James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 1., szombat 18:05

poronty
Mégis mit kéne védekeznie Jesé-nek? Vissza kell futnia a és félpályán tolódni vagy letámadni, ha meg olyan van, hogy futni még 30 métert, mert fennragadt a jobb bekk. Ehhez nem kell védekező készség csak taktikai fegyelmezettség.
+1
James, Bale v Isco sem csinal tobbet vedekezesben. Ok, h volt egy nagy serulese, nem tudhatjuk milyen allapotban ter vissza. De eleve gyorsabb es jobb fizikumu mint James, ne hogy mar rosszabb opcio lenne jobboldalra meg 4-4-2ben is...
Ebben a 442-ben arra a posztra más alkalmatlan a keretből. Ezt a csak egy vak meg félhülye nem látja/tudja. Ők ketten a jobb oldali középpályások (Bale mehet csatárba is, James meg bal oldalon is jó), az egyik technikásabb irányítósabb, a másik meg bacott gyors tud lenni. Tökéletes páros. (Aki meg Jesé-t betenné a középpályára az bújjon el)
Nekem nem jott le melyik a technikasabb....
tokeletes paros? ebredj ember, ha mindketto egeszseges akkor nem egymast valtjak a palyan, hanem Isco pad.
Real Madridnak jobb es komplettek jatekosok kellenenek a kezdobe mint James v Bale. Az a durva, h meg veluk is vegig verjuk a vilagot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. november 1., szombat 18:03

ziro4vr írta:
Mike írta:alakul ám

ez az Isco-Kroos-Modric-James-Benzema ötös nagyon adja B-) Remélem Carlo is látja, és nem enged a nyomásnak
szóljak CR-nek, hogy ne zavarjon bele a képbe? :lol:



Amúgy idén C is dupla annyit passzol, mint bármelyik eddigi szezonjában nálunk. :)
Érzi ő is rendesen a kispasszos bugit. Most is olyanokat letett, ahol már vártam, hogy na most elsüti.


Hogy ne legyen teljesen OFF.
Tetszik benne, hogy nagyon labdabiztos és pontos a sárc :salute:
ZIDANE

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 1., szombat 18:01

az a labdabiztos, kispasszos, élvezetes foci leginkább ennek az ötösnek köszönhető, közbe közbe Ronaldo is kiveszi a részét, de neki még mindig nem ez az elsődleges feladata
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 1., szombat 17:58

Mike írta:alakul ám

ez az Isco-Kroos-Modric-James-Benzema ötös nagyon adja B-) Remélem Carlo is látja, és nem enged a nyomásnak
szóljak CR-nek, hogy ne zavarjon bele a képbe? :lol:
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 1., szombat 17:56

alakul ám

ez az Isco-Kroos-Modric-James-Benzema ötös nagyon adja B-) Remélem Carlo is látja, és nem enged a nyomásnak
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. november 1., szombat 17:54

4 gólból 3-ban benne volt, jól tette-vette a lasztikat,veretett 1 gyönyörű gólt,meccs embere. Alakul ez!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 30., csütörtök 21:39

Banán írta:a gyerek egy héten belül adott két hatalmas gólpasszt a pool és a barca ellen, emellett jól is játszott, milyen perverz ember az, aki ezek után még ba*zogatja? :lol:
üdv a madrid drukkerek világában. :)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. október 29., szerda 10:24

“13 évesen profi focistákkal edzettem. Féltem, de tudtam, hogy tehetséges vagyok, ők pedig tudták, hogy gyors vagyok. 14 éves koromban debütálhattam.” Forrás: Madridom.hu

Hehe, most megkaptad a magadét





:mrgreen: :lol:
ZIDANE

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. október 25., szombat 22:00

pheco írta:
csabi87 írta:Azt a labdát amit sarokkal magaelé emelt a másidok félidőben ha megvan valakinek akkor azt belinkelhetné ide. Valamelyik Barcelona játékoson is átemelet azzal a mozdulattal ha jól láttam.
Erre gondolsz szerintem. Jól játszott, voltak jó labdái, szép gólpasszt adott, hajtott. Ennél több nem igazán kell. Nem ő lesz az aki három védőt kicselez, de szerintem van helye a csapatban.

Ez volt az igen köszönöm,de ez nem sarokkal volt ahogy nézem most.
Mindegy,de gyönyörű volt.
Az a lényeg,hogy beletanult az emberünk a szerepkörébe és mellette osztogatja a gólpasszokat is.
Én teljesen elégedett vagyok vele.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. október 25., szombat 21:58

kiserik írta: Én nem szélső támadót látok benne (ahogyan Te és sokan mások), és szerintem ez később ki is fog jönni. 2-3 év múlva
ha jól emlékszem, anno modric is szélsőként kezdte a tottenhamben és a válogatottban, aztán vissza lett vonva a középpályára.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. október 25., szombat 21:41

a gyerek egy héten belül adott két hatalmas gólpasszt a pool és a barca ellen, emellett jól is játszott, milyen perverz ember az, aki ezek után még ba*zogatja? :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 21:39

kiserik írta:
numberone1 írta: az etekeld a meccset topicban leirtan neked a Pooli meccs utan.

engen ti nem fogtok meggyozni, meglatjuk, h James meg tud e.
ketlem
Elnézésedet kérem, e fölött elsiklottam.
Talán még egyet is értenék veled, ha nem úgy látnám, hogy azon játékosok nagy része nem tudna ennyit hozzátenni a védekezésben. Talán Reus (meg az örök favorit és sajnos örök vesztes Fáraó). Én simán el tudom James-t képzelni a jövő Madridjában középen, Modric utódjaként. Fiatal, fejlődhet, hajt, labdabiztos, jól lát, stb. Én nem szélső támadót látok benne (ahogyan Te és sokan mások), és szerintem ez később ki is fog jönni. 2-3 év múlva (ugye akkor lesz 25-26 éves) érhet, fehjlődhet annyit a játéka, hogy igazi irányító váljék belőle és ehhez a legjobb helyen van nálunk.
kozepre ottvan Isco, de oda is lenne olyan aki jobb nala.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. október 25., szombat 21:34

numberone1 írta: az etekeld a meccset topicban leirtan neked a Pooli meccs utan.

engen ti nem fogtok meggyozni, meglatjuk, h James meg tud e.
ketlem
Elnézésedet kérem, e fölött elsiklottam.
Talán még egyet is értenék veled, ha nem úgy látnám, hogy azon játékosok nagy része nem tudna ennyit hozzátenni a védekezésben. Talán Reus (meg az örök favorit és sajnos örök vesztes Fáraó). Én simán el tudom James-t képzelni a jövő Madridjában középen, Modric utódjaként. Fiatal, fejlődhet, hajt, labdabiztos, jól lát, stb. Én nem szélső támadót látok benne (ahogyan Te és sokan mások), és szerintem ez később ki is fog jönni. 2-3 év múlva (ugye akkor lesz 25-26 éves) érhet, fehjlődhet annyit a játéka, hogy igazi irányító váljék belőle és ehhez a legjobb helyen van nálunk.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 25., szombat 21:26

csabi87 írta:Azt a labdát amit sarokkal magaelé emelt a másidok félidőben ha megvan valakinek akkor azt belinkelhetné ide. Valamelyik Barcelona játékoson is átemelet azzal a mozdulattal ha jól láttam.
Erre gondolsz szerintem. Jól játszott, voltak jó labdái, szép gólpasszt adott, hajtott. Ennél több nem igazán kell. Nem ő lesz az aki három védőt kicselez, de szerintem van helye a csapatban.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. október 25., szombat 21:17

Hihetetlen vagy... :lol:

Azt a labdát amit sarokkal magaelé emelt a másidok félidőben ha megvan valakinek akkor azt belinkelhetné ide.
Valamelyik Barcelona játékoson is átemelet azzal a mozdulattal ha jól láttam.
Teljesen megvagyok vele elégedve,nekem ettől több nem nagyon kell.Elvégzi ami a feladata és amit Ancelotti kitalált neki ennyi.
A gólpasszok is adogatja szépen,fut védekezik.
Where is the problem? :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 21:11

kiserik írta:
numberone1 írta:ha mar mi vagyunk a Real akkor akar mondok neked 5 jobb jatekost Jamesnel.
kiserik írta:Én kíváncsi lennék arra az 5 db bal lábas középpályásra, akik szélső támadót is tudnak játszani és nem kevés irányítói vénájuk is van. :)
numberone1 írta:...Van egy rakas jobb jatekos akivel elobbre lehetnenk.
Még mindig kíváncsi lennék azokra a nevekre.
az etekeld a meccset topicban leirtan neked a Pooli meccs utan.

engen ti nem fogtok meggyozni, meglatjuk, h James meg tud e.
ketlem
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 25., szombat 21:10

na Csoki megint megmondta a tutit. szerintem maradjunk is ennyiben :agree:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 25., szombat 21:08

Özil más téma, ő első évében sem futotta szét az agyát, soha életében nem volt küzdő típus, csak akkor jobban jött ki neki. Özil nem az átlag szintre süllyedt le, hanem az átlagról a vállalhatatlanba. Mármint küzdés, elhivatottság szempontjából. Pedig tizenpár millióért hoztuk, nem 80 millióért és vezettük be fehér lovon a bernabeuba 50 ezer ember elé. james nem az átlagot hozza, hanem szétfutja magát a madridért, ha vissza is esik, , még az is több lesz alázatban, mint amit Özil valaha is nyújtott.
Ami probléma, hogy két komoly hiányossága is van, lassú, és az átlagosnál is egylábasabb. De sok olyan játékos van, aki ebből is kihozta a maxot. Meglátjuk James mit hoz ki belőle, de nem a hozzáállásán fog múlni, abban biztos vagyok.

Én se hoztam volna 80-ért nyáron, sokszor leírtam ezt. De nagyon fiatal, vannak olyan erősségei, amit ha tovább épít, nagy erősségünk lehet. Korai még véleményt mondani róla.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 25., szombat 21:06

Ahogy látom,eléggé megosztó személyiség. :lol:

Egyébként meg mit számít,hogy a mágnestáblán hová teszik őt? az a lényeg,hogy a mérkőzések többségén hasznos legyen,és ilyen zsugákat adjon,amit ma Benzemának. És voltak gyönyörű keresztlabdái is,illetve hajtott,szerelt,csúszott-mászott. Ilyen emberekre van szüksége a Real Madridnak,akik élnek halnak a csapatért,akiket nem érdekel,hova teszi be az edző. Megy és csinálja. Ennyi.
:goat:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. október 25., szombat 21:06

numberone1 írta:ha mar mi vagyunk a Real akkor akar mondok neked 5 jobb jatekost Jamesnel.
kiserik írta:Én kíváncsi lennék arra az 5 db bal lábas középpályásra, akik szélső támadót is tudnak játszani és nem kevés irányítói vénájuk is van. :)
numberone1 írta:...Van egy rakas jobb jatekos akivel elobbre lehetnenk.
Még mindig kíváncsi lennék azokra a nevekre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég