Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 9., szombat 16:50

MorataMartin írta:Tudom, hogy sokan nem fognak velem egyet érteni, de ez a véleményem már régóta érlelődik bennem Kroossal kapcsolatban. Másfél év eltelte óta az érzem, hogy Kroos felesleges igazolás volt. Én már inkább Casemirót preferálnám helyette sokszor. Sokszor eltűnik meccsen és csak van hogy a 25. percben veszem észre, hogy hoppá Ő is játszik. Bárki bármit mond 2014 nyarán Xabi Alonsót tulajdonképpen lecseréltük Kroosra, ami mint látjuk nem volt jó ötlet. Szerintem keveset ő kapura és persze kevés gólt is szerez. Tudom, hogy nem ez a fő feladata, de több veszélyt is jelenthetne az ellenfelek kapujára. Sokszor úgy érzem, hogy vele súlytalan a középpálya. Tudom, hogy átalakult egy védekező középpályás szerepe ma már és nem is az Emerson-M. Diarra féle középpályát sírom vissza, de Krooson sokszor átrohannak. Modricnak sokszor kioltja a kreativitását, míg védekezésben haszna vehetetlen sok esetben. Amikor tavaly összeomlott a csapat Modric sérülése után Kroos nem tudott helyt állni. Tudom, hogy sokan nem értenek velem egyet, de én összességébe nem vagyok elégedett Kroossal.
Ha tulajdonképpen lecseréltük Alonsora, akkor kérdem én, Alonso szerinted sokat lőtt kapura? Kroos észrevétlenül lehoz 100%-os passzmutatót úgy hogy abban több kockázatos passz is van és még egy gól passz is. Persze hogy átrohannak rajta, ő nem utolsó kp-s posztra termett, egyel feljebb játszik jobban, úgy h valaki van még mögötte

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2016. január 9., szombat 16:33

Tudom, hogy sokan nem fognak velem egyet érteni, de ez a véleményem már régóta érlelődik bennem Kroossal kapcsolatban. Másfél év eltelte óta az érzem, hogy Kroos felesleges igazolás volt. Én már inkább Casemirót preferálnám helyette sokszor. Sokszor eltűnik meccsen és csak van hogy a 25. percben veszem észre, hogy hoppá Ő is játszik. Bárki bármit mond 2014 nyarán Xabi Alonsót tulajdonképpen lecseréltük Kroosra, ami mint látjuk nem volt jó ötlet. Szerintem keveset ő kapura és persze kevés gólt is szerez. Tudom, hogy nem ez a fő feladata, de több veszélyt is jelenthetne az ellenfelek kapujára. Sokszor úgy érzem, hogy vele súlytalan a középpálya. Tudom, hogy átalakult egy védekező középpályás szerepe ma már és nem is az Emerson-M. Diarra féle középpályát sírom vissza, de Krooson sokszor átrohannak. Modricnak sokszor kioltja a kreativitását, míg védekezésben haszna vehetetlen sok esetben. Amikor tavaly összeomlott a csapat Modric sérülése után Kroos nem tudott helyt állni. Tudom, hogy sokan nem értenek velem egyet, de én összességébe nem vagyok elégedett Kroossal.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 5., kedd 0:49

Zseniális, hogy ilyenkor se hagyod le a kávét, tisztelem az elhivatottságod, viccen kívül mondom :mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 5., kedd 0:46

én is akartam írni hogy tóni ennél szebb ajándékot nem is kaptatott volna. :salute: :salute: :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 5., kedd 0:32

Szép születésnapja van német kománknak. Remélhetőleg innentől visszatér a tavalyi Toni. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. november 30., hétfő 23:10

Már jó ideje látható a palinál, hogy miután megkapja a labdát pár másodperc után széttárja a karjait és ugy megy tovább. Ez persze az emberek kb 70%-nál a mi a fact tellegetsz passzolj már szitu, de ez jóval inkább a tanácstalanság amely nem Kroosnak köszönhető, hanem annak amit már Samy is kifejtett. Ne őt cseszegessuk már azért, mert a támadók nem akarnak futni vagy épp futballozni se. Amit Benitez erőltet és Carlo is tolt tavasszal (tegyük ki a szélre és adjuk be) magával hozza ezt az alibi passzos Kroost. Se ő sem pedig Modric nem azon a szinten vannak amelyet képviselnek és ez köszönhető elég sok mindennek, amiket órákon át lehetne boncolgatni, de felesleges, mert csak újabb viták keletkeznének belőle.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 30., hétfő 22:55

Nem kell magadra venni, nem neked szolt. Csak azoknak, akik szarozzak.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 30., hétfő 22:52

realistahuni írta:
Nagyot fut idén Ilkay, bár gondolom már nem hisztek nekem.
Valóban elég komoly kp-s lett kebabosból, lehet én is odaadnám Kroost érte egyazegybe.
Ahogy alakulnak mostanában a dolgok simán kinézem, hogy a barca viszi Iniesta utódként és oktatni fog. Lesz még pár 0-4 a közeljövőben attól tartok.

Nyugi, mi hozzuk Pogbat 90+ ért
:box: >:]










:mrgreen:
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 30., hétfő 22:34

Nagyot fut idén Ilkay, bár gondolom már nem hisztek nekem.
Valóban elég komoly kp-s lett kebabosból, lehet én is odaadnám Kroost érte egyazegybe.
Ahogy alakulnak mostanában a dolgok simán kinézem, hogy a barca viszi Iniesta utódként és oktatni fog. Lesz még pár 0-4 a közeljövőben attól tartok.
Love football, hate antifa.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 30., hétfő 22:13

___Samy___ írta:Meg kb senkivel, csak egy normális edzővel. Kroos meg nem felejtett el focizni, pláne nem egy év alatt. Tavaly Ancelotti nagyon ráérzett a helyére, pedig sokan sipákoltak akkoriban, hogy túl mélyen van. Most meg oda rakná mindenki vissza.

Nyilvánvalóan neki ez a taktikai rendszer nem fekszik. Egy Casemiro jobban tud érvényesülni a védelem előtt, mint ő, mert elsősorban annak a feladatnak van kitéve a kp, a védekezésnek. Modric ugye Modric, ő a csapat karmestere bármelyik rendszerben, és ezt idén többé-kevésbé el is végzi. Tavaly ő is sokkal jobb volt. És akkor jön a német, aki nem akkora szervező, mint Modric, és nem is akkora bull dog, mint a brazil, viszont egy biztos pont a kp-n, akinek bármikor oda lehet tenni a bogyót. Nem lehet zavarba hozni, abszolút kétlábas, oda teszi, ahová kell. Egy jól működő hármashoz kell egy ilyen játékos. A probléma itt egyrészt azzal van, hogy Casemiroval totál ütik egymást, mintha Rafa sem tudná igazán, hogy mit akar. A másik, meg hogy statikus a támadó szekció, mégis kinek tegye a bogyót, ha nincs aki bemozduljon, vagy épp visszalépjen? Így tehát jönnek az alibi passzok, nincs más. Ő nem fog megindulni, mint Modric, mert nem abban erős. Egy labdatartós fociban jolly joker a fazon, ez tavaly meg is mutatkozott. Csak erről többek között dannen kolléga is megfeledkezik.
Mert én szaroztam? :hmmm: Pont, hogy azt írtam, hogy nálam az Ő stílusában és posztján no.1.
M1Ö írta:Ezen van a hangsúly. Én oda vissza vagyok Verrattiért, de semmivel nem lennénk vele előrébb. A tavalyi Kroos az igazi, aki a maga stílusában és posztján no.1. Idén Ő sincs formában, meg talán áldozatnak is lehet nevezni. Mert például Modric is áldozat, mert Ő is messze van az igazi szintjétől. Mondjuk legalább rá nem lehet panasz.
Már biztos mindenki unja, hogy minden 2. kommentemben felhozom őket, de ha nem lenne CR és Bale, akkor Kroos teljesítménye is látványosan feljavulna.
Ehhez jön még amit írtál Te is, hogy ez a foci, hogy ők ketten a mi 16osunknál, CRék meg az ellen 16osánál vannak, nem fekszik nekik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 30., hétfő 22:05

Samy koma +1.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 30., hétfő 21:32

palesz77 írta: Igazából sok változás nem lenne a játékotokban Verrattival sem. Amíg ilyen távolságok vannak a középpálya és a támadósor között, és amíg ilyen statikusak a támadók, nem lesz olyan a játék, amilyet akarnátok. Verratti se lenne megoldás, egy olyan ember, akinek kellenek a társak a közelébe, lehet még jobban is szenvedne mint Kroos. Lelkesedésben elhiszem, hogy verné, ezt nem tudom, mert mostanság alig láttam meccseteket, de ő sem tudna jelenleg sokat hozzátenni a játékotokhoz.
Nem akarok ideböfögni, de Gündoganért simán odaadnám Kroost. :mrgreen: Nagyot fut idén Ilkay, bár gondolom már nem hisztek nekem. Ha van egy kis szerencsénk, akkor mondjuk az EB-n a Gündogan-Kroos duót láthatja a nagyérdemű, az sem gyenge azért, bár jelenleg Modric a top, de mögötte ott van szorosan a töröknémet.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 30., hétfő 21:25

Én oda vissza vagyok Verrattiért, de semmivel nem lennénk vele előrébb.
Meg kb senkivel, csak egy normális edzővel. Kroos meg nem felejtett el focizni, pláne nem egy év alatt. Tavaly Ancelotti nagyon ráérzett a helyére, pedig sokan sipákoltak akkoriban, hogy túl mélyen van. Most meg oda rakná mindenki vissza.

Nyilvánvalóan neki ez a taktikai rendszer nem fekszik. Egy Casemiro jobban tud érvényesülni a védelem előtt, mint ő, mert elsősorban annak a feladatnak van kitéve a kp, a védekezésnek. Modric ugye Modric, ő a csapat karmestere bármelyik rendszerben, és ezt idén többé-kevésbé el is végzi. Tavaly ő is sokkal jobb volt. És akkor jön a német, aki nem akkora szervező, mint Modric, és nem is akkora bull dog, mint a brazil, viszont egy biztos pont a kp-n, akinek bármikor oda lehet tenni a bogyót. Nem lehet zavarba hozni, abszolút kétlábas, oda teszi, ahová kell. Egy jól működő hármashoz kell egy ilyen játékos. A probléma itt egyrészt azzal van, hogy Casemiroval totál ütik egymást, mintha Rafa sem tudná igazán, hogy mit akar. A másik, meg hogy statikus a támadó szekció, mégis kinek tegye a bogyót, ha nincs aki bemozduljon, vagy épp visszalépjen? Így tehát jönnek az alibi passzok, nincs más. Ő nem fog megindulni, mint Modric, mert nem abban erős. Egy labdatartós fociban jolly joker a fazon, ez tavaly meg is mutatkozott. Csak erről többek között dannen kolléga is megfeledkezik.

Mindegy, könnyebb inkább szarozni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. november 30., hétfő 21:15

Hagyjatok már. Kroos top5 kp-s. Az egyik legjobb vételünk volt az elmúlt években. Tavaly miért tudott hibátlan őszt hozni? Persze tavasszal ő is vakon volt, ahogy az egész csapat. Nem lehet ilyen amatőrökkel mint perez meg pincér..

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 30., hétfő 21:06

dannen írta:persze mikor azt mondtam, hogy csukott szemmel beraktam volna helyette verrattit körbe voltam röhögve.
Igazából sok változás nem lenne a játékotokban Verrattival sem. Amíg ilyen távolságok vannak a középpálya és a támadósor között, és amíg ilyen statikusak a támadók, nem lesz olyan a játék, amilyet akarnátok. Verratti se lenne megoldás, egy olyan ember, akinek kellenek a társak a közelébe, lehet még jobban is szenvedne mint Kroos. Lelkesedésben elhiszem, hogy verné, ezt nem tudom, mert mostanság alig láttam meccseteket, de ő sem tudna jelenleg sokat hozzátenni a játékotokhoz.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 30., hétfő 18:24

dannen írta:persze mikor azt mondtam, hogy csukott szemmel beraktam volna helyette verrattit körbe voltam röhögve. szerencsére ahogy olvasgattam a fórumot már nem egy ember észre vette ezt, hogy mennyire rossz mostanában a német.
Ezen van a hangsúly. Én oda vissza vagyok Verrattiért, de semmivel nem lennénk vele előrébb. A tavalyi Kroos az igazi, aki a maga stílusában és posztján no.1. Idén Ő sincs formában, meg talán áldozatnak is lehet nevezni. Mert például Modric is áldozat, mert Ő is messze van az igazi szintjétől. Mondjuk legalább rá nem lehet panasz.
Már biztos mindenki unja, hogy minden 2. kommentemben felhozom őket, de ha nem lenne CR és Bale, akkor Kroos teljesítménye is látványosan feljavulna.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 30., hétfő 17:37

röviden szólva padra vele míg észbe nem kap ő is, bár vannak hiányosságai amit úgysem fog tudni kiküszöbölni.
Tavaly ősszel azért elég komoly volt, nem kell ennyire lesarkítani. Idén tényleg nem volt még jó meccse, valószínű nem fekszik neki ez a rendszer, meg volt egy kép egy edzésről, ott is látszik, hogy gyűlöli Rafát.
Persze ez nem mentség a gyenge játékra, sőt...én azt látom hogy meg se próbál törekedni, hogy kilábaljon a rossz formából, inkább kivárja, míg kirúgják az edzőt. És ez nem korrekt, de k*rvára nem. Sajnos még bőven vannak társai akik ugyanígy kezelik a helyzetet.
Szégyen.
Love football, hate antifa.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 10., kedd 22:36

peti_madrid írta:Gyakorlatilag annyi lenne a teendő, hogy Casemiro romboljon középen, ahogy megvan a labda, a hozzá legközelebb álló kreatív középpályáshoz (Modric, Kroos, James, Isco) dobja tovább a korongot, és mehet a támadásépítés. Nem atomfizika ez :)
Ha ez ilyen egyszerű lenne, egy Skrtel is mehetne akár vkp-nek.. De nem mehet, mert ott tized másodpercek már támadások sikerességéről döntenek, egyetértek ebben Matt hsz-ével, hogy Kroos ilyen téren lényegesen jobb. A brazil ha nincs annyira szorongatva, odateszi bárhova a pályán, kegyetlen jók a hosszú labdái. De ha valaki kőkeményen letámadja, akkor sokkal könnyebben hibázik, vagy ad akár csak csínybe is passzt, ezeken pedig sok múlhat, még ha nem is olyan látványos egy-egy ilyen hiba, mint egy rossz lövés. Ezért is mondta Kerlon is, hogy Kroos hiánya akkor tűnne fel, ha nem játszana, mert ezek oly természetesnek tűnnek, hogy odateszi pontosan letámadás mellett - mint tavaly az első Clásicon ahogy kihozták Modriccal ketten folyton a lasztikat -, pedig olyan sebesség mellett egyáltalán nem olyan könnyű mutatvány ez, és nagyon kevesen képesek ezt ilyen szinten művelni, mint a német. Mondhatnám úgy is, hogy Casemiro "csak" követi a játékot, Kroos viszont pár lépéssel már a labda előtt jár.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. november 10., kedd 20:46

Itt a végére már egy kicsit elkanyarodtunk a témáról, ami TK8 játéka. De száz szónak is egy a vége, szerintem sem megoldás általában, ha Kázmér és Kroos együtt fent van. Az, hogy Kroos a jobb focista, még nem jelenti azt, hogy akkor a másikat hagyjuk mindig ki, mert csak ő lehet a fék. Lehet a jobb játékos is rosszabb formában pillanatnyilag, vagy a másik oldal az, hogy a foci nemcsak a saját csapatról szól, hanem a felállás ellenfélfüggő is. És igenis vannak olyan ellenfelek, akik ellen nem Kroos lesz a jobb választás. Ezért jó, hogy a két játékos eltérő adottságú, habitusú, mert az edző taktikai lehetőségeit bővíti.
Itt szóba került a Benitez féle foci. Amit felhoztok ellene, a sok idegesítő tanácstalan ívelgetést, az már Carlonál is megjelent tavasszal. Ha Bale félékre akarjuk építeni a csapatot (én ugyan nem tenném, de egy klubelnök így döntött), akkor tudomásul kell venni, hogy angol focit fogunk játszani. Ha majd James, Benz, Isco, és bizony igen, Jesé félék lesznek a pályán GB félék helyett (CR passzpontosságában sincs köszönet egyébként, ha nagy ritkán rászánja magát), majd akkor lesz mélységi passz, kiugratás meg kombinatív játék. És akkor mindegy, hogy Kroos vagy Case lesz mögöttük, mert mindkettő képes 40ről is odarakni a labdát a cipőre.
Ja, meg itt írta valaki, hogy LV statikus játékos. Aha. Múltkor is egy meccsen a legtöbbet ő futotta az egész mezőnyben, volt, hogy a védőktől hamarabb visszaérve szerelt. Sok minden a srác, de hogy nem statikus, az biztos.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. november 10., kedd 20:36

Gyakorlatilag annyi lenne a teendő, hogy Casemiro romboljon középen, ahogy megvan a labda, a hozzá legközelebb álló kreatív középpályáshoz (Modric, Kroos, James, Isco) dobja tovább a korongot, és mehet a támadásépítés. Nem atomfizika ez :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég