Marco Asensio

Archívum
Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. augusztus 28., szombat 23:52

Nagyon lefelé lóg ki, és nem azért mert mindenki más aláz.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. augusztus 16., hétfő 19:57

mondjuk várható volt, hogy Asensio hátra kerül a sorban, ha a tavalyi hozzállását hozza
eddig is azért kezdett ennyit, mert Zizunak kedvence volt :kalapos:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. augusztus 16., hétfő 19:43

Süti írta: Blanco - Isco cserét még talán látom is, de Miguel Guti LB-ben miért kapna több lehetőséget Marcelo és Mendy (meg Alaba?) mögött, mert nincs mondjuk Asensio...
Szerintem Asensio is legalább ennyire hátul van a sorban mint Miguel Gutierrez. Elég ha csak a hétvégét nézzük. Kezdő szélsők: Hazard-Bale, cserék Vinícius-Rodrygo. Próbálják egy új posztra őt is betenni, amire nem igazán passzol. Egyetlen jó esélye az lehet, hogy sérülékenyek a társak. Mondjuk Miguelnek is van így legalább annyi esélye, mert Mendy és Marcelo is sokat vannak az orvosiban. Ráadásul én már azt is megkérdőjelezném, hogy Marcelo előtte van a sorban. Maximum az edzői tisztelet jele, ha őt teszi kezdőbe a spanyol helyett.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 16., hétfő 19:30

Blanco - Isco cserét még talán látom is, de Miguel Guti LB-ben miért kapna több lehetőséget Marcelo és Mendy (meg Alaba?) mögött, mert nincs mondjuk Asensio...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. augusztus 16., hétfő 19:16

M1Ö írta: Pedig sanszos. Nem fogjuk kikukázni az összes spanyolt a csapatból, regisztrációkhoz kellenek. Nem is baj, ha marad. Csak maradjon Pintus is hosszú évekre, kapja össze és akkor csere ként ő is jó lesz a fáradt védelmek ellen.
Pedig ki lehetne. Asensio és Isco ejtésével, helyet kaphatna végre Blanco és Miguel Gutierrez. Így lennének spanyoljaink ugyanúgy és még talán esély is arra, hogy a fiatalok focisták lesznek még.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 16., hétfő 15:20

Jim írta:
Süti írta: Mondjuk komoly ha tényleg igaz hogy kevesebbet keres mint Rodrygo, és majdnem fele annyit mint Vini Jr. :lol: Ár érték arányban így már nem is olyan rossz. :lol:
Egyetértek, és megértem azt is aki elzavarná melegebb éghajlatra :kalapos:

De ha melléteszed, hogy mennyibe került és mennyi a fizetése és összeveted pl Jovic Vini Rodrygoéval nem is rossz…
Mondjuk szomorú, ha valakiről az a pozitívum, hogy más aki sz@r, drágábban sz@r :lol:
Bár én Rodryt bírom, kis gyíkfing feje/teste van, de tud focizni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. augusztus 16., hétfő 14:27

Süti írta: Mondjuk komoly ha tényleg igaz hogy kevesebbet keres mint Rodrygo, és majdnem fele annyit mint Vini Jr. :lol: Ár érték arányban így már nem is olyan rossz. :lol:
Egyetértek, és megértem azt is aki elzavarná melegebb éghajlatra :kalapos:

De ha melléteszed, hogy mennyibe került és mennyi a fizetése és összeveted pl Jovic Vini Rodrygoéval nem is rossz…

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 16., hétfő 14:01

Mondjuk komoly ha tényleg igaz hogy kevesebbet keres mint Rodrygo, és majdnem fele annyit mint Vini Jr. :lol: Ár érték arányban így már nem is olyan rossz. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. augusztus 16., hétfő 13:59

Berti írta: remélem senkinek meg sem fordul a fejében hosszabbítani vele.
Pedig sanszos. Nem fogjuk kikukázni az összes spanyolt a csapatból, regisztrációkhoz kellenek. Nem is baj, ha marad. Csak maradjon Pintus is hosszú évekre, kapja össze és akkor csere ként ő is jó lesz a fáradt védelmek ellen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. augusztus 16., hétfő 13:07

Az a helyzet vele, hogy rendre szélen van erőltetve. Carlo úgy tűnik 8-asban próbálgatja, de ott is esélytelen.
Alibi, kicsiben ritkán oldja meg, 1v1ben teljes homály mert -1es indulója van.

A legjobban egy 10-esben tudna muzsikálni, ahol annyira használható lenne, hogy kapu felé fordul, tol egyet rajta és kapura küldi. Ennyit tud, hogy néhanapján kurvajól eltalálja.

5 éve itt és még 2 év van a szerződéséből, nagyon remélem senkinek meg sem fordul a fejében hosszabbítani vele.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. augusztus 16., hétfő 12:55

de akkor még legalább voltak fellángolásai. mostmár semmi.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 16., hétfő 12:41

h3x0r írta:
Semmi köze a sérüléséhez, már az azt megelőző évben is pont ilyen beszari módon játszott.
Jaja, az csak egy jó kifogás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. augusztus 16., hétfő 11:48

Semmi köze a sérüléséhez, már az azt megelőző évben is pont ilyen beszari módon játszott.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. augusztus 16., hétfő 11:29

5 éve van a Realban.

azért a sérülés előtti Ase qumma sokat tudna segíteni... de fél a sebességtől és minden kontaktól
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 8:08

Már a 11es mez is valami? :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. augusztus 4., szerda 6:58

realistahuni írta: Nem csak ez a két véglet van. Nincs gond az önbizalommal amúgy, csak ha nincs mellette tudás ne csodálkozzon, hogy bohócnak nézik.
Arról amúgy végképp nem tehet, hogy itt többet látnak benne, mint ami ő valójában. Gondolok itt arra, hogy 11-es mezt neki adták tavaly. Így én is elejtenék ilyen nyilatkozatokat. Szerintem fogalma sincs arról, hogy milyen szintre teszik őt valójában, mert a klubnál elégedettek vele, ráadásul kétszeres BL-győztes, spanyol bajnok stb., ami még adja alá a lovat, hogy ilyeneket mondjon.
Hege írta: Jol kivagytok.

Az ember megnyerte a meccset a spanyoloknak, erre csak a fost nyomjatok. Legalabb kaput talal nehanapjan. Inkabb nezem ot cserekent az utolso 20 percre mint Vini megyekettes technikajat.

Amugy ez az egesz spanyol valogatott egy fos. Hat ilyen kerettel bucira kene verni mindenkit.
Ki így, ki úgy. Én Viníciust se szeretem, de ezerszer inkább őt választanám, mivel a lelkesedése és az önbizalma viszi előre és az többet ad sokkal szerintem a csapatnak, látható módon is. Tavaly is jó pár pontot hozott ez nekünk még ha szerencséje is volt.

A spanyol válogatottnak meg tényleg szarrá kellene vernie mindenkit az olimpián, de gyakorlatilag a fele keret az EB-n is tolta, egy sűrű szezon után, úgyhogy itt már a fáradtság is közbeszól.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. augusztus 3., kedd 23:06

flori írta: Ahhoz viszont nagyon ért, hogy amikor már nyakig ér a szar, valahogy eltesz egy gólt, amivel megint kihúzza a következő kritikus pontig.
Ez így van
Ilyenkor ironizálunk itt, hogy így +1 évig itt marad :mrgreen:
Mondjuk eddig ez a valóság is :shutup:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. augusztus 3., kedd 22:32

Hege írta: Jol kivagytok.

Az ember megnyerte a meccset a spanyoloknak, erre csak a fost nyomjatok. Legalabb kaput talal nehanapjan. Inkabb nezem ot cserekent az utolso 20 percre mint Vini megyekettes technikajat.
Vele kapcsoaltban annak tudok majd örülni ha eltakarodik, nekem az nem öröm, hogy évente van egy jó pillanata. Az ember nem 20 perces beugrónk...ezzel van itt nagy baj

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. augusztus 3., kedd 20:55

Jol kivagytok.

Az ember megnyerte a meccset a spanyoloknak, erre csak a fost nyomjatok. Legalabb kaput talal nehanapjan. Inkabb nezem ot cserekent az utolso 20 percre mint Vini megyekettes technikajat.

Amugy ez az egesz spanyol valogatott egy fos. Hat ilyen kerettel bucira kene verni mindenkit.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. augusztus 3., kedd 19:06

Süti írta: Szegény pali mondjuk azt leszámítva hogy nem jó, mit nyilatkozzon?

Bocs srácok, tudom hogy egy vödör fos vagyok, a gólt is csak véletlenül lőttem. Bocs hogy itt vagyok.

Inkább térjen vissza önbizalommal tele, mert játszani úgyis fog. Szerintem egy profi sportolónak ilyen mentalitás kell, arról meg nem tehet, hogy bot.
Nem csak ez a két véglet van. Nincs gond az önbizalommal amúgy, csak ha nincs mellette tudás ne csodálkozzon, hogy bohócnak nézik.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég