Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 29., hétfő 14:11

pheco írta:
Toti írta:hogyha a hasznos kommenteidet véve alapul számolnék, akkor olyan 0,2%, de mivel ez elég szarul mutatna, így aztmondom, hogy a mi 6-8%-unk nagyon is adná. :D
Ne bántsd szegényt, kézilabda topikban igencsak javítja mostanság a százalékát :mrgreen:
Légyszi írjatok már érdemben egy elfogadható választ akkor itt pár írásomra. :lol:
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. február 29., hétfő 14:08

soroslop írta:Ramos CR Marcelo trió, esetleg Pepe de ő is kezd kiszorulni, akik ráadásul pont a kevésbé csapatember, idol, önfeláldozó kategóriába esnek.
CR soha nem volt sem önfeláldozó és csapatember sem igazán.
Tisztelet neki, mert námbörvan volt éveken keresztül és kiszedett minket a szarból sokszor, de soha nem láttam azt rajta, hogy a csapatot előrébb helyezné saját magánál vagy valamelyik gólrekordnál. Tudom, sokszor lenyilatkozta, hogy neki a csapat az első, magasról tesz az egyéni díjakra, de ez kb annyira hiteles, minthogy Pique tiszteli a csapatunkat.
Itt van a lényeg, mert Kris-Kroost sem érdekli az a bizonyos címer a mez első részén.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. február 29., hétfő 14:07

Toti írta:hogyha a hasznos kommenteidet véve alapul számolnék, akkor olyan 0,2%, de mivel ez elég szarul mutatna, így aztmondom, hogy a mi 6-8%-unk nagyon is adná. :D
Ne bántsd szegényt, kézilabda topikban igencsak javítja mostanság a százalékát :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 29., hétfő 13:53

hogyha a hasznos kommenteidet véve alapul számolnék, akkor olyan 0,2%, de mivel ez elég szarul mutatna, így aztmondom, hogy a mi 6-8%-unk nagyon is adná. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 29., hétfő 13:51

Toti írta:N'Golo Kanté

hagyjuk is abba.
kész. :Đ
Százalék? :lol:
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 29., hétfő 13:50

N'Golo Kanté

hagyjuk is abba.
kész. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 29., hétfő 13:38

Én se gondolom, hogy önmagában spanyol la liga játékosok megoldanák a gondunkat, de mégis több esélyt látok arra, hogy egy 15-20 millás általunk felemelt hazai játékos jobban odateszi magát, hogy megmutassa, hogy befér ide, mint az aktuális címapsztárok 6 különböző országból érkezve.
Aha,ezt már probáltuk,Illarra,Isco,Callejon,aztán ott volt az az uveglábu gyerek a racingbol,vagy a maiak kozul Jesè,Lucas Vasquez...èn biztos vagyok hogy ezek a fiuk megoldanák a problèmát... :kivagyhe:
Másfelol meg már ugye probáltuk egyszer lejjebb adni,persze nem pont spanyol játèkodokkal,de a vège igen viccesre sikerult :D
Harmadrèszt meg,nekunk spanyol klubok 30-35 millio alatt minosègi játèkost nem igen adnának el,(már ha lenne olyan egyáltalán aki megèrnè,egy kèt kivèteltol eltekintve),aki meg nem szint,az minek.
Egyèbkènt sokan beszèlnek itt csapat vèdekezèsrol,amit nagyon adok,ha az eleje is legalább ugy csinálna mintha,vagy a kèt szèlsovèdonk,(akik inkább szèlsok már,pláne Marci),kicsit jobban,akkor lehet hogy nem szerencsètlen Kroos nyakába lenne varrva az egèsz.
Hozhátnának ide egy háromtudos robotot is,amig csapatszinten nem javul az egèsz,addig baszhatjuk,ha itt van Kroos ha nincs.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. február 29., hétfő 13:33

M1Ö írta:
miro írta:Jól van,látom azért leesik mindenkinek hogy kell a zongoracipelő,mert ez így nem fog menni..
Nem támadólag, komolyan kérdem. Kit hoznál zongoracipelőnek? Mert én egyet nem tudnék mondani, akivel előre lépnénk.
Majd Zizou talal vkit. Ra mernem tenni a hazat, h hoz vkit a francia ligabol vkp-nak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 29., hétfő 13:30

Menjetek már innen. :lol: :lol:

A védekezésnek úgy egész fogalomként megvannak az összetevői, játékosokból, azok tudásából, feladataiból többek között, aztán maga a felállás meg a szisztéma is számít, az egész csapat mozgásának, helyezkedésének megszervezése stb. Ezt talán még ti is tudjátok. :mrgreen: Ahogy írtam, Kroos védekezésbeli erőssége és jelenleg abban betöltött szerepe nincs összhangban. Mivel ő feljebb védekezik hatékonyan, hátul viszont nem megfelelően végzi a munkáját, ami elég nagy problémát generál. Benitezen lehet röhögni, de a PSG elleni meccsen pl ezt jól felismerte és megfordította, ott Kroos fent védekezett ahol igazán jó, és klasszis szinten is csinálta. Csak a pincér ott cseszte el, hogy a társaknak elfelejtett szólni, vagy szólt, csak szimplán leszarták. :lol:

És ha egy alattatok leírt javasolt személyre kicseréljük, akkor némileg a védekezés javul, mert olyan embernek kell mélyen védekeznie, aki ott tud a legjobban. Viszont ez csak egy elég kis szegmense a fent álló problémáknak. A konkrét számok pedig úgy jöttek ki, hogy gyököt vontam a hsz-eitek számából, felszoroztam hattal, leosztottam hárommal, és így kijött a valóban hasznos hozzászólásaitok számának százalékos aránya. És beírtam azokat. :Đ :lol:
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 29., hétfő 13:24

ziro4vr írta:6-8%ot javulhatna a védekezés
ezt meséld már el professzor :lol: :lol:
óriási :Đ :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 29., hétfő 13:21

, 6-8%ot javulhatna a védekezés,
Aham, na, jöhet a levezetés, de rendesen ám, nem egy egysoros szarral :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 29., hétfő 13:14

Csapat szinten is javulni kell, viszont egyéni szinten is. Ha pl egy Kroost kicserélünk Gündoganra vagy Verrattira, 6-8%ot javulhatna a védekezés, mert a két kicsi jobb a mélységi védekezésben, Kroos meg abban gyengébb. Viszont akkor még mindig nem oldódna meg a helyzet, mert akkor előrébb nem lenne aki sok akciót megszűrne és többen vinnék rá a védekező emberekre. Szóval addig felesleges vkp-kban gondolkodni, amig Cé/Bale/James de akár Isco is csak lötyög hátrafelé, mert nincs az a hero vkp, aki minden ilyen esetet megold. Sőt, még hátul is van gond, mert ugye Ramost nem kell ecsetelni, hogy vannak a stopper védők meg a kötötten védekezők, ugye ő előbbi, viszont az utóbbi időkben a hatékonysága a szerepkörét tekintve szörnyű, és ez plusz egy hibapont. Tehát a probléma kettős, kötelező beszélni a csapatvédekezés javításáról, és érdemes beszélni személyi változtatásokról is.
Nem illik.

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: soroslop » 2016. február 29., hétfő 13:10

Én se gondolom, hogy önmagában spanyol la liga játékosok megoldanák a gondunkat, de mégis több esélyt látok arra, hogy egy 15-20 millás általunk felemelt hazai játékos jobban odateszi magát, hogy megmutassa, hogy befér ide, mint az aktuális címapsztárok 6 különböző országból érkezve.

Még egy fontos tényező van, amiről itt se olvastam nagyon: ennek a csapatnak volt egy kemény magja, egy váza, nem játékot tekintve elsősorban, hanem összetartásban, fejben, szellemiségben, akik képvielték a csapatot minden irányban. Ez volt ugye a Casillas-Ramos-Arbeloa-Alonso négyes, ami kiegészült a CR, Marcelo, Pepe trióval.
Na most ebből gyakorlatilag maradt egy Ramos CR Marcelo trió, esetleg Pepe de ő is kezd kiszorulni, akik ráadásul pont a kevésbé csapatember, idol, önfeláldozó kategóriába esnek. Senki más nem csatlakozott hozzájuk, nem látszik, hogy kikből áll most egy ilyen gerinc, akik tartást tudnának adni a csapatnak, és az új arcok mentalitása nem is tűnik alkalmasnak erre. Nem véletlenek az érthetetlen összeomlások, meg az, hogy esély is alig van egy meccs megfordítására.
Nekem sokkkal fontosabbnak tűnik újra megteremteni egy ilyen vázat, mint hogy kettől közül A vagy B játékost válasszunk egy adott posztra.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 29., hétfő 12:47

El Unico írta:... Elhozhatnank Draxlert, vagy ott van a szabaduszo Kevin-Prince Boateng, ...
Most ezt nem ertem, oket Kroos helyere kepzelned el?

Amugy a video tenyleg kemeny, de ez egy "meglevo jelenseg" nalatok, emlekszem Modric full ugyanezt jatszotta el Inivel a Clasicon. Nalunk meg most a nagy gurizos Arda tolt egy ilyet hetvegen amugy, pedig neki elvileg nem piszkos a melo, de ez itt off. Nem mentseg nyilvan, de ez miatt szerintem nem lesz kevesbe jo jatekos, meg nem passzol kevesbe hozzatok. Nyilvan egy Verratti mentalitasu ember a szemnek is kedvesebb, de ott van nalunk Andres, becsuszni szinte meg soha nem lattam szerintem, aztan megis paradesan vedekezik. Ahogy az egesz csapat is mellette leteszi azt amit kell, hatrafele is. Kellenek az utkozo emberek is, de szerintem a Kova-Modric duo boven eleg lehetne, ha meg lenne melle szervezve a vedekezesetek. De az eddig latottak alapjan Zizunak nem ez a fo erossege, ami azert eleg nagy problema lehet a jovoben. En tovabbra is amondo vagyok, hogy amig 1-1 embert akartok folyton kicserelni, meg "bunbaknak" kikialtani, addig valtozas se lesz. Ezt a gondot evek ota csapat szinten kene megoldanotok, egy szem Verratti nem lenne eleg egy rangadon ahhoz, hogy stabilizaljatok a kozeppalyat.. Persze ha egy jol mukodo csapatban is kilogna lefele a nemet, akkor megertenem, ha kuldenetek, de ott meg szerintem jol mukodne - lasd nemet valogatott pl.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 29., hétfő 12:30

Marci77 írta:És szerintem nem baj,ha van 1 más stílusú játékos.At használnák aki kell.
Persze, hogy nem baj, ráadásul van 2 is. Kovacicnak sem büdös a munka, meg azért Casemiro is használható.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. február 29., hétfő 12:26

El Unico írta:Vidal mozdithato a Bayernbol. Pogba nagyon draga de ot is el lehetne hozni, ha nyaron meg igazolhatunk, akkor bankot kell robbantani.
Elhozhatnank Draxlert, vagy ott van a szabaduszo Kevin-Prince Boateng, megszerezhetnenk Gundogant a Dortmundbol.
Draxler,közel se ugyanaz a poszt/stílus mint a többi...
Boateng jelenleg Milanos,és elég is oda. Magatartásbeli gondok vannak nála keményen,azért is rúgták ki a Schalkéból.
Vidallal is akad probléma,de azért nem ugyanaz a kategória,ettől függetlenül meglepne,ha Carlo nem számítana rá.
Pogba akár a 442 féla felálláshoz is elférne,azaz 433ban is ki tud menni szélre középről,ha meccs közben változna a taktika.(Kb a Juvéban is úgy tolja)
Azt meg én is adom,hogy kell valaki fizikálisabb/nagyobb teherbírású a kpra,mert látjuk évek óta,hogy csapatvédekezés itt nemigen lesz,és akármennyire értem,hogy mire gondolnak azzal,hogy nem kell,de szerintem,még mindig előbbre lennénk azzal,mintha mondjuk egy Verratti jönne,akármennyire is bírom.

Esetleg, ha CR menne,és jönne valaki olyan,aki nem áll annyit végig elöl.

De ez itt már off. :)

M1Ö írta:A világ legjobb 3masa lehetne a miénk, csak gatyába kell rázni őket, meg én is azt mondom, hogy inkább elöre vegyünk olyan játékosokat, akik illenek a rendszerbe és rendes csapatjátékos ként tudnak dolgozni
Hát,amíg kell az aktuális sztár előre,nemigen lesz ilyen. És szerintem nem baj,ha van 1 más stílusú játékos.At használnák aki kell.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 29., hétfő 12:22

miro írta:Willi Carvalho vagy Matuidi(ot nem leghatra kene akkor,de melos..),esetleg naingollan ambar neki lenne par lapja.
Igaz nem láttam sokat játszani a William Carvalhot, csak válogatottban 1-2 meccsen, de nem gondolom, hogy Ő lenne a megoldás, csak azért, mert 1x-2x becsúszva szerelne, de 1-2-vel több szerzett labdája lenne. Matuidi meg a legkevesebbet védekezik a PSGben, Verratti és Motta is többet van hátul. Mondjuk az igaz, hogy sokat dolgozik. Naingolan meg már a Romaból sem tűnik ki, már nem annyira jó, mint az első évében.
miro írta:Nem ertem ezt hogy "nem lepnenk elore".
Azért ez a duma, mert lehet, hogy valamennyivel több labdát szereznénk, de annyival is többet szórnánk el. Kroos nem látványos, főleg így, hogy nincs formában. De nagyon kell a higgadtsága, esze a csapatba. Csak fel kéne rázni, mert tényleg nincs formában.
miro írta:Nalunk jelenleg 3 tamadokpval kell ezt megoldani,es akkor csodalkozunk...
Ez is túlzás. Lehet, hogy Modric még a Zágrábban, Kroos a Leverkusenben tkp-ként kezdték, de Modric a Spursben, Kroos meg a Bayernben pont ezeken a posztokon és feladatkörben játszottak. Iscot meg lehet formálni. A legjobb évét is ezen a poszton hozta.

A világ legjobb 3masa lehetne a miénk, csak gatyába kell rázni őket, meg én is azt mondom, hogy inkább elöre vegyünk olyan játékosokat, akik illenek a rendszerbe és rendes csapatjátékos ként tudnak dolgozni és nem a középső sorból csináljunk egy melós k.pályát.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. február 29., hétfő 12:13

Vidal mozdithato a Bayernbol. Pogba nagyon draga de ot is el lehetne hozni, ha nyaron meg igazolhatunk, akkor bankot kell robbantani.
Elhozhatnank Draxlert, vagy ott van a szabaduszo Kevin-Prince Boateng, megszerezhetnenk Gundogant a Dortmundbol.
:goat:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 29., hétfő 11:49

M1Ö írta:
Nem támadólag, komolyan kérdem. Kit hoznál zongoracipelőnek? Mert én egyet nem tudnék mondani, akivel előre lépnénk.
Willi Carvalho vagy Matuidi(ot nem leghatra kene akkor,de melos..),esetleg naingollan ambar neki lenne par lapja. Ti azt hiszitek valamiert hogy tobb jo jatekos sose fog kijonni csak azok akik a mediaba vannak.
Tessek a Benficas kolok is nagyot jatszik mostanaban.
Lefogadon hogy az Atletico uj jatekosa,Kranevitter is ilyen jo melos lesz.
Vannak meg tehetsegek,a Real Madridnal azert pgondolom vannak megfigyelok,akiknek ez a munkajuk,en innen annyira nem latom at.

Nem ertem ezt hogy "nem lepnenk elore".
Mit eretesz alatt? Nincs olyan jatekos aki akkor klasszis meg nev a posztjan mint pl Kroos?
Persze hogy nincs,de hogy hasznosabb van e ebben 100%is biztos vagyok.
Illetve elorelepes lenne mar az is ha nem 3 ilyen kpval akarunk labdatszerezni,a csapatvedekezest hangsullyozza ziro,konnyebben menne olyan jatekosokkal akik ezt jobban erzik.
Nalunk jelenleg 3 tamadokpval kell ezt megoldani,es akkor csodalkozunk...

Szerk. A nemet posztjan ilyen nincs hogy kocogok,a masodikvonalban meg uresen van egy jatekos.
Errol irok hetek ota,o nem fog megszakadni,de akkor nem kell ott jatszatni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 29., hétfő 11:33

nem az a baj, nem gondolkodik rosszul, a gond ott van, hogy teljesen mindegy kiket hozunk el és mennyit ígyis-úgyis a gigaigazolások fognak játszani.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég