Marco Asensio

Archívum
wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. december 25., hétfő 11:46

BlancoMark írta: En nem vagyok oda a sracert de a jatekpercei minosege elegge megkerdojelezheto. Komoly meccseken nagyon keves percet kap.
Azért ez sem igaz teljesen, mert volt kezdő a Valencia, Sevilla, de a Barca ellen is. Vagy a Dortmund elleni hazain is már az első félidőben becserélték. Bár azon is lehetne vitatkozni, mik voltak a komoly meccsek, mert például én a Sevilla és a Dortmund elleniket sokakkal ellentétben nem láttam annak.
De ez esetünkben lényegtelen, mert nem az volt Csabi mentsége a teljesítményére, hogy nem az egyik legfontosabb emberünk, hanem nem a 12. emberünk, lehetőséget sem kap, esélye sincs.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 25., hétfő 10:13

Ő is nehezen fog szintet lépni, ha nem kap rendszeresen lehetőséget és összevissza játszatják más-más pozícióban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 25., hétfő 6:28

wxyz írta:
Csabi írta: Idén lehetőséget nem kap, esélye nincs. Mára már neki kellene lennie a 12. embernek. Ehelyett epizodista. Arról nem beszélve, hogy vonalszélsőt a 15 percekben is amiket kap. :vivo:
Utánanéztem.
Whoscored szerint a bajnokságban Benzemával holtversenyben a 9. legtöbb percet kapó játékosunk. Ronaldonak mindössze 2 meccsel van több perce. Csak a BLben kapott kevesebb lehetőséget, 187 percet.
Erre nem mondanám, hogy nem ő a 12.emberünk és keveset játszik.
Raisen 2.0
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. december 24., vasárnap 22:58

wxyz írta:
Csabi írta: Idén lehetőséget nem kap, esélye nincs. Mára már neki kellene lennie a 12. embernek. Ehelyett epizodista. Arról nem beszélve, hogy vonalszélsőt a 15 percekben is amiket kap. :vivo:
Utánanéztem.
Whoscored szerint a bajnokságban Benzemával holtversenyben a 9. legtöbb percet kapó játékosunk. Ronaldonak mindössze 2 meccsel van több perce. Csak a BLben kapott kevesebb lehetőséget, 187 percet.
Erre nem mondanám, hogy nem ő a 12.emberünk és keveset játszik.
En nem vagyok oda a sracert de a jatekpercei minosege elegge megkerdojelezheto. Komoly meccseken nagyon keves percet kap.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. december 24., vasárnap 22:36

Csabi írta: Idén lehetőséget nem kap, esélye nincs. Mára már neki kellene lennie a 12. embernek. Ehelyett epizodista. Arról nem beszélve, hogy vonalszélsőt a 15 percekben is amiket kap. :vivo:
Utánanéztem.
Whoscored szerint a bajnokságban Benzemával holtversenyben a 9. legtöbb percet kapó játékosunk. Ronaldonak mindössze 2 meccsel van több perce. Csak a BLben kapott kevesebb lehetőséget, 187 percet.
Erre nem mondanám, hogy nem ő a 12.emberünk és keveset játszik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 24., vasárnap 22:25

Csabi írta:Agyfasz komolyan. A világban Griezmannok vannak szarrá sztárolva, itt meg meg van magyarázva, hogy Asensio miért szar. Facepalm.

Idén lehetőséget nem kap, esélye nincs. Mára már neki kellene lennie a 12. embernek. Ehelyett epizodista. Arról nem beszélve, hogy vonalszélsőt a 15 percekben is amiket kap. :vivo:
Hagyjad. Megmondták hogy tucat. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. december 24., vasárnap 21:58

Agyfasz komolyan. A világban Griezmannok vannak szarrá sztárolva, itt meg meg van magyarázva, hogy Asensio miért szar. Facepalm.

Idén lehetőséget nem kap, esélye nincs. Mára már neki kellene lennie a 12. embernek. Ehelyett epizodista. Arról nem beszélve, hogy vonalszélsőt játszik a 15 percekben is amiket kap. :vivo:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. december 24., vasárnap 19:26

Imádom hogy egyes emberek mindig mindent meg tudnak magyarázni. Zseniális.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. december 24., vasárnap 18:13

ToniKroos írta:Aztán télen/tavasszal valami történt vele és teljesen megváltozott, elkezdett hasznára lenni a csapatnak. Szerintem az utóbbi jó időszak miatt egy kicsit elhitte, és én a nyári nyilatkozataiból is azt vettem le, hogy ő már kezdő szintű játékos.
Csalóka volt az a tavasz, már akkor is írtam. Bajnokságban megkapta a leggyengébb ellenfeleket, ahol Lucas, Morata, James is villogott. A BLben bejött frissen, az erőnlétben felőrölt ellenfelek ellen villogni.
Idén megkapta a több lehetőséget, lövéseit leszámítva bele is szürkült mezőnybe.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. december 24., vasárnap 13:53

Ez a taktika nem igazán kedvez a támadóknak. A kp-s játékunk nagyon masszív, dominálunk midnenkit, a barca is csak lesett az első félidőben. Ugyanakkor pl itt van Asensio, kicsit kp-s, kicsit támadó, nem igazán van helye a csapatban. Rakosgatják ide-oda, annyira meg nem kiforrott játékos, hogy mindenhol ezt megoldja.

A kp rendben van, szerintem a sérüléseket leszámítva a középső védők is, kapus poszt is.

A szélső védő poszt lett részben elcseszve, a kezdő emberek nincsenek rendben, a cseréiket elszúrtuk a nyáron. Támadó poszton meg kevesek vagyunk, elszúrtuk a nyáron.

Milyen az élet, Bale van itt a legtöbbet szidva, jogosan legtöbbször, most meg csomó ember őt várja vissza, őt emeli ki pozitívan. Megjegyzem, sokat lendíthetne a csapaton, Ronaldo és Bale elöl, mögöttük egy Isco, Kovacic, Modric, Kroos sor, az lehetne focira emlékeztető.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. december 24., vasárnap 13:42

Mondjuk ha befele pattan jo esellyel az elso felidoben elrendeztuk volna a meccset, de van ilyen no.
Jo csapatunk, es ha Asensio is kivarja a sorat, mint Isco, akkor jo csapatunk is lesz.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 24., vasárnap 13:38

wZoLee7 írta:ZZ szemelyeben van mellette valaki aki fejben kepes osszekapni. Viszont ezzel az a gond, hogy ZZ a csaoat edzoje is, annyira kobe lett vesve a CR-Benzema paros, es Casemiro jateka, hogy alig alig maradt opcio valtoztatasra. Nekem ne mondja senki, hogy Asensio vag eppen Kovacic gyakoribb jatekaval gyengebbek lennenk vedekezesben meg tamadasban, mert szerintem egyaltalan nem
A casemiro kovacic cserét aláírom.Sokkal több potenciál van a horvátban mint egy kimaxolt casemiroban.De egy csúcs asensio és csúcs bármelyik tag a bbc-közül egyelőre nem jó csere. Így én is inkább a 3 jómadarat erőltetném, mint asensiot vagy lucas-t. Más lenne a helyzet ha MBappé sorvadna a padon, de jelenleg olyan helyzetben vagyunk a nyáron elcseszett igazolási politika miatt,hogy szükségünk van a bbc-re, na nem mind3ra egyszerre, de kellenek ahhoz ,hogy tényezők legyünk idén is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. december 24., vasárnap 13:32

ZZ szemelyeben van mellette valaki aki fejben kepes osszekapni. Viszont ezzel az a gond, hogy ZZ a csaoat edzoje is, annyira kobe lett vesve a CR-Benzema paros, es Casemiro jateka, hogy alig alig maradt opcio valtoztatasra. Nekem ne mondja senki, hogy Asensio vag eppen Kovacic gyakoribb jatekaval gyengebbek lennenk vedekezesben meg tamadasban, mert szerintem egyaltalan nem

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. december 24., vasárnap 12:58

Berti írta:Nem is csak a Barca meccsről, de úgy egész szezonban halvány. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy Jamest akarunk belőle csinálni. Beáll, beadogat és néha megpróbálja messziről rásózni. Emlékszem tavasszal azért használható volt másra is. Kicsiben nagyon látványosan játszott, mostanra ez eléggé eltűnt..
Én emlékszem, tavaly ősszel ugyan ez volt vele. Sokan azt mondták akkor, hogy kölcsön kéne adni a nyáron (én is így gondoltam), mert semmi pluszt nem ad a csapatnak. Aztán télen/tavasszal valami történt vele és teljesen megváltozott, elkezdett hasznára lenni a csapatnak. Szerintem az utóbbi jó időszak miatt egy kicsit elhitte, és én a nyári nyilatkozataiból is azt vettem le, hogy ő már kezdő szintű játékos. Sok tehetség itt bukik meg szerintem, kíváncsi leszek, hogy vissza talál-e a helyes útra.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. december 24., vasárnap 12:39

Nem is csak a Barca meccsről, de úgy egész szezonban halvány. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy Jamest akarunk belőle csinálni. Beáll, beadogat és néha megpróbálja messziről rásózni. Emlékszem tavasszal azért használható volt másra is. Kicsiben nagyon látványosan játszott, mostanra ez eléggé eltűnt..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 24., vasárnap 12:37

wxyz írta:Szélen játszott mindkettő.
Papíron.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. december 24., vasárnap 12:35

Szélen játszott mindkettő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 24., vasárnap 8:21

wxyz írta:Ahogy Bale is, akinek vele ellentétben voltak értékelhető megmozdulásai.
Mert nem azonos poszton játszottak. Lehet azert?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. december 24., vasárnap 8:03

Ahogy Bale is, akinek vele ellentétben voltak értékelhető megmozdulásai.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 24., vasárnap 7:53

wxyz írta:Szépen elfogyott a hype pár hónap alatt. Ma már csak csend a tegnapi borzalmas teljesítménye után.

Ha a kontra, beadás, lövés hármasból nincs lehetősége egyikre sem, teljes homály.
0-2nel beállt egy szétesett csapatba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég