Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 20., péntek 15:06

Mer te kemény szereted, mi? :mrgreen:

Eddig is értettem, hogy neked ez a bajod. peace :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 20., péntek 15:01

Nem erről van szó. Ő mindig is ilyen volt és ez így van jól. Kell a csapatba az ilyen típus is. De én nem neki adnám a szalagot, ha mondjuk van egy hasonló teljesítményű, tekintélyű, és múltú arc csak keményebb verzióban.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 20., péntek 14:58

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Na jah...

Nyilván a saját véleményemet írtam le, ott van például Iker vs Ramos...egyértelműen az utóbbi testesíti meg számomra az ideálisabb csk-t, még ha persze neki is vannak hülyeségei. Ez a szép szóval elmondja mit kell tenni meg tekintély dolog meg jól hangzik, de a sok kiskirály között nem mindig működik.
Új helyen te se nagy pofával fogod a dolgod tenni az elején. Toni okos gyerek, én nem félteném a CSK szereptől.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 20., péntek 14:56

Realista24 írta:
Nem az a csk típus. Arra vehemensebb, erőteljesebb motivátor kell. Ő inkább a háttérből figyelő, társakat a földön tartó racionális típus, akinek amúgy igen, fontos szerepe kell lennie az öltözőben.
Mint Iker? :mrgreen:
Na jah...

Nyilván a saját véleményemet írtam le, ott van például Iker vs Ramos...egyértelműen az utóbbi testesíti meg számomra az ideálisabb csk-t, még ha persze neki is vannak hülyeségei. Ez a szép szóval elmondja mit kell tenni meg tekintély dolog meg jól hangzik, de a sok kiskirály között nem mindig működik.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 20., péntek 14:53

ziro4vr írta:
peti_madrid írta: Nagyon tetszenek a srác nyilatkozatai, le a kalappal. Tipikus vezéralkat, szívesen látnám pár év múlva a karszalaggal a karján játszani :salute:
Nem az a csk típus. Arra vehemensebb, erőteljesebb motivátor kell. Ő inkább a háttérből figyelő, társakat a földön tartó racionális típus, akinek amúgy igen, fontos szerepe kell lennie az öltözőben.
Miért kéne vehemensnek lennie ehhez? Higgadt, jól olvassa a játékot, átlát mindent. Simán lehet belőle egy olyan CSK, akire felnéznek és szinte várják tőle az utasításokat. Beletanul a spanyolba, aztán tuti, hogy többet is fog szövegelni a társak felé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 20., péntek 14:49

Nem az a csk típus. Arra vehemensebb, erőteljesebb motivátor kell. Ő inkább a háttérből figyelő, társakat a földön tartó racionális típus, akinek amúgy igen, fontos szerepe kell lennie az öltözőben.
Mint Iker? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 20., péntek 14:48

ziro4vr írta:Nem az a csk típus. Arra vehemensebb, erőteljesebb motivátor kell.
Sehol sincs ez leírva a nagykönyvben. Egy vezető nem csak ilyen lehet. Edzők között is találni nyugodtabb és vehemensebbeket is. Meg csk-k közt is. Raúl se volt egy nagyhangú vki például.

Az a lényeg hogy legyen tekintélye, amit ő mond azt a többiek betartsák. Aztán hogy egész nap be nem áll a szája, vagy csak akkor szól amikor kell, az tökmind1.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 20., péntek 14:41

peti_madrid írta: Nagyon tetszenek a srác nyilatkozatai, le a kalappal. Tipikus vezéralkat, szívesen látnám pár év múlva a karszalaggal a karján játszani :salute:
Nem az a csk típus. Arra vehemensebb, erőteljesebb motivátor kell. Ő inkább a háttérből figyelő, társakat a földön tartó racionális típus, akinek amúgy igen, fontos szerepe kell lennie az öltözőben.
Nem illik.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. február 20., péntek 14:16

Toni Kroos, a Real Madrid középpályása Cristiano Ronaldo partijáról: “Meghívtak, de nem mentem el, mert tudtam, hogy mi történhet utána. Nem a megfelelő pillanatot választotta az ünneplésre. Persze őt is meglehet érteni, mert már sok embert meghívott, és nehéz lett volna lemondania a dolgot. A német válogatott játékos kitért az Atletico Madrid elleni vereség utáni kritizálókra is: “Túlzás, ahogy az emberek reagáltak az Atletico elleni 4-0-ás vereséget követően. Elvesztettünk egy mérkőzést, és máris mindenki krízisről beszélt. Azt hiszem, sokan szeretnének olyan krízisben lenni, mint amilyenben mi vagyunk…“ Forrás: Madridom.hu
Nagyon tetszenek a srác nyilatkozatai, le a kalappal. Tipikus vezéralkat, szívesen látnám pár év múlva a karszalaggal a karján játszani :salute:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 31., szombat 17:40

60. percben is meg lehetett volna lépni, de már így is haladás
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 31., szombat 17:39

Le lehet nyugodni! Pihentetve van a srác! :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 29., csütörtök 13:15

A rotálást meg kellett volna kockáztatni ősszel, lehet nem lett volna 22 meccses sorozat de tavasszal annál többet nyertünk volna vele.
A 22 meccs legalább 70-80%-a abszolút nem forgott veszélyben az utolsó fél órában, vagy akár a második félidőben, szóval szerintem az eredményességen nem változtatott volna. Persze sosem tudjuk már meg, de elég egyértelmű, hogy pl a Depor - Real 2-8-as meccsen, amikor 3-0 volt a félidő, nem lesz baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 29., csütörtök 13:13

Faszság. Nem értem miért nem lehet hazai pályán pihentetni Toni-t. A Bernabeuban a 19 meccsből 15-öt lazán tudunk hozni egy Illarra-Khedira duóval is. Szarul jött Modric hosszú sérülése, Kroos a szezon döntő részére fullra ki lesz facsarva, lehoz majd egy elfogadható szintent, de nem lesz tőle extra teljesítmény. Ancelotti-t nagyon tisztelem és szeretem, de nem tudom megérteni,hogy miért nem tud rotálni. Főleg egy ilyen fontos játékost akiről tudja,hogy a 2014-es éve elképesztően hosszú volt. Tavaly is ezen ment el a triplázás. Persze már az is csodás,hogy arról beszélgetünk,hogy triplázhattunk volna, de baszki. Mégse. Felcsesz az egész amatőrködése a stábnak. Már-már Murinnyói makacs baromságokat követnek el Carloék.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 29., csütörtök 13:13

Realista24 írta:szögletek sem úgy mennek, mint korábban.
Nekem ez szúrja legjobban a szemem. :hmmm:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 29., csütörtök 13:12

Realista24 írta:Mérhetik az edzésteljesítményt, de azt az ágyból fekve is látni, hogy több hete úgy szórja el a labdákat, és olyanokat, amiket korábban sosem a Realban. Pontossága csökken, elveszíti a párharcokat, szögletek sem úgy mennek, mint korábban.
de szerinted ezt nem látják? mert vannak hülyeségeik, de azért profi szakemberekről beszélünk, nem is egyről, ezért fura nekem ez az egész. bár feltehetjük a kérdést a 4-4-2-vel kapcsolatban is, azt miért nem látják, hogy sokkal jobban feküdt nekünk?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. január 29., csütörtök 13:11

szerintetek előfordulhat az, hogy erre nem gondolnak?
Sokszor úgy érzem, hogy a világ legsikeresebb klubja vagyunk, mégis mintha egy csomó amatőr dolgot követnénk el. Ez a rotálás sem lett volna egy ördöngősség. Legjobban úgyis a játékos érzi, hogy mennyire van leterhelve, ezalapján kéne a játékperceket is menedzselni. Persze Carlo soha semmit nem mond el a nyilatkozatokban, mindig a sablont mondja, mert ő ilyen, Mourinho után ezt szokni kell.
De tényleg, ha csak simán rámész eredmenyek.com-ra és visszanézed a meccseinket egy csomó amatőr cserét látsz. Kétgólos előnynél folyamatosan kellett volna hozni lefele Kroost, így most nem lenne leterhelve és tavaszra is több kraft maradna benne.És még talán Illarra is használhatóbb lenne.
A rotálást meg kellett volna kockáztatni ősszel, lehet nem lett volna 22 meccses sorozat de tavasszal annál többet nyertünk volna vele.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 29., csütörtök 13:07

Banán írta:nem szeretnék beleszólni, de számomra érdekes, hogy megkérdőjelezitek azt, hogy ők ezt nem látják, illetve nem látnák, ha probléma lenne ebből? volt szó arról, hogy mérik az edzésteljesítményüket, figyelik minden lépésüket. szerintetek előfordulhat az, hogy erre nem gondolnak?
Mérhetik az edzésteljesítményt, de azt az ágyból fekve is látni, hogy több hete úgy szórja el a labdákat, és olyanokat, amiket korábban sosem a Realban. Pontossága csökken, elveszíti a párharcokat, szögletek sem úgy mennek, mint korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 29., csütörtök 13:05

Realista24 írta:Továbbra sincs magyarázat arra, hogy három gólos előnyben, miért Marci vagy Carvajalt rotálja, Kroosszal szemben.
Még szerencse, hogy nem lett belőled tanár. Szóbeliken pedig tündököltem, de ellened még én is kevés vagyok... :lol: :lol:
Erre csak azt tudom már felhozni, hogy irj Carló oldalára, és majd válaszol rá. Szerintem ez az oka, meg az amit Matt is leirt a barca topikba...

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 29., csütörtök 13:02

nem szeretnék beleszólni, de számomra érdekes, hogy megkérdőjelezitek azt, hogy ők ezt nem látják, illetve nem látnák, ha probléma lenne ebből? volt szó arról, hogy mérik az edzésteljesítményüket, figyelik minden lépésüket. szerintetek előfordulhat az, hogy erre nem gondolnak?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 29., csütörtök 12:58

Továbbra sincs magyarázat arra, hogy három gólos előnyben, miért Marci vagy Carvajalt rotálja, Kroosszal szemben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég