Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 11., csütörtök 19:47

wxyz írta:Nem is üti meg egyik felsorolt páros sem az itt elvárt szintet
Persze,mert itt az elvárt szint a Barcelona kp-ja.

Xabi-Thiago párosnál ki a melós?
Xabi mi ha nem az? Összeszedi az egész kp-t. Irányít,ütközik,megnyeri a párharcokat,azt csinálj amit itt. Más kérdés hogy szerintem is lassult.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. február 11., csütörtök 19:42

Nem is üti meg egyik felsorolt páros sem az itt elvárt szintet
Xabi-Thiago párosnál ki a melós?

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 11., csütörtök 19:41

ericco írta:
Meg azzal is, h a kozeppalyank atjaro haz kozep es kis csapatok ellen is.
Az nem csak Kroos sara, sőt.
Hanem hogy vasarnap este 20:30kor jatszunk... :roll: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. február 11., csütörtök 19:40

Meg azzal is, h a kozeppalyank atjaro haz kozep es kis csapatok ellen is.
Az nem csak Kroos sara, sőt.
Merci Zizou!

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 11., csütörtök 19:38

numberone1 írta: Meg azzal is, h a kozeppalyank atjaro haz kozep es kis csapatok ellen is. :kacsint:
Aaaa dehogy... :lol:
Nalam,ha kroos kezdo,es itt van akkor nyaron igazolnek egy matuidit vagy ilyesfele melosabb jatekost aztan akkor mehetne a:

-------kroos----
Luka-matuidi

Ahol van melysegi,mellette van melos. (Fabre-matic,motta-verratti,yaya-fernandinho,xabi-thiago stb.)
Nalunk nincs. Nem veletlen hogy ilyen csapatok ellen meghalunk a gyonyortol.
Es akkor meg ide jojjon Pogba... Ugyanaz lenne ami most,dortmund,atletico,juventus meg a melos kozepcsapatok ellen vegunk van.
El kell felejteni a feher balettot,ezek nem olyan jatekosok mint anno zidanek,illetve annyit valtozott a futball hogy ezzel sikeres nem lehetsz.. A barca maskavehaz,az eveksoran kiderult hogy nagyon messze vagyunk ebben is toluk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2016. február 11., csütörtök 19:42-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. február 11., csütörtök 19:23

ericco írta:Kroos nem annyira a támadások építésében fontos, nem is annyira a védekezés maitt, hanem azért, hogy nálunk legyen többet a labda, így az esetek többségében irányítani tudjuk a játékot. Ezzel évek óta óriási gondok voltak, még kis- és középcsapatok ellen is.
Meg azzal is, h a kozeppalyank atjaro haz kozep es kis csapatok ellen is. :kacsint:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 11., csütörtök 19:19

M1Ö írta:
Nem nézed szar játékosnak, csak szerinted alibizik.... :coffee: Nem látod át, hogy mennyire fontos a csapatnak... Bezzeg Casemiro, mert Ő rombol... :roll:
Mar megint belem kotsz,de hulyeseggel.. Olvastad Casemiro nevet?
A bernabeuba penge,osztogat. Idegenben meg uton van es leszedik a vert ivott jatekosok.
Szar a kozeppalya,es nem modrictol,iscoba mar bele lehet kotni.
Illetve rombolozhatsz nekem,de a barcelonan kivul minden egyes csapatban van egy olyan jatekos aki melos. A barcahoz a mi csapatvedekezesunk meg 10 eve elmarad,illetve hozzateszem,nem tudjuk ugy tartani a labdat es nem tudunk akkora nyomast helyezni az ellenfelre mint Ok szoval nem gondolom hogy az a kovetendo pelda,mivel a barca is akkor van szarba ha ki tudjak ellenuk hozni a labdat..
Szepen mutat a 96%os passzmutato,meg a bernabeuba meg hasznos is,de idegenben szart nem erunk vele. Faj nem faj,attol meg rohangalas van. En nem az otthoni meccsek alapjan itelkezem,mert nem az az igazi eromero. Ambar a PSG ellen ugyanugy nem volt otthon se kp..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. február 11., csütörtök 19:14

Kroos nem annyira a támadások építésében fontos, nem is annyira a védekezés maitt, hanem azért, hogy nálunk legyen többet a labda, így az esetek többségében irányítani tudjuk a játékot. Ezzel évek óta óriási gondok voltak, még kis- és középcsapatok ellen is.
Merci Zizou!

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. február 11., csütörtök 19:10

Kroos világklasszis, bizonyította elégszer. Isco-t még mindig tehetségként kezeljük, holott már 24 éves. Az ember kevés. CR után az egyik legnagyobb fék a csapatban jelenleg. Megkapja labdát, rátekeredik kétszer, ezt is persze lomhán teszi. Kis Kova barátom kell a kezdőbe. Megvan a lendülete, tehetsége ehhez a poszthoz. A gyorsaság mindig is fontos tényező volt a futballban, főleg ez a fajta. Robbanékony a srác, megmondom őszintén engem kicsit R9-re emlékeztet, a jó öreg dagi Roni se volt már gyors, főleg mikor már hozzánk került, viszont lendületből megvert bárkit. A horvát se fog sosem driblizni, vagy olyan szép dolgokat csinálni mint Isco, helyette viszont lehet több létszám fölényt alakítana ki egy meccsen mint a spanyol a dribblivel.
James még rosszabb oda.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 11., csütörtök 16:27

pastore írta: Nem értem a forumon miért várja mindenki mindegy egyes játékostol, hogy világklasszis teljesitményt nyujtson minden egyes meccsen. Ez nonszensz. Nem lehet mindenki a csapat legjobbja, kellenek a konstans emberek akik hozzák az átlagot.
Az én véleményem szerint a világ legjobb játékosai abban különböznek más jó játékosoktól, hogy konstans tudják hozni a magas szintű játékot. Millió olyat látni, hogy egy kis vagy középcsapat játékosa tündököl egy meccsen, felkelti mindenki figyelmét, aztán kiderül, hogy erre max 10 meccsen képes, a többi 25-ön meg lópikula. És Toni Kroos az első halmazba tartozik.
Amúgy számomra egyértelmű, hogy a kp-nk Isco miatt szellős, mert ő nem középső középpályás. Megoldja, megoldogatja, de nem ez a posztja. Fel kellene tenni a kérdést, hogy ki a fontosabb Kroos vagy isco, mert Isco mellé tényleg jobb lenne egy kéttüdejű rombológép. Kroos mellé szerintem Kovacic lenne a megfelelő kezdő játékos. Aztán ellenféltől függően (vagy esetleg meccs közben) lehetne rotálni Kovacicot Iscoval, Kroost meg Casemiroval (pl ha látja Zizu, hogy átrohannak a kp-n, akkor egyértelműen be kellene hozni egy romboló kp-st akár egy támadót beáldozva is).

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. február 11., csütörtök 15:31

Én nagyon örülök, hogy itt van, klasszisa megadja nekünk azt a labdabiztosságot és gördülékenységet a labdakihozataloknál, amire egy Real Madridnál szükség van.
Azért a labdakihozatalok nem nagyon mennek,egy letámadó csapat ellen.Van azért gond még ezzel.

De mi nem azt írtuk,hogy szar játékos meg minek a csapatnak.Hanem azt,hogy az amit nyújt ahhoz képest ő sokkal többet is tudna.
De mondom.A következő hetek megmutatják majd hogy hol a hiba.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

pastore
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. augusztus 17., hétfő 13:17

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pastore » 2016. február 11., csütörtök 14:59

miro írta:
palesz77 írta:Toni Kroos First-Class Skills - Show 2015/2016
mr bundesteam

Hianyozna o nektek, ha nem lenne.. Kellenek az ilyen "szurke" jatekosok is a kozeppalyara, akik a biztos pontot jelentik a tarsaknak - meg ha ez sokak szamara alibinek is minosul sok esetben. Bar nyilvan ez szemlelet kerdese is, en az ilyen labdabiztos kozeppalyasok jatekat akkor is szeretem nezni, ha semmi extrat nem csinalnak egy meccsen..
Mielőtt még az lesz a hivatalos álláspont hogy szerintem egy szar játékos..
Ez nem így van,de szerintem nem hasznos számunkra.
Szar a középpályás védekezés,de Modricot nem szedheted ki mert a legjobb játékosunk,szerintem Isco is jó,és hasznosan játszik.( ha előre felé jönnek a régi villanásai akkor főleg) Így én azt érzem hogy Kroos az,aki helyett egy dinamikusabb,masszívabb párharcot kereső és védekezni tudó játékos lenne akkor megoldódna a problémánk az ilyen csapatok ellen.
Leírtam azt is hogy a Kroos-Modric-Isco(james) a Barcelona ellen jó,csak az a baj hogy kétszer játszunk velük egy évben a bajnokságban.
Arról volt szó hogy Xabi után vége a statikus mélységi irányítónak,ehelyett Kroos ugyanez,csak annyi hogy nem tud úgy védekezni,illetve nem tudja úgy összefogni a társakat a védekezésnél.
Ezt a fajta focit amit a német csinál Pirlo csinálta tavaly 34(?) évesen..( Itt is annyi különbséget hozzátennék hogy az olasz kettészakadt,csúszott-mászott a Juventusban,míg ezt Kroosnál nem fogjuk látni.

Az hogy "akkor látnád hogy mennyire hiányzik,ha nem lenne" pedig akkor helytálló,ha nem lenne probléma a középpályával.
A német kevés.
Kroos szerepe a csapatban és tulajdonságai nem hasonlithato össze Xabi Alonsojéval. A német sokkal funkcionálisabb játékos, ő sokkal többet van a labda vonala mögött mint, Xabi, mert nem annyira darabos és nehéz mozgású, láthattuk a videoba, hogy kis területen is megoldja, megtudja játszani a labdát. Csak a brazilok elleni VB meccsre, amikor a brazilokat passzolták szét a saját tizenhatosukon belül, Xabi olyan magasságokba csak tizenyegyesrugásokkor járt a pályán. Mivel középsőközéppályás nyilván ő fog visszalépni és elkérni a labdát, de Modriccal kb ugyanolyan mértékben kérik el, játékszituáciotol függ ki helyezkedik kettőjük közül az adott pillanatban hátrébb. Én nagyon örülök, hogy itt van, klasszisa megadja nekünk azt a labdabiztosságot és gördülékenységet a labdakihozataloknál, amire egy Real Madridnál szükség van. Klasszis játékos nem kérdés. A német válogatottba is tökéletesen látszik, hogy nagyobb szerepet szánnak neki a csapatban, és egyik vezéregyénisége szerintem nekik.

Nem értem a forumon miért várja mindenki mindegy egyes játékostol, hogy világklasszis teljesitményt nyujtson minden egyes meccsen. Ez nonszensz. Nem lehet mindenki a csapat legjobbja, kellenek a konstans emberek akik hozzák az átlagot.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 11., csütörtök 14:56

miro írta:Mielőtt még az lesz a hivatalos álláspont hogy szerintem egy szar játékos..
Nem nézed szar játékosnak, csak szerinted alibizik.... :coffee: Nem látod át, hogy mennyire fontos a csapatnak... Bezzeg Casemiro, mert Ő rombol... :roll:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 11., csütörtök 13:22

Igazából védekezésnem és tudásban is a csapatotok erősségei 4-3-1-2-ben nagyon kijönnének, mert úgy a védekezés sem jelentene problémát, mert meg lenne a 2 négyes vonal visszafele, Toni-Modric-Kova középen előttük Isco/James, elöttük a BBC-ből 2en, és olyan mély padotok lenne, hogy nem lenne probléma Zizounak belenyúlni a meccsbe. Ebben a felállásban látszódna Toninak a képessége, hogy 4en, hogy szűkítenék a helyeket, és rövid passzokkal, hogy operálnák a támadásokat.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 11., csütörtök 12:37

Zidane óta Toni is állat, de nem látványos a játéka. Isco meg hasznosan, de nem kiforrottan játszik eddig. Ami nem meglepő, mert ide oda pakolják és megszokni nincs ideje.

Az a baj, hogy amit játszani akarunk, ahhoz már az elől lévőknek labdavesztes után vissza is kellene tamadniuk. Vagy szerzünk mironak egy rombolót, de akkor meg közel nem leszünk ilyen labdabiztosak.

Bár pár meccs után felesleges megitelni ezt a csapatot... Főleg, hogy eronletileg katasztrófa az egész. Ez a szezon szinte kuka..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 11., csütörtök 12:22

Nem tudom, ha szerinted Isco jó és hasznos, Kroos viszont kevés, akkor szerintem mi tejesen már Real Madridot nézünk idén.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 11., csütörtök 12:05

palesz77 írta:Toni Kroos First-Class Skills - Show 2015/2016
mr bundesteam

Hianyozna o nektek, ha nem lenne.. Kellenek az ilyen "szurke" jatekosok is a kozeppalyara, akik a biztos pontot jelentik a tarsaknak - meg ha ez sokak szamara alibinek is minosul sok esetben. Bar nyilvan ez szemlelet kerdese is, en az ilyen labdabiztos kozeppalyasok jatekat akkor is szeretem nezni, ha semmi extrat nem csinalnak egy meccsen..
Mielőtt még az lesz a hivatalos álláspont hogy szerintem egy szar játékos..
Ez nem így van,de szerintem nem hasznos számunkra.
Szar a középpályás védekezés,de Modricot nem szedheted ki mert a legjobb játékosunk,szerintem Isco is jó,és hasznosan játszik.( ha előre felé jönnek a régi villanásai akkor főleg) Így én azt érzem hogy Kroos az,aki helyett egy dinamikusabb,masszívabb párharcot kereső és védekezni tudó játékos lenne akkor megoldódna a problémánk az ilyen csapatok ellen.
Leírtam azt is hogy a Kroos-Modric-Isco(james) a Barcelona ellen jó,csak az a baj hogy kétszer játszunk velük egy évben a bajnokságban.
Arról volt szó hogy Xabi után vége a statikus mélységi irányítónak,ehelyett Kroos ugyanez,csak annyi hogy nem tud úgy védekezni,illetve nem tudja úgy összefogni a társakat a védekezésnél.
Ezt a fajta focit amit a német csinál Pirlo csinálta tavaly 34(?) évesen..( Itt is annyi különbséget hozzátennék hogy az olasz kettészakadt,csúszott-mászott a Juventusban,míg ezt Kroosnál nem fogjuk látni.

Az hogy "akkor látnád hogy mennyire hiányzik,ha nem lenne" pedig akkor helytálló,ha nem lenne probléma a középpályával.
A német kevés.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 11., csütörtök 1:27

Toni Kroos First-Class Skills - Show 2015/2016
mr bundesteam

Hianyozna o nektek, ha nem lenne.. Kellenek az ilyen "szurke" jatekosok is a kozeppalyara, akik a biztos pontot jelentik a tarsaknak - meg ha ez sokak szamara alibinek is minosul sok esetben. Bar nyilvan ez szemlelet kerdese is, en az ilyen labdabiztos kozeppalyasok jatekat akkor is szeretem nezni, ha semmi extrat nem csinalnak egy meccsen..

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 7., vasárnap 22:37

Nem láttam ma az egész meccset,kb egy félóra kimaradt,szóval úgy írom le a véleményem.
Nem tetszik amit csinál. A mai egy alibi volt.
Amikor Busquets csinálta/csinálja ezt,ugyanezt írtuk. 5 méteres passzai vannak,a védekezésről,ütközésről,párharcokról nem is beszélek,mert abból sose volt jó.
Elhiszem hogy pontosan csinálja azt amit,de semmi kockázatot nem vállal.
Szerintem Ő ennél jobb játékos volt.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 6., szombat 11:16

Realista24 írta:Na jól van, sejtettem, hogy csak szarkeverés van, bruttóban írták, ami megfelel a korábbi híreknek. Mi nem a Barca vagyunk, hogy kamuzzunk.
Skysportson semmi ilyet nem találtam.... :| :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég