James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. május 17., kedd 13:12

ki ne hagyjatok a buliból.


mekkora üzlet lenne, de mekkora vicc is, hogy még haszonnal adnánk túl rajta :lol: :|
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 17., kedd 12:42

Realista24 írta:James, PSG, 100 milla.
Megyek, csomagolni neki.
Segíthetek?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 17., kedd 12:35

James, PSG, 100 milla.
Megyek, csomagolni neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. május 9., hétfő 7:10

Na akkor ennyit az összefoglalókról... Sajnos nem láttam a meccset, az előbb néztem meg egy 7 perces összefoglalót és abból jónak tűnt. Mintha többet lett volna játékban, voltak szép passzai, meg tolt egy gólpasszt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. május 8., vasárnap 19:12

elso felidoben nemvolt olyan rossz, elegge kuzdott, parharcokat is nyerett ... de o akkor is keves ide, max padra, de oda luxus, es o sem nagyon turne szerintem ... ennyi van benne, nyaron lekell huzni a Manut, mint anno DM-el ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. május 8., vasárnap 19:05

első félidőt nem láttam, a másodikban ismét elképesztően nagy nulla volt. manchester vár.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. május 5., csütörtök 13:47

ziro4vr írta:
pheco írta:
Én azt bírtam Jamesben, hogy a képességeit bőven kimaxolja azzal, hogy jól ad be, nem csak úgy vaktában és rohadt jól lő. Azért egy jó formában lévő Jamesnél nagy fegyvertény, hogy 20-ról elég nagy eséllyel gólt akaszthat.
Ennek tükrében az avatarod sem annyira meglepő. :mrgreen: Tulajdonképpen most inkább Beckhamet írtad le. :D
Őt is max. akkor, ha allított labdából jöhetett :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. május 5., csütörtök 11:28

ziro4vr írta:Csak nem ad semmit a csapatnak.
Azért ne mond már, hogy tegnap nem adott semmit a csapatnak, mert hülyét kapok.. :mrgreen: Ő és Marcelo alakította ki folyamatosan az emberelőnyös szitukat. Folyamatosan kérte a labdát és főleg Kroos-szal nagyon szépen tette vette. Előre és hátra fele is adott a csapatnak. Az már más tészta, hogy alapból idén nem ez volt rá a jellemző. De ha ezt fogja hozni, akkor egy Juve, Chelsea, Atma, meg kb bárki ellen Ő lehet az egyik legfontosabb láncszem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 5., csütörtök 11:19

Hát ja, igazából nem tudom Isconak hol lenne jobb helye. Talán az Arsenal, arrafele jobban szeretik a céltalan de látványos focit. :mrgreen:

Nekem ő olyan mint mondjuk Götze mostanában. Tök jó nézni őket, mert bennük van a bugi, megvernek embereket, látványos, szerethető. Csak nem ad semmit a csapatnak. Egy mai fociban, egy atma egy chelsea egy juve ellen nem mész ezzel semmire. Kellenek a védelem megbontók nagyon, csak ők nem azok, mert nem lesz belőle gólhelyzet. Csak forgolódás. Pedig azt hittem, Iniesta kaliber is lehet akár belőle, de most már nem tudom mire kéne várni tényleg.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. május 5., csütörtök 11:11

ziro4vr írta: Ennek tükrében az avatarod sem annyira meglepő. :mrgreen: Tulajdonképpen most inkább Beckhamet írtad le. :D

Ezért nem értem miért kéne vele várni még egy évet. Isco még csak-csak, ki tudja.
Becks mondjuk nem volt lassú meg hajtósabb is volt, mint James. Elfogadnám a mostani csapatba is :D
Hehe mindjárt jön 'bekmen'-ezni :-(

Jamesnek igazából tényleg csak szimpátia miatt adnék még egy évet. Sok logikus érv nem szól mellette. :-( Tényleg csak annyit tudok remélni, hogy értelmes csapatba megy.
Viszont Isconak ez már a harmadik éve. Elsőben jól kezdett, aztán beleszürkült, a Barca elleni döntőben játszott egy rohadt nagyot meg a BL döntőbe is jól szállt be. A második szezon közepén volt a legjobb periódusa, pont amikor a csapat kipukkadt, ő akkor volt a legjobb. Az idei szezon meg kuka. Igazából megvoltak mindig is a játékpercei. Ha ezzel elégedett továbbra is, akkor maradhat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 5., csütörtök 11:05

pheco írta:
Én azt bírtam Jamesben, hogy a képességeit bőven kimaxolja azzal, hogy jól ad be, nem csak úgy vaktában és rohadt jól lő. Azért egy jó formában lévő Jamesnél nagy fegyvertény, hogy 20-ról elég nagy eséllyel gólt akaszthat.
Ennek tükrében az avatarod sem annyira meglepő. :mrgreen: Tulajdonképpen most inkább Beckhamet írtad le. :D

Amúgy ha már a két 10-es, szerintem Özil plafonja magasabban van jóval, más kérdés hogy nem sokat láthattunk abból. James olaszban nagy sztár lehet, mint Pipita, ide alapembernek kevés, ő meg nem az a csere típus. Ezért nem értem miért kéne vele várni még egy évet. Isco még csak-csak, ki tudja.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. május 5., csütörtök 10:59

ziro4vr írta:Amúgy akinek nagy kedvence lett, attól megkérdezhetem, hogy miért? :mrgreen: Bár amúgy jó kis korrelációs elemzést lehetne csinálni, akinek Özil volt nagy kedvenc az jó eséllyel most itt Hameszt védi épp.
Pár játékosra fel lehet tenni ugyanezt a kérdést. Benz miért lett sokak kedvence az első 2 szezonja alapján? Bale miért lett Miro kedvence? :mrgreen:
Én azt bírtam Jamesben, hogy a képességeit bőven kimaxolja azzal, hogy jól ad be, nem csak úgy vaktában és rohadt jól lő. Azért egy jó formában lévő Jamesnél nagy fegyvertény, hogy 20-ról elég nagy eséllyel gólt akaszthat. Özil meg kurva jó volt az első évében, a másodikban már inkább csak a passzok jöttek, harmadikra meg kipukkadt. De ja, én gülükét is nagyon bírtam :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 5., csütörtök 10:51

Amúgy akinek nagy kedvence lett, attól megkérdezhetem, hogy miért? :mrgreen: Bár amúgy jó kis korrelációs elemzést lehetne csinálni, akinek Özil volt nagy kedvenc az jó eséllyel most itt Hameszt védi épp.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 10:24

Belebonyolódott a cselekbe, rátekeredett a labdára, saját térfelén labdát veszített, az ollózása mint a hattyúk halála, stb. Zidane csapatában nincs helye. Középpályán és szélen is lassú. Melózni meg úgy tűnik hogy luxus. Isco legalább hajtott rendesen. Ha bejön érte egy 50-60 millás ajánlat, én elfogadnám.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. május 5., csütörtök 10:20

M1Ö írta:Bejött és oda lett a támadó focink... Lucas sem szállt be jól, de James.
Nem fognám ezt James-re. Az utolsó félórában jobban kellett tartanunk a bekapott góltól, mint előtte. Jobban visszaállt az egész csapat és átadták a területet a Citynek, akik szerencsére szinte meg sem próbáltak támadni.

Nekem egyébként nagy kedvencem lett a srác, de tényleg rohadt gyenge produkciót nyújt ebben a szezonban. A szezon elején volt pár meccsig jó formája, jöttek a gólok és gólpasszok, aztán a sérülés és az, hogy utána Benítez is mellőzte teljesen megtörte. Én örülnék, ha kapna még egy szezont, hátha él a lehetőséggel. De lehet jobban jár ő is és a szimpatizánsai is, ha elmegy egy valamivel kisebb csapatba, ahol állandó kezdő és újra formába lendülhet. Juvét utálom, de lehet jó állomás lenne neki. Esetleg a PSG vagy ha normális MU épülne a nyáron és a következő években, akkor ott is el tudnám képzelni.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. május 5., csütörtök 7:26

Bejött és oda lett a támadó focink... Lucas sem szállt be jól, de James. Hihetetlen hova lehet süllyedni, mert azért közel sem ennyire gyenge. Nem tudom, hogy tudatos volt-e, de Bale-nek kellett miatta középre, a kezdő körbe vissza járjon, hogy kisegítse. Semmi összjáték, semmi kreativitás. Remélem a Valencia ellen sem kezd, mert nem bírja el a csapat, főleg, hogy a Valencia jól támad le és elég pörgős focit tolnak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 4., szerda 23:17

lordgabi írta:Nagyon tetszett az ősz eleji játéka, és amikor csatlakozott az előszezonban, nagyon megkedveltem Ancelotti kezei alatt. Most nincs mentség a védelmére, mindenképpen adnék neki egy új esélyt a következő szezonra, Isco is volt már komoly hullámvölgyben, Jesé is a sérülése után anno, szóval na, ennél már csak jobb lehet. :sly:
Ja és milyen jó azóta is Jesé. Vagy Isco. :lol: Ez nem jótékonysági intézmény, felveszi a gázsit, foglalja a helyet aztán még tutujgassuk hogyne.
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2016. május 4., szerda 23:12

Nagyon tetszett az ősz eleji játéka, és amikor csatlakozott az előszezonban, nagyon megkedveltem Ancelotti kezei alatt. Most nincs mentség a védelmére, mindenképpen adnék neki egy új esélyt a következő szezonra, Isco is volt már komoly hullámvölgyben, Jesé is a sérülése után anno, szóval na, ennél már csak jobb lehet. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2016. május 4., szerda 23:01

ziro4vr írta:Előtte se volt egy ász azért, hagyjuk már ezt. Volt egy kifutott vb, utána volt egy kifutott 2 hónap még lendületből és annyi. Nyilván jobb focista mint amit pl ma mutatott, de ez nem tehetséggondozó zrt, hanem Real Madrid. Menjen az oalszokhoz ott lehet ácsorogni meg van 5 perc labdát kezelni.
Azért az őszi sérülése előttig szépen nyomta...Nem véletlenül várták akk sokan a visszatérését :hmmm:
De azóta vmi nagyon nincs rendben vele, se formailag, de főleg fejben és ez a meccs végén jött ki eléggé látható formában.
Én nem adnám el, azért benne van a potenciál a gyerekben, volt már anno ilyen játékosunk akit sokan elüldöztek volna egy másfél év után, aztán most az egyik legmeghatározóbbak egyike....

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. május 4., szerda 22:51

Csabi írta:Azt, hogy leveszi senkitől zavartatva a labdát, és elgurítja a kapus mellett.
Jó igaz, akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy ezen valaki meglepődött? :D
Látszódik hónapok óta, hogy megsérült a kis lelke, mert padoztatja Zidane, ezért egyáltalán nem megy neki a játék. Én csak nevettem rajta, várható volt, hogy elbalfaszkodja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég