James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. június 29., szerda 13:52

Csicska egy haj.
Na de szerencsére több csapat is vinné, adjanak már egy 70-est érte és felejtsük el végleg.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 29., szerda 9:34

Atyavilag mit csinalt ez az allat :lol: lehet igy akarja elerni hogy ne jojjon Pogba, majd ő gondoskodik az erdekes frizurakrol a csapatban :D

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 24., péntek 16:18

A posztjat es az itteni helyzetet illetoen nekem kicsit Ozil 2.0. Nincs helye egyszeruen,lehet hogy tamadokpkent hasznat vennenk,de nalunk olyan nincs.

Menjen mas csapatba,ahol azt csinal amit akar,aztan ott hos lehet, lasd ozil,higu..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 24., péntek 14:02

1embert van hogy 2x is ki kell cselezzen a sebessége miatt.Van akivel ezt nem tudja megtenni már csak az egylábassága miatt se.Plusz ami a legnagyobb gáz,megnőtt az arca is,elhitte magáról akkora sztár hogy alanyi jogon járnak a játékpercek.Ez az esetleges további fejlődèse útjában áll.Ami jó tulajdonsága, az hogy gólérzékeny,emiatt kár érte csak,kevés az ilyen ,,középpályásunk"(neki nem az lenne a posztja),de bőven eladnám így is.Számára az lenne az ideális, felépíteni köré egy csapatot akik kompenzálnák a hibáit és kijöhetnének a jó tulajdonságai,a gólveszély,jó szeme,de itt az nem lesz és nekünk az nem is érné meg,talán a United vagy egyáltalán Anglia,ott esetleg lenne helye.Szerintem nem fogunk bukni rajta 80körül viszik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. június 24., péntek 13:16

James Rodriguez Best Skills Ever
Bárcsak gyorsabban szedné a csülkeit :'(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 8., szerda 22:28

Dont fos uraim :D
James marketingértéke és szerepe nem is igazán Del-Amerika miatt érdekes. Oda nem fogunk betörni csak mert a játékosunk. Ha végig padozza az évet, márpedig az vár rá, az értéke csökkenni fog...Pérez gyorsan felismeri ezt és a lehető legjobbkor fogja eladni. Hülyék lennének azt mondani, hogy persze elakarjuk adni vigyétek. Nem eladó=többet kérünk érte. Mindenki mozdítható, csak az árát kell kifizetni.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Toky » 2016. június 8., szerda 22:20

dzsi91 írta:És miért olyan jó ha valaki délamerikai játékos?
Mert Dél-Amerika odavan "saját játékosaiért".
dzsi91 írta:Egy brazilt meg talán argentínt adok, azok világszerte kedveltek, de egy kolumbiai azért nem hiszem,hogy olyan nagy kedvenc lenne hazáján kívül.
Suarezért is odavannak a hír szerint, pedig ő sem brazil vagy argentin.
dzsi91 írta:Önmagában kevés ha valaki jó játékos,de mint mondtam Pogba nem csak egy jó játékos.Extravagáns figura az ilyen swagjolok eladhatóak.
Több kell annál, hogy "swagjolo" (amúgy ez nem yolo? :mrgreen: ) legyen valaki. A Juvéból kiemelkedett. Itt nem biztos, hogy ki fog.
dzsi91 írta:De mondjuk ezt a mezeladós dolog szerintem túl van misztifikálva bár nem vagyok tisztában a számokkal? Mennyit kapunk pl egy eladott James mezből ami kb 90 euro? 20eurot saccolok,de lehet még annyit se.Na meg egy kolumbiai,miért venne Realos James mezt amikor vehet kolumbiás Janes mezt ? :D de ezeket nem vágom.
A piac nem csak mez eladásokból áll. Ha valaki James miatt lesz Real szurkoló, az nem csak James mezt vehet. Minden egyéb csecsebecse amit megvesz, az úgymond James miatt lesz.
numberone1 írta:Lehet, h Pogbaval nem hoditjuk meg del-amerikat, de az azsiai piac biztos vevo lesz ra...nem beszelve az afrikai piacrol, ahol a franciai jatekosokat istenitik. Bar ott eleg szegeny orszagok vannak, de nem sokkal szegenyebbek, mint del-amerikaban. Talalunk majd mas uj arcot aki kepvisel minket ott. Vidal ebbol a szempontbol tokeletes lett volna. :D
Az ázsiai piac inkább a PL-re vevő, tudtommal. Az afrikai piacot nem értem. Mire gondolsz?
Én nem szegényezném azért le Dél-Amerikát.
Illetve hova találnánk most valakit onnan, aki fel lenne kapva? Messi, Neymar, Suarez, James, még valaki? És hova jönne? Nem azt mondom, hogy Jamesnak helye van nálunk, arra kérdezek rá, hogy "találunk más új arcot".
dzsi91 írta:Persze Perez közbe szólhat de nemhiszem,hogy Zidanet most tudná irányítani,az undecimával nyerőpozícióba került a francia.
Nem ugyanezt írtátok Ancelottira a Decima után? Aki Di Maríát és Alonsot is meg akarta tartani, és melléjük kért még valakit. A végét tudjuk...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 8., szerda 21:23

A küszöbön van az uj szerződés, hála a Munak es a Barcanak, akik mind aláírtak mar egy egy zsíros 100 millás szerződést.
Eddig 100 plusz opciokrol volt szó, most 150 + 50 millióról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 8., szerda 21:13

Realista24 írta:
De mondjuk ezt a mezeladós dolog szerintem túl van misztifikálva bár nem vagyok tisztában a számokkal? Mennyit kapunk pl egy eladott James mezből ami kb 90 euro? 20eurot saccolok,de lehet még annyit se.Na meg egy kolumbiai,miért venne Realos James mezt amikor vehet kolumbiás Janes mezt ? :D de ezeket nem vágom.
110 euró felett jár a névvel ellátott mez, de a hangsúly nem azon van, hogy 20 vagy 30 eurót kapunk egy-egy mez után.
Hanem azon, hogy az Adidas megnézi, hogy amikor elénk tesz egy 100 vagy 150 millás szerződést, akkor ki az aki a mezét fogja viselni. Pogba ilyen szempontból egész jó választás, mert most írtak alá vele úgy 10 évre, de szerintem nem számolnak James elvesztésével.
Szóval új mez bemutatás, eladni sok James mezt, aláírni az Adidasszal a szerződést, aztán eladni Jamest és megvenni Pogbát.
Köszi.Ez az új adidas szerződés akkor napirenden van mostanában? Mondjuk az én logikám alapján már csak Cr miatt kijárna nekünk valami bivaly összeg.

Azért a Nike elsőszámú emberét 7 éve szinte csk adidasban látni,kivéve a válogatott meg a civil dolgok, de ugye a legtöbb meccs edző felvétel nyilatkozat mind adidas cuccokban születik.

James mindjuk mostmár FIFA borítókon is villogni fog.A marketingje tényleg jó, de nemfog ez sokáig tartani ha marad, mert Zizu arcnélkül a padra vágta, nem hiszem hogy sokminden változna(hála a jó istennek) jövőre ha marad.Persze Perez közbe szólhat de nemhiszem,hogy Zidanet most tudná irányítani,az undecimával nyerőpozícióba került a francia.

Nem egy világtalan amúgy ez a James.Özilre emlékeztet, volt egy special skillje a többi átlagos meg volt amiben gyenge.Máshol sztem mehetne nagyot,mondjuk a chelseaben vagy a mu-ban de itt egyszerűen kevés. Az a baj,hogy ez csak a nagy meccseken jön ki, szóval ha marad lehet visszaküzdi magát a kezdőbe Levanték ellen aztán egy bayern ellen szívunk miatta.Ettől tartok azért és iscoval is ez a bajom,hogy nemzavar engem ő sem a padon meg csereként beszállva,de simám bennevan hogy visszaverekszik magukat a kezdőbe kisscapatok ellen aztán amikor jönnek a fontos meccsek akkor jön a pofára esés.

Ez a Pogba sztori is érdekes, kinek a helyére hova.Casemiro az egyetlen feláldozhato, Kroos-Modric meg a bbc az stabil.Ha végre valahára lenne rgy frankó csapatvédekezésünk mint barcáéknak akkor ez a Pogba-Modric-Kroos tengely évekig butíthatná a világot...

El kell hozni Pogbát, lemaradtunk Dinhorol,Vidalrol,Vieiraról meg még sorolhatnám.Ha meg bukik na bumm volt már rosszabb.Címvédés egy ilyen kvalitású friss hússal összejöhet,akarja azt a bl-t ebben biztos vagyok.Nyilván a többiek is de azért akinek nincs az mindig jobban és magával húz mindenkit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 8., szerda 19:48

De mondjuk ezt a mezeladós dolog szerintem túl van misztifikálva bár nem vagyok tisztában a számokkal? Mennyit kapunk pl egy eladott James mezből ami kb 90 euro? 20eurot saccolok,de lehet még annyit se.Na meg egy kolumbiai,miért venne Realos James mezt amikor vehet kolumbiás Janes mezt ? :D de ezeket nem vágom.
110 euró felett jár a névvel ellátott mez, de a hangsúly nem azon van, hogy 20 vagy 30 eurót kapunk egy-egy mez után.
Hanem azon, hogy az Adidas megnézi, hogy amikor elénk tesz egy 100 vagy 150 millás szerződést, akkor ki az aki a mezét fogja viselni. Pogba ilyen szempontból egész jó választás, mert most írtak alá vele úgy 10 évre, de szerintem nem számolnak James elvesztésével.
Szóval új mez bemutatás, eladni sok James mezt, aláírni az Adidasszal a szerződést, aztán eladni Jamest és megvenni Pogbát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. június 8., szerda 19:13

Toky írta: Az, hogy valaki jó játékos, önmagában kevés. Mind Messi, mind Neymar dél-amerikai játékos. A brazil médiaértéke eredetileg ott futott fel. Pogba "csak francia".
Másrészről a jó játékost aranylabdában mérik. CR és Messi egy darabig úgysem fog másnak adni. És később sem látom a "garanciát", hogy Pogba nyerne.
Másrészről James szintén dél-amerikai, egy egész országnak egy "szimbólum", és könnyen gyarapodhat a szurkoló tábor. Különösen akkor, ha elkerül másik bajnokságba, ahol adott esetben rá építenek.

És mivel láthatóan van, akinek nem esett le (nem sértésként írom, hanem magyarázatnak), itt nem arról van szó, hogy marketingérték alapján igazoljunk. A vita abból indult ki, hogy valaki állította, hogy Pogba megveri marketingben majd Jamest. Én ezzel vitatkoztam, és szerintem a többiek is.
De azt sem szabad elfelejteni, hogy egy olyan csapat esetén mint a Real Madrid, igen is fontos a marketing.
Lehet, h Pogbaval nem hoditjuk meg del-amerikat, de az azsiai piac biztos vevo lesz ra...nem beszelve az afrikai piacrol, ahol a franciai jatekosokat istenitik. Bar ott eleg szegeny orszagok vannak, de nem sokkal szegenyebbek, mint del-amerikaban. Talalunk majd mas uj arcot aki kepvisel minket ott. Vidal ebbol a szempontbol tokeletes lett volna. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 8., szerda 18:47

És miért olyan jó ha valaki délamerikai játékos?

Egy brazilt meg talán argentínt adok, azok világszerte kedveltek, de egy kolumbiai azért nem hiszem,hogy olyan nagy kedvenc lenne hazáján kívül.

Azt adom,hogy jelenleg még nagyobb a marketing értéke Pogbánál, de Real>>>Juve. Azért itt elég sok mindenki felhypeolódik.Juvéból ez nehezebb.

Önmagában kevés ha valaki jó játékos,de mint mondtam Pogba nem csak egy jó játékos.Extravagáns figura az ilyen swagjolok eladhatóak.

De mondjuk ezt a mezeladós dolog szerintem túl van misztifikálva bár nem vagyok tisztában a számokkal? Mennyit kapunk pl egy eladott James mezből ami kb 90 euro? 20eurot saccolok,de lehet még annyit se.Na meg egy kolumbiai,miért venne Realos James mezt amikor vehet kolumbiás Janes mezt ? :D de ezeket nem vágom.

A lényeg,hogy sportszakmailag biztosan jobban járnánk Pogbával,marketingben meg nemhiszem,hogy annyival gyengébb lenne.Jamest a kezdő nem bírja el és ezért nem is fog játszani.Biztos,hogy lépni akar majd legkésőbb jövő nyáron de most el lehetne passzolni még még mielőtt lemegy az ára.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Toky » 2016. június 8., szerda 17:27

ikarus93 írta:Hozzunk egy Kinai meg egy Indiai játékost és akkor a fél világ a mi mezünket veszi.

Nem kéne a marketinget figyelni, legalábbis ennyire nem.
Nem is erről beszéltünk.
dzsi91 írta:Sztem nagy spíler lesz,James nem.Marketingbe meg szarrá alázza majd Jamest, mert jobb játékos lesz sokkal.

Messi sem egy alsónemű model aztán mégis Cr-el egy kategória marketingben.

Meg pl Neymar egy hasonló bohóc mint pogba a hülye frizuráival, meg az öltözködésével neki sincsenek gondjai ha marketingről van szó.

Ha valaki jó játékos és sokra viszi akkor marketing is jönni fog mellé(nem mintha most nem lenne neki)James nálam a fordított eset elöbb jön a marketing aztán szépen lassan kiderül majd róla,hogy nem jó játékos.
Az, hogy valaki jó játékos, önmagában kevés. Mind Messi, mind Neymar dél-amerikai játékos. A brazil médiaértéke eredetileg ott futott fel. Pogba "csak francia".
Másrészről a jó játékost aranylabdában mérik. CR és Messi egy darabig úgysem fog másnak adni. És később sem látom a "garanciát", hogy Pogba nyerne.
Másrészről James szintén dél-amerikai, egy egész országnak egy "szimbólum", és könnyen gyarapodhat a szurkoló tábor. Különösen akkor, ha elkerül másik bajnokságba, ahol adott esetben rá építenek.

És mivel láthatóan van, akinek nem esett le (nem sértésként írom, hanem magyarázatnak), itt nem arról van szó, hogy marketingérték alapján igazoljunk. A vita abból indult ki, hogy valaki állította, hogy Pogba megveri marketingben majd Jamest. Én ezzel vitatkoztam, és szerintem a többiek is.
De azt sem szabad elfelejteni, hogy egy olyan csapat esetén mint a Real Madrid, igen is fontos a marketing.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 8., szerda 16:47

Becksy23 írta: Elsősorban azoknak, akik hozzá hasonló stílust képviselnek. Öltözködés, hajviselet, viselkedés, arckifejezések, gesztikulálás a pályán.... Nem hazudok, nem feltétlen rajongok az ötletért hogy csatlakozzon az "úriemberek klubjához", mégha a testi és képzettségi szintje kiemelkedő is, valóban.

Emellett a pályán sem látom a helyét, mert ha jön, Kroos megy vissza Casemiro helyére, és nem lesz meg a kellő egyensúly.
Egyetértek de ezt most meg kell próbálni ha itt van rá a lehetőség.Elég nagy tehetség és annyi balfaszra adtunk már ki értelmetlen összegeket ezen már nem fog múlni ha felsülne.

Sztem nagy spíler lesz,James nem.Marketingbe meg szarrá alázza majd Jamest, mert jobb játékos lesz sokkal.

Messi sem egy alsónemű model aztán mégis Cr-el egy kategória marketingben.

Meg pl Neymar egy hasonló bohóc mint pogba a hülye frizuráival, meg az öltözködésével neki sincsenek gondjai ha marketingről van szó.

Ha valaki jó játékos és sokra viszi akkor marketing is jönni fog mellé(nem mintha most nem lenne neki)James nálam a fordított eset elöbb jön a marketing aztán szépen lassan kiderül majd róla,hogy nem jó játékos.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 8., szerda 16:37

Kínai piac amúgy szerintem sokkal inkább hajlik afelé, hogy megvegyék egy idegen játékos mezét.
ZIDANE

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. június 8., szerda 16:33

Realista24 írta:
Becksy23 írta: Ne akard tudni. Kicsit belegondolsz, le fog esni kiknek lesz egyből a "kedvence".
Kinek?
Elsősorban azoknak, akik hozzá hasonló stílust képviselnek. Öltözködés, hajviselet, viselkedés, arckifejezések, gesztikulálás a pályán.... Nem hazudok, nem feltétlen rajongok az ötletért hogy csatlakozzon az "úriemberek klubjához", mégha a testi és képzettségi szintje kiemelkedő is, valóban.

Emellett a pályán sem látom a helyét, mert ha jön, Kroos megy vissza Casemiro helyére, és nem lesz meg a kellő egyensúly.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. június 8., szerda 16:32

istimester írta:
KAG írta:Másfelől viszont az is igza, hogy latin-amerika jóval elmaradottabb,szegényebb, mint egy europai ország.
EU = 500 millió lakos
vs
Csak Brazília+Argentína = 250 millió lakos

Arányaiban kisebb a vásárlóképes közép- és felsőosztály, csak azok a frány abszolút számok :)
Hozzunk egy Kinai meg egy Indiai játékost és akkor a fél világ a mi mezünket veszi.

Nem kéne a marketinget figyelni, legalábbis ennyire nem.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 8., szerda 16:17

90 milláért azonnal el kell adni amíg magukhoz nem térnek péesgé-nél.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. június 8., szerda 15:43

KAG írta:Másfelől viszont az is igza, hogy latin-amerika jóval elmaradottabb,szegényebb, mint egy europai ország.
EU = 500 millió lakos
vs
Csak Brazília+Argentína = 250 millió lakos

Arányaiban kisebb a vásárlóképes közép- és felsőosztály, csak azok a frány abszolút számok :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 8., szerda 15:31

Amúgy az is egy probléma, hogy EU-ban simán veszik a latin játékosokkal eladot mezeket.
Dél-Amcsiban nem tudom elképzelni, hogy pl a kisgyerekek Hazardos,Pogbas vagy épp Benzemas mezben rohangálnának.

Szóval ezzel az EU-Dél amcsi piaccal ez is gond.
Másfelől viszont az is igza, hogy latin-amerika jóval elmaradottabb,szegényebb, mint egy europai ország.
Jóval kevesebben engedhetik meg maguknak, hogy megvegyék az offical dolgokat.
legalábbis én így gondolom


Szóval összetett kérdés ez... megérné e feladni Columbiat marketing szempontjából az új francia sztárért.
Aki mondjuk pont feka, Franszoák meg eléggé nacionalisták... egy újabb kérdés
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 0 regisztrált és 0 vendég