Marco Asensio

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 18:54

lestat írta:
Realista24 írta:Nincs értelme egyesével végigjárni a topicokat (vagyis van, mert kampány van :lol: ), az egész együtt szar, pont mint Rafa idején. Ugyanaz.
Fölösleges szerintem egy-egy játékost kiemelni.

Akkor szerinted is edzőbuktatas megy?

ez érdekel engem.

Utána meglátom benézek-e még pár topikba :lol: :lol:
Menjél, írjál csak, jó az :mrgreen:

Persze, hogy az van szerintem. Masszívan. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. október 28., vasárnap 18:54

Realista24 írta:Nincs értelme egyesével végigjárni a topicokat (vagyis van, mert kampány van :lol: ), az egész együtt szar, pont mint Rafa idején. Ugyanaz.
Fölösleges szerintem egy-egy játékost kiemelni.
ez amúgy jogos valamennyire, de az sem mind1, hogy valakinek csak a teljesítménye szar, mert az tényleg védhető, de ez a kis senki akkora pofával jár, mintha a valahavoltlegjobb lenne.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. október 28., vasárnap 18:52

Realista24 írta:Nincs értelme egyesével végigjárni a topicokat (vagyis van, mert kampány van :lol: ), az egész együtt szar, pont mint Rafa idején. Ugyanaz.
Fölösleges szerintem egy-egy játékost kiemelni.

Akkor szerinted is edzőbuktatas megy?

ez érdekel engem.

Utána meglátom benézek-e még pár topikba :lol: :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 18:50

Nincs értelme egyesével végigjárni a topicokat (vagyis van, mert kampány van :lol: ), az egész együtt szar, pont mint Rafa idején. Ugyanaz.
Fölösleges szerintem egy-egy játékost kiemelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. október 28., vasárnap 18:49

Jövök szidni ha megértem az okát a mai foshalmaznak.

nem akartak? vagy ennyit tud ő is? :hmmm:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 28., vasárnap 18:00

Milyen jogon kocogsz bazdmeg te senkiházi mikor 13 percet játszol? Miért? Mi a faszomért nem bírsz futni?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. október 21., vasárnap 12:58

H.E.H.E. írta:nem volt soha olyan spanyol támadójátékos, aki valami miatt a legszűkebb elit és meccseket eldöntő, kimagasló képességű lett volna.
mondjuk hogy igaz, bár Raúl volt sokáig meccseket eldöntő játékos itt, ha jól emlékszem :salute:
de világszinten nem volt szűk elit oké

épp ezért sokaknak vágya, hogy ez a tendencia megdőljön valamikor, szerintem teljesen érthető a dolog
sajnos úgy néz ki, nem Asensio lesz az a spanyol világsztár...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. október 21., vasárnap 12:09

raúl mondjuk szerintem sorolható a szűk elitbe, de mondjuk az ilyen lewa cavani benz vicc arcok között nevetve a legjobb támadó lenne. ettől függetlenül jogos valamennyire, amit a spanyolokról írsz.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 21., vasárnap 11:50

nem volt soha olyan spanyol támadójátékos, aki valami miatt a legszűkebb elit és meccseket eldöntő, kimagasló képességű lett volna.
genetika, kultúra, fene tudja miért.
nylván ez nem most lesz másképp, a jobbak labdabiztosak, technikásak, de fizikumban és/vagy játékintelligenciában kreativitásban nincs meg bennük a plusz, ami kellene.

se a barcelona, se a madrid nem a spanyoljai miatt nyerték a dolgokat sose.
magyarul az isco-asensio vonal is zsákutca, nem véletlen, hogy hazard, neymar és bappe forog állandóan a hírekben
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 21., vasárnap 11:44

Kinek mi.
Nekem egy agilis focista egy neymar,hazard,messi,fiatal cr, stb kategoria.

Asensioba amit egyedul kimagaslónak láttam az a balos lövése.
Szamomra minden mas max eros kozepes szint.

"Nagy jós" dolgot meg nyugodtan keresd vissza.
Amikor mindenki future realmadrid sztarkent olvadozott tole, en akkor is irtam h szerintem keves lesz.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 21., vasárnap 11:20

KAG írta:En nem latom benne es nem is lattam soha igazan azt, hogy o valaha is egy top csapatnal fix huzoember lesz.

Ket kezunkon ossze tudjuk szamolni, hogy hany jo meccset hozott.
Es azokon a jokon is sokszor "csak" elsült a lába.

Nem ertettem sohasem, hogy mire ez a nagy hype, tőlünk, felé.
Tovabbra is tartom, hogy egy mozgekonyabb,de minden masban gyengebb képességű James kategória.
Nagy jós vagy. Sokkal agilisebben és tökösebben játszott, amikor idekerült. Manapság semmit se csinál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 21., vasárnap 11:01

En nem latom benne es nem is lattam soha igazan azt, hogy o valaha is egy top csapatnal fix huzoember lesz.

Ket kezunkon ossze tudjuk szamolni, hogy hany jo meccset hozott.
Es azokon a jokon is sokszor "csak" elsült a lába.

Nem ertettem sohasem, hogy mire ez a nagy hype, tőlünk, felé.
Tovabbra is tartom, hogy egy mozgekonyabb,de minden masban gyengebb képességű James kategória.
ZIDANE

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. október 21., vasárnap 10:49

én csípem ezt a gyereket, de ha valamit még elakar érni a fociban, akkor jövőnyáron eligazol.
ez a mez túl nagy falat lett neki, túl nagy lett az egója... ezt jól mutatja a válogatottban mutatott teljesítménye is.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. október 5., péntek 14:27

Ha felsül mindenféle alsóházi csapat ellen, akkor ennyi volt benne. A legendáinkat nem becsüljük meg, de minden szir-szar tinit úgy óvunk, mint a hímes tojást.
Sokan felsültek sok helyen, hogy aztán később mégis alkossanak. (azokról már nem is beszélve, akiket ha máshogy kezelnek, sokra vihették volna, így meg eltűntek a süllyesztőben). Fog játszani a brazil bőven, eddig pont úgy történt, ahogy számítani lehetett rá, szépen nyomatva volt a castillában, majd 1-2 hónappal később már ott van a keretben, aztán már kapott pár percet, és ha végre a "nagyon" hoznának egy normális első félidőt, és 3 góllal vezetnénk, akkor már sokkal több időt is kap majd. Teljesen jó, hogy így nyomják. Kevés játékosnál jön be a mélyvíz.
Ha januárban akarunk igazolni akkor az általában azt jelenti,hogy szarban vagyunk :D és ha szarban vagyunk hazardtól nem lenne okos döntés egy csúcsszezon közepén új környezetbe és egy gyengélkedő cspatba igazolni.
Szerintem elég, ha jelezzük, hogy érdekelne minket, és le akarjuk igazolni. Télen nyilván nem fogjuk, de így esetleg nem ír alá új szerződést, és nyáron 80 millió körül megvesszük. Persze miután a PSG elhajtott minket...

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. október 5., péntek 13:32

Realista24 írta:
ateeemadrid írta:Felőlem hozhatjuk Lucas Mourát, idén úgy néz ki szintet lépett, faszán nyomja. Persze Hazardnak jobban örülnék. Nem mintha hoznánk akárkit is. :D Viszont Vini kaphatna több lehetőséget, mert botrány, amit Asensio lehoz, Lucas Vazquez meg továbbra is komolytalan erre a szintre.
Részben egyetértek Vini nyomatásával. Mit veszíthetünk? A csapat semmit, Vinicius viszont sokat. Mert mi van, ha ebben a közegben és időszakban felsül? Akkor kb le is lehet húzni a rolót nála. És eddig talán egy játékost tudok mondani, aki vissza tudott térni, miután mindenki leírta, Casemiro.
Ha felsül mindenféle alsóházi csapat ellen, akkor ennyi volt benne. A legendáinkat nem becsüljük meg, de minden szir-szar tinit úgy óvunk, mint a hímes tojást.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 4., csütörtök 9:06

Santi írta:Neymar kaliber alatt, természetesen a tálentumra gondoltam és nem a személyiségre.

Asensio flegmaságáról, arcáról ki hogy nevezi meg mindent elmond a Roma elleni no look, nem kell magyarázni, helyre kellene őt tenni, különben egy idő után az arcától nem fog kiférni az öltözőajtón.
Nem csak a no look megoldása, mert ott színezhette. Hanem minden más. Mintha csak lötyögne és nem lenne sebességben, amikor qrvára tepernie kéne, hogy meg is érdemelje a helyét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 4., csütörtök 8:45

Ha januárban akarunk igazolni akkor az általában azt jelenti,hogy szarban vagyunk :D és ha szarban vagyunk hazardtól nem lenne okos döntés egy csúcsszezon közepén új környezetbe és egy gyengélkedő cspatba igazolni.

Persze örülnék mint majom a farkának,ha tavaszra egy házárdal megint felhúznánk a világot.

El is képzeltem már ahogy az ünnepségen a hangosba mondja a faszi,hogy el hugadoor del mundo Eden Hazard. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. október 4., csütörtök 8:40

Neymar kaliber alatt, természetesen a tálentumra gondoltam és nem a személyiségre.

Asensio flegmaságáról, arcáról ki hogy nevezi meg mindent elmond a Roma elleni no look, nem kell magyarázni, helyre kellene őt tenni, különben egy idő után az arcától nem fog kiférni az öltözőajtón.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. október 4., csütörtök 8:34

Realista24 írta:Télen, ha lehet Hazardot be kell húzni

Ennek lehet realitása amúgy? Nem hinném, hogy elengednék, főleg a jelenlegi formáját látva, illetve ha addig is tűzközelben tud maradni a Chelsea. Pedig kellene, mint egy falat kenyér, hadd forogjon csak nálunk és adjon visszapasszokat folyamatosan.


Amúgy Asensionál legalább azt láttam, hogy van benne akarás, hajt rendesen, csak egyelőre ez még kevés. Sokkal többet nem látok benne a jelenleginél (korábban is a bombák húzták fel igazán), remélem rám cáfol. De eddig azzal idegesített fel, hogy flegma is volt, pedig még lényegében semmit nem bizonyított. Ha rendesen elkezd melózni, akkor azért lehet még belőle fontos játékos.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 4., csütörtök 8:24

Santi írta:Télen szinte lehetetlen olyan szintű játékost igazolni, aki komoly erősítést jelentene. Persze akad 1-2 példa (Coutinho), de nem jellemző. Esetleg Dél-Amerikából érdemes, ahol naptári évben tart a szezon és véget ér decemberben, de onnan meg kit? Nem nagyon jönnek mostanában a hírek egy újonnan felbukkanó Neymar kaliberről...
Neymar kaliber nem is kell.
Vinicius és Rodrygo vagy Rodrigo, tökömtudja már melyik, be van zsákolva, egyelőre ennyi elég onnan.

Télen, ha lehet Hazardot be kell húzni, Icardiról írtak még ugye sokat. Aztán ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég