Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 2., hétfő 21:06

Nem is értem egyébként, hogy min megy a vita.... Mert Kroos a maga posztján ésa maga stílusán a világ legjobbja,,, Voltak Xabi Alonsok, voltak Pirlok, voltak Schweinsteigerek, de ma már Kroos az abszolút top.... Na szóval, itt van nekünk a világ legjobbja a posztján, meg itt van nekünk egy Modricunk, aki a box-to-box mintapéldája, egy kib*szott Isten... és akkor elkezdjük ekézni a Toni-t, mert volt 1-2 gyengébb meccse..... :ike: pffff... Bárcsak CR is ennyire lenne gyenge, mint Kroos.... :shifty:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. november 2., hétfő 20:28

Kerlon írta: csak egy kutyaütő német.
Ezt senki nem irta.
Kerlon írta: Kroos játék intelligenciájával garantálom, hogy csak Modricé ér fel a csapatban.
Ezt mindenki elismeri.
Kerlon írta: Azért vicces, hogy mennyire képtelen vagy elfogadni mások véleményét és mennyire kész tényként kezeled a sajátod.
Nem gyozom hajtogatni, h ez sajat velemenyem....ez meg normal, h vki ki all a sajat velemenye mellett. Lehet, h nincs igazam, de te is igy vagy(voltal) Ozillel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. november 2., hétfő 20:09

Mindig az a jó, aki nincs itt. Érdekel, ha VerRatti itt lenne, akkor ki kellene...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 2., hétfő 20:04

numberone1 írta: Nekem van egy felelmem a nemet jatekosokkal es az altalaban beigazolodni szokott.
Már csökken a hozzászólásaid objektivitása a témában.[/quote]
Mondod te az objektivitast, akinek a kedvence. :lol:[/quote]
Azért vicces, hogy mennyire képtelen vagy elfogadni mások véleményét és mennyire kész tényként kezeled a sajátod. Na mindegy, Casemiro megváltó 5 meccs alatt, Kroosnak meg gondolom véletlenül van VB címe, mert csak egy kutyaütő német.

Továbbra is az az érzésem, hogy mindenki olyan játékosokat akar csak a pályán látni, akik a fütykösükön pörgetik a labdát vagy csak szimplán szimpatikusak nekik. Kroos játék intelligenciájával garantálom, hogy csak Modricé ér fel a csapatban. Ritkán látni olyan játékost, aki alig gondolkozik, hogy mit kell tennie a pályán, mint Kroos. Garantálom, ha az első 3-as jobban teljesíteni, akkor jönne tőle is a több kulcspassz, mondjuk R24 linkelte a hétvégét, amikor ott is élen állt talán Marceloval.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2015. november 2., hétfő 20:00

numberone1 írta:a kis brazillal(remelem ezt le lehet irni).
Lehet, csak a játékosok neveinek magyarosítása mocskosul irritáló. Meg ez a beszólogatás, aminek rossz vége is lehet. :)

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2015. november 2., hétfő 19:56

Ha CR-nel ki lehet jelenteni, h senki sem potolhatatlan, akkor ez Kroosnal mar nem igaz
Nyilván megkapom majd a magamét, de én például több embert tudnék írni Cé pótlására, mint amennyi Kroos esetében menne. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. november 2., hétfő 19:51

ziro4vr írta:
numberone1 írta: Nekem van egy felelmem a nemet jatekosokkal es az altalaban beigazolodni szokott.
Már csökken a hozzászólásaid objektivitása a témában.
Mondod te az objektivitast, akinek a kedvence. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 2., hétfő 19:42

numberone1 írta: Nekem van egy felelmem a nemet jatekosokkal es az altalaban beigazolodni szokott.
Már csökken a hozzászólásaid objektivitása a témában.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. november 2., hétfő 19:37

Ursus írta: stabilitást ami ad jelenleg senki nem tudja pótolni, ahogy Modric szerepét sem.
Toni Kroos egy tipikus szürke eminenciás.
Ezt ket dolgot emelem ki, amit altalaban felhoznak mellette.
Stabilitast jelenleg Casemiro adja a kp-nek, ha vki hasznossagrol beszel akkor inkabb ot emlitenem, mint Kroost.
Iden sokkal stabilabb lett a kp a kis brazillal(remelem ezt le lehet irni).
Casemiro a leghatso emberunk a kp-n, megis tobbet tor elore es ugyanugy fegyelmezetten teszi a dolgat.
Ez a szurke eminencias dolog is, ha Bajoroknal ilyen szurke eminencias lett volna akkor soha nem hozzuk el.
Nekem van egy felelmem a nemet jatekosokkal es az altalaban beigazolodni szokott.

Ha CR-nel ki lehet jelenteni, h senki sem potolhatatlan, akkor ez Kroosnal mar nem igaz :lol:
En tobbet varok tole, nekem ez keves amit mutat. Raadasul fejben is le lassult, rendre megzavarjak es hibara kesztetik. A hetvegen ebbol is lehetett latni parat, pedig a liga egyik leggyengebb csapataval jatszottunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 2., hétfő 16:31

Azért van nyomatva orrba-szájba már a második edzőnél, mert egy fos az emberünk. Minden nap tanulunk valami újat :)
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 2., hétfő 16:31

A Modric-Kroos duó jelenleg a világ legjobb, legkomplettebb középpályás magja. Legyen szó akármilyen felállásról, rendszerről, ezek 90%-ának az alapja a középpályás játékon alapszik. Fontos megjegyezni, hogy a középpályán nem egyforma elemeket kell keresni, hanem olyan összeillő puzzle darabokat, amelyek egymáshoz passzolnak. A mi párosunk tagjai pedig nem csak egyénileg top5 belső kp-sok, hanem teljesen kompatibilisek is egymással.

Kroos: helyezkedés, terület lefedése, irányítás, súlypont áthelyezés.
Modric: szervezés, sok mozgás, tempó meghatározása,

Ezek olyan feladatok, amik nem feltétlenül látványosak, viszont kulcsfontosságúak. Ha nincsenek meg, nem folyik a labda, nincs kipasszolás, tudatos támadásépítés. Lehet nézni a Khedirás időket, amikor Pepe, Ramos, vagy Xabi ívelte előre a labdát, aztán majd lesz valami, a herceg meg közben mint valami rossz btb player, az ellenfél 16-osánál tanyázot. Carlo rendszere erre a duóra épített túlzás nélkül, mikor egészségesek voltak, és egy Iscot még oda tudott importálni, véres térdekkel szoptak minket az ellenfelek. Benitez rendszere még keresi a páros megfelelő optimalizálását, amit picit torzít szerintem Kroos némileg gynegébb formája, de a Casemiroval kiegészített felállás szerintem aranyat érhet majd, ha a brazil is tartja a szintet.

Kroos lecserélése? Van több hozzá hasonló játékos, pl egy Michael Carrick, ugyanez a szerepköre, látjuk mennyire más szinten űzi. A duóból Modric lenne kicserélhető véleményem szerint két emberre, de az is jelenleg minőség visszaesést jelentene. Verratti és Gündogan ide a két aspiráns. Az olaszról sokat nem beszélnék, nem látom annyit játszani, mikor igen, egy teljesen ésszerű lehetséges igazolásnak tűnik majd Modric helyére, de én másra tenném a zizi. Nyilván itt válik szubjektívvá a történet, de nézem hétről-hétre Gündogant, és ismét olyan szinten játszik, olyan erényeket csillogtat, ami nagyon ritka a mai fociban. Remélhetőleg az EB-n a Kroos-Ilkay sor áll össze, és akkor majd meg lehet nézni, mit tudnak ketten.

Aztán amit leírtam, nem ér igazából semmit, dannen csukott szemmel megcáfolná valószínűleg.
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 2., hétfő 14:19

Ez a Kroosnál jobb Verratti mottón annyira érződik, hogy kinek fáj az, hogy az ő kedvencét leszólták (Cé) és akkor had fikázzon már ő is valakit. De persze lehet csak simán tenyérjóslással állapította meg az álomfejtő könyvből, de ezt egy hónapig nem nagyon tudjuk meg.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 2., hétfő 13:47

Az a baj dannen, hogy felhoztal egy temat, de nem tudod esz ervekkel bebizonyitani, hogy az mar pedig tenyleg ugy van.

Lattad verrattit egy nehany meccsen, plusz ugye csukott szemmel is megmondod, hogy jobb, mint kroos. Raadasul abbol a 100 dologbol kb egyet nem soroltal fel, hogy miben veri a nemetet. Ezek utan sztem ne csodalkozz, hogy masok nem veszik komolyan a velemenyed e tekintetben, es teged talalnak meg.

De mindenki mas a barom.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. november 2., hétfő 13:43

numberone1 írta:
palesz77 írta:És Verratti nálatok miért lenne jobb? Verratti akkor rohadt jó, ha a közelében van legalább egy társ, és kis passzokkal folyamatosan tudják tenni-venni egymásnak, mint ahogy nálunk Xavi anno. .
Veratti inkabb Kazmer helyet venne at, ahol a brazil jatszik most...mielott engem is megtalalnanak, nekem nincs gondom Kazmerrel, azon kevesek egyike voltam akik mellette volt. Ezt az 1-2 evet Modricban dolgot nem tudom hova tenni. Idosebb mint Kroos, de ahogy latom tovabb fog maradni a nemetnel. Kroos nagyon inteligens jatekos, de Modricban tobb plusz van, es Kovacs is tobbet fog nyujtani ebben a focikulturaban, jobban bele illik a stilusa. Nekem Kroos kicsit nehezkez tamado feladatokhoz, hatul meg osztogatni kivallo, de nem tud ugy vedekezni ahogy kellene. Kozepen meg ugy el van.
Jelenleg ez a kp jo, de ha CR megy akkor itt es meg kell nyitni a gol csapot, vallalniuk kell tobbet.
Nalam a Jovo kp-ja Veratti(Kazmer),Kovacs(Modric),Pogba,Isco negyes lenne gyemantban...de ez csak sajat velemeny.
Kicsit aggaszt a gyenge játéka, de nála a gyenge az, ami másnál a közepes/jó játék határa.
Hat az a gyenge mindenkinel ugyanolyan gyenge. Csak a Kapusoknal es a hatvedeknel a bakik felnagyitodnak, a tamadoknal meg a balfaszkodasok feltunoek. Kroos nekem tulsagosan is alibi iden. Ez nem Benitez, tavaly tavasz ota ilyen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. november 2., hétfő 13:38

palesz77 írta:És Verratti nálatok miért lenne jobb? Verratti akkor rohadt jó, ha a közelében van legalább egy társ, és kis passzokkal folyamatosan tudják tenni-venni egymásnak, mint ahogy nálunk Xavi anno. .
VerRatti inkabb Casemiro helyet venne at, ahol a brazil jatszik most...mielott engem is megtalalnanak, nekem nincs gondom Casemiroval, azon kevesek egyike voltam akik mellette volt. Ezt az 1-2 evet Modricban dolgot nem tudom hova tenni. Idosebb mint Kroos, de ahogy latom tovabb fog maradni a nemetnel. Kroos nagyon intelligens jatekos, de Modricban tobb plusz van, es Kovacic is tobbet fog nyujtani ebben a focikulturaban, jobban bele illik a stilusa. Nekem Kroos kicsit nehezkez tamado feladatokhoz, hatul meg osztogatni kivalo, de nem tud ugy vedekezni ahogy kellene. Kozepen meg ugy el van.
Jelenleg ez a kp jo, de ha CR megy akkor itt es meg kell nyitni a gol csapot, vallalniuk kell tobbet.
Nalam a Jovo kp-ja VerRatti(Casemiro),Kovacic(Modric),Pogba,Isco negyes lenne gyemantban...de ez csak sajat velemeny.

A jövőben kéretik normálisan leírni a játékosok neveit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. november 2., hétfő 13:38

várjuk meg azért kovacicot. mint 3. kp-s. nem vártam tőle sokat, de nagyon tetszik a játéka eddig. kovacic is lehetne bőven verratti szint. legalábbis most ezt gondolom. kéne egy teljes szezon hogy átlássam teljesen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. november 2., hétfő 13:34

Nagy divat lett a csapat legjobbjait szidni mostanában.... Kroos valóban "gyengébb" idén eddig mint tavaly, de majd júniusban értékeljük az idei évét, ha tavasszal god-módba kapcsol, nem fog zavarni hogy ősszel sokszor (a fontos meccseken azért hozza magát) csak 70%-on pörgött. Kroos v Verratti is felesleges vitta, a legjobb az lenne ha Kroos ÉS Verratti is a pályán futkosna, Modric társaként. A világ 3 legjobb középpályása egy helyen :mrgreen: . Egy ilyen középpálya mögé a Real védelem, előre meg az MSN.... :hmmm: Szép lenne. De egy JBI is tetszene, esetleg JBC.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 2., hétfő 13:25

M1Ö írta:Pedig volt egy beszélgetásünk, ahol nálad az olasz inkább Kroos féle játékos és nem Modric. Na akkor ugye, hogy igazam volt? :) Stílusra meg posztra is tiszta Modric.
Ez itt off, de szerintem Xavi is olyan stílusú játékos inkább, mint Kroos, mégse tudta volna azt a szerepet hozni. Modric nálam még mindig többet mozog előre, Verratti ellenetek is 1-szer indult meg talán a kapu felé, Gündogan vagy Kovacic 100-szor inkább Modric 2.0 az én szememben.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 2., hétfő 13:25

Kroos rossz játékáról annyit, hogy nézzük meg a tavalyi meg az idei szerepét.

Tavaly szabadon játszhatott, mehetett előre, most viszont, mintha Benitez megkötné, hogy mennyit és meddig léphet fel. Modric játékán ugyanez látszik. Nem kerülnek a kapu elé, a csapat átlagos passzjátéka labdabirtoklás esetén idén kb. 20 méterrel hátrébb van, mint tavaly. Ebből következik, hogy kevesebb kulcspasszra, kevesebb lövésre van lehetősége. A játéknak ilyen típusú leszabályozása nem igazán kompatibilis a 4-3-3-as felállással, amit játszunk, mivel itt szükség lenne arra, hogy a 3 kkp-s közül egy mindig másodvonalban a kapu elé érjen, és a támadók által csinált üres területeket bejátsszák. Ez nem történik meg, mert egyrészt a támadók nem tudnak elég területet szerezni, másrészt a kkp-soknak elsősorban arra kell ügyelniük, hogy ne hagyjanak szabad területet maguk mögött. Ez a 4231-es felállásban játszó double pivot tagjai játékában fontos, a 433-nak pont az az előnye, hogy rugalmasságot ad a játékosoknak.
Kroosszal annyi a probléma, hogy nem tűnik rugalmasnak ehhez, és nem is mozog eleget vertikálisan ehhez. Nem tudom, hogy ez Benitez kifejezett kérése, vagy az itt töltött másfél évben betöltött szerepéhez idomult hozzá a játékstílusa.
Kicsit aggaszt a gyenge játéka, de nála a gyenge az, ami másnál a közepes/jó játék határa.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 2., hétfő 13:21

palesz77 írta:Ennyiről van szó. Az olasz más szerepkörben szerintem is jobb, de Kroos feladatát nem tudná ellátni.
Pedig volt egy beszélgetásünk, ahol nálad az olasz inkább Kroos féle játékos és nem Modric. Na akkor ugye, hogy igazam volt? :) Stílusra meg posztra is tiszta Modric.
Pont ezért kell nekünk Kroos mint egy falat kenyér. Aki ezen a poszton, stílusban nem is világ egyik, hanem a világ legjobbja. Tényleg minden Bayernes ismerősöm sír utána, pdeig azért így is van náluk mínőség k.pályán rendesen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég