Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 6., szombat 10:57

Na jól van, sejtettem, hogy csak szarkeverés van, bruttóban írták, ami megfelel a korábbi híreknek. Mi nem a Barca vagyunk, hogy kamuzzunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 5., péntek 22:14

Engem már semmi nem lepne meg a Real fizetési struktúrája kapcsán. :lol:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. február 5., péntek 22:07

Elég soknak tűnik, én nem tudom mennyi kapott Münchenben, de kétlem, hogy ekkora fizuval csábítottuk ide. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 5., péntek 21:48

Amúgy nem tartom kizártnak, hogy itt ferdítés van - már ha igaz - lehet bruttó 10,8...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. február 5., péntek 21:40

Azigen. Kicsit lekaptak belőle. A végén kiderül az is majd, hogy ugyanúgy középmezőnyben keres továbbra is csapaton belül, mert a többiek is többet kapnak mint amit elmondtak eddig :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 5., péntek 21:36

A Football Leaks megint szivárogtatott, most Kroos szerződését. 10,8 millió a nettó éves fizetése, amivel a keret harmadik legjobban fizetett játékosa.
Ha Aranylabda top3-as lenne, akkor 1,8 milliót kapna bónuszként.

Még jó hogy 6 millás hírek repkedtek a leigazolásakor :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 25., hétfő 7:36

Meg egyszer mondom, nem azt probalom elmagyarazni, hogy az esetek 100%-bol mindegyiken ezt csinalja, de a nagy tobbsegeben igen. Nem csak ezen a meccsen jott ez elo, szamtalan masikon is. Senki sem tokeletes, nyilvan o sem fogja 10-bol 10-szer ugyanoda rakni. De az, hogy sokszor tenyleg annyira gyengek a pontrugasai, hogy kajak az elso ember kifejeli az nem figura.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 25., hétfő 7:26

___Samy___ írta:Pont leszarom, hogy ki van kijelölve a célra, de Kroos nem jó ebben, és ezt nem ma bizonyítja először. Bale is a rövid oldalról fejelgette a góljait az ő beadását követően. A hosszúra azt sem tudom mikor ívelt már lasztit.

De továbbra sem kaptam választ arról, hogy Modric miért ne tudná belőni addig, mint Kroos.
Arra még nem gondoltál, hogy a rövidre jön ki a figura? Amúgy tegnap tök mindegy volt, a röviden kifejeltek, a hosszún meg lrszedte Adan. Mondjuk miattam bárki rughatja a szogletet Danilon kívül. Kroos, Modric, Isco..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Danderan
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. február 18., szerda 21:18
Kedvenc játékosaid: Raul Isco Marcelo Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Danderan » 2016. január 25., hétfő 2:57

Azért nehogy azt mondjuk már, hogy ezen a szinten vki szögletet rúg akkor csak jól p...rúgja a labdát és lesz ami lesz... Ha csak a rövid oldalig megy a labda az valószínűleg azért lesz mert az a figura. Azért ha nem zavar senki egy állított labdát 35-40 m-re még én is odateszek bárki fejére.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 24., vasárnap 23:48

Lehet sikerult atrugnia egy parat a hosszura, de a tobbsege a rovidsarokig megy el. Es mar nem ez volt az elso meccs, hogy nem birja berugni a szogletet vagy a szabadot. Ettol tobb kell, tole meg foleg.

Es igen, tovabbra sem indokoltad meg a kijelentesed, de szarok most mar ra. Bezzeg a flegma stilus az megy.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 24., vasárnap 23:32

Mi az hogy nem tudja atrugni oda? :lol: Modric?

Egyebkentezen hulyeseg vitatkozni,szerintem mindketten jol lovik be a szogletet,de a Betis es Adan ma jol mozogtak a labdara. Egyebkent Pepenek volt egy nagy ziccere szogletbol,ja meg Jamesnek is...
:goat:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 24., vasárnap 23:17

Ma is átlőtt vagy ötöt, amiket ahogy már írtam leszedett Adán.
De gondolom ha ezt nem találtad meg, akkor ezért nem sikerült a kérdésedre a választ se.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 24., vasárnap 23:01

Pont leszarom, hogy ki van kijelölve a célra, de Kroos nem jó ebben, és ezt nem ma bizonyítja először. Bale is a rövid oldalról fejelgette a góljait az ő beadását követően. A hosszúra azt sem tudom mikor ívelt már lasztit.

De továbbra sem kaptam választ arról, hogy Modric miért ne tudná belőni addig, mint Kroos.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 24., vasárnap 22:57

___Samy___ írta:És ezt miből sikerült megállapítani? Mert rögtön fel lehet hozni ellenpéldának a BL döntőt.
Volt akkor már Kroosunk? Nem. Ha lett volna ő adja be, nem pedig Modric (lehet nem is nyertünk volna.) De ha neki állsz gondolkozni, (sőt tőlem még videózhatsz is) nem fogsz nagyon sok Modric szöglet/szabadrúgásbeívelés gólpasszt találni. Vajon, miért? Jah mert Kroos van kijelölve. :lol: :lol: Valszeg azért rúgja Kroos, mert ő tudja a legjobban. Főleg ilyen távolságból. Ez nem egy 25 méteres szabadrúgás, hogy Cé a kijelölt, had szóljon. Anno Xabi lődözte. Az ilyet az lövi aki k*rva nagy labdákat tud adni és azt azért Kroos jobban tolja mint Modric. A szöglet más tészta, ott néha beadja James, Isco vagy épp Modric. Marhára függ attól, hogy mi a játék képe, mennyire kell sietni, ki áll a legközelebb stb.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 24., vasárnap 22:49

És ezt miből sikerült megállapítani? Mert rögtön fel lehet hozni ellenpéldának a BL döntőt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 24., vasárnap 22:34

Modric bármennyire is a legjobb kp jelenleg kb, sajnos ő még addig se rúgná be. :/
Ha érzi Kroos nincs ezzel baj, a szögleteit is szidtuk egy ideig, aztán mostanában az is sokat javult. Főleg ha Bale érkezik. Ma is volt jó pár ígéretes, de Adán k*rva jól jött ki mindre sajnos. :/

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 24., vasárnap 22:31

Most egy beadást ne hasonlítsunk egy pontrúgáshoz, nem ugyanaz a kettő. Pontrúgásnál úgy szalad neki, vagy úgy érkezik a labdára, ahogy akar. És még így sem tudja szögletből meg 30ról odarakni ahová kell, az első ember kifejeli.

Modricnak kell odaadni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 24., vasárnap 22:25

Az a baj, hogy látod a többiek sem jobbak beadásban.
Azon röhögtem kínomban én is, hogy a 30 milliós Danilo 8/7x belerúgja az emberbe a labdát úgy, hogy 5 méterre senki, nem szorításból teszi.
De Marcika is detto
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 24., vasárnap 22:02

Komolyan mondom elvennem tole az osszes pontrugast. Ilyen nincs, hogy csak az otosig tud eltekerni minden labdat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 9., szombat 16:50

MorataMartin írta:Tudom, hogy sokan nem fognak velem egyet érteni, de ez a véleményem már régóta érlelődik bennem Kroossal kapcsolatban. Másfél év eltelte óta az érzem, hogy Kroos felesleges igazolás volt. Én már inkább Casemirót preferálnám helyette sokszor. Sokszor eltűnik meccsen és csak van hogy a 25. percben veszem észre, hogy hoppá Ő is játszik. Bárki bármit mond 2014 nyarán Xabi Alonsót tulajdonképpen lecseréltük Kroosra, ami mint látjuk nem volt jó ötlet. Szerintem keveset ő kapura és persze kevés gólt is szerez. Tudom, hogy nem ez a fő feladata, de több veszélyt is jelenthetne az ellenfelek kapujára. Sokszor úgy érzem, hogy vele súlytalan a középpálya. Tudom, hogy átalakult egy védekező középpályás szerepe ma már és nem is az Emerson-M. Diarra féle középpályát sírom vissza, de Krooson sokszor átrohannak. Modricnak sokszor kioltja a kreativitását, míg védekezésben haszna vehetetlen sok esetben. Amikor tavaly összeomlott a csapat Modric sérülése után Kroos nem tudott helyt állni. Tudom, hogy sokan nem értenek velem egyet, de én összességébe nem vagyok elégedett Kroossal.
Ha tulajdonképpen lecseréltük Alonsora, akkor kérdem én, Alonso szerinted sokat lőtt kapura? Kroos észrevétlenül lehoz 100%-os passzmutatót úgy hogy abban több kockázatos passz is van és még egy gól passz is. Persze hogy átrohannak rajta, ő nem utolsó kp-s posztra termett, egyel feljebb játszik jobban, úgy h valaki van még mögötte


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég