Keylor Navas

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 4., szombat 16:39

lestat írta:
R.M.C.F írta:Lestat:

Köszi, bár nem kértem a segítséget, de rendes vagy, én ha akartam volna sem találok meg ilyeneket. Életemben nem voltam még statos oldalon..... :lol: :lol: :lol:

Szimplán kiváncsi lettem.
Bőven top3 a faszi. Statisztikák szerint. Is.

Ezért írtam. Elég a szemem. Mindegy. Hagyjuk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. március 4., szombat 16:36

R.M.C.F írta:Lestat:

Köszi, bár nem kértem a segítséget, de rendes vagy, én ha akartam volna sem találok meg ilyeneket. Életemben nem voltam még statos oldalon..... :lol: :lol: :lol:

Szimplán kiváncsi lettem.
Bőven top3 a faszi. Statisztikák szerint. Is.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 4., szombat 16:21

Lestat:

Köszi, bár nem kértem a segítséget, de rendes vagy, én ha akartam volna sem találok meg ilyeneket. Életemben nem voltam még statos oldalon..... :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 4., szombat 16:00

wZoLee7 írta: A kupában láttuk ugyebár, hát semennyire sem volt megbízható. Nem tudom, ahogy néztem a mozgását, kijöveteleket szögleteknél meg hasonlók, hát kicsit sem voltam nyugodt attól amit mutatott.
Semennyire? :ozil: :D En meg pont az ellenkezojet lattam. Szerintem tokeletes csere, ha lesz kapus mozgas a nyaron, akkor a kispadra ot tartanam meg.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. március 4., szombat 15:56

Egy kis statisztika 2010/11 től. MINDEN MECCS BENNE VAN (Válogatott stb)
WhoScored alapján.

Ps= Pass Succes percentage AerialWon=Aerial Duels won per game

Navas
2011-2017:
Apps: 138
Clearances per game:0.9
Ps:55,3
Aerials Won:0,5
MotM:10
Rating 7.05
Saves: Penalty area: 16,4 Out of box: 17,5

Courtois:2011-217
Apps:222
Ps: 51,7
AerialsWon: 0,2
MotM:4
Clear:0,6
Rating:6,77
Saves:Penalty area: 13,6. Out pf box:14,4

De Gea 2010-217
Apps: 290
Ps:56,8
Aerials Won:0,1
MotM:5
Rating: 6.73
Clear: 0,6
Saves- Penalty area:24,5 Out of box: 23,1
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. március 4., szombat 15:29

numberone1 írta:
wZoLee7 írta:Hoznak kapust nyaron, de remelem nem kerul Casilla a kezdobe, mert semmivel sem lenne jobb
Nem tudom, h mi a gond Casillaval? Amig vedett hiba nelkul tette. De latom, bent van az eladasi listadon, szerintem az egyik legmegbizhatobb cserekapus.
A kupában láttuk ugyebár, hát semennyire sem volt megbízható. Nem tudom, ahogy néztem a mozgását, kijöveteleket szögleteknél meg hasonlók, hát kicsit sem voltam nyugodt attól amit mutatott.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 4., szombat 14:38

:lol: :lol: nyissatok már egy Konfliktus (legyél te is személyeskedő...) topicot... :D 2-3 topicban állandóan ez megy

Keylorban én is bízok még egyébként, illetve Casillaban sem jobban, nekem meggyőző ő sem. Idén nem változtatnék már, persze Kikot betenném néhány meccsen még.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 4., szombat 14:37

Töröltem, ahogy ígértem. Tegyél próbára, aztán a forumozassal töltött időt hasznosabban fogod tudni tölteni egy darabig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 4., szombat 14:31

numberone1 írta:
wZoLee7 írta:Hoznak kapust nyaron, de remelem nem kerul Casilla a kezdobe, mert semmivel sem lenne jobb
Nem tudom, h mi a gond Casillaval? Amig vedett hiba nelkul tette. De latom, bent van az eladasi listadon, szerintem az egyik legmegbizhatobb cserekapus.
Azért elég sűrűn volt bizonytalan. Rá én nem alapoznek. Keylort meg hamar temetik itt a legtöbben. Nem mondom, hogy nincs igazság abban, amit mondtok, de tartom, hogy nem Navas a fő probléma.

Mindig itt egyensulyrol beszélnek az edzők. Hát nem, hogy egyensúly nincs, de se jól támadni, se jól védekezni nem tudunk, de legalább szarok vagyunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 4., szombat 14:12

Nem kell ahhoz elolvasni, hogy lássam, semmiféle statisztikákat nem tettél bele.
Írtál védésszámokról, bravúrokról, többi kapusról, hogy ezek majd bizonyítják ki a szűk elit. Példálózol vele, tehát tisztában van, kérem a bizonyítékot, erre csak süketelsz, hogy neked van szemed, ráadásul tévedhetetlen.

Csak az a baj, hogy nem igaz, de majd megint eltűnsz hetekre és hónapokra, ha nincs igazad. Majd előjössz, mint Barcás Real válság idején a barlangból, ha hangot tudsz adni az igazadnak.

Jössz a szabad véleménynyilvánítással, de ha ezt én megteszem vagy valaki más, aki nem ért veled egyet, akkor meg sírsz, mint a kislányok, és jössz a 40 éve nézek foci, mindig igazam volt, sosem tévedtem szöveggel, amit átfordítasz a jól van, mindenért én vagyok a hibás, hülye vagyok, nektek van igazatok mártírkodásba. Napról-napra, hétről-hétre. Ahelyett, hogy az energiáidat arra fordítanád, amiben jókat is szoktál írni.

Szóval csak rajtad áll, hogy befejezed-e vagy sem, nem rajtam.

Az egész onnan indult ki, hogy Navas top3 öt éve, szerinted, meg a tények szerint is, amiket nem vagy hajlandó itt felvonultatni. Majd ha ezek megvannak, szólj. Addig meg minden önajnározó, mártirkodó hszedet a kukába dobom, úgyhogy erre kár az idődet pazarolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 4., szombat 14:10

wZoLee7 írta:Hoznak kapust nyaron, de remelem nem kerul Casilla a kezdobe, mert semmivel sem lenne jobb
Nem tudom, h mi a gond Casillaval? Amig vedett hiba nelkul tette. De latom, bent van az eladasi listadon, szerintem az egyik legmegbizhatobb cserekapus.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 4., szombat 11:39

Kerlon írta:Furcsa, hogy Navasra lett kihegyezve a hangsúly, szerintem borítékolható, hogy úgy vannak mozgatva a szálak, hogy De Gea szerződtetése indokolt legyen.

Közel sem vele van a legnagyobb gond szerintem, de valakin el kell verni a port.

Nyilván, most egyetértek.

Ez rövid volt, elolvastam.
A hosszabbat is elolvastad, különben honnan tudtad volna, hogy nincsenek benne a várt adatok, amiket mint le is írtam, nem fogom előkeresni, mert egyrészt nem tudom honnan kell, nem szoktam statokat nézni, másrészt, meg hogy meg tudom ítélni ki mit teljesít a csapatban, mert nyitva van a szemem. Jobban mint Te azt gondolnád vagy kürtülnéd itt világra.
Ikert ütöttem, igen, mint sok mást is aki huzamosabb ideig nem a tudása vagy formája alapján volt kezdő vagy csapattag, ez alól iker sem volt kivétel, és senki sem. Navas is oda kerül( ezt is leírtam már és Te ugye mindent tudsz az írásaimról), ha idén és esetleg jövőre is benne lesz több gólban mint ami egészséges, akkor elkerülhetetlen lesz a negatív véleményem ha tetszik ez sokaknak ha nem. Navast szeretem mert a csapat fontos neki, elkötelezett, igazi sportember, aki küzd magáért és a csapatáért.....Én a csapat érdekeit nézem, lényegtelen ki a delikvens. Ez zavar meg sokakat, mert a kedvenc vagy utált elfogult megítélése más mint egy konzekvensebbé. Ez vitát szül. Mint itt is.

Árulónak állítottam be? Én találtam ki? Ugye nem, ezt az edzője állította róla, én meg egyetértettem, mert szerintem is benne volt abban sáros volt. Ugye szabad kinyilvánítanom a véleményemet, ha az a csapat érdekeit helyezi előtérbe, és nem egy személyét? Ettől még Ikert tartottam a legjobbnak a posztján hosszú éveken át....

A tények meg ott vannak, pusztán olvasni kell, vb és liga legjobbja, ezek TÉNYEK, a többi elfogult utálat vagy ellenszenv max. Nekem mint sportembernek az ha a vb legjobbja leszek, vagy a spanyol liga legjobbja leszek, több tény nem kell......és másnak sem.

Mindegy, a kérdésekre ne válaszolj, mert kizárólag feszültséget akarsz gerjeszteni, és leszólni engemet, tudod jól, hogy nem szeretem ha gúnyolnak, és kiállok magamért , ezért próbálkozol folyamatosan belémkötni.

Hagyj békén. Szeretném már ezt befejezni végre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. március 4., szombat 11:22

AS: Keylor has matched his entire total of goals conceded in the 2015-16 reaching a figure of 31 in 25 games, in 20 fewer matches!

Ezt nem lehet a csapatra verni. Itt komoly gondok vannak fejben.
Az igaz, de nem lehet csak Navasra verni sem. Ez a védelem és a védekezés sara is rendesen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 4., szombat 9:52

Kerlon írta:Furcsa, hogy Navasra lett kihegyezve a hangsúly, szerintem borítékolható, hogy úgy vannak mozgatva a szálak, hogy De Gea szerződtetése indokolt legyen.

Közel sem vele van a legnagyobb gond szerintem, de valakin el kell verni a port.
AS: Keylor has matched his entire total of goals conceded in the 2015-16 reaching a figure of 31 in 25 games, in 20 fewer matches!

Ezt nem lehet a csapatra verni. Itt komoly gondok vannak fejben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. március 4., szombat 9:50

Hoznak kapust nyaron, de remelem nem kerul Casilla a kezdobe, mert semmivel sem lenne jobb

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 4., szombat 9:29

Furcsa, hogy Navasra lett kihegyezve a hangsúly, szerintem borítékolható, hogy úgy vannak mozgatva a szálak, hogy De Gea szerződtetése indokolt legyen.

Közel sem vele van a legnagyobb gond szerintem, de valakin el kell verni a port.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. március 4., szombat 9:25

Realista24 írta:Számos helyen olvasni, hogy ideje a bajnokságot Casillának adni, a BL meg mehet Navasnak, mert egy-egy meccsre még talán tud extra lenni, de hosszútávon nem lehet rá alapozni.
ha ezt meglepne zidane, onnan szinte biztos "nem jonne vissza" navas, es boritekolhato lenne egy uj kapus a nyaron.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 4., szombat 9:20

Számos helyen olvasni, hogy ideje a bajnokságot Casillának adni, a BL meg mehet Navasnak, mert egy-egy meccsre még talán tud extra lenni, de hosszútávon nem lehet rá alapozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. március 4., szombat 8:23

Eddig én mellette voltam, de úgy látszik elmúlt a varázsa...ideje padra ültetni és nyomatni Casillát...nyáron pedig lehet tényleg jöhetne egy nagyobb név...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 4., szombat 7:37

R.M.C.F írta:
RaúlCF írta:mosolyogj nyugodtan azt is mosolyogd meg mit rakott le egyik és a másik. nem feltétlenül kell Navast lecserélni de öregszik és szűk a piac, ha idén van esély venni akkor idén kell és kész.

Semmi köze a témához ki mit rakott le, olcsó terelés, arról volt szó navas mit tud az idei szar formáján kívül, de tudod mit, átgondoltam, igazatok van. Mindent adok, hülye voltam, nem láttam jól.

Így most kiszállnék ha lehet. Tanultam belőle.
Ez rövid volt, elolvastam.

Ikert ütötted vágtad, árulónak állítottad be, le se szartad, hogy tíz évig top2 volt.
Inkább drukkoljatok, hogy azt mutassa amit tud, amiből a csapatunk profitál, az meg a világ egyik legjobbja.
Ideje lenne valamit mutatni, mert a számok nem hazudnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég