Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. március 1., kedd 12:12

___Samy___ írta:Hogy jon most ide, hogy milyen baratsagba van a labdaval?
Sokan írták, hogy kéne egy ütköző ember a kp-ra, aki több labdát tud szerezni, mint Toni. Gondolom erre írták, hogy az nem elég, olyan ember kell aki tud is kezdeni valamit a megszerzett labdákkal, meg tudja jól játszani azokat.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. március 1., kedd 10:54

Engem az se zavarna, ha egy labdaszerzést nem mutat be Kroos, csak akadályozza meg, hogy a 16os előtt tisztán kapják a labdát a második ütemben érkező támadók. Nekem ez a legnagyobb bajom Kroos-szal meg a védekezésével. Túl sokszor fordul elő olyan helyzet, hogy a visszatett labdákat üresen álló embereknek lehet bepasszolni a 16-os előterébe.
Ez a bajom ezekkel a statisztikákkal. Kroos pozíciójában már nem az a legfontosabb, hogy labdát szerezzen, hanem hogy mindig ott legyen, zavarjon, ne hagyjon üresen embert, ne tudjon elmenni valaki mellette. A feljebb játszó játékosok megtehetik, hogy úgy lépjenek oda, hogy vagy labdaszerzés lesz, vagy elmennek mellettük, mert van még mögöttük két védelmi vonal idális esetben. Jobb, ha csak 3 labdaszerzése van, de a többi esetben is úgy zár, hogy csak visszapassz lehet az ellenfél részéről, mintha lenne 10 labdaszerzése, de kétszer el tudják vinni mellette a labdát és ott állnak tisztán a 16-os előtt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. március 1., kedd 8:45

Sokan a vedekezeset szapuljatok, csak azert mert o a leghatso ember. Fentebb mar nehanyotok szerint nem annyira mervado a dolog. Hogy jon most ide, hogy milyen baratsagba van a labdaval?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. február 29., hétfő 22:59

___Samy___ írta:
Csak az a baj, hogy nagyon sokan berögződve gondolkoztok. ha csatár akkor csak a gól lehet az elvárás elsősorban, máskülönben szar (Benzema), ha meg vki a védelem előtt játszik, akkor ott csak a labdaszerzés a mérvadó (Kroos).
Szerintem azt mindenki kiemeli, h NE CSAK LABDASZERZES! ha nem legyen baratsagban a labdaval is.

Kb. olyan lesz itt mint a CR topik, mond vki vmit aztan mas adja a szavakat a szajaba amit nem is emlitett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 29., hétfő 22:39

Attól függetlenül hogy nagyrész igazad van, és én is Isco portáján söprögetnék inkább, azért nem mindegy, hogy hol produkálja azokat a számokat. Szép, hogy a középső harmadban ilyen hatékony, de nekünk az kéne inkább, hogy hátul legyen az. Bár őt megváltoztatni már nem fogjuk, szóval ezért kéne körülnézni, hogy javulhatunk.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 29., hétfő 22:33

Azért a statisztikákon, összehasonlítva a nagy csapatok középpályásaival (pl. Barca, Bayern, Juve, stb.), elég szépen látszik az, hogy Kroos védekezése nem annyira lóg ki lefelé, mint ahogy ezt ennyire sokan állítják. Nyilván nem egy Vieira a tag, de a többi nagycsapatban is van olyan játékos a középen játszó hármasból, aki hasonló számokat produkál, mégis minden klappol, dominálnak, odacsapnak bárkinek. Ugye a csapat...

Viszont a fenti csapatok játékosaihoz képest Isco vmi nevetségesen keveset tesz le védekezésben. Itt borul az egész képlet. Mert Kroos védekezése alap esetben még beleférne (mint ahogy láthattuk azt tavaly is), de így egyszerre a kettő, már nem.

Csak az a baj, hogy nagyon sokan berögződve gondolkoztok. ha csatár akkor csak a gól lehet az elvárás elsősorban, máskülönben szar (Benzema), ha meg vki a védelem előtt játszik, akkor ott csak a labdaszerzés a mérvadó (Kroos).
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 29., hétfő 21:53

Szerintem oda Isco nem lenne elég hatékony. Akkor már talán James, ha becsülettel hátra zárna. Illetve nekem góllövés szempontjából karcsúnak tűnik. Ha van 3 ennyire impotensnek mondható kp-sod, azt csak úgy kompenzálhatod, ha egy msn szintű termelőszövetkezet van előttük. Már ha nagy gólmennyiségről beszélünk, de a Real kapcsán arról kell.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. február 29., hétfő 21:46

Én igazán egy 4312-t néznék meg, kp-n a Modric-Kovacic/Casemiro-Kroos, előttük Isco, előtte Bale és Benzema. A szélső védőkről tudjuk hogy bátran feltudnak lépni, és lenne ember aki átvegye helyettük a területet. bale meg ha egyben van befut mindent amit lehet. Ebben még James is használható. Így CR-t ellehet engedni. Előre van egy Mayoral, ott az Odegaard gyerek is ha Jamest vagy Iscot elpasszoljuk. Befér Pogba is a kp-ra, és lenne padunk is.
Kroost meg kell tartani, de nem abban a szerepben kellene játszatni amiben most. Remélem hogy ZZ is felismeri mik a problémák és a bajnoki meccseket felhasználja arra, hogy alakítsa a csapatot. Semmi értelme ugyan azt a semmit tolni végig, nincs eredménye

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 29., hétfő 21:45

___Samy___ írta: Amúgy fasza kis oldal. Biztos fogok még itt járni többször is. Viszont az ilyen összehasonlításoknál amit érdemes lenne figyelembe venni, hogy nem mindegyik csapat játsza ugyanazt a focit. Egy Kanté jó hogy ki fog emelkedni a statokban, mert eleve több feladata van, hisz nem olyan taktikájuk van, mint nekünk.
Ezért is írtam, hogy csak viszonyítás, de azért PL Isco statjain látszik, hogy ő sem az a hú de védekező játékos. Hiába is szeretné sok ember azt, de ezt el kell fogadni, nem mindenki btb manapság sem, csak ugye nálatok a TKP poszt nem létezik, pedig 2 emberetek is ott a legjobb, dehát ez ilyen bicikli.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 29., hétfő 21:37

Ezeket a véleményeket én is osztom. Mondjuk én tovább is megyek: CR-nek járt le az ideje, a többiek szerintem még formálhatóak, viszont nem mindenkihez ragaszkodnék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 29., hétfő 21:07

wZoLee7 írta:Én továbbra is tartom hogy jó lenne a kp ezekkel az emberekkel is, ha nem CR és James lenne a két szélén az első hármasnak
Sok probléma megoldódna, annyi biztos. Plusz ott van még Isco, aki egy fasza spíler, de sok gyakorlati hasznát nem vesszük.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 29., hétfő 20:57

wZoLee7 írta:Én továbbra is tartom hogy jó lenne a kp ezekkel az emberekkel is, ha nem CR és James lenne a két szélén az első hármasnak
+1
Vagy 4-4-2-re kell áttérni. Jövőre
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. február 29., hétfő 20:48

Én továbbra is tartom hogy jó lenne a kp ezekkel az emberekkel is, ha nem CR és James lenne a két szélén az első hármasnak

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 29., hétfő 20:18

Eszmeletlen brutal a mai foci, h a regieg nem vinnek sokra. :lol:
Nem a képességeik miatt nem lennének ma elegek, hanem mert nem elég univerzálisak. Amit annak idején egy középpályásnak tennie kellett, az ma már nem elég. A fizikai dolgokról nem is beszélve.
Tessék, itt egy viszonyítás, Pogba, Isco és Kroos, de beraktam melléjük Kantét és Maticot, hogy látszódjon két vérbeli vkp-val szemben a stat.
Amúgy fasza kis oldal. Biztos fogok még itt járni többször is. Viszont az ilyen összehasonlításoknál amit érdemes lenne figyelembe venni, hogy nem mindegyik csapat játsza ugyanazt a focit. Egy Kanté jó hogy ki fog emelkedni a statokban, mert eleve több feladata van, hisz nem olyan taktikájuk van, mint nekünk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. február 29., hétfő 19:52

MesQueUnClub írta: De van, Kanté.
Kanté sem tudja egyedül lefedni a pályát egész szélességében. Mellette is van még 2 melós, Albrighton és főként Drinkwater.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 29., hétfő 19:38

Kerlon írta:Igazából továbbra sem tudom, hogy kilehetne a jó megoldás, mert mostanában nem igazán van olyan játékos a középpályások között, aki védekezésben emelkedne ki és itt nem Gattuso félékre gondolok.
De van, Kanté.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 29., hétfő 19:35

El Unico írta:Lassan ott tartunk hogy senki nem lesz eleg jo a kozeppalyara.

Verratti?

Es akkor nyomjuk feljebb Modricot.

----------------Benzema
CR--------------Modric----------Bale
---------Verratti--------Kroos

Na? Ez jo lenne igy?
Ronaldo balszélsőként játszatása felér azzal, hogy átadjuk a baloldalt és Marcelonak két embert kell megfognia. Ronaldo már csak abban a szerepben használható (inkább már abban sem, mert az eredményessége is elmarad, leszarom, hogy 10en nem tudom mennyit rúgott a Malmö Espanyol kettősnek), amiben Carlo játszatta. Szabadon amolyan balcsatárként.

Verrattit meg bírom, de valahogy inkább majd Modric kiváltását látom benne, mint a mostani kettős kiegészítését. Igazából továbbra sem tudom, hogy kilehetne a jó megoldás, mert mostanában nem igazán van olyan játékos a középpályások között, aki védekezésben emelkedne ki és itt nem Gattuso félékre gondolok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. február 29., hétfő 19:30

MesQueUnClub írta:Tessék, itt egy viszonyítás, Pogba, Isco és Kroos, de beraktam melléjük Kantét és Maticot, hogy látszódjon két vérbeli vkp-val szemben a stat.
Tiszta sor, nyáron hozzuk Kantét és megvan oldva.

Viccet félretéve..tudtam, hogy jó szezont hoz le a tank, de azért statokban is egész ügyes. :agree:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 29., hétfő 18:47

El Unico írta:Lassan ott tartunk hogy senki nem lesz eleg jo a kozeppalyara.

Verratti?

Es akkor nyomjuk feljebb Modricot.

----------------Benzema
CR--------------Modric----------Bale
---------Verratti--------Kroos

Na? Ez jo lenne igy?
Nem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. február 29., hétfő 17:42

Lassan ott tartunk hogy senki nem lesz eleg jo a kozeppalyara.

Verratti?

Es akkor nyomjuk feljebb Modricot.

----------------Benzema
CR--------------Modric----------Bale
---------Verratti--------Kroos

Na? Ez jo lenne igy?
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég