Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. március 8., vasárnap 18:31

Gratulálok. :lol:
ty.
Nézd már meg pl milyen hosszú labdákat adott így is. Vagy hogy mennyit ért a kp amikor lement és lukács volt csak ott. Illarra miben volt jobb? Fejtsd ki kérlek. :lol:
Ja, volt 1-2 jó átadása, és kb. az összes pozitívumot elmondtam a tegnapi játékáról. Támadásban teljesen hasznavehetetlen volt, rá sem ismertem, megint volt pár wtf labdaeladása, lassú volt, körülményes, egyszer le is szerelték utána belebaszott egyet a csávó sarkába a labda helyett, és ő kapott szabadrúgást. Utána idegből összehozott 1 sárgalapot is, szóval na.

Túloztam egyébként, nyilván, de nagyon gyengén játszott tegnap, szerintem az eddigi leggyengébb meccse volt.
Nem lehet ezt bírni, nem lehet a toppon lennie így. És most már őt is betámadják páran, ez a szánalmas. :lol:
Ha rám érted, én azt is leírtam, hogy nem tehet erről az egészről, nem is akarom bántani sem, mert kurvára bírom a játékát, meg mint ember is szimpatikus. De ettől függetlenül a tegnapi teljesítménye ugyanolyan gyenge lesz.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 8., vasárnap 15:05

Nem is az...tavaly a mezőnyben ő játszotta a legtöbbet a BM-BM-ben is asszem, a sérülések meg hülyehülye formáció miatt gyakran hasonlóan egyedül, aztán a vbt szintén végig tolta és most nálunk is embertelen percszáma van. Nem lehet ezt bírni, nem lehet a toppon lennie így. És most már őt is betámadják páran, ez a szánalmas. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 8., vasárnap 14:59

Realista24 írta:Carlo a mákos, Toni a középszer. Nyomjátok még :lol:
de érted, ha Toni középszer, akkor Bale mi? megye 3 ifi csere... Semmi több nem történt tegnap Tonival, minthogy elfogyott fejben és testben is. Nem ehhez volt hozzászokva, de tuti, hogy jövőre jobb lesz ilyen téren is, mert ugye ez nem a Bundes és kell ilyen téren neki is alkalmazkodnia.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 8., vasárnap 14:43

ateeemadrid írta: Hát amit tegnap nyújtott, az szánalmas volt, ezt egy töröttlábú Medrán is lehozta volna. Még Illarra is jobban játszott nála.
Nekem is kedvenc lett már most Tonisrác, de nagyon gyenge teljesítményt nyújt meccsek óta. Persze nem igazán tehet róla, nagyon túl van hajszolva.
Gratulálok. :lol:

Nézd már meg pl milyen hosszú labdákat adott így is. Vagy hogy mennyit ért a kp amikor lement és lukács volt csak ott. Illarra miben volt jobb? Fejtsd ki kérlek. :lol:
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 8., vasárnap 14:43

szerintem meg pont ezen a poszton a legjobb

az ő játékstílusa, adottságai ide passzolnak, feljebb inkább vmi mozgékonyabb, 1vs1-ező emberkét preferálok, és szerencsére van is ilyenünk.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 14:31

Carlo a mákos, Toni a középszer. Nyomjátok még :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 8., vasárnap 14:28

Úristen, dehogy középszer. Mihelyst visszatér a kis horvát játszótársa,egyből könnyebb lesz a dolga, és stabilizálódni fog a kp. Ha nem akkor van szívás. :lol:
De így elég nehéz hogy 40 meccsből végigjátszik 42-őt, főleg egy olyan évvel a háta mögött mint a tavalyi és mindezt úgy hogy átlagban egy meccsen többet fut 10km-nél. Embertelen.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 8., vasárnap 14:13

ateeemadrid írta:Hát amit tegnap nyújtott, az szánalmas volt, ezt egy töröttlábú Medrán is lehozta volna. Még Illarra is jobban játszott nála.
Nekem is kedvenc lett már most Tonisrác, de nagyon gyenge teljesítményt nyújt meccsek óta. Persze nem igazán tehet róla, nagyon túl van hajszolva.
Szánalmas meg nagyon gyenge? Akkor nem egy meccseket nézek veletek. Eddig 2015-ben Ő, Marcelo talán, Isco és Benzema az, aki hoz egy bizonyos szintet. Messze nem olyan jó, mint ahogy kezdett, de nehogy már akár a tegnapi meccs után is pont az Ő topicjába kelljen írni, hogy középszer lett belőle.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. március 8., vasárnap 13:58

Még így is az egyik legjobb a csapatból, én úgy látom, hogy nem miatta gyenge a csapat.
Hát amit tegnap nyújtott, az szánalmas volt, ezt egy töröttlábú Medrán is lehozta volna. Még Illarra is jobban játszott nála.
Nekem is kedvenc lett már most Tonisrác, de nagyon gyenge teljesítményt nyújt meccsek óta. Persze nem igazán tehet róla, nagyon túl van hajszolva.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 8., vasárnap 13:56

miro írta:egy középszerű játékost csinált Toniból.
Na ne már... Bale-t mindennel véded, amivel csak tudod, Kroos-t meg le középszerezed? :argue:
Még így is az egyik legjobb a csapatból, én úgy látom, hogy nem miatta gyenge a csapat.
RealRaúl77 írta:Most aki a párja, Lucas, vagy Illarra, kissé statikusabb játékot játszik, így kevésbé tud pozíciót váltani a német.
Az egyik ez, a másik, meg, hogy sokkal lassabak, fejben is meg testben is. Nem bírja el a k.pályánk, mert Kroos sem az a fúú de robbanékony, gyors játékos. Egy 0 perces Modric-csal is sokkal jobb, stabilabb, kreatívabb lesz a k.pályánk, ami a BBC-n is lendíteni fog.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 8., vasárnap 10:27

Szerintem annyi a különbség, hogy ősszel ketten voltak ott Modriccal és hol ez volt hátrébb, hol az, így összességében többet tudott elől lenni. Most aki a párja, Lucas, vagy Illarra, kissé statikusabb játékot játszik, így kevésbé tud pozíciót váltani a német.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 8., vasárnap 10:24

Majd Modric visszatértével könnyebb lesz a dolga, mint a szerencsétlen Illarra/Lucas/Khedira valamelyikével.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 8., vasárnap 10:22

h3x0r írta:
miro írta:Ezzel hogy Carlo ennyire mélyen játszatja egy középszerű játékost csinált Toniból.
Remélem jövőre nem a védelem előtt fog játszani,kb olyan mintha Modricot tolnánk hátra,rengeteg képességét elveszíti ott..
Ősszel még ugyanott GOD módban tolta.
Szerintem nem,följebb játszott,most kb azt csinálja mint múlt évben Xabi.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 8., vasárnap 10:20

miro írta:Ezzel hogy Carlo ennyire mélyen játszatja egy középszerű játékost csinált Toniból.
Remélem jövőre nem a védelem előtt fog játszani,kb olyan mintha Modricot tolnánk hátra,rengeteg képességét elveszíti ott..
Ősszel még ugyanott GOD módban tolta.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 8., vasárnap 10:18

Ezzel hogy Carlo ennyire mélyen játszatja egy középszerű játékost csinált Toniból.
Remélem jövőre nem a védelem előtt fog játszani,kb olyan mintha Modricot tolnánk hátra,rengeteg képességét elveszíti ott..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 6., péntek 14:53

A mostani nyilatkozatából is süt, hogy mennyire értelmes egy játékos... Ami még szebb, hogy a pályán is kamatoztatja. :agree:

Amúgy én kezdem róla elhinni, hogy tényleg nagy Real fan és nem véletlen jött ide.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 6., péntek 3:25

tubatibi írta:Toni Kroos Ultimate Skill Show 2014 - 2015 HD - rom7ooo

Isten. :salute:

Az a gol 1:20-nal. :taps: Nem lehet betelni vele. Szepen, okosan, vedhetetlenul a balalsoba...

Szerintem 10-bol 9 jatekos azt izombol racsurte volna, aztan jo esetben szoglet, de valoszinuleg inkabb kirugas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 3., kedd 13:05

Nagy volt a kontraszt annál a jelenetnél. Kroos teljesen meglepően és váratlanul hatalmasat hibázik, majd Higany abszolút megjósolhatóan nagy tétnél elbacca a zizzert. :lol:
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. március 3., kedd 11:46

In the World Cup Final in Rio de Janeiro there was a nail-biting moment for you when your headed backpass fell short and Argentinian striker Gonzalo Higuain was suddenly one-on-one with goalkeeper Manuel Neuer. What went through your mind at that point?
[Pauses to think] It’s still 0-0, so keep going!
Was that all?
Yes.
Did you not think that it could have been all over after that?
Why would it have been all over? That was in about the 20th minute and the score was still 0-0. Thankfully he fired his shot off towards the corner flag [laughs].
Fifa.com interjúba! Hát mekkora respectje van már Higanynak :lol:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. február 23., hétfő 12:27

Toni Kroos Ultimate Skill Show 2014 - 2015 HD - rom7ooo

Isten. :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég