Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 10., kedd 18:16

Van sok ziccerunk, csak nem rugjuk be.
Ugy nehez diskuralni ha egyszer azt irod hogy csak mákos gol, majd kesobb szinte teljesen mast.
Egy ember kicserélése is sokat jelent, eleg megnézni a hétvégét, amikor beállt James.
Casemironal is másról beszéltél eredetileg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 10., kedd 14:54

Casemiro on:
86%-os pontossággal passzol, meccsenként átlagosan van hat hosszú labdája.
Átlagos passzhosszúsága 20 méter, Modricé 17 méter, a horvát mondjuk pontosabb. Kroos 19 méterrel rendelkezik, 93%-os pontossággal. Utóbbi kettő rengeteget passzol kicsiben, meg amúgy is, ez is az oka a nagy százalékbeli különbségnek.
Én azt látom meccsen, hogy kevés felpasszot vállal, és azok is nagy százalékban besülnek. Ha átlépi a felezőpályát, és megtámadja valamelyik ellenfél játékos, labdavesztés vagy csínybe tett labda a vége. Ez utóbbiban van a legnagyobb különbség Kroos és Modric javára, ők hasonló helyzetben meg tudják tartani a labdát, és többnyire jól játsszák meg.
Mákos gól mind, jól van.
Ha nem is az összes, de bőven voltak ilyenek. Sahtar, Bilbao, PSG kapásból ezek ugranak be, akik ellen ordítóan mákos szituból lőttünk fontos gólt, de ha végignézném az összes idén rúgott gólunkat, találnék még jó néhányat. De nem ezzel van a baj, ez a foci része. Csak jelenleg az ilyen gólok aránya a "kevésbé szerencsés" gólokhoz képest most szokatlanul nagy, miközben ziccereink meg jóformán nincsenek. Nehéz lenne letagadni a kettő közötti összefüggést.
James és Karim hiánya miatt nincs meg, amit keresel.
Szerinted működne a Case-Kroos-Modric trió előtt a Cé-Karim-James felállás? Nagyon hasonló volt Iscoval, és a játékunk egy fokkal jobb volt, de még mindig élettelen és nyögvenyelős volt. Egy játékos kicserélése nem sokat változtat meg, pláne egy olyanról beszélünk, mint James, aki alkatilag képtelen egy közepesnél jobb védőt kicselezni. A fékeket kell kivenni, és jelenleg Casemiro legalább akkora fék a támadójátékra nézve, mint CR vagy Bale. De legalább a védekezésünk hatékonyságán javít valamit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 10., kedd 13:23

Ha megnézzük az elmúlt 5-6 meccsünket (de a szezon meccseinek a nagy részére igaz), szinte nem is volt ziccerünk, mákos gólokkal hoztuk a meccseket. Az ok a statikusság, a dinamika teljes hiánya volt.
Akkor láthatod, hogy James és Karim hiánya miatt nincs meg, amit keresel.

Mákos gól mind, jól van.

Casemiro on:
86%-os pontossággal passzol, meccsenként átlagosan van hat hosszú labdája.
Átlagos passzhosszúsága 20 méter, Modricé 17 méter, a horvát mondjuk pontosabb. Kroos 19 méterrel rendelkezik, 93%-os pontossággal. Utóbbi kettő rengeteget passzol kicsiben, meg amúgy is, ez is az oka a nagy százalékbeli különbségnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 10., kedd 13:06

peti_madrid írta:Ezzel én se értek egyet Matt... Amit a brazil leművel ott középen, azt Kroos nem hozná le. A német nem ez a bulldog, aki nem félti magát és úgy aprít a pálya közepén, mint a hentesnél a húsdaráló, ellenben Casemiro pontosan ilyen. Az meg, hogy a legközelebbi emberhez passzol, szintén bullshit. Láttad a keresztlabdáit? Halál pontosak, gyors labdák, a védők csak forgatják a fejüket, hogy hova is rúgta a gyerek.
A keresztlabdái jók, de kis játékban gyenge. Lassú fejben és lábbal is. Amikor nem a legközelebbi emberhez passzol, vagy nem éppen egy üresen tátongó embernek ad keresztlabdát, akkor többnyire rosszul passzol. De keresztlabdákból sem ad túl sokat egy meccsen.

Az aprítása valóban hasznos. De ne feledjük, hogy van mellette másik két kkp-s, relative kis területet kell bejátszania. Ugyanazt a kis területet egy Kroos szintű játékos is levédekezi tisztábban. A labdakihozatalaink pedig felgyorsulnak, mert egyel kevesebb passzból indítunk támadást.

Arról nem is beszélve, hogy Casemiroval és Kroosszal a kp-nk nagyon statikus. Egyikük sem kifejezetten mozgékony. a 4-3-3-as felállás nem bír el egy vkp-t és egy hátsó irányítót. Egyiküket bírja el, és két mozgékony box-to-box kp-st. A 4-2-3-1-ben talán megférnének a double pivotban, ha mozgékony lenne a támadó négyes, de Kroos a tkp poszton halott ötlet. Azonban nemcsak ők statikusak, hanem az egész támadósorunk. Egyedül Isco mozog eleget, Bale, CR, Jesé, LV, mind-mind túl statikusak, kis területet játszanak be.

Ha megnézzük az elmúlt 5-6 meccsünket (de a szezon meccseinek a nagy részére igaz), szinte nem is volt ziccerünk, mákos gólokkal hoztuk a meccseket. Az ok a statikusság, a dinamika teljes hiánya volt. Kroos és Modric a legjobb passzolók között vannak a világon, de megfelelő mozgás nélkül, üresbe indulás nélkül ők sem tudnak nagy passzt adni. A dinamikát pedig a gyors, mozgékony játékosok tudnak adni. Csak személyes vélemény, de én úgy gondolom, hogy a 6 (kp+támadók) játékosból legalább 4-nek dinamikus, sokat mozgó játékosnak kell lennie. A tavalyi csúcsjáték idején: Modric+Isco+James+Benzema -mozgékonyak voltak, míg CR és Kroos volt a statikus elem. Mourinho idején: Khedira-Isco-Özil-Benzema, illetve CR-Xabi volt a felosztás. Kicsit sántít persze, mivel Khedira nem annyira mozgékony (viszont sokat mozgott előre-ez tuti edzői utasítás volt), míg CR sokkal mozgékonyabb volt, mint manapság. A lényeg jól látszik, amikor jó futballt játszottunk, a dinamikus, mozgékony játékosok voltak többségben a gálakezdőben, és mikor egy statikus elemmel bővült egy dinamikus elem kárára (pl.: Bale), akkor vissza is esett a támadójátékunk.

Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy Benitez keze is benne lehet a statikusságban, mert a fegyelmezett visszazárás sok energiát emészt fel, és hamar elfáradnak a játékosok, ami a mozgékonyság rovására megy. Azonban ha Kroos hátrébb lenne, elől mozgékonyabbak lennénk, többet birtokolnánk a labdát, kevesebb védekező mozgást kellene végezni, akkor a meccseket is jobban bírnánk.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. november 10., kedd 12:28

Ezzel én se értek egyet Matt... Amit a brazil leművel ott középen, azt Kroos nem hozná le. A német nem ez a bulldog, aki nem félti magát és úgy aprít a pálya közepén, mint a hentesnél a húsdaráló, ellenben Casemiro pontosan ilyen. Az meg, hogy a legközelebbi emberhez passzol, szintén bullshit. Láttad a keresztlabdáit? Halál pontosak, gyors labdák, a védők csak forgatják a fejüket, hogy hova is rúgta a gyerek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 22:23

mindig a legközelebbi emberhez passzol
Parancsolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 9., hétfő 22:21

jelenleg egy Casemiro sokkal hasznosabb a csapatban, mint ő
Casemiro az egyik oka annak, hogy ilyen lassú a támadásépítésünk. Fejben lassú, mindig a legközelebbi emberhez passzol, a labdakihozatalokat lelassítja. A védekezésben meg amit hozzátesz, azt Kroos is lehozza, ha ugyanolyan szervezetten védekezünk.

Kroos viszont hiányzik hátulról. Sokkal gyorsabban felpasszolná a labdát, nem kellene plusz passz a labdakihozataloknál, és nem utolsó sorban lenne elől plusz egy támadásban használható ember, amivel megnőne a kombinációk száma elől, és több támadást építenénk.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. november 9., hétfő 21:35

A tavalyi Kroost akarom visszakapni. A mostani egyáltalán nem tetszik. Szégyen kimondani, de szerintem jelenleg egy Casemiro sokkal hasznosabb a csapatban, mint ő. Tudom, jönnek majd a vájtabb szemű fociguruk és elmagyarázzák, hogy ez így nem a posztja, meg úgy, de ha majd balról meg középről meg akárhonnan, akkor majd ez meg az lesz. Ez duma. Nem érdekel. Csak az, amit látok. Alacsonyabb szinten jegyzett focisták többet tesznek hozzá a történethez. Ez pedig nem jó. Ebben a szezonban CR és ő a két legnagyobb csalódás. Tavaly kulcsjátékos volt mindkettő. Ha ennyi fér bele, akkor pad. Csak a fene nagy rotációban őt sem lehet kihagyni. Ez a Kroos-Kázmér-öregModric trió viszont ebben a formában nehézkes, lassú és nem elég kreatív. A védekezésben viszont jó sor, csak nekünk, ha valamit nyerni akarunk, akkor a győzelemre kellene játszani, nem pedig a Zamora díjra.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 9., hétfő 17:43

Vannak meccsek ahol nem elég elkérni a zsugát és tologatni.
Semmit nem vállalt magára,az új poszt egyáltalán nem fekszik neki,szörnyen lassú oda,de Modric-Kroos 4-2-3-1-be meg kevés lenne,mivel tudjuk hogy milyen a csapatvédekezésünk.
Kíváncsi leszek mit találnak ki,ugyan is ebbe a szezonba 2 jó meccse volt kb.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 8., vasárnap 22:24

Most pihenhet a válesz meccsek alatt. Ha utána is ezt hozza, pad.
Nem illik.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. november 8., vasárnap 22:24

Az emberünknek is megérett a pad. A lassú és körülményes. Oda-vissza megkerülik és nem csak azért van, mert feljebb játszik. Tud ő ennél sokkal jobban az új posztján is. Pihennie kell pár meccset ez látszik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 5., csütörtök 9:58

Én még mindig bízom benne, Messi is visszajött a 6km/meccs szintjéről. :)
Messi áttért egy keményebb étrendre, másféle edzésmunkát kezdett végezni, stb. Látszott rajta, hogy változtatni akar. Fizikálisan és fejben is sokat javult. Meg is lett az eredménye csapatszinten is.
Ezt most Cén nem látni már legalább egy éve. Nem kezdem újra, mert mindenki tudja, hogy mire gondolok, na meg itt off is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. november 5., csütörtök 9:52

Realista24 írta:Tudod, hogy ez csak statisztika. Figyeltem Cét, a "futása" minden volt, csak hasznos nem. Meg futásteljesítménynek írják, de ez javarészt séta és lötyögés volt. Ahogy másik topicba írtam, akik körülöttem voltak, mind elégedetlenkedtek vele kapcsolatban.
Tudom. Nekem is volt néha olyan érzésem, hogy csak a statisztikáért fut. Például az egyszemélyes letámadások sorozata, ami után mutogat. Nyilván nem ez volt a taktika, Rafa kérése, és csak ő tett neki eleget, a másik 9 nem. De azért mutogat. :(
Azért elégedetlenkedtek, mert divat lett. :x :lol:
Én még mindig bízom benne, Messi is visszajött a 6km/meccs szintjéről. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 5., csütörtök 9:35

Miattam futhat az egész meccsen két km-t is, de azt ne lássam, hogy labdavesztús után, tőle egy méterre hozza fel nyugodtan az ellenfél a labdát, de ő még annyira sem képes, hogy 10-15 m-t utánafusson zavarás céljából. Még akkor sem, ha őt szerelték (ami tavaly január óta egyáltalán nem nagy kunszt, elég egy határozottabb, tiszta belépő). Aztán csodálkozunhk, ha a kp a szezon végére kifullad, Kroos kedvetlenül játszik, mikor látja, hogy az előtte lévők szarnak bele a védekezésbe (ezért nagy respekt a fiataloknak és Karimnak, és ezért mehet Bale is a p...ba)?
Aki valaha játszott hátvédet, az tudja, hogy a védő számára a legnagyobb segítség az, ha az előre megjátszott labdáival nem rohan vissza azonnal az ellenfél, ha a csatárok képesek azt megtartani vagy legalább egy kicsit letámadni. Rohadt kimerítő, ha védekezés után egyből védekezés. labdakergetés jön. A KP-ról nem is beszélve. Ők ilyenkor rohangálhatnak fel és le egyfolytában.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 5., csütörtök 9:18

Egyébként futásteljesítményből nem nagyon lóg ki Ronaldo, sőt, "védekező feladat nélküli" csatárhoz képest elegendő, persze Krooshoz viszonyítva kevés.
Jese+ Vázquez = 10610 méter
Isco+Kovacic = 10564 méter
Ronaldo: 9512 méter
Tudod, hogy ez csak statisztika. Figyeltem Cét, a "futása" minden volt, csak hasznos nem. Meg futásteljesítménynek írják, de ez javarészt séta és lötyögés volt. Ahogy másik topicba írtam, akik körülöttem voltak, mind elégedetlenkedtek vele kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. november 5., csütörtök 8:40

Realista24 írta: Nem ez a posztja és jól látod, hogy folyamatosan úton volt. Mivel sok dolgot jól látsz, ahogy észrevettem, szerinted miért volt mindig úton, azon túl, hogy posztidegen helyen volt? Szerintem azért, mert a portugál semmit nem csinált 90 percig.
Egyrészt azért mert lassú, ebből fakadt az, hogy sokszor nem ott volt ahol lennie kellene hanem úton oda, másrészt azért tűnt úgy nekem, mert míg az első két embert nézve Ronaldo jellemzően a bal oldalon volt addig Kroos középen, ezért tűnt nekem úgy, hogy a jobb oldali védekezése a csapatnak valamelyest szellősebb. ( Ide "segített ki" Modric) és általában ide zárt vissza Kroos is. Valamint neki kellett védekeznie, Ronaldonak annyira nem.
Egyébként futásteljesítményből nem nagyon lóg ki Ronaldo, sőt, "védekező feladat nélküli" csatárhoz képest elegendő, persze Krooshoz viszonyítva kevés.
Jese+ Vázquez = 10610 méter
Isco+Kovacic = 10564 méter
Ronaldo: 9512 méter
Kroos: 11565m
Modric: 10381 m.
Casemiro: 11325 m.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 5., csütörtök 7:46

kelemen.istvan írta:Remélem többet nem fogja Rafa ennyire elől erőltetni. :kivagyhe: Folyamatosan úton volt, ránézésre sokkal kevesebbet találkozott a labdával, mint általában. Lehet, hogy szerinte ez a posztja, de nekem hátrébb akkor is jobban tetszik a játéka, és hasznosabbnak is tartom.
Nem ez a posztja és jól látod, hogy folyamatosan úton volt. Mivel sok dolgot jól látsz, ahogy észrevettem, szerinted miért volt mindig úton, azon túl, hogy posztidegen helyen volt? Szerintem azért, mert a portugál semmit nem csinált 90 percig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. november 5., csütörtök 7:21

Elől azért jó, mert ő zárja a passzsávokat. :lol: Az nem baj, hogy abban a pozícióban, az elsődleges feladatára nem képes.. :sly:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 5., csütörtök 6:57

Azt a taktikát,hogy elol o támadja a labdás embert,nen rá szabták.Ahhoz nem elèg mozgèkony.
Helyezkedèsben nagyon eros,azt lehet látni mikor hátrèbb focizik,olyan mint ha sètálgatna,de mindig uresben :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 4., szerda 21:59

RealRaúl77 írta:Hú pedig hányan kardoskodtak ezért a posztért, és hogy Toni hátul szar..... hátul volt középszernek titulálva nem?
Már akkor volt 1-2 vitám több emberrel... Kroos 4-3-3-ban a k.pálya legutolsó embereként a legnagyobb Kaiser. Előre fele túl lassú, meg túl sokat kell viszazárjon.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég