James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. június 22., hétfő 12:41

Steve írta: Nem hiszem, hogz a játékideje miatt ilyen baromi lassú.

Komolyan sokszor kellemetlen volt nézni, mennyire lassú.

Volt egy eset mikor Carvajal azt hiszem bepasszolta üres területre egyszerre infult a landára Valverde és James. Valverde nagyon sok méter hátrányban volt Jameshez képest erre Valverde eléri a labdát, James meg még a közelben sem.

Mint ha egy Ferrari, trabant gyorsult volna egymással. Pedig ennyire nem gyors Valverde. James viszont kritikán alulian lassú.

Ha meg megkapta a labdát mindig megfordult és hátra adott egz alini passzt, nagyon ritkán jött egy rossz beadás.

Erre, ilyen formában jobb emberek lennének szerintem a Castillaból is.
Valverde a csapat leggyorsabb jatekosa Steve, 35 km/h feletti sebessegre is kepes.
:goat:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 22., hétfő 12:36

Nem hiszem, hogz a játékideje miatt ilyen baromi lassú.

Komolyan sokszor kellemetlen volt nézni, mennyire lassú.

Volt egy eset mikor Carvajal azt hiszem bepasszolta üres területre egyszerre infult a landára Valverde és James. Valverde nagyon sok méter hátrányban volt Jameshez képest erre Valverde eléri a labdát, James meg még a közelben sem.

Mint ha egy Ferrari, trabant gyorsult volna egymással. Pedig ennyire nem gyors Valverde. James viszont kritikán alulian lassú.

Ha meg megkapta a labdát mindig megfordult és hátra adott egz alini passzt, nagyon ritkán jött egy rossz beadás.

Erre, ilyen formában jobb emberek lennének szerintem a Castillaból is.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. június 22., hétfő 11:55

Mindig azzal vedik a tagot, hogy legalabb a beadasai pontosak. Mar azok sem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. június 22., hétfő 11:13

Realista24 írta: Pheco, akármikor játszott idén kikaptunk :mrgreen: Bayernben is leszerepelt, nem véletlen nem kellett nekik.
Tegnap nem :kalapos:

Nagyon gyenge volt tegnap. En csak annyiban vedem, hogy nem feltetlen jo dontes egy jatekost jegelni honapokig, aztan hirtelen berakni a kezdobe es csodat varni. Ha jatszana a kovetkezo 3-4 meccsen kezdokent/cserekent es ezt hozna, akkor teljesen jogos a kritika.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 22., hétfő 9:56

Én meg az adott korszak standardjét nézem. Igazság szerint kurva szomorú hogy egy James vagy egy Coutinho sok pénzért kel el meg sok említést kap, anno az ilyen tagokat ki se vitték a nagy tornákra, és egy spanyol vagy olasz középcsapatban voltak top3 emberek.

Jáááj régen minden jobb volt. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 22., hétfő 9:54

ziro4vr írta: Sose fosta, mert futni nem tud, nincs sebessége, nehéz úgy sokszor a kapu előtt lenni. Szerintem egy tehetséges gyerek, aki ahhoz nem elég tehetséges hogy ilyen genetikával meg munkamorállal konstans klasszis legyen, de vannak átlagon felüli tulajdonságai. De mondom, nem fogok rajta összeveszni senkivel. :lol:
A középszerből az emel ki valakit, hogy több a középszernél jobb tulajdonsága van, mint rosszabb. Legalábbis nálam.

Na, ez Jamesre nem igaz. :mrgreen:

Pheco, akármikor játszott idén kikaptunk :mrgreen: Bayernben is leszerepelt, nem véletlen nem kellett nekik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. június 22., hétfő 9:52

Jo azert azt tegyuk hozza, hogy honapok utan a semmibol dobta be ZZ, szinte indokolatlanul es nem is a posztjara.
Amikor jatszott rendszeresen, akkor goleros jatekos volt es golpasszokban is a legjobbak kozott volt.
Szerintem Everton lesz a befuto egyebkent.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 22., hétfő 9:49

Sose fosta, mert futni nem tud, nincs sebessége, nehéz úgy sokszor a kapu előtt lenni. Szerintem egy tehetséges gyerek, aki ahhoz nem elég tehetséges hogy ilyen genetikával meg munkamorállal konstans klasszis legyen, de vannak átlagon felüli tulajdonságai. De mondom, nem fogok rajta összeveszni senkivel. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 22., hétfő 9:45

ziro4vr írta: Rúgótechnika, bal láb, passzkészség..de nehogy már én védjem. :mrgreen:

Fingom nincs miért játszott tegnap vagy miért van Madridban, de én középszernek nem nevezném. Az Isco. :mrgreen: :mrgreen: (akit 3x jobban bírok mielőtt Gala betoppan)
Rúgótechnika...hát nem tudom. Nem látom, hogy fosta volna a gólokat ennek köszönhetően. Casénak is elsült a lába jónéhányszor, mégsem tartja senki extrának emiatt. Passzkészség...bal láb...ezek már-már ilyen Barcás érvelések. :mrgreen:

Óriási semmi a faszi. A futótechnikája meg tegnap is kijött, jóságos ég, majdnem elesett párszor labdával :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 22., hétfő 9:42

Rúgótechnika, bal láb, passzkészség..de nehogy már én védjem. :mrgreen:

Fingom nincs miért játszott tegnap vagy miért van Madridban, de én középszernek nem nevezném. Az Isco. :mrgreen: :mrgreen: (akit 3x jobban bírok mielőtt Gala betoppan)
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 22., hétfő 9:39

ziro4vr írta: Én nem mondanám hogy középszerű játékos, a baj inkább, hogy azelőtt kiégett, hogy berobbant volna. Egy Özil, DM, Bale legalább letett valamit, neki ha volt 4 jó meccse akkor sokat mondok. Pedig a válogatottban mindig jól kente, tipikus event játékosa, egy szezonban állandó jó teljesítményre képtelen.

Én nem a cseréket nem értem, hanem hogy milyen random generátor által jött ki, hogy tegnap kezdjen.
Nem középszer? Mondj valami, ami kiemeli a többitől. Taníccs mester :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. június 22., hétfő 9:37

Legalább valaki pihent, és nyertünk így is. Tényleg középszer.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 22., hétfő 9:09

Én nem mondanám hogy középszerű játékos, a baj inkább, hogy azelőtt kiégett, hogy berobbant volna. Egy Özil, DM, Bale legalább letett valamit, neki ha volt 4 jó meccse akkor sokat mondok. Pedig a válogatottban mindig jól kente, tipikus event játékosa, egy szezonban állandó jó teljesítményre képtelen.

Én nem a cseréket nem értem, hanem hogy milyen random generátor által jött ki, hogy tegnap kezdjen.
Nem illik.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. június 22., hétfő 7:29

mindig is hányingert kaptam tőle. egy kiszabott vb góllal bekerült a reálba. én csak valverdét sajnáltam, mert jatszott cm, meg rm-et mert ez a fac bújdosó huszart jatszott

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. június 22., hétfő 7:21

impossible írta: Egy ilyen Benfica - Shaktar ba még jó lehet ahol átgyalogolnak a bajnokságon, de ez a max.
Pont ez jutott az eszembe tegnap az egyik jelenetnél. Jobb szélen rá rontottak ketten, ő meg csak lassan tolta-tolta, lett volna 1-2 pillanat mikor lőhette vopna át a hosszúra, de semmi, elvették. Régen azért ezeket megoldotta, még ha lassú is volt. Most meg csak a vissza passz, de az is a legkönnyebb, pár méteres passzok. Na de ezeket ti is láttátok, a lényeg az, hogy ezzel a játékkal ez a portugál-orosz-holland vonal a max neki. Oda meg nem fog kelleni a fizetése miatt, meg lehet dacból sem adná 3 fokkal lejjebb.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: impossible » 2020. június 22., hétfő 0:32

dzsi91 írta:
flori írta: Borzalmasan középszerű játékos lett. Soha nem kedveltem igazán, egy marketingfogás volt a leigazolása, de korrekt teljesítményt tudott lehozni az első évében. A mezszám változása egy jó metafora, tízesből lett egy felejthető, szürke, tötymörgő tizenhatos. Az égvilágon nem fog kelleni senkinek, élcsapatba esélye sincs menni. Nem tudom mennyiért lehet elsózni.
Ránk fog rohadni mint bale.

James sose volt klasszis. 1-2 nagyobb dugó és ennyi. Olasz liga lenne való neki,ott lehet tötymörögni.
Juveban még bízom, szeretik összegyűjteni tőlünk a selejtet, (nem Cr)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. június 22., hétfő 0:27

Ugy mozgott, mint egy elso felkeszulesi merkozesen palyara lepo 16 eves Castilla jatekos... Akinek csak bal laba van es teli a gatya. Szornyen kilogott, nb1 szint. Sajnos.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. június 22., hétfő 0:24

flori írta: Borzalmasan középszerű játékos lett. Soha nem kedveltem igazán, egy marketingfogás volt a leigazolása, de korrekt teljesítményt tudott lehozni az első évében. A mezszám változása egy jó metafora, tízesből lett egy felejthető, szürke, tötymörgő tizenhatos. Az égvilágon nem fog kelleni senkinek, élcsapatba esélye sincs menni. Nem tudom mennyiért lehet elsózni.
Ránk fog rohadni mint bale. De a walesi legalább csak egy seggfej, a klasszis megvolt benne és ki is jött belőle amikor kellett.

James sose volt klasszis. 1-2 nagyobb dugó és ennyi. Olasz liga lenne való neki,ott lehet tötymörögni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: impossible » 2020. június 22., hétfő 0:17

Egy ilyen Benfica - Shaktar ba még jó lehet ahol átgyalogolnak a bajnokságon, de ez a max.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 16

HozzászólásSzerző: flori » 2020. június 22., hétfő 0:13

Borzalmasan középszerű játékos lett. Soha nem kedveltem igazán, egy marketingfogás volt a leigazolása, de korrekt teljesítményt tudott lehozni az első évében. A mezszám változása egy jó metafora, tízesből lett egy felejthető, szürke, tötymörgő tizenhatos. Az égvilágon nem fog kelleni senkinek, élcsapatba esélye sincs menni. Nem tudom mennyiért lehet elsózni.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég