Marco Asensio

Archívum
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 15., hétfő 9:45

fejeles.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 15., hétfő 9:45

RealMadridFanatic írta:Én már azon gondolkoztam, hogy minek ide Bale? Pedig csípem a walesit alapvetően, de ez a srác majdnem minden szempontból üti. Remélem jövőre megkapja James perceit is. Ő, Kovacic és Isco akiket be kell építeni mindenképpen, aranyat fognak érni.
Egyet mondj, amiben nem! :D

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. május 15., hétfő 9:40

Én már azon gondolkoztam, hogy minek ide Bale? Pedig csípem a walesit alapvetően, de ez a srác majdnem minden szempontból üti. Remélem jövőre megkapja James perceit is. Ő, Kovacic és Isco akiket be kell építeni mindenképpen, aranyat fognak érni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2017. május 15., hétfő 9:31

Az emberünk szinte minden veszélyes támadás építésénél ott van, gólokat hoz a játéka! Hatalmas szerepe volt a tegnapi meccsben is! Minek ide Hazard?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. május 4., csütörtök 17:23

Jó a gyerek, de még ő is kicsit bátortalan, függetlenül a bayern elleni góltól. Atletico ellen többször megindulhatott volna határozottabban, mert bőven megvan a sebessége hozzá. De amúgy jó, pár év múlva óriási fegyver lehet a gyerek. :agree: Hatalmas vétel volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 14:15

Bale: 9 goals and 5 assists in 1,924 minutes.

Asensio: 9 goals and 3 assists in 1,616 minutes playing as a playmaker most of the time.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 24., hétfő 9:41

istimester írta:Ronaldo a Bayern és tegnap is elsiette egy ütemmel. Hétközben így is góllal végződött, most hiányzott az a mínusz egy ütem. Akkor 1001 százalékos ziccer.

Lőhette is volna, az is igaz.
Így van, nem Asensio cseszte el, hanem Ronaldo. Ha bele is tudott volna kapni, akkor les lett volna, ha jól emlékszem.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 24., hétfő 9:23

Ronaldo a Bayern és tegnap is elsiette egy ütemmel. Hétközben így is góllal végződött, most hiányzott az a mínusz egy ütem. Akkor 1001 százalékos ziccer.

Lőhette is volna, az is igaz.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 24., hétfő 9:15

Oké, hogy ez így lett volna nagy zsuga, de amilyen bal lába van, azt el kellett volna tenni a hosszúba. Hasonló szituban a Bayern ellen lazán megoldotta egy Neuer ellen és ott még kifele is sodródott meg a jobb lábán volt. Szóval nem értem miért nem volt tökösebb. Ennyi miatt nem kell elővenni, csak na... ha az ott gól... :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 24., hétfő 1:46

El Unico írta:Ha rálövi és kimarad, akkor meg az lenne a baj, hogy miért nem passzolta be az üresen érkező CR-nek. És ez súlyosabb hiba, mint az, hogy bepasszolta, de nem lett belőle gól, mert kicsit CR mögé adta, vagy les, vagy CR elrontotta. Asensio jó megoldást választott, csak nem volt tökéletes az összhang.
Szerintem is ez volt a jo megoldas csak ket utemmel elobb. De ezeket majd idovel megtanulja es mar osztonosen fog jonni neki. Nagyon jo a gyerek egyebkent, nem fosik hanem megcsinalja a szitukat. Nagy kincs. A szezon hatralevo reszeben nyomatnam Bale helyett, foleg ha serult mert en tovabbra se latom Isco helyet. Meg amugy se bontanam meg a jol mukodo felallasunk.
Nagyon szurkolok neki hogy karriert tudjon epiteni itt.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 24., hétfő 1:42

Ha rálövi és kimarad, akkor meg az lenne a baj, hogy miért nem passzolta be az üresen érkező CR-nek. És ez súlyosabb hiba, mint az, hogy bepasszolta, de nem lett belőle gól, mert kicsit CR mögé adta, vagy les, vagy CR elrontotta. Asensio jó megoldást választott, csak nem volt tökéletes az összhang.
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. április 24., hétfő 1:07

Én is bíztam benne, hogy bevágja, ahogyan szokta a hosszúba, érthetetlen volt az a (rossz) passz...nagy kár érte, remélem BL győztes lesz első évében a nagyok között, megérdemel minden percet, nagyon megkedveltem. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 24., hétfő 0:06

El Unico írta:
Galacticos írta:Kapu elott ma nem hozott jo donteseket.
Mikor leadta ronaldonak loni kellett volna, bal labas, kinalta magat a hosszu es megsem.
Mikor meg ellotte a rovidet, passzolni kellett vna.
Ezzel nem értek egyet. Akárki érkezik a kapu elé, ezt ki kell tudni játszani gólig, ha CR nem passzolta volna le fordított esetben, elküldtem volna a *****-ba. Egyébként minimális volt a hiba, a beadás jó volt, CR kicsit túlfutotta az az érzésem. Asensio jól csinálta, egy pici hiba csúszott csak a támadásba, és Realista jól mondja, les is volt így.

Mindenesetre Asensio óriási kincs, élmény nézni a megindulásait. Jól játszott :)
Galával értek egyet, lőnie kellett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. április 24., hétfő 0:03

El Unico írta:
Galacticos írta:Kapu elott ma nem hozott jo donteseket.
Mikor leadta ronaldonak loni kellett volna, bal labas, kinalta magat a hosszu es megsem.
Mikor meg ellotte a rovidet, passzolni kellett vna.
Ezzel nem értek egyet. Akárki érkezik a kapu elé, ezt ki kell tudni játszani gólig, ha CR nem passzolta volna le fordított esetben, elküldtem volna a *****-ba. Egyébként minimális volt a hiba, a beadás jó volt, CR kicsit túlfutotta az az érzésem. Asensio jól csinálta, egy pici hiba csúszott csak a támadásba, és Realista jól mondja, les is volt így.

Mindenesetre Asensio óriási kincs, élmény nézni a megindulásait. Jól játszott :)
Amúgy, ha Ronaldo nem fut lesre, akkor valószínű, h a labda is pont jól érkezik...De már megint lesre ment, ahogy a BAyern ellen is Marcelo passzánál. Itt lehet, h nagyobb lendülettel érkezett, h odaérjen mondjuk, nem tudom.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 24., hétfő 0:01

Galacticos írta:Kapu elott ma nem hozott jo donteseket.
Mikor leadta ronaldonak loni kellett volna, bal labas, kinalta magat a hosszu es megsem.
Mikor meg ellotte a rovidet, passzolni kellett vna.
Ezzel nem értek egyet. Akárki érkezik a kapu elé, ezt ki kell tudni játszani gólig, ha CR nem passzolta volna le fordított esetben, elküldtem volna a *****-ba. Egyébként minimális volt a hiba, a beadás jó volt, CR kicsit túlfutotta az az érzésem. Asensio jól csinálta, egy pici hiba csúszott csak a támadásba, és Realista jól mondja, les is volt így.

Mindenesetre Asensio óriási kincs, élmény nézni a megindulásait. Jól játszott :)
:goat:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 23., vasárnap 23:43

jövőre szerintem ráteszi mint ló a lónak. első éve még ő a kiscsikó majd leereszkedik neki is aminek kell :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 23., vasárnap 23:40

BBeno írta:bárcsak pontosabban adta volna. nincs baj azzal hogy lepasszolja de akkor legalább ne szarul.
Les volt, teljesen mindegy. El kellett volna vállalnia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 23., vasárnap 23:34

bárcsak pontosabban adta volna. nincs baj azzal hogy lepasszolja de akkor legalább ne szarul.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. április 23., vasárnap 23:32

Már így is jobbnak tartom, mint Balet...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 23., vasárnap 23:30

Bárcsak egy kicsit önzőbb lett volna, és nem adta volna le CR-nek... Bárcsak. Ettől függetlenül büszek vagyok rá, hogy ilyen teljesítményekre képes, a jövő! :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég