Marco Asensio

Archívum
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 24., hétfő 17:24

CS0ki írta: A mostani szerepében teljesen korrekt, teljesen jó kiegészítő ember lenne, most láthatóan hajt is. Viszont ez biztos, hogy nem lesz elég neki. Az ilyen szerepben hosszú távon nem sok játékos tud megmaradni,mert vagy több kell neki, vagy csökken a motiváció erősen. És ugye a pénz is kérdés. Szerintem több pénzért, több idoert lépni fog. Nincs is ezzel baj.
Csak az a helyzet, hogy nem voltak keroi, pontosabban voltak, csak nem ajanlottak eleg penzt neki, szoval arcon csapta a valosag, emiatt most odarakja magat, hogy felkeltse mas csapatok erdeklodeset is, vagy uj szerzodest harcoljon ki. Ha mindig igy hajtana, es elfogadna azt, hogy nem kezdo jatekos itt, akkor azzal hosszutavon tudna segiteni a klubot, ahogyan azt Nacho is teszi.
:goat:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 24., hétfő 17:17

Az egyetlen értelme az lenne ennek a hosszabbításnak, hogy később pénzt kapjunk érte :lol:

A fizuját biztos nem emelném meg, főleg ha úgy teljesít, mint múltéven. Persze jöttek a gólok meg minden, de mezőnyben szinte 0. A PSG elleni odavágón is vérfürdő volt.

A legutóbbi pár meccsen azért mutatott valamit, de nem hiszem, hogy épp most támadna fel főnixmadárként a térdsérülés következményeiből. Ha viszont igen, akkor jöhet a hosszabbítás, de erre 0 közeli esély van.

Egy cserének meg túl sok lenne egy 8 milliónál kezdődő fizu (nem tudom, hogy pontosan mennyit keres)
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 24., hétfő 17:10

persze emeljuk csak a fizujat. mire fel?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. október 24., hétfő 16:58

Realista24 írta: JUST IN: New contract renewal offer for Marco Asensio: higher salary + 3 seasons. Asensio would like to stay but his agent Jorge Mendes wants more.
@PacojoSER
Hát, ha végre elmegy Mariano majd Hazard is, akkor legalább lesz így valaki, aki tovább viheti Bale örökségét... :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. október 24., hétfő 16:52

úh még a végén marad :lol:

meglep az emelt fizetés
azt hittem most már elengedjük :hmmm:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. október 24., hétfő 16:33

cserének szerintem teljesen korrekt. kicsit le van itt nézve. nem kezdő de hasznos ember mint ahogy eddig is az volt. és felesleges lenne huszon-harminc milliókért hozni vmi csere embert aki vagy beválik vagy nem. Asensio itt van évi 8-szor elsül a lába meg ad 5 assistot és bőven jó.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. október 24., hétfő 15:54

A mostani szerepében teljesen korrekt, teljesen jó kiegészítő ember lenne, most láthatóan hajt is. Viszont ez biztos, hogy nem lesz elég neki. Az ilyen szerepben hosszú távon nem sok játékos tud megmaradni,mert vagy több kell neki, vagy csökken a motiváció erősen. És ugye a pénz is kérdés. Szerintem több pénzért, több idoert lépni fog. Nincs is ezzel baj.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. október 24., hétfő 15:52

Realista24 írta: JUST IN: New contract renewal offer for Marco Asensio: higher salary + 3 seasons. Asensio would like to stay but his agent Jorge Mendes wants more.
@PacojoSER
Inkább cserélném Brahim Diazra. Manapság az olyan játékosoknak vesszük hasznát, akik több poszton is bevethetőek (lásd Lucas, Valverde, Alaba, Rodrygo), ő pedig csak azon az egy poszton bevethető, ott is csak csereemberként (3. számú), mivel rendkívül kedvetlenül, alibizve játszik. Ráadásul a csereszerepet sem viseli jól, nem rég puffogott is valamelyik meccsen. Szerintem túl kell adni rajta.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 24., hétfő 15:47

JUST IN: New contract renewal offer for Marco Asensio: higher salary + 3 seasons. Asensio would like to stay but his agent Jorge Mendes wants more.
@PacojoSER
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 23., vasárnap 11:11

Nagyot játszott tegnap. Gólpassz és egy nagyon ügyes gólpassz előtti passz. Kedden a kezdőbe várom, már csak Vini pihentetése miatt is, de a 10 percek alapján amit kap és amit nyújt ezalatt meg is érdemelné. Reméljük nem egy alibi szar lesz.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. október 19., szerda 22:59

dikacsodajobbos :lol: :lol: (végre használta valamire)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 24., szombat 21:06

Realista24 írta: Asensio célja továbbra id a VB részvétel és az hogy megfordítsa helyzetet a Realnal. Ancelottival jól kijön, és biztos benne hogy vezető szerepe lesz a klubnál.
ma mondjuk kezd, szerintem menni fog a VB-re mivel
ebbe a nem túl veretes spanyol csapatba befér úgy is, ha nem kezdő nálunk :hmmm:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 24., szombat 21:01

:lol:

Spanyol nivea reklámban gondolom övé lesz a vezető szerep igen, a pályán aligha. :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 24., szombat 20:56

Vezető szerepe lesz
really?
Erős, de lelke rajta. Marianot és belga sztárunkat jó eséllyel beelőzi.

not bad :| :shifty:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 24., szombat 20:36

Asensio célja továbbra id a VB részvétel és az hogy megfordítsa helyzetet a Realnal. Ancelottival jól kijön, és biztos benne hogy vezető szerepe lesz a klubnál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 21., szerda 18:15

Berti írta: Pedig Llorente rohadt jó lett az Atletibe. Nem elég nálunk kezdő szintre, de lényegében ugyan ott tudod használni mint Valverdet. Amikor elérkezik arra a pontra, hogy jó neki a 14-15ik szerepkör, akkor simán hoznám vissza egy LV féle szerepre.

Ettől függetlenül én is örültem, amikor elment. Hozzánk nem volt elég jó akkor, mint amennyi játékpercet szeretett volna.
:agree:
ritkán értünk egyet :mrgreen:

ha nem lett volna Valverde, lehet még mindig itt lenne
ő jobb nála, mind a kettejük meg nem kaphatott elég játékpercet...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. szeptember 21., szerda 18:06

Sierra írta:
Berti írta:Pedig Llorente rohadt jó lett az Atletibe
Sztem meg volt egy kiemelkedő szezonja (20-21), amikor meg is nyerték a bajnokságot, amúgy elég semmilyen számokat hozott előtte, meg azóta is. Jól jött érte az a 40 milla.
A csatár mögött a csapat húzó embere volt, majd Simeone jobbhátvédet csinált belőle, ahol nem játszott rosszul, de nem is volt ott a kapu körül.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8486
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 21., szerda 18:02

Berti írta:Pedig Llorente rohadt jó lett az Atletibe
Sztem meg volt egy kiemelkedő szezonja (20-21), amikor meg is nyerték a bajnokságot, amúgy elég semmilyen számokat hozott előtte, meg azóta is. Jól jött érte az a 40 milla.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. szeptember 21., szerda 17:40

Pedig Llorente rohadt jó lett az Atletibe. Nem elég nálunk kezdő szintre, de lényegében ugyan ott tudod használni mint Valverdet. Amikor elérkezik arra a pontra, hogy jó neki a 14-15ik szerepkör, akkor simán hoznám vissza egy LV féle szerepre.

Ettől függetlenül én is örültem, amikor elment. Hozzánk nem volt elég jó akkor, mint amennyi játékpercet szeretett volna.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 21., szerda 16:44

Realista24 írta: Egyik miatt sem voltak rossz érzéseim.
Llorente miatt kifejezetten örültem :lol:
tudom, Llorente nálad feketelistán van :lol:

Hermoso tényleg felesleges lett volna, amíg itt van Nacho


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég