Raphael Varane

Archívum
Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. december 3., csütörtök 6:47

Realista24 írta: Aztán most mondta neki Conte, hogy ideje lenne többet védekezni, mert kevés amit adsz ilyen téren.
Na igen. Ez ellenünk is meglátszott. Amúgy a Carvajal-Hakimi esethez nekem kísértetiesen hasonlít a Casemiro-Llorente eset. Szóval tényleg lassan rájövök, hogy ezen tehetségek közül csak Reguilón az, akinek helye lenne itt és hiányzik. A többi csak nyafogna.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 3., csütörtök 6:38

R. Carlos írta:
Jim írta: évi 5 meccsen csereként :lol:
sokukat alig dobta be Zizu, max időhúzó cserének, így azért nehéz
örülnék neki, ha megérnénk, hogy Zizu 1-2 kiégett "öregre" kezd el pikkelni,
nem a fiatalokra, akikből még bármi lehet
Kerlon megadta erre a választ. Erre itt nincs türelem. Amúgy Kovacic és Ceballos is több szezont kaptak itt. Én az akkori Ceballos játékával nem voltam elégedett. Kovacicé tetszett, helye lehetett volna itt, de itt nem kért belőle. Itt bizonyítani kell, hogy van helyed a kezdőben. Ez pl. olyan mint Carvajal és Hakimi esete. Hakimi csak első számúnak maradt volna, bizonyítani meg nem akart.
Aztán most mondta neki Conte, hogy ideje lenne többet védekezni, mert kevés amit adsz ilyen téren.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. december 3., csütörtök 6:34

Jim írta: évi 5 meccsen csereként :lol:
sokukat alig dobta be Zizu, max időhúzó cserének, így azért nehéz
örülnék neki, ha megérnénk, hogy Zizu 1-2 kiégett "öregre" kezd el pikkelni,
nem a fiatalokra, akikből még bármi lehet
Kerlon megadta erre a választ. Erre itt nincs türelem. Amúgy Kovacic és Ceballos is több szezont kaptak itt. Én az akkori Ceballos játékával nem voltam elégedett. Kovacicé tetszett, helye lehetett volna itt, de itt nem kért belőle. Itt bizonyítani kell, hogy van helyed a kezdőben. Ez pl. olyan mint Carvajal és Hakimi esete. Hakimi csak első számúnak maradt volna, bizonyítani meg nem akart.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. december 3., csütörtök 0:39

Szamolgatjuk itt, hogy mennyire vezer meg hogy mi lesz a Ramos utani idokben, de ha csak a tenyeket nezzuk, tavasszal 28 eves lesz, raadasul 2022-ben lejar a szerzodese.

Senki se akarja kivagni (Iscot, Balet meg Asensiot akarjuk :kalapos: ), viszont ha ugy erzi, hogy itt mar mindent elert es kb utoljara szeretne egy 5-6 eves nagy lóvés szerzodest, akkor jovo nyaron el kell adjuk jo penzert.

Nyilvan fel kell ajanlani neki egy emelest, de nem biztos, hogy minden aron bele kell menjunk egy licit haboruba.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. december 2., szerda 22:15

más ha valaki nem vezér meg ha valaki képtelen vezér nélkül játszani. de egyébként a "probléma" lehet pár héten belül megoldódik mikor ramos bejelenti hogy nem hosszabbít. :lol:

egyébként zz kinézett egy francia védőt, őt be kell rántani. ramosnak van 2 éve, betanítja és cső. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 2., szerda 21:55

Csabi írta:
Faust írta: Fura hogy egyesek rogton kivagnak, mert 10 ev alatt van egy gyengebb periodusa, mintha ez nem lenne termeszetes (mert az ugye az, hogy 18 evesen szetszopatja a csodabarca komplett tamadoreszleget :lol: ). Ki fog ebbol maszni, de szemmel lathatoan raferne egy kis pad, de hat Militaot is tok feleslegesen igazoltuk.
nem azért kell "kivágni" mert 10 év alatt van 1 rossz periódusa (volt több is de mindegy), hanem 3 másik ok miatt:
- láthatóan nem vezér alkat és vezér nélkül képtelen WC teljesítményre. ramos pedig a végét járja már a madridi karrierjének
- szerintem teljesen belefáradt már madridba. új energiára van szüksége egy fresh startra
- a csapat természetes vérfrissítése lenne, ha távozna és ő olyan játékos akiért pénzt is kapnánk
Ennyiből vágd ki a keretet, mert egy sem vezér.

Aztán kit veszel helyette? Ramosban sincs sok már és két kezdő khv kéne...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 2., szerda 21:35

Csak tudnám hogy miért jött fel a vezetőség részéről is ez a probléma nyáron. Akkor kapnak lehetőséget a fiatalok, ha nincs más. Most nincs időm utánanézni, de ha jól emlékszem Fede is főként akkor kapott lehetőséget tavaly, mikor nem volt más, vagy kellett a plusz védekező ember, pl a PSG ellen. ZZ-nek megvan a csapata és nem nagyon akar beengedni oda csak olyat, akit ő akar (Mendy, Hazard).

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. december 2., szerda 21:33

Faust írta: Fura hogy egyesek rogton kivagnak, mert 10 ev alatt van egy gyengebb periodusa, mintha ez nem lenne termeszetes (mert az ugye az, hogy 18 evesen szetszopatja a csodabarca komplett tamadoreszleget :lol: ). Ki fog ebbol maszni, de szemmel lathatoan raferne egy kis pad, de hat Militaot is tok feleslegesen igazoltuk.
nem azért kell "kivágni" mert 10 év alatt van 1 rossz periódusa (volt több is de mindegy), hanem 3 másik ok miatt:
- láthatóan nem vezér alkat és vezér nélkül képtelen WC teljesítményre. ramos pedig a végét járja már a madridi karrierjének
- szerintem teljesen belefáradt már madridba. új energiára van szüksége egy fresh startra
- a csapat természetes vérfrissítése lenne, ha távozna és ő olyan játékos akiért pénzt is kapnánk

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 2., szerda 21:28

R. Carlos írta: Számítottak volna rájuk és -Reguilón kivételével- köszöntek szépen, de nem kértek belőle.
évi 5 meccsen csereként :lol:
sokukat alig dobta be Zizu, max időhúzó cserének, így azért nehéz
örülnék neki, ha megérnénk, hogy Zizu 1-2 kiégett "öregre" kezd el pikkelni,
nem a fiatalokra, akikből még bármi lehet

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 2., szerda 20:47

kiserik írta:
R. Carlos írta:

Ez igaz. Viszont itt most el kell gondolkodni, hogy visszarántsuk-e, akit lehet télen, hogy ne legyünk ennél is lejjebb. Ceballos és Reguilón (rá nem is feltétlen igaz ez, az mit írtál) elérhető. Ceballosra viszont akkora szükség szerintem nincs, én Casemiro alternatíváját keresném csak a kp-n. A védelmet egy Reguilónnal viszont fel lehetne húzni, utána "csak" a támadósor rendbe tétele maradna. Ja meg jó lenne, ha nem tizedelne minket végre a covid és ez a rengeteg sérülés.
Számítottak volna rájuk a kupában, meg ha már az Isco, Marcelo vonulat is kiesik, akkor. Mindenki tudja, hogy ZZ hogy bánik a fiatalokkal. Senki nem akar megrohadni fiatalon a padon, mint annó Kovacic.
Anno Kovacic egy prime Kroossal és Modriccal versenyzett.......... Valverde a legjobb példa, a semmiből húzta elő ZZ. Pedig tudjátok jól, hogy semmit se vártam tőle és azt se értettem, hogy mit akarnak vele kezdeni. ZZ nem túl türelmes a fiatalokkal, de nem is van nagyon időnk pátyolgatni őket. Így is egy-kettő már túl sok esélyt kapott...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. december 2., szerda 20:46

kiserik írta:
R. Carlos írta:

Ez igaz. Viszont itt most el kell gondolkodni, hogy visszarántsuk-e, akit lehet télen, hogy ne legyünk ennél is lejjebb. Ceballos és Reguilón (rá nem is feltétlen igaz ez, az mit írtál) elérhető. Ceballosra viszont akkora szükség szerintem nincs, én Casemiro alternatíváját keresném csak a kp-n. A védelmet egy Reguilónnal viszont fel lehetne húzni, utána "csak" a támadósor rendbe tétele maradna. Ja meg jó lenne, ha nem tizedelne minket végre a covid és ez a rengeteg sérülés.
Számítottak volna rájuk a kupában, meg ha már az Isco, Marcelo vonulat is kiesik, akkor. Mindenki tudja, hogy ZZ hogy bánik a fiatalokkal. Senki nem akar megrohadni fiatalon a padon, mint annó Kovacic.
Számítottak volna rájuk és -Reguilón kivételével- köszöntek szépen, de nem kértek belőle.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 2., szerda 20:39

R. Carlos írta:
Kerlon írta: Szerintem ez a vonal:
Kovacic, Morata, Llorrente, Ceballos, Reguilón, Hakimi mindazok, akikre számítottak volna, de nem kezdőként és mindegyik úgy volt vele, hogy akkor inkább elmennek egy szinttel lejebb, de fix helyért, kisebb versenyért.
Ez igaz. Viszont itt most el kell gondolkodni, hogy visszarántsuk-e, akit lehet télen, hogy ne legyünk ennél is lejjebb. Ceballos és Reguilón (rá nem is feltétlen igaz ez, az mit írtál) elérhető. Ceballosra viszont akkora szükség szerintem nincs, én Casemiro alternatíváját keresném csak a kp-n. A védelmet egy Reguilónnal viszont fel lehetne húzni, utána "csak" a támadósor rendbe tétele maradna. Ja meg jó lenne, ha nem tizedelne minket végre a covid és ez a rengeteg sérülés.
Számítottak volna rájuk a kupában, meg ha már az Isco, Marcelo vonulat is kiesik, akkor. Mindenki tudja, hogy ZZ hogy bánik a fiatalokkal. Senki nem akar megrohadni fiatalon a padon, mint annó Kovacic.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. december 2., szerda 20:27

Kerlon írta: Szerintem ez a vonal:
Kovacic, Morata, Llorrente, Ceballos, Reguilón, Hakimi mindazok, akikre számítottak volna, de nem kezdőként és mindegyik úgy volt vele, hogy akkor inkább elmennek egy szinttel lejebb, de fix helyért, kisebb versenyért.
Ez igaz. Viszont itt most el kell gondolkodni, hogy visszarántsuk-e, akit lehet télen, hogy ne legyünk ennél is lejjebb. Ceballos és Reguilón (rá nem is feltétlen igaz ez, az mit írtál) elérhető. Ceballosra viszont akkora szükség szerintem nincs, én Casemiro alternatíváját keresném csak a kp-n. A védelmet egy Reguilónnal viszont fel lehetne húzni, utána "csak" a támadósor rendbe tétele maradna. Ja meg jó lenne, ha nem tizedelne minket végre a covid és ez a rengeteg sérülés.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 2., szerda 18:06

Jim írta:
Kerlon írta: Az a Ceballos, aki az Arsenalban jó formán értékelhetőt sem tesz és kirobbanthatatlanul se játszik? 13-ak? Engedd el. Llorrente is inkább kiegészítő ember, bár szerintem elférne nálunk is. Stabilitást talán néha adni, illetve merítési lehetőséget, de amúgy nem tőlük venne értelmes irányt a csapat. .
nem gondolom én sem, hogy ők lennének az új Zidane, de ha sok játékost szeretnénk
lecserélni, elférnének a keretben, mert nem lesz pénz 10 embert igazolni :kalapos:
Llorente meg egyre jobb az Atleticoban, őt nem értem miért mellőzte ennyire Zizu :hmmm:

Varane-ra visszatérve, kis pihenés kéne neki, ami nem lesz a sérülések miatt :kalapos:
amúgy meg a nyáron kiderül, mit szeretne a jövőjét illetően, mivel 2022-ig van szerződése jelenleg
Szerintem ez a vonal:
Kovacic, Morata, Llorrente, Ceballos, Reguilón, Hakimi mindazok, akikre számítottak volna, de nem kezdőként és mindegyik úgy volt vele, hogy akkor inkább elmennek egy szinttel lejebb, de fix helyért, kisebb versenyért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 2., szerda 17:41

Kerlon írta: Az a Ceballos, aki az Arsenalban jó formán értékelhetőt sem tesz és kirobbanthatatlanul se játszik? 13-ak? Engedd el. Llorrente is inkább kiegészítő ember, bár szerintem elférne nálunk is. Stabilitást talán néha adni, illetve merítési lehetőséget, de amúgy nem tőlük venne értelmes irányt a csapat. .
nem gondolom én sem, hogy ők lennének az új Zidane, de ha sok játékost szeretnénk
lecserélni, elférnének a keretben, mert nem lesz pénz 10 embert igazolni :kalapos:
Llorente meg egyre jobb az Atleticoban, őt nem értem miért mellőzte ennyire Zizu :hmmm:

Varane-ra visszatérve, kis pihenés kéne neki, ami nem lesz a sérülések miatt :kalapos:
amúgy meg a nyáron kiderül, mit szeretne a jövőjét illetően, mivel 2022-ig van szerződése jelenleg

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 2., szerda 17:25

Jim írta:
ziro4vr írta: Ha valakiben megvan a craft az be van mondjuk, pl Valverde.
Oké, de nem lesz minden fiatal Raúl vagy Casillas
Úgy néz ki, mintha erre várna Zizu
Kb a cseréket is cserélni kéne
Erre jó lett volna pl Llorente és Ceballos is
Simán kaphattak volna több szerepet
és akkor most is itt lennének
Az a Ceballos, aki az Arsenalban jó formán értékelhetőt sem tesz és kirobbanthatatlanul se játszik? 13-ak? Engedd el. Llorrente is inkább kiegészítő ember, bár szerintem elférne nálunk is. Stabilitást talán néha adni, illetve merítési lehetőséget, de amúgy nem tőlük venne értelmes irányt a csapat. Főleg a támadókat kell megpiszkálni, mert katasztrófa az összetétel.

Varane-t nem tudom, hogy lehet kikezdeni ennyire. Már-már Heinze és Metzelder topik ez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2020. december 2., szerda 17:20

Nem, csak annak, aki szerint a karrierje nem úgy alakul ahogy várta.
4 BL cím és VB győzelem után, úgy hogy 18 éves korától top volt mostanáig.

Mondjuk, ha az elvárás az volt, hogy már 25 évesen szobrot kapjon Madridba, akkor valóban csalódás.
Én kb azt vártam...Nálam is csalódás a gyerek, viccen kívül. Nem idén, hanem az elmúlt években is. És nem azért, mert nem lenne top védő, hanem mert nem A TOP védő. Amit lehozott 20 éves kora körül, az olyan volt, hogy nem hittem el. Nem az, hogy pár kiemelkedő meccse, hanem olyan szezonja volt, hogy nagyon erőltetve kellett keresni az egész szezon alatt azt az 1-2 kisebb hibát, ami másnál talán hibaként se vesz észre az ember. Én tényleg azt hittem, hogy megvan a védők Peléje vagy Ronaldója vagy nem tudom mije. Mindenkit lefutott, okosan indított, volt pár jó megindulása is, voltak góljai elől, uralta a légteret hátul, nem hogy a piros lap miatt, de sárga miatt sem kellett izgulni, mert több volt a gólja mint a szabálytalansága. És olyan nyugodt, kiegyensúlyozott, de mégis tekintélyes személyiségnek tűnt, akit minden vezérnek, kapitánynak teremtett. Egy dolog hiányzott, hogy néha amikor kellett sem bikázta ki a francba a labdát, mert mindig mindent meg akart oldani, illetve amikor már a fizikát meghazudtolva sem lehetett szabályosan szerelni, akkor nem vágta fel a támadót.
Én tényleg biztos voltam benne, hogy simán aranylabdás lesz védő létére, és ha lesz szavazás a valaha volt legjobb középső védőről, akkor viszi a szavazatok 50%-át. Szóval ja, nekem csalódás ahhoz képest, amit láttam benne akkor, és amit lehozott akkor. Nem tudom mennyire tehet az a régi térdsérülés arról, hogy végül nem azt hozza, amit akkor beleláttam. Most már mindegy. Amiben főleg többet vártam előzetesen, az a gólok száma, meg hátul a hibák száma.

Ettől függetlenül persze top védő, nem kell eladni vagy ilyesmi, de nem csodálom, ha más is azt írja, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Túlságosan magasra tolta őket az elején...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 2., szerda 15:49

ziro4vr írta: Ha valakiben megvan a craft az be van mondjuk, pl Valverde.
Oké, de nem lesz minden fiatal Raúl vagy Casillas
Úgy néz ki, mintha erre várna Zizu
Kb a cseréket is cserélni kéne
Erre jó lett volna pl Llorente és Ceballos is
Simán kaphattak volna több szerepet
és akkor most is itt lennének

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 2., szerda 15:41

Ha valakiben megvan a craft az be van mondjuk, pl Valverde.
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Raphael Varane - 5

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. december 2., szerda 14:44

Steve írta: De azt én totál nem értem, hogy Militao miért nem lett beépítve. Nem vagyok szakember, de szerintem több meccsen is jól játszott, majd jegelve lett a fenébe és azokon utána azon a kis időn,amit kapott..hát nem lehet eldönteni.
Azert amiert a tobbi fiatal jatekosunk nagy resze se lett beepitve -> only Zidane knows.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég