Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 22., csütörtök 15:09

Toni, fehlt Luka dir?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 22., csütörtök 15:04

Este Twitteren lehet bombázni kérdésekkel, #tonilive hashtag használatával.


Sok sikert :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 20., kedd 12:27

Realista24 írta:
Kerlon írta:Cruyff szerint Toninak kellett volna Aranylabdát kapnia, az biztos, hogy neki kellett volna ott lennie a második helyen.
Olvass híreket... :D
Olvasok, azért írtam. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 20., kedd 12:15

Kerlon írta:Cruyff szerint Toninak kellett volna Aranylabdát kapnia, az biztos, hogy neki kellett volna ott lennie a második helyen.
Olvass híreket... :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 20., kedd 12:13

Cruyff szerint Toninak kellett volna Aranylabdát kapnia, az biztos, hogy neki kellett volna ott lennie a második helyen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 13., kedd 9:04

Kroos: "Meglepő és kicsit igazságtalan, hogy Neuer Messi mögött végzett.
http://madridom.hu/?p=60245
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 8., csütörtök 8:46

ziro4vr írta:Xabi last minute lelépése volt a gázos.
„Xabi távozása mindenkit meglepett” – mondta Clement. „Váratlanul ért, egészen addig a napig, míg be nem jelentette távozását mindannyiunk előtt. „Új kihívás előtt állok és el akarom fogadni”, ezt mondta. Szomorúak voltunk, hogy búcsúztatnunk kellett őt is és Ángelt is, mert jó srácok voltak és remek játékosok. Csak arra tudsz gondolni ilyenkor, hogy mekkora veszteség ez a klub számára. Viszont szerencsére fantasztikus játékosokkal pótoltuk őket.” Forrás: Madridom.hu

Ebben minden benne van. Nem csak mi, szurkolok, hanem Carloek se szamitottak arra, hogy az utolso hetekben szepen mutatja a fukkot mindenkinek. :vivo: Pedig a Modric - Kroos paros mogott siman kapott volna eleg lehetoseget. :sly:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 7., szerda 23:56

Nincs mese, nyáron illara<->yaya csere :mrgreen:
khedirával meg hátha hosszabítunk. Viccet félretéve a helyére talán hozhatjuk a lucas silva gyereket. De ezt a két csókát ki kell dobni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 7., szerda 23:52

Xabi last minute lelépése volt a gázos.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 7., szerda 23:49

R.M.C.F írta:...és ezek kinek a hibái? Carloé. Már bőven ősszel lehetett volna rotálni,jobban.....sokkal jobban,de kroos is állandóan,modric is állandóan.....nesze neked.
Nagyon nem is volt kihez nyúlni. Khedira, Illarra? Tavaly is perememberek voltak, időhúzó cseréknek jók. Ott lett elbaszva, hogy vérbeli középpályás csak Kroos jött, James olyan mondvacsinált kp. Alonso, Di Maria leléptek, legalább egy középpályást hozni kellett volna, és akkor nem lennék ilyen gyéren azon a poszton. :/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 7., szerda 23:47

Abszolút, menedzselni kellett volna a perceit. A BM-ben ha jól tudom a mezőnyjátékosok közül kb ő játszotta a legtöbb percet, a vbn végig a pályán volt a németek meccsein és itt se pihent, csak kb 3-4 meccsen 10 percet. Meg 1-2 meccset kiült. Persze kellett hogy összeálljon a csapat vele együtt, meg a szerepe is kiemelten fontos, de így meg fogjuk szívni, egy egészséges és fitt Kroos-Modric mindennek az alapja.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 23:43

...és ezek kinek a hibái? Carloé. Már bőven ősszel lehetett volna rotálni,jobban.....sokkal jobban,de kroos is állandóan,modric is állandóan.....nesze neked.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 7., szerda 23:38

Sierra írta:Talán rajta jön ki legjobban ez a brutál terhelés. Ugye ne felejtsük, hogy ő a nyarat is végigfocizta. És mióta idejött tudtommal minden meccsen játszott. Kezd elfogyni, csak az a gáz, hogy még csak január van. :lol: :lol:
Az a baj, felteszel egy Illarra-Khedira kp-t és annyi volt, mehet az ívelgetés, meg a fejetlen rohangálás a lassú Hámesszel meg elagyatlanodott Bélával.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 7., szerda 23:35

Talán rajta jön ki legjobban ez a brutál terhelés. Ugye ne felejtsük, hogy ő a nyarat is végigfocizta. És mióta idejött tudtommal minden meccsen játszott. Kezd elfogyni, csak az a gáz, hogy még csak január van. :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 7., szerda 23:14

Már egy ideje nem a valós tudását mutatja...és még így is az egyik legjobb, de nem tudom mi lesz így vele tavasszal.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 7., szerda 23:11

Mik ezek a lapos szar szögletek mostanság? Hihetetlen, hogy eddig alig volt ilyen, most meg zsinorban sokadik...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 4., vasárnap 16:50

CS0ki írta:Szerintem a foci körüli orvosi, felkészítési, technikai vívmányok fejlődésének is köszönhető, hogy a legtöbb játékos tovább tud a toppon maradni.
Hozzátenném, hogy valószínűleg ezért is van egyre több penge fiatal.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 4., vasárnap 16:48

peti_madrid írta:
Matt009 írta:Toni időben van, de életkorához képest nincs előre.
Ezt magyarázd már meg, kérlek. Világbajnok, BL-győztes, 2x Klubvilágbajnok, a Bayernnel megnyert mindent, eddig a Realban és a német válogatottban is oszlopos tag, ahogy a bajoroknál is volt. A teljesség igénye nélkül írtam az eddigi eredményeit, nem tudom mit várhatnánk még tőle... :coffee:
Pont erre utaltam, hogy egy igazi klasszisnak el kell érnie erre a szintre. Aki 25 évesen nem tart itt (nyilván nem a címekre kell gondolni, az lutri), az nem fogja már ezt elérni. A legjobb korban van lassan. A játéka még kicsit a rutinnal érni fog, de 26-27 évesen már a csúcson van egy játékos. Onnan nem lesz jobb senki. Biztos van 1-2 ellenpélda, de a nagy többségnek ez a csúcs.
hát ezért írtam hogy mindegy mit nézel mert gerrard 25 éves kora után talán leesett egy ligakupa.
lampardra igaz hogy 25 éves kora után gyűjtötte kupáit, de VB, EB tekintetében nem fontos hogy 25 éves korukra mit hoztak össze mert utána sem nyertek semmit angliával.
Nem a cím a fontos, a nyújtott játék számít, azt a két angol bőven lehozta abban a korban.
Már megint nehezen tudnak az emberek értelmezni dolgokat. Matt nem írt semmi hülyeséget, 25 éves korára Messi nagyjából nyer 4 aranylabdát...Azért manapság nem 25 éves koruk után szoktak meghatározóak lenni, aki fiatalon is már kitűnik, és nem későn érő típus, az már 22-23 éves korában ott lehet a toppon, aztán kérdés, hogy meddig marad. Szerintem a foci körüli orvosi, felkészítési, technikai vívmányok fejlődésének is köszönhető, hogy a legtöbb játékos tovább tud a toppon maradni.
Ezért nem értettem illaramendi leigazolásakor az árat, mert aki 23 éves korára ennyit tud felmutatni, azért ne fizessünk már ennyit.
Így van, pont erre gondoltam. Köszi.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 4., vasárnap 16:46

Már megint nehezen tudnak az emberek értelmezni dolgokat. Matt nem írt semmi hülyeséget, 25 éves korára Messi nagyjából nyer 4 aranylabdát...Azért manapság nem 25 éves koruk után szoktak meghatározóak lenni, aki fiatalon is már kitűnik, és nem későn érő típus, az már 22-23 éves korában ott lehet a toppon, aztán kérdés, hogy meddig marad. Szerintem a foci körüli orvosi, felkészítési, technikai vívmányok fejlődésének is köszönhető, hogy a legtöbb játékos tovább tud a toppon maradni.
Ezért nem értettem illaramendi leigazolásakor az árat, mert aki 23 éves korára ennyit tud felmutatni, azért ne fizessünk már ennyit.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 4., vasárnap 16:26

Realista24 írta:Palesz, neked is szól, amit írtam.

Következőnél morci leszek, akárki az. Kivéve ziro :mrgreen: :sziv:
Eszkúzi, a nagy pötyögésbe azt nem vettem észre.. :shutup:

De hogy ne offoljak csak akkor már :D
Toni Kroos - The Maestro

Nem egy Rakitic szint azért a srác, de megnéztem volna azért nálunk mit alkot.. :agree:
ziro4vr írta:Thiago barcás volt, aztán bmes lett, ennél rosszabb kombináció nincs :lol: de amúgy igen
Hát szerintem is szörnyű kombináció, bár nekem bárhova ment volna nem tetszene.. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég