Raphael Varane

Archívum
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 21., hétfő 22:35

Realista24 írta:https://vine.co/v/ezBpH1WxFum
:coffee: B-)
csak hanggal. :Đ

Az a sebesség...
Láttam már tucatszor, de még mindig elképesztő. :|
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 21., hétfő 21:57

https://vine.co/v/ezBpH1WxFum
:coffee: B-)
csak hanggal. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 20., vasárnap 15:44

félisten a gyerek.
pont mostanában nézegettem youtubeon összeállításokat róla, azt a sebességet.. nemtudom elhinni, olyan nincs + amilyen higgadtság párosul hozzá az a nem mindegy ilyen fiatalon. aztán lapozgattam a videokat és belefutottam egy olyan címmel ellátottba, h bartra vs varane, na mondom.. :lol: :lol: :lol:

szerény gyereknek tűnik, sztem még nem is láttam nemhogy kiabálni a pályán, de még nagyon megszólalni sem. :D arra lennék kíváncsi, h öltözőn belül milyen lehet.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 20., vasárnap 15:36

ziro4vr írta:Nem tudnék mondani jelenlegiek közül 3 jobb belsővédőt.
Phil Jones! :mrgreen: Soha nem fogom elfelejteni, mikor befutott Varane meg Ő, egyik haverom mondta mindig, hogy sokkal több van Jones-ban, mint Varane-ban. Mert Jones több poszton is bevthető. :ike:
Hát láthatjuk, hogy azóta melyik hol tart. :coffee:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. szeptember 20., vasárnap 15:35

Nagyon jó alkata van a posztjához, piszkosul gyors és a kezdősebessége is jó, valamit korát meghazudtoló érettséget, játékintelligenciát, magabiztosságot tud felmutatni. Egy nagy hibája van: sérülékeny. Most borítékolom, hogy sajnos nem lesz olyan szezon, amikor végig fogunk tudni rá számítani. Ezzel együtt is nálam az érinthetetlen kategória, tehát nincs az a pénz, amiért mehet.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: mila » 2015. szeptember 20., vasárnap 15:17

futurecaptain :)
92:48

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 20., vasárnap 14:53

sentry írta: Hatalmas védő lehet belőle. :salute: Már most top10-es védő szerintem. :)
Hát ez nem nagy deal, az már régóta simán megvan szerintem. Nem tudnék mondani jelenlegiek közül 3 jobb belsővédőt.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 20., vasárnap 14:38

Igen, amellett hogy gyors, rettenetesen jó helyezkedési intelligenciája van, olyan mintha belelátna az ellenfél fejébe. Voltak neki is gyengébb napjai, de lenyűgöző minden meccsen számomra ahogyan focizik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 20., vasárnap 14:27

nmate írta:0:40 után
Mekkora tanár a fazon :mrgreen:
Az megvan, hogy nézte hogy mit akar a srác, és utána miután látta hogy kapura tőr, akkor kapcsolt rá és lépett pár hosszút közel max sebességgel (de szerintem ennél gyorsabban is tud) és lazán keresztezett. :lol:

Hatalmas védő lehet belőle. :salute: Már most top10-es védő szerintem. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 20., vasárnap 14:23

0:40 után
Mekkora tanár a fazon :mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. szeptember 9., szerda 18:12

Én mindig is oktatás párti voltam még ha élsportolókról beszélünk is. Én is becsülöm, hogy megcsinálta, az érettségi az alapja mindennek. ( nem a fociban de utána)

Illetve a higgadtság és megfontoltság nem egy rossz tulajdonság, ezt a pályán is megmutatta :coffee: :agree:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 9., szerda 13:08

Remy írta:
Vosztok írta:Hát mondjuk a suli tényleg fontosabb, mint a foci, és ezt komolyan mondom. Zidane is megérthette, hisz ő is apa.
Hát őőő, nem feltétlenül. Ezt így nem lehet kijelenteni szerintem. A mostani klasszikusok sem azért sikeresek, mert kijárták a sulit és leérettségiztek, meg diplomát szereztek. Tudni kell megfelelően dönteni. Ehhez nyilván szerencse is kell valamilyen szinten, de rátermettség is.
Azért, ha Zidane felhív a Realtól, hogy "rendkívül tehetségesnek tartunk, szeretnénk leigazolni". Na ott már sehogy sem a sulit kell előtérbe helyezni. Azért, ha nem is vált volna be, de egy középcsapatba már el lehetett volna seftelni, ott meg már többet kereshetsz. Persze becsületre méltó az is, amit Varane tett és leérettségizett szépen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. szeptember 9., szerda 13:05

Ramost, CR-t, sot akar Messit se az eszeert szeretik
Ezt soha nem tudtam hová tenni. Ilyen dolgokat ismeretlenül szerintem igen nehéz megítélni és pont így születnek a "kőbuta" legendák.
Példa: Számos olyan ember van a környezetemben, akiknek az általános műveltségük jelentősnek mondható és mégis a viselkedésük, megnyilvánulásaik pedig szinte vállalhatatlanok.
A játékosoknak leginkább saját PR felelősöket alkalmaznak, akik irányítják a külvilág felé mutatandó megfelelő megjelenést, sok xar sablonnyilatkozattal fűszerezve. Miből szűrhető le határozottan, hogy ki mennyire retard?
Nem kötözködés a fenti, csak érdeklődök, hogy pl. Ramos mitől annyira "buta"? (Szándékosan nem Balotellit kérdeztem :mrgreen: ) Mert részegen a busz alá ejtette a kupát? Vagy lemaradtam valamiről?
Ránézésre számomra Kroos intelligensebb, mint Bale. De ez csak ránézésre....
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 9., szerda 12:00

Remy írta:
Vosztok írta:Hát mondjuk a suli tényleg fontosabb, mint a foci, és ezt komolyan mondom. Zidane is megérthette, hisz ő is apa.
Hát őőő, nem feltétlenül. Ezt így nem lehet kijelenteni szerintem. A mostani klasszikusok sem azért sikeresek, mert kijárták a sulit és leérettségiztek, meg diplomát szereztek. Tudni kell megfelelően dönteni. Ehhez nyilván szerencse is kell valamilyen szinten, de rátermettség is.
Inkabb csak szerencse. Bar az is teny, hogy Ramost, CR-t, sot akar Messit se az eszeert szeretik, de az alapmuveltseg hianya nem feltetlenul potolhato penzzel.Es itt most nem a a fizikara, matekra, kemiara gondolok, amik nagyresze tokre nem fontos az eletben, de ha valaki azt nyilatkozza, hogy neki meg egy ujsag elolvasasa is unalmas, akkor menjen a fenebe, barki is legyen az. B-) B-)
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 9., szerda 10:25

Vosztok írta:Hát mondjuk a suli tényleg fontosabb, mint a foci, és ezt komolyan mondom. Zidane is megérthette, hisz ő is apa.
Hát őőő, nem feltétlenül. Ezt így nem lehet kijelenteni szerintem. A mostani klasszikusok sem azért sikeresek, mert kijárták a sulit és leérettségiztek, meg diplomát szereztek. Tudni kell megfelelően dönteni. Ehhez nyilván szerencse is kell valamilyen szinten, de rátermettség is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 9., szerda 10:17

Hát mondjuk a suli tényleg fontosabb, mint a foci, és ezt komolyan mondom. Zidane is megérthette, hisz ő is apa.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 9., szerda 9:33

Figyu Zizou, vissza tudnál hívni, mert most tanulok anyu meg mérges lesz.. ?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 9., szerda 8:38

marcan, goalon ott van a nyilatkozata, h mourinho, h ösztönözte és mit köszönhet neki, de a legnagyobb a leigazolásával kapcsolatban:

"Zidane called me and I asked him to call me back because I was studying for my baccalaureate. It's my relaxed nature that made me react like that." :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Danderan
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. február 18., szerda 21:18
Kedvenc játékosaid: Raul Isco Marcelo Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Danderan » 2015. szeptember 7., hétfő 23:39

Csak kicsit furcsa volt hogy a francia-német állandó ellentét ellenére a VW van a franciák felsőjén...

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 7., hétfő 22:44

Realista24 írta: A francia autóipar kicsit erősebb, mint a spanyol légitársaságok :mrgreen:
A német autóipar meg erősebb mint a francia. :D De igazából manapság ezeknek a cégeknek szerintem marha mind1 hogy német, francia vagy angol.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég