Raphael Varane

Archívum
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 29., csütörtök 9:27

ToniKroos írta:
lestat írta: Tipikus angol nagykepu szar ami a mediabol csopog.
Varane megeszi reggelire az osszeset
Érdekes, én mondjuk innentől pont lesz.rom. Ahogy ő is lesz.rja a Realt. Furcsa, hogy egy olyan játékosnak tudtok még szurkolni egy másik csapat mezében, aki elvágyódott és nem akart itt lenni, nem pedig el lett küldve.
A leszarja túlzás, de onnantól, hogy távozik egy-egy játékosunk engem nem érdekel, hogy nyer vagy veszít a meccseken. Sem Ramos, sem Varane eredményei nem tudnak érdekelni, sőt a PSG remélem semmit nem nyer. Varane ment, már korántsem olyan beton, mint volt, nem is hiszem, hogy újra visszatér arra a szintre.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 29., csütörtök 8:59

A MU a második legnagyobb? Becsődölt a Pool? Sportágat váltott a Milan? Megszűnt a Bayern?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 29., csütörtök 8:55

ToniKroos írta:
lestat írta: Tipikus angol nagykepu szar ami a mediabol csopog.
Varane megeszi reggelire az osszeset
Érdekes, én mondjuk innentől pont lesz.rom. Ahogy ő is lesz.rja a Realt. Furcsa, hogy egy olyan játékosnak tudtok még szurkolni egy másik csapat mezében, aki elvágyódott és nem akart itt lenni, nem pedig el lett küldve.
Kizárt dolog, hogy magas ívből letojja azt a helyet, ahol MINDENT IS megnyert. Meg az is tény, hogy a Real után a MU második legnagyobb klub ami a földön létezik. Megnyert mindent, ha a mu-t is ki akarja pipálni, hogy játszott ott is, lelke rajta, megteheti, mert ennél többet egy csapatnak tényleg nem adhatott..
dzsi91 írta: Én szurkolok neki,hogy alázza szét a premjerligát de nem látok benne elég tüzet ehhez. Most fog eldőlni,hogy amellett,hogy world class képes e vezérré is válni mert nem sok kh marad meg a történelem könyvekben ha csak simán jó volt. Legalábbis ha végiggondolom az elmúlt 20 év nagy védőit mind óriási vezér volt.Varaneból ez eddig hiányzott,hogy Ramos miatt vagy csak mert simán egy tejbetök mint Casillas majd most eldől.
Szvsz nem kell vezérré válnia, arra ott Mekkgájver. Sztem tavaly nyáron a city ellen letudta az összes nagy hibáját 5-10 évre megint, hozni fogja a játékát Manchesterben is.

Nesta pályafutása sztem nagyon hasonlít Varanéhoz, ott volt mellette Maldini, nem kellett vezérkednie, csak tenni egy kh dolgát. Itt is azt gondolom, hogy ez lesz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 28., szerda 23:11

ToniKroos írta:
lestat írta: Tipikus angol nagykepu szar ami a mediabol csopog.
Varane megeszi reggelire az osszeset
Érdekes, én mondjuk innentől pont lesz.rom. Ahogy ő is lesz.rja a Realt. Furcsa, hogy egy olyan játékosnak tudtok még szurkolni egy másik csapat mezében, aki elvágyódott és nem akart itt lenni, nem pedig el lett küldve.
Miért ki lett elküldve az elmúlt 20 évben? Nekem az a furcsa,hogy bárki aki távozik egyből közellenséggé válik.

Ez a csapat konkrétan 18ban visszakellett volna vonuljon annyira kimaxolták a futballt. Ramos és varane is ráhúzott még 3 évet, közben nyilván érezték,hogy nem mostanában fognak itt összeállni a dolgok. Van aki a kényelmet nézi van aki a pénzt van aki meg szeretne még máshol is nagyot alkotni de ettől egyik sem szarja le a klubot.

Mi se vagyunk egyformák és a játékosok se. Modric meg marcelo igaz madridisták!!! Vagy csak kényelmes nekik úgy ahogy van nem akarnak költözni stb új ország új nyelv stb… Cr Ramos Varane meg pénzéhes árulók!! Vagy csak simán megszeretnék mutatni magukat máshol is.

Én szurkolok neki,hogy alázza szét a premjerligát de nem látok benne elég tüzet ehhez. Most fog eldőlni,hogy amellett,hogy world class képes e vezérré is válni mert nem sok kh marad meg a történelem könyvekben ha csak simán jó volt. Legalábbis ha végiggondolom az elmúlt 20 év nagy védőit mind óriási vezér volt.Varaneból ez eddig hiányzott,hogy Ramos miatt vagy csak mert simán egy tejbetök mint Casillas majd most eldől.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. július 28., szerda 22:26

lestat írta: Tipikus angol nagykepu szar ami a mediabol csopog.
Varane megeszi reggelire az osszeset
Érdekes, én mondjuk innentől pont lesz.rom. Ahogy ő is lesz.rja a Realt. Furcsa, hogy egy olyan játékosnak tudtok még szurkolni egy másik csapat mezében, aki elvágyódott és nem akart itt lenni, nem pedig el lett küldve.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 28., szerda 21:03

lestat írta:
Realista24 írta: Danny Mills, Former Manchester City fullback: “Varane is used to playing eight-ish tough games a season apart from the Champions League. Him and Ramos can get through games at the back for Real Madrid with a cigar on. You can't do that in the Premier League.”

Tipikus angol nagykepu szar ami a mediabol csopog.
Varane megeszi reggelire az osszeset :shifty:
Remélem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 28., szerda 20:59

Realista24 írta: Danny Mills, Former Manchester City fullback: “Varane is used to playing eight-ish tough games a season apart from the Champions League. Him and Ramos can get through games at the back for Real Madrid with a cigar on. You can't do that in the Premier League.”

Tipikus angol nagykepu szar ami a mediabol csopog.
Varane megeszi reggelire az osszeset :shifty:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 28., szerda 20:39

Danny Mills, Former Manchester City fullback: “Varane is used to playing eight-ish tough games a season apart from the Champions League. Him and Ramos can get through games at the back for Real Madrid with a cigar on. You can't do that in the Premier League.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. július 28., szerda 20:37

Nem igazán fogtam még fel, hogy se Ramos nem lesz, sem ő.
Majd az első tétmeccsen.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 28., szerda 20:28

Sok sikert Rafa. :agree:

Nekem nagyon fog hianyozni es nagyon sajnalom hogy elmegy.
Valahol megertem hogy uj kihivast akar. De adtam volna ha nalunk "kezdi" es fejezi is be.

Elit vedo 18 eves kora ota. Es palyan kivul is a legnormalisabb tag.
Sok sok szep emleket koszonhetunk neki is.


Aminek orulok hogy a MU-ba megy. Ott meg van kihivas. Nekik most a visszajutas a top-ba a cel. Tetszik hogy nem a tuti-ba ul bele. MU-t birtam amugyis SAF alatt. Jovore tobb MU meccset nezek megint az biztos.

Koszi mindent! Egy èlmèny volt nezni a fejlödèsèt. Halisten iden az EB-n lathattam mèg èlöben is. :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. július 28., szerda 11:42

Szar lesz MU mezben látni, de hát aki menni akar, amíg menjen. Angliában sok sikert, Európában meg a tornatánárral úgyse lesznek sehol.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 28., szerda 9:06

A nagy magból azt hiszem az ő távozása hat meg/hat majd meg a legkevésbé. Elit játékos, klasszis, de valahogy nem nőtt annyira a szívemhez sosem mint a többiek.

Ettől függetlenül köszi mindent, hatalmas fogás volt annó (merci ZZ), de valahogy azt érzem a MU-ban nem fog megújulni.
Nem illik.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. július 28., szerda 4:39

nekem iszonyat hiányozni fog. :'(
köszi mindent :sziv:

én mindig is ezt a vonalat szerettem a játékosainknál, amit Zidane, Varane vagy Kroos mutat(ott).




most először fogok a MU-nak szorítani, hogy hazai porondon taroljanak.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 27., kedd 23:20

bar joval kevesebb real meccset latok, mint ti, de boven "tisztabbnak" tunt az atlagos khv-knel, en nem is emlekszek csunya szabalytalansagaira, kaszalasokra.
biztos vagyok benne, hogy az ilyen sarga-piros lap statokban is elokelo helyen allhat.
emiatt (is) a szimpatikusabb arcok koze tartozott toletek.


erdekes lesz sr utan majd maguire mellett latni, szerintem be fog illeszkedni de tobbet fog hibazni a csapkodobb pl-ben.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. július 27., kedd 23:03

Valószínűleg sosem felejtem el őt sem. Azok a Clásicók zsinórban még az elején, közben Messi lenullázása... Szép emlékek. Isten veled, Merci! :-( :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 27., kedd 22:56

dzsi91 írta: Sajnalom is meg nem is. Top1-3as védő volt az elmúlt évtizedben,szarrányertük magunkat vele viszont valahogy nemlátom benne,hogy ő vezérré lépjen elő. Aztán lehet rámcáfol meg hát Ramos is mindig itt volt. Tehetségben sokat vesztettünk de nem az ő hiányától fogunk földbe állni hanem a Ramos-Zizu pakk miatt :D

Merci és sok sikert a Unitedben, akiket énse utálok. Chelsea Mu elmegy a többi angol kutya mind.
Szvsz a Ramos-Rafi duó volt a top3, Ramos volt a főkutya (nyilván :D ) és a tökéletes pár volt mellette hozzá Varane.
h3x0r tökéletesen összefoglalta lent, miért is jó ez kb. minden érintettnek. Mu a nolookdefender mellé igazolt végre egy igazit.

Lehet nem elég fizikális a PL-hez egyébként, de a helyezkedése és a sebessége a többi vak fölé fogja emelni 2 meccs után. A (gyengébb) passzjátéka meg úgy sem fog feltűnni, előre kell vágnia majd, vagy oldalra Bisakkának, mind a kettőt begyakorolta eleget..
Hiányozni fog, de ha neki ez kell, el kell fogadni. Jó srác, mindent megnyert, megette messit nem egyszer. Respekt, puszi-pacsi..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: flori » 2021. július 27., kedd 22:50

Legenda, köszönünk mindent! :salute:

Valószínűleg neki tényleg más kihívás kellett, van ilyen, elfogadjuk.
Most láttam több képet a Pepe, Varane, Ramos trióról, milyen dolgunk volt évekig... jóég. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 27., kedd 22:39

Sajnalom is meg nem is. Top1-3as védő volt az elmúlt évtizedben,szarrányertük magunkat vele viszont valahogy nemlátom benne,hogy ő vezérré lépjen elő. Aztán lehet rámcáfol meg hát Ramos is mindig itt volt. Tehetségben sokat vesztettünk de nem az ő hiányától fogunk földbe állni hanem a Ramos-Zizu pakk miatt :D

Merci és sok sikert a Unitedben, akiket énse utálok. Chelsea Mu elmegy a többi angol kutya mind.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 27., kedd 21:39

Kicsit mar elegem van ebbol a folyamatosan sirunk, semmi nem jo mentalitasbol. Itt egy jatekos, aki olcson jott, nem is keresett annyira sokat, 10 ev alatt jatszott 360 meccset, ezek nagy reszet top5-os szinten, kozben meg rengeteget nyertunk. Majd elkezdett hanyatlani a teljesitmenye (teljesen mindegy, hogy most kornyezetvaltasra van szuksege vagy csak szimplan kezd kiegni), ami viszont biztos, hogy 50 millioert megvettuk Militaot, akivel nem mukodott a kemia. Az utolso pillanatban pedig kapunk erte 40-50 milliot. Nekunk jo, mert ez egy korrekt osszeg; Varane uj kihivasok ele nez, kozben megkapta azt a fizut, amiert az evek alatt megdolgozott; a MU pedig ugyan olcson kapott egy top vedot, viszont magas a fizetese es az utobbi idoben a formaja sem olyan stabil, mint korabban; szoval ebbol a szempontbol megvan a kockazat benne. Szerintem itt mindenki jol jart.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 27., kedd 21:24

nem a kevés fizetés miatt nem maradt szerintem, hanem új kihívást keres, itt mindent megnyert már, nincs motiváció, már kb 2 éve menni akart, nem volt itt fejben stb ...
(mint Írta Realista, Zizu miatt maradt tavaly nyáron)

teljesen korrekt érte a kb 50 millió, mindenki tudta, hogyha nem adjuk oda, jövő nyáron ingyen megy a MU-ba :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég