Raphael Varane - 5

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Raphael Varane - 2

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 19., szerda 17:16

Varane vezeti eddig a goal.com szavazását arról, hogy ki volt a szezon legjobb védője :)

(képzeljük el egy percre Thiago Silvával párban)

Nika91127
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. május 22., szerda 13:31

Örülök,hogy egy Barca-drukker így is tudja látni a dolgokat :salute:

Nekem a tesóm elvakult Barcás...Ő jött mindig azzal,hogy na mi van,mit csinált Varane,semmit se ér. Mondom persze,de 19 évesen a Barca ellen lehozott hibátlan meccseket. És akkor ő is jött a Messi ennyit meg annyit lőtt cuccal. De hát kérem szépen. A két ember posztja teljesen más. :D

GT37
Kedvenc játékosaid: Messi, Busquets, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Puyol, Xavi, Abidal, Márquez, Thiago, Verratti
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 22., szerda 12:59

Pont mostanában került szóba a túloldali Barça-Real topikban Varane, jött egy gyerek azzal, hogy Varane mennyire túl van értékelve, volt két jó meccse a szezonban, blablabla, lehet, hogy még csak 19, de Messi ilyen idősen már mesterhármast lőtt a Realnak (érvelés befigyel)...
Erre szinte azonnal jöttek jó néhányan (köztük én is), akik ellenben dicsérték Varane teljesítményét, azt, hogy fiatal kora ellenére mennyire magabiztosan és jól tudott játszani idén a legmagasabb szinten is.
Szóval szerintem mi, barçások talán őt ismerjük el leginkább. Én személy szerint szívesen látnám nálunk is, de azt hiszem, ez nem meglepő. :-)
Alázatos, tisztességes, szimpatikus srácnak tűnik, ha elkerülik a komolyabb sérülések, biztos vagyok benne, hogy a Madrid oszlopa, kulcsembere lesz még 15 évig legalább, és remélem, José távozása után ő lesz az új Barça-Real kapcsolat kialakulásának egyik alapköve, azé a kapcsolaté, amelyre a mostaninál remélhetőleg sokkal kevesebb ellenségeskedés lesz jellemző, mind a pályán, mind azon kívül.

Varane=Hierro 2. (Nagyon imádtam azt az embert.)

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Guti, Zidane, Varane, Kroos

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 22., szerda 12:38

Angol lapok szerint José Mourinho szeretné magával vinni Raphael Varanet a Chelseahez. A fiatal francia védő az elmúlt hetekben térdműtéten esett át, szerződése 2017 júniusáig szól, és kivásárlási ára 30 millió euró. A vezetőség ezt szeretné meghosszabbítani, és természetesen szeretné sokszorosára emelni a kivásárlási árát.
kacsa
tudja Mou is, hogy Varane érinthetetlen lett B-)
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 22., szerda 11:25

Rá kell vasalni a 1000 millió eurós kivásárlási árat, nincs mese. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 20., hétfő 19:51

Ő lett az év felfedezettje és talán ő az egyetlen pozitívumunk az idényre. Hala Varane! :agree: :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Maci
Kedvenc játékosaid: casillas*cr7*ramos
Kedvenc csapatod: *real madrid*

HozzászólásSzerző: Maci » 2013. május 18., szombat 0:29

Azért a kis francia is nagyon hiányzott onnan Ramos mellől, bár tény, ha a helyzeteinket értékesítjük, akkor nincs miről beszélni :-)

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 14., kedd 14:51

Szal 2 hónap. Csak jöjjön rendbe és ne veszítsen a sebességéből, más nem érdekel... öröm az ürömben, hogy a sok csicska válogatottmeccsen nem kell játszania.
AntiCRclub vezető

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 14., kedd 14:40

Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 14., kedd 14:38

Elvileg ma reggel megoperálták.
K

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Guti, Zidane, Varane, Kroos

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 14., kedd 8:43

nem lehetne elpasszolni a válogatott orvosaihoz?
féltem a Sanitas kezeitől :kivagyhe:

inkább legyen 3 hónap és utána 100%, mint 6 hét és bukta...
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 14., kedd 3:02

Nagy kedvenc lett az idei szezonban, a legjobbakat kívánom neki, mihamarabbi felépülést Raphael! :salute: :agree:
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 13., hétfő 20:33

Júli közepén kezdődik a felkészülés, arra legyen rendben. Az meg meglesz.

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 13., hétfő 20:08

Felépül a srác és az új edző keze alatt még jobb lesz, mint eddig. Felkészülésre tökéletesen állapotban lesz.
:-) :luck:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Kép

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 13., hétfő 20:05

hehe aztmondta hirtelen, h januárig ne is számítsunk rá, szóval annál meg jobb. :mrgreen:

bár ismerve minket, inkább szorozzuk meg kettővel.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 13., hétfő 20:01

Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Anyaka
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. május 13., hétfő 2:05

lobo írta:
___Samy___ írta:az ilyen sérülésekben jártasabbaktól, meg a hozzáértőktől kérdezném, hogy ez a későbbi teljesítménye hatással lesz, vagy majd ha felépül olyan lesz, mintha semmi nem történt volna?
A köznyelvben porcleválásokat szoktak említeni ezt a fajta sérülést. Van egy egyfajta eljárás amit szerintem Varane esetében is alkalmazni fognak. Az arthroscopos eljárás ez egy kisebb műtét fajta ahol viszont nem kell felnyitni a sérült részt. Ami után 2 nappal már saját lábán hagyhatja el a kórházat. 2-3 hét után már elviekben mozoghat is. Amennyiben nincs egyéb szalag illetve ízületi sérülés. Én úgy tudom nem marad semmilyen maradandó "következménye".

Puyolnak is volt például 13 éve, és megjavult. :) De ő mondjuk 90 napot hagyott ki akkor.
Nem rég megint volt neki egy artroszkópos műtétje, de erre már másik évben rásérült újból. Mondjuk neki hol nem volt sérülése...
Így a korából adódóan Varane meggyógyulhat könnyen.

lobo
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. május 12., vasárnap 16:17

___Samy___ írta:az ilyen sérülésekben jártasabbaktól, meg a hozzáértőktől kérdezném, hogy ez a későbbi teljesítménye hatással lesz, vagy majd ha felépül olyan lesz, mintha semmi nem történt volna?
A köznyelvben porcleválásokat szoktak említeni ezt a fajta sérülést. Van egy egyfajta eljárás amit szerintem Varane esetében is alkalmazni fognak. Az arthroscopos eljárás ez egy kisebb műtét fajta ahol viszont nem kell felnyitni a sérült részt. Ami után 2 nappal már saját lábán hagyhatja el a kórházat. 2-3 hét után már elviekben mozoghat is. Amennyiben nincs egyéb szalag illetve ízületi sérülés. Én úgy tudom nem marad semmilyen maradandó "következménye".

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 12., vasárnap 15:53

Varane ma reggel átesett az orvosi vizsgálatokon, amelyek megállapították, hogy előreláthatólag 4-6 hetet kell kihagynia. A fiatal francia védőnek a jobb térdében levált egy darab a meniszkuszából.
az ilyen sérülésekben jártasabbaktól, meg a hozzáértőktől kérdezném, hogy ez a későbbi teljesítménye hatással lesz, vagy majd ha felépül olyan lesz, mintha semmi nem történt volna?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 12., vasárnap 14:10

A legfrissebb hírek szerin 4-6 hét kihagyás vár rá.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Játékosok”