Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. február 28., vasárnap 20:11

Egy Matuidi típus nem lenne jobb választás? :hmmm:
Bár sajnos tujduk, h itt nem a sportszakmaiság élvez prioritást hanem az üzlet és piaci érték, a marketing szempontok. ----> a ke$udió.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 28., vasárnap 20:07

pheco írta: Viszont szerintem Pogba fog jönni Isco helyére, nem tudom úgy mennyire lesz acélos a kp.
Semennyire,meg egy szupersztar lenne ott es ennyi..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. február 28., vasárnap 20:00

ziro4vr írta:Képes fegyelmezett védekezésre, csak nem abban a mélységben, amiben kellene. Ő egy szinttel feljebb képes ellátni jól a védőfeladatait. Ebből következően van alapja annak, amit írtok.
Szerinted egy Modric-Gündi-Kroos kp működne? Én Gündit a mostani felállásban Isco helyén tudnám elképzelni, viszont Kroos akkor marad ugyanott, ahol most. Nyilván a török-német többet tud hozzátenni a védekezéshez, mint Isco és akár még működhetne is a dolog.
Viszont szerintem Pogba fog jönni Isco helyére, nem tudom úgy mennyire lesz acélos a kp.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 28., vasárnap 19:15

Képes fegyelmezett védekezésre, csak nem abban a mélységben, amiben kellene. Ő egy szinttel feljebb képes ellátni jól a védőfeladatait. Ebből következően van alapja annak, amit írtok.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 28., vasárnap 18:55

Akkor meg el kell adni, ha nem hajlandó fegyelmezett védekezésre. Modern fociba nem fér bele, hogy egy középpályás helyett védekezni kell. Lassan már a támadónál is követelmény ez.
Az összes középpályásunknak egyformán kell védekezni, nincs vkp meg tkp.

Persze most nem azt mondtam, hogy el kell adni, csak azzal a feltevéssel éltem, amit ti leírtatok.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. február 28., vasárnap 18:45

Santi írta:Szerintem az a baj Kroos-al, hogy Iscoval vagy Jamesel (amikor Bale egészséges) a középpályán nem abban a szerepkörben játszik, ahol ő jól érzi magát és ahol az erényei a legjobban kijönnek. Sztem jó a Modric-Kross kettős, de harmadik félnek Casemiro illetve egy olyan típusú, de minőségibb játékos kellene melléjük/mögéjük. Akkor elég lenne a "kisegítő szerepe" a csapatvédekezésben, viszont így, hogy most ő a fő vkp, a leghátsó ember a középpályán, így gondban vagyunk.
Így van. Ha összehasonlítod például a német válogatottban betöltött szerepével, akkor itt egy súlytalan vkp-t, ott pedig egy kreatív (és nem mélységi) irányítót láthatsz. Ennek ignorálása számomra súlyos edzői hiba.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. február 28., vasárnap 18:42

Szerintem az a baj Kroos-al, hogy Iscoval vagy Jamesel (amikor Bale egészséges) a középpályán nem abban a szerepkörben játszik, ahol ő jól érzi magát és ahol az erényei a legjobban kijönnek. Sztem jó a Modric-Kross kettős, de harmadik félnek Casemiro illetve egy olyan típusú, de minőségibb játékos kellene melléjük/mögéjük. Akkor elég lenne a "kisegítő szerepe" a csapatvédekezésben, viszont így, hogy most ő a fő vkp, a leghátsó ember a középpályán, így gondban vagyunk.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 28., vasárnap 17:37

ziro4vr írta:Na, elkezdtem, de Samy leírta 90%-ban amit gondolok. Itt egységben kell gondolkodni és az egész csapatjátékot helyre tenni. nem folyton új figurákat és ismeretleneket beilleszteni egy mozgó rendszerben. Jelenleg ez történik. Én továbbra sem Kroos miatt aggódom, megfelelő csapatjáték és szisztéma mellett ő nagyon hasznos eleme lesz a mindenkori Realnak. A probléma akkor lesz, amikor Modric kiég/elmegy/legyengül, és erre a mai meccs volt a tökéletes modell. Akkor meghal a jelenlegi tudásunk szerinti foci, és ezt Kroos SEM tudja pótolni. Ezért kampányolok folyamatosan a kevés minőségi kp-s mellett a piacon, ezért szajkózom, hogy Kova nagy ígéret, de nem feltétlenül ő kellett volna nekünk és stb.

Sajnos a védekezésben sokszor mutatott jégcsapkeretes arisztokratikussága valóban nagy baj, ez már a Bayernben is így volt. Ugyanakkor a különbség az, hogy ott is és itt is, tessék figyelni, a letámadást, presszionálást kiválóan elvégezte, csak még volt mögötte egy Schweini meg egy Martinez akik aztán elvégezték a piszkos munkát. Madridban viszont jelenleg nincs olyan összehangolt csapatvédekezés, EZÉRT tűnik ki ennyire az ő védő """modora""". Viszont itt a nagy hiba, hogy csak őt emelitek ki ezen problémakör miatt, ami teljesen helytelen hozzáállás. Mert ebben ludas az edző, ludas még 4-5 csapattag és ludas Kroos is. Azt gondolom ezt illene felismerni.
Értem én,és ebben igazad van,csapatvédekezés,nem lehet egyénekre lebontani,tök jogos..
Csak a problémát ott látom,hogy Kroos ahol játszik,ott szerintem ez a fajta védekezés amit Ő csinál szörnyen kevés. Nem tud kapocs lenni a védelem és a középpálya között. Ilyen poszton kell a párharcok keresése,ütközés,fejpárbajok megnyerése,a robotolás. Ezek közül semmi nincs meg neki.
Maradjon nálunk,de akkor igazoljunk mögé,legyen valaki a Modric-Kroos mögött.
Akkor a gyengeségeit fölfogja venni más,és így kifogják egészíteni egymást.
3 TKP a középpályásunk,ez így nem megy,láthatjuk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 27., szombat 21:33

Na, elkezdtem, de Samy leírta 90%-ban amit gondolok. Itt egységben kell gondolkodni és az egész csapatjátékot helyre tenni. nem folyton új figurákat és ismeretleneket beilleszteni egy mozgó rendszerben. Jelenleg ez történik. Én továbbra sem Kroos miatt aggódom, megfelelő csapatjáték és szisztéma mellett ő nagyon hasznos eleme lesz a mindenkori Realnak. A probléma akkor lesz, amikor Modric kiég/elmegy/legyengül, és erre a mai meccs volt a tökéletes modell. Akkor meghal a jelenlegi tudásunk szerinti foci, és ezt Kroos SEM tudja pótolni. Ezért kampányolok folyamatosan a kevés minőségi kp-s mellett a piacon, ezért szajkózom, hogy Kova nagy ígéret, de nem feltétlenül ő kellett volna nekünk és stb.

Sajnos a védekezésben sokszor mutatott jégcsapkeretes arisztokratikussága valóban nagy baj, ez már a Bayernben is így volt. Ugyanakkor a különbség az, hogy ott is és itt is, tessék figyelni, a letámadást, presszionálást kiválóan elvégezte, csak még volt mögötte egy Schweini meg egy Martinez akik aztán elvégezték a piszkos munkát. Madridban viszont jelenleg nincs olyan összehangolt csapatvédekezés, EZÉRT tűnik ki ennyire az ő védő """modora""". Viszont itt a nagy hiba, hogy csak őt emelitek ki ezen problémakör miatt, ami teljesen helytelen hozzáállás. Mert ebben ludas az edző, ludas még 4-5 csapattag és ludas Kroos is. Azt gondolom ezt illene felismerni.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 27., szombat 21:25

De továbbra sem érzem miért ő a fő gyenge pont a kpn meg a csapatvedekezesben.
Na látod, ezt én sem.

Kroos olyan minőséget ad abban a fociban, amit Zidane szeretne játszatni, hogy egyszerűen értelmetlen lenne egy olyan emberre lecserélni, aki valamivel jobb a labdaszerzésben és ütközésben, de közben meg nem lennénk vele előrébb a csapatvédekezésben és ugyanakkor gyengülnénk a játék más aspektusaiban, ami fontos lenne a francia számára. Továbbra is tartom azt, hogy tehetünk mellé vagy a helyére egy melóst, érdemlegesen nem fog feljavulni a középpályánk sem, meg a védekezésünk sem. Hogy miért? mert a többi játékos ugyanúgy a tökét fogja vakarászni, vagy cél nélkül és értelmetlenül fog futkorászni miközben az ellenfél támadása nem hal el rajtuk, és ugyanúgy tehetetlen lesz a középpálya és a védelem. Mindeközben a labdatartásunk, illetve a labdajáratásunk lehet, hogy nem fog ekkora szintet hozni vagy tartani. Ahhoz, hogy domináns csapat legyünk, ezek elengedhetetlen dolgok. Persze nem minden áron.

Tény, hogy az Isco-Kroos-Modric nem hozza azt az egyensúlyt, amire a csapatnak szüksége van. De hogy ez nem a német miatt van, az is biztos. Egyrészt Isco tényleg semmi érdemlegeset nem csinál, hasznát nem vesszük, másrészt a csapat nem mozog csapatként a pályán védekezéskor. Elsősorban az utóbbit kell megszervezni, megtervezni, rendbe rakni, utána lehet keresni a spanyol helyére egy olyan embert, aki érdemben hozzá is tud tenni a játékban, mind védekezésben, mind támadásban.

Ha Kroos ezek után is szar lesz, akkor majd jogos lesz a fikázása, így szerintem nem az.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 27., szombat 21:11

Majd írok hosszabban ha gépnél vagyok.

De továbbra sem érzem miért ő a fő gyenge pont a kpn meg a csapatvedekezesben.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 27., szombat 20:59

ziro4vr írta:
Miro:nagyon nem vagy objektív. A Róma elleni sörmeccs volt? Borzasztóan torz a véleményed az irányába. Ez valami kompenzáció Bale miatt?
Kéérlek,ziro..El ne kezd te ezt,végre leálltak erről páran.
A Róma ellen kifejezetten tetszett.Talán még be is írtam(?).
Ez 1 darab meccs. Hol van hónapok óta a többi idegenbeli meccsen?

Az Ő teljesítmény kicsit olyan mint CR statisztikája.
Szép,jó,dicséretes,csak semmit nem érünk vele.
Otthon a középcsapatok ellen teljesen mindegy hogy Ő vagy akár Casemiro vagy Kovacic játszik,úgy is nyerünk.
Idegenben viszont egyáltalán nem hasznos. Letámadják,agresszívak az ellenfelek,leütközik Ő meg akkor is csak tologatja a labdát. Kevés,hasztalan ha bajban vagyunk.
Ezért nem vagyok vele kibékülve. Írtam már,igazoljunk mellé egy Matuidit,és akkor mehet a Kroos-Matuidi előttük pedig Luka,vagy akár mehet melléjük is harmadiknak,na az masszív lenne akkor már,és Kroos is hasznos lenne.Ja csak akkor nem minden játékos tudná megtartani a pöcsén a labdát,mert lenne melósunk..
Szerintem tök mindegy hogy fönt van a pályán vagy sem..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 27., szombat 20:48

Matyas írta:Alapvetően kedvelem Kroost és a játékát viszont annyira szembetűnő egy két lassításnál amikor a második hullámból érkező lő ő meg a háttérben 4-5 méterrel lemaradva kocog visszafele, hogy az már fáj.Védekezésből igazán kivehetné a részét aktívabban mert ez így, hogy a támadásépítések első fázisában vesz csak részt szerintem kevés.
Ez abszolút jogos és valami komoly lebaszást érdemelne érte.

Miro:nagyon nem vagy objektív. A Róma elleni sörmeccs volt? Borzasztóan torz a véleményed az irányába. Ez valami kompenzáció Bale miatt?
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 27., szombat 20:48

mert Pirlo extra volt,Vidallal együtt természetesen.
Így van, Vidal végezte a munkát, Pirlo meg osztogatott. Jól látta az ismerősöd, de hogy védekezésben extra klasszis lenne az olasz, vagyis volt, az hülyeség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 27., szombat 20:46

Realista24 írta: Láttál Juve meccset tavaly? A Real ellenit kivéve? Mert nekem van Juve fan ismerősöm és szerintük másra nem volt jó, mint pontrúgásra.
Én nem láttam,de szintén van egy ismerősöm,ki évek óta ott van minden második meccsen,mivel arrafelé melózik,és a tavalyi Juve azért jutott el oda ahova,mert Pirlo extra volt,Vidallal együtt természetesen.
Tartom továbbra is,sőt nem kell tovább menni,az elődje Xabi,ugyanezt csinálta csak közben ütközött,kereste-és meg is nyerte a párharcokat,védekezett illetve nem utolsó sorban Ő volt a kapocs a kp és a védelem között.
Német balerinánk ezzel szemben csak oldalazik meg passzolgat. Ne hogy koszos legyen,vagy meg kelljen szakadnia.
nmate írta:Kroos tényleg semmi extra, de ha a csapat jól működik, ő egy tökéletes láncszem.
A baj hogy a védekezés szar,a csapattal együtt.
Valószínű nem miattam. Mintha ott se lenne az ilyen hajtósabb,keményebb meccseken.
ziro4vr írta:Szerintem simán Xabi kaliber csak a spanyol nagyobb harcos, ami ilyen meccseken jött ki.
A sörmeccsek engem nem érdekelnek,az ilyen meccseken meg hasztalan a 96%-os passzpontosságával.
Teljesen mindegy hogy ott van vagy sem,csak úton van egész meccsen.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Matyas » 2016. február 27., szombat 20:44

Alapvetően kedvelem Kroost és a játékát viszont annyira szembetűnő egy két lassításnál amikor a második hullámból érkező lő ő meg a háttérben 4-5 méterrel lemaradva kocog visszafele, hogy az már fáj.Védekezésből igazán kivehetné a részét aktívabban mert ez így, hogy a támadásépítések első fázisában vesz csak részt szerintem kevés.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 27., szombat 20:39

nmate írta:Kroos tényleg semmi extra, de ha a csapat jól működik, ő egy tökéletes láncszem. Magabiztosan teszi-veszi, korrekt mód védekezik szerintem, én arra sem panaszkodnék. Nem Xabi kaliber, de kár baszogatni, vele nincs gond.
Szerintem simán Xabi kaliber csak a spanyol nagyobb harcos, ami ilyen meccseken jött ki.

Az a lötyögés a gólnál súlyos hiba, de továbbra sem értem miért van jobban elővéve, mint pl a mai Modric. A többiekről nem is beszélve.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 27., szombat 20:30

Kroos tényleg semmi extra, de ha a csapat jól működik, ő egy tökéletes láncszem. Magabiztosan teszi-veszi, korrekt mód védekezik szerintem, én arra sem panaszkodnék. Nem Xabi kaliber, de kár baszogatni, vele nincs gond.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 27., szombat 20:25

A 33 éves Pirlo tavaly ugyanezt lehozta,csak mellé óriásit melózott hátra.
Láttál Juve meccset tavaly? A Real ellenit kivéve? Mert nekem van Juve fan ismerősöm és szerintük másra nem volt jó, mint pontrúgásra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 27., szombat 19:23

Èn ma Modricot elobb elovennèm mint Kroost.Ez a meccs nem miatta ment el.Ez a meccs a támadások nem befejezèse,a vèdelem rovidzárlata,ès egy biroi tèvedès miatt ment el.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég