte magát 25 éves korára.


hát ezért írtam hogy mindegy mit nézel mert gerrard 25 éves kora után talán leesett egy ligakupa.
lampardra igaz hogy 25 éves kora után gyűjtötte kupáit, de VB, EB tekintetében nem fontos hogy 25 éves korukra mit hoztak össze mert utána sem nyertek semmit angliával.

lampard lett a 2. és gerrard a 3. bocs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. január 4., vasárnap 16:02-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 15:54

Aranylabda harmadik lett Tucat Gerrard, nem?

PS: Akkor Lampard tuti megnyerte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 4., vasárnap 15:53

BBeno írta:
Kerlon írta:Szerintem is arra gondolt, amivel magyaráztad a dolgot, hogy a mai mezőnyből kitűnik, de amúgy a klasszisok körében átlag. :D Mondjuk az angolok 25 éves korukra nem voltak ennyire sikeresek.

Gerrard 25 éves korára ért fel a csúcsra. aranylaszti 2. és nyerte előtte tavasszal a BL-t. ennél többet azóta sem nyert szóval sikerei csúcsára 25 évesen ért és azóta semmi.
Jó, tudom ezért tucat. :D Én konkrétan a VB-re és a kupák számára mondtam ezt. Bár nem néztem utána, de kétlem, hogy bármelyik is ennyire szarrá nyerte magát 25 éves korára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 4., vasárnap 15:51

Kerlon írta:Szerintem is arra gondolt, amivel magyaráztad a dolgot, hogy a mai mezőnyből kitűnik, de amúgy a klasszisok körében átlag. :D Mondjuk az angolok 25 éves korukra nem voltak ennyire sikeresek.

Gerrard 25 éves korára ért fel a csúcsra. aranylaszti 2. és nyerte előtte tavasszal a BL-t. ennél többet azóta sem nyert szóval sikerei csúcsára 25 évesen ért és azóta semmi.

Lampard viszont tényleg később érte el a sikereit.

lévén hogy angolok így esélyük sem volt soha EB-t VB-t nyerni. nem úgy mint Toninak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 4., vasárnap 15:44

Szerintem is arra gondolt, amivel magyaráztad a dolgot, hogy a mai mezőnyből kitűnik, de amúgy a klasszisok körében átlag. :D Mondjuk az angolok 25 éves korukra nem voltak ennyire sikeresek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 15:44

Na végre valaki :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. január 4., vasárnap 15:43

Matt szerintem arra gondolt, hogy egy klasszistól elvárható ebben a korban az ilyen játék, mint amit Kroos mutat, így nem feltétlen kell elájulni attól, hogy még "csak" 25 éves. Persze vannak későn érő típusok és olyanok is akik bár klasszisok, még sem ilyen érett a játékuk. Abban mindenki egyetért, hogy Kroos nagy király és hatalmas igazolás volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 15:38

Szerintem továbbra is félreértitek, de lehet én vagyok a naív :mrgreen:
Matt gyere már :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 4., vasárnap 15:37

Matt009 írta:Lampard és Gerrard is ebben a korban már bőven klasszisnak számítottak
mert Kroos nem az? Ne vicceljünk már...alaphangon top 3 a posztján.
Meg milyen jeleket kéne mutatnia? Álljon be a kezdőkörbe egy forgalomirányító bottal?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 15:08

Mondjuk fura, 25 éves korára BL győztes, VB győztes csak hogy pár ócska címet mondjak, és a világ egyik legjobb kps-a, brutál hidegvérrel, rutinnal és mentális képességekkel. Annyit passzol és fut, mint egy ló. Azért Matt, kibonthatnád a gondolatdobozkádat. :lol:
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 4., vasárnap 15:06

Realista24 írta:
tucat
Ez meg :lol: :lol:
csak benő meg ne lássa :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 15:00

Egyik nap jelentéktelen, másik nap meg mérvadó lesz az Aranylabda TOP3 :mrgreen:
Hány olyan játékost lehetne mondani, akinek ott kellett volna lennie, de mégse...
Ja :mrgreen:
tucat
Ez meg :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég