Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 2., hétfő 13:21

palesz77 írta:Ennyiről van szó. Az olasz más szerepkörben szerintem is jobb, de Kroos feladatát nem tudná ellátni.
Pedig volt egy beszélgetásünk, ahol nálad az olasz inkább Kroos féle játékos és nem Modric. Na akkor ugye, hogy igazam volt? :) Stílusra meg posztra is tiszta Modric.
Pont ezért kell nekünk Kroos mint egy falat kenyér. Aki ezen a poszton, stílusban nem is világ egyik, hanem a világ legjobbja. Tényleg minden Bayernes ismerősöm sír utána, pdeig azért így is van náluk mínőség k.pályán rendesen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 2., hétfő 13:13

dannen írta:mártírkodok meg futok, menekülök? :lol: hát komolyan vicc, mi ez valami háború? mert ti itt mindent úgy vesztek. úgy mentek egy-egy emberre mint a hiénák ha úgy érzitek, hogy olyat írt amire lehet ugrani , vegyétek már észre magatokat.

ha meg leírnám, hogy miben egyértelműen jobb verratti jönne a szokásos oltogatás. ez lett a szint a fórumon leginkább az ilyen emberek miatt. ha ez nektek menekülés, hogy nincs kedvem provokatív barmokkal vitázni, akkor igen nagyon elfutottam. köszöntem.
Szia te barom :karaj:

ps.: azért azt láthatod, hogy csak-csak baromságot írtál, hogy úgy tízen estek neki a barom véleményednek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 2., hétfő 13:11

És Verratti nálatok miért lenne jobb? Verratti akkor rohadt jó, ha a közelében van legalább egy társ, és kis passzokkal folyamatosan tudják tenni-venni egymásnak, mint ahogy nálunk Xavi anno. Az utóbbi pár meccseteket nem láttam, de előtte pont ez volt a gond, és tavaly is ezért istenítettétek Kroost, hogy neki nem kell a közelben játékos, akkor is jól tud irányítani, hiszen rengeteg hosszú labdával operál. Ajánlom, hogy nézd meg whoscoredon, a 'match report'-okon belül van olyan fül, hogy 'player positions'. Na, ott vesd össze Verratti és Kroos pozícióját, és nézd meg, hogy melyik körül hogy vannak emberek. Gondolom Toni nem véletlen helyezkedik úgy ahogy, és láthatóan távolabb van a társaktól, mint a kis olasz. Na már most, ha ebbe a szerepkörbe te be akarnál erőltetni egy Verrattit, akinek egyáltalán nem ez a játéka, nem tudom mi sülne ki belőle, de sok jó nem hiszem.. És ez 1 dolog, még van nem egy különbség a két játékos között, én most csak ezt írtam le, de itt már bukik az, hogy Kroos helyett berakod Verrattit, és ő jobbat hoz.

Az előre játékot meg fel lehet hozni, szerintem nincs jobb szeme senkinek Verrattinál a hasonló stílusú "feltörekvő" játékosok közül - Modric ebből ugye kiesik -, de ellenetek például a 2 játékos közül 1 adott egy nagyon nagy ütempasszt, és az Kroos volt - az olasznak nem is volt veszélyes labdája a 16-os környékére. Verrattitól se jön meccsenként 3-4 nagy passz, néha "eltűnik" teljesen ilyen téren ő is, 1 év után ugyanígy szidnátok őt is, hogy nem vállal eleget. Amúgy azt meg tudom, hogy csak statisztika, de idén ugyanannyi helyzetet teremtett eddig a 2 játékos, Kroos tavaly pedig 2-szer annyit.

Kroost amúgy nem értem miért nézitek le sokan ennyire, több éven át Gagok és társaik futkostak a középpályátokon, most nálatok van az egyik legjobb a posztján, de már váltaná le itt néhány ember. Nézzetek meg pár Juve, Pool, MU, Chelsea vagy akár Barca meccset, aztán utána újra lehet értékelni, hogy milyen középpályátok is van. PSG ver itt titeket szerintem egyedül, de az is csak nézőpont kérdése - nekem az ő játékuk jobban tetszik, ezért mondom -, de ők meg elég más focit játszanak, mint ti, a középpályán mindenképp.
nmate írta:Kroos nagyon jó focista. Amit itt a német megcsinál az olasz nem tudná. Nincs szükségünk a törpére, még nem is rossz focista akkor sem.
Ennyiről van szó. Az olasz más szerepkörben szerintem is jobb, de Kroos feladatát nem tudná ellátni.
dannen írta:ha meg leírnám, hogy miben egyértelműen jobb verratti jönne a szokásos oltogatás. ez lett a szint a fórumon leginkább az ilyen emberek miatt. ha ez nektek menekülés, hogy nincs kedvem provokatív barmokkal vitázni, akkor igen nagyon elfutottam. köszöntem.
Akkor reagálj a többire csak, de engem komolyan érdekelne, hogy Kroos szerepkörét hogy tudná Verratti jobban elvégezni..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 2., hétfő 13:08

dannen írta:a góloknak meg semmi köze verrattihoz, mert ő 100 más dologban veri a németet.
Egyik a limbó. Mi a többi? Ki tudja rúgni a kezéből a labdát, úgy hogy nem dobja el?

Kroos nagyon jó focista. Amit itt a német megcsinál az olasz nem tudná. Nincs szükségünk a törpére, még nem is rossz focista akkor sem.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. november 2., hétfő 13:05

Lassan egy 100 oldalas aranyköpést össze lehetne hozni a fórumról. :lol:

Régebben Benzema topic pörgött, aztán Bale, most CR, lassan meg már mindenki egy utolsó nyomi lesz és mindenki jobb aki máshol játszik. :lol:

Pár fórumozónak ajánlok nézzem meg más meccseket is, és utána összeteszi a két kezét, még akkor is ha gyenge meccsünk van....

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. november 2., hétfő 13:04

Kroos helyett biztos nem kéne Verratti, pedig a kis olaszban látom a következő 10 év egyik top3as kp-ját.
Kroos mellett viszont jó lenne. Modric egyelőre még jobb, 1-2 évig, attól függően hogy mennyire esik vissza illetve az olasz hogyan fejlődik.

Viszont Kova is nagy kérdés még, mert látok benne fantáziát, nem egy elveszett gyerek, és Casemiro is kezd nevet szerezni magának.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2015. november 2., hétfő 13:03

Verratti ha itt játszana,ugyanúgy beleszürkülne a mezönybe mint Kroos... Bár ezzel is lehetne vitatkozni,hogy kinek mi a szürkeség... Az hogy nem ver minden meccsen egy bombát a léc alá?? Gutihoz meg nem tudom hogyan lehet hasonlitani,mikor nem is az a poszt...Guti elörébb játszott. Ja és persze az egy teljesen más struktúra és korszak volt :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 2., hétfő 13:03

dannen írta:érdekes vannak akik normálisan tudnak reagálni egy vitában. sajnos van egy-két ember aki még attól is elveszi az ember kedvét, hogy válaszoljon, mert nyomják a másik szájába a le nem írt szavakat, a röhögő smileykat, meg a hatalmas poénokat ha valaki nem úgy gondol valamit ahogy ők. sok értelme van ide írni, lehet vitázni, elég is volt kheci.
Mondtam, csúnya rossz R24.

Az nem számít, hogy "néhányan" totális hülyeséget írtok, mint ez a 100 dologban veri Kroost, persze írod ezt úgy, hogy nem láttál csak két meccset, és még oda is írod, hogy CSUKOTT SZEMMEL MEGMONDOD, illetve további érveket sem írsz, hogy mi ez a 100 dolog. Inkább futsz és menekülsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 2., hétfő 13:02

Szerinted melyik a nagyobb degradálás: Beírni egy poént mondjuk vagy leírni hogy te csukott szemmel is megmondod azt, aminek más gondosan utána néz. Most meg martirkodsz a nagyotmondas utan.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 2., hétfő 12:59

Cé topikrol gyorsan ide helyezték a hangsúlyt egyes emberek, nagyobb összeesküvés ez, mint a chamtrail. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 2., hétfő 12:57

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=563951B1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 2., hétfő 12:56

dannen írta:az viszont kezd letisztulni, hogy miért mondta anno elég sok bayern szurkoló, hogy nem szomorúak az elvesztése miatt, mert könnyen pótolható.
Nem tudom, hogy ezeket kik írták/mondták neked, de nekem sok Bayernes ismerősöm/haverom/barátom van, akik szerintem értenek is hozzá és azóta is csesztetnek, hogy "elraboltuk" tőlük.

Alonso meg az egyik kedvencem volt a csapatból, de az "öreg" Alonso, még ennél a gyengébb Toninál is kevesebbet ért. Persze, mert ütközni, meg minden. Csak sokszor inkább hátrány volt, mint előny.
kiserik írta:Toni Kroos egy tipikus szürke eminenciás. Észrevétlenül teszi a dolgát.
Hogy micsoda??? :ozil:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. november 2., hétfő 12:55

a góloknak meg semmi köze verrattihoz, mert ő 100 más dologban veri a németet.
Nagyon kis tacskó ő még ahhoz.

Az a baj hogy totálisan értelmetlen arról beszélni hogy más csapatok játékosai milyen komoly teljesítményt hoznak le a csapatukban és hogy ők milyen jók lennének a jelenlegi Reall Madrid játéksok helyett. Egyetlen tény van, még pedig az hogy bármelyik játékos aki ide kerül annak a kezdetekben valamilyen szinten visszaesik a teljesítménye főleg a védő és középpályás posztokon. Ezeken a csapatrészeken egy Real Madrid játékoson óriási nyomás van az ellenfelek által. Mindenki kettőzött erővel megy a madrid ellen és itt a csapatrészek általában eléggé el vannak csúszva ezért sokszor borul a stabilitás.

Most nézzük meg, hogy Verratti játszik kb 10 ilyen vérmérsékletű meccset a szezonban a PSG-ben. Ez hol van Krooshoz képest? A német továbbra is a csapat egyik leghasznosabb tagja, ezt a stabilitást ami ad jelenleg senki nem tudja pótolni, ahogy Modric szerepét sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ursus 2015. november 2., hétfő 12:56-kor.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. november 2., hétfő 12:54

Látom, itt Kroost szidni ugyanakkora divat, mint nálunk Busit. Általában azok szokták, akik csak gólban és gólpasszban tudnak gondolkodni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 2., hétfő 12:53

dannen,
nekem elég ezt elolvasnom:
a góloknak meg semmi köze verrattihoz, mert ő 100 más dologban veri a németet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 2., hétfő 12:53

Irtam érveket es feladtam egy esettanulmányt, de miután te a tv2es energiaszorokhoz hasonlitottad magad a csukott szemes módszereddel, úgy vélem visszautasitottad a kihívást.

Ezek után max egy fiktív vita alakulhatna ki, én hozok érveket, te josolsz tenyérvonalakból.
Nem illik.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. november 2., hétfő 12:52

Még a nagymutter is lehozza amit Kroos, nem, dannen?

Szinte ugyanezt játszotta akkor is, amikor ide jött, csak mindenki hozzászokott már, és mint tudjuk, a régi mindig szar, az új meg mindig jó. Tagadhatatlanul fontos eleme a középpályának, ez leginkább a labdakihozataloknál látszik.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára IkerCasillas 2015. november 2., hétfő 12:54-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 2., hétfő 12:45

ziro4vr írta:Szóval csukott szemmel megmondod. Így veszti értelmét minden további érv. Viszlát. :lol:
Sírok kheci.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!És akkor most jön majd, hogy én vagyok a bunkó zöld, akivel nem lehet vitázni, mert jön a warn :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 2., hétfő 12:44

Szóval csukott szemmel megmondod. Így veszti értelmét minden további érv. Viszlát. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 2., hétfő 12:43

én nem tudom ezt hol olvastad, de nagyon szereted belebeszélni mások szájába amit nem is mondtak.
Azt írtad, hogy Modric elvesztése a legnagyobb dolog, minden mást megcsinál egy mostani középpályás. A személyeskedést meg megint te kezded, aztán meglepődsz.
nyilván nem 20 meccset láttam verrattiról,
Akkor lényegében nincs értelme a hozzászólásod azon részének és a mostaninak, sem, pláne ha ilyet írsz:
a góloknak meg semmi köze verrattihoz, mert ő 100 más dologban veri a németet.
Mesélj, főleg, hogy játszani sem látod :lol: :lol:
Ja és hogyne lenne köze, ezt írtad:
arról meg nem is beszélve, hogy a nagy távoli lövései is teljesen eltűntek, kapura egyáltalán nem veszélyes tök mindegy hol játszik.
Mert Verratti maga az életveszély :lol:

Nem baj, mindenki szar, csak Cé nem. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég