Marco Asensio

Archívum
Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. február 21., kedd 10:18

Nekem kicsit Iscora hajaz a története. Idejött, szezon elején fontos gólok, jó játék, aztán egyre inkább kikerült a képből ilyen-olyan okok miatt. Ha van sérültünk játszik hol itt, hol ott. Iscoban szerintem több van, mégis látjuk most hol tart a karrierje, talán az ő jövője a legnagyobb kérdőjel a keretben, pedig a képességei mást mondanának. Lehet Marconak egy kölcsön jót tenne, bár azután hogy visszahoztuk, mégis megint elküldjük kölcsönbe...Nehéz ügy de jobban kéne kezelni mint Iscot. Hozzáteszem Asensioban ha játszik gyakran nem érzek semmiféle pluszt, Iscoban mindig megvolt a váratlan, az amiért hozzá lehetett nyúlni ha meleg volt a lecsó.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 30., hétfő 23:25

A Zidane nosztalgia cselekről jut eszembe a "kölyök". Hát az nem volt semmi ahogy kihoszta vagy 4-5 Sociedad játékos közt! :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 26., csütörtök 16:01

Mi a posztja?

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. január 26., csütörtök 10:55

Nem értem miért kell ennyire védeni. Annyit nem ért a játéka, mint Danilonak, bármelyik castillás arc eljátszotta volna ezt (sőt), amit ő mutat itt fél éve. Elején még jött 1-2 gól, de akkor se volt kiemelkedő, mostanra már nem hogy gól, de még jó megoldást is ritkán látok tőle. A hozzáállása sem kiemelkedő, legalább ha már odakerül kaparna, mint Mariano, de én még ezt se látom rajta. Lehet, hogy nem a posztján van, de akkor meg felesleges itt lennie, mert ez az idénye eddig nulla.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. január 26., csütörtök 9:56

A legnagyobb baj, hogy tőle is a megváltást várjuk, egy nem létező koncepcióba száll be, néha 4-4-2 vagy 3-5-2, alap esetben néha csereként 4-3-3-ba.
Ez nem felépítés, hanem erőltetés. Kölcsön kell adni újabb egy évre.
Ha Isco és James is távozik akkor esetleg maradhat, mert lesz posztja. Most csak betét szegényke. :) 21 éves. Nincs játéka még. Én bízok benne.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 26., csütörtök 8:47

Remélem rámcáfol,de semmit extrát nem látok benne.
Szvsz sose lesz itt kezdő játékos.
Neki egy előbb említett Sevilla,Malaga,Valencia lenne a szintje.
Szerintem ez az évek alatt el is fog jönni..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 14., szombat 11:45

Szerintem az elmúlt hónapok Iscoja még a kezdőbe is jó lehetne Casemiro kárára, de úgy látom Zidane inkább a biztosra törekszik. Nem tetszik ez, mert szerintem Casemiro játékára a legtöbb esetben nincs szükség, de mégis az alap kp az a Kroos-Casemiro-Modric vagy legalább 2 közülük. Pedig láttok, hogy Kovacic vagy Isco is remekül passzol a két nagy mester mellé.

Asensio vs Isco témával egyetértek, viszont az a Malaga alapjában komolyabb szintet képviselt, mint a tavalyi Espanyol. Szerintem Asensio simán kezdő játékos lenne egy Sevilla-Sociedad-Villarreal-Bilbao vonalon, ahogy Isco anno a Malagaban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rb_lint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2015. február 17., kedd 11:42
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2017. január 14., szombat 11:39

Chris írta:
Szerintem nagyon sok kiscsapat szeretne ilyen tehetséges játékost. Persze neki is vannak hibái, és sztárjátékos vagy világklasszis sosem lesz. De egy megbízható játékossá kinőheti magát. LV-hez tudnám őt hasonlítani, mindkettőnek megvan az erőssége, de egyik se lesz valószínűleg olyan játékos aki tartósan meghatározza a Realmadrid játékát.
Ezzel tökéletesen egyetértek, csak az a kérdés, hogy mennyi Lucas szintű megbízható, de nem klasszis embert bír el a csapat. Kétségtelen, hogy szükség van rájuk is, de nem ők döntik el általában a kritikus meccseket.

Asensiot én is eddig ebbe a kategóriába sorolnám. Nincs kiemelkedő hiányossága, de extrát csak kevésszer láttam tőle. A Sevilla elleni két gólja (az elsőt a szuperkupa döntőben volt ugye) parádés volt, de közte meccsekre szinte eltűnt. Emékeim szerint Isco pl. magasabb szintet képviselt a malagás időszakában és látjuk hogy neki sem elég mindig teljesítménye.
Ettől függetlenül bízom benne, hogy szintet lép :).

Isco magasabb szintet képviselt valóban, Asensio sokszor eltűnik még a mezőnyben, viszont sokkal jobb fizikális adottságokkal rendelkezik.( robbanékonyság, gyorsaság)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 14., szombat 11:35

Chris írta:Emékeim szerint Isco pl. magasabb szintet képviselt a malagás időszakában
Emlékeim szerint Isco ott alapember volt. Össze sem lehet hasonlítani a két esetet.
Merci Zizou!

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. január 14., szombat 11:34

Szerintem nagyon sok kiscsapat szeretne ilyen tehetséges játékost. Persze neki is vannak hibái, és sztárjátékos vagy világklasszis sosem lesz. De egy megbízható játékossá kinőheti magát. LV-hez tudnám őt hasonlítani, mindkettőnek megvan az erőssége, de egyik se lesz valószínűleg olyan játékos aki tartósan meghatározza a Realmadrid játékát.
Ezzel tökéletesen egyetértek, csak az a kérdés, hogy mennyi Lucas szintű megbízható, de nem klasszis embert bír el a csapat. Kétségtelen, hogy szükség van rájuk is, de nem ők döntik el általában a kritikus meccseket.

Asensiot én is eddig ebbe a kategóriába sorolnám. Nincs kiemelkedő hiányossága, de extrát csak kevésszer láttam tőle. A Sevilla elleni két gólja (az elsőt a szuperkupa döntőben volt ugye) parádés volt, de közte meccsekre szinte eltűnt. Emékeim szerint Isco pl. magasabb szintet képviselt a malagás időszakában és látjuk hogy neki sem elég mindig teljesítménye.
Ettől függetlenül bízom benne, hogy szintet lép :).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 14., szombat 10:36

Amúgy idén játszott 20 meccset (1062 perc =13 meccs) és szerzett 7 gólt és adott egy gólpasszt. Ez azért nem hangzik rosszul. Tavaly amúgy a meccsek felén játszott középen amúgy a szélen és az eredményessége pozíciótól független. Szerintem ő ennél csak egyre jobb lehet, ha folyamatosan kap játék lehetőséget. Azt láttuk már, hogy fontos gólokat is tud szerezni, nem roppan össze a nagy meccseken.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 14., szombat 10:27

Kerlon írta:... Én annyira nem érzem, hogy neki ez a bal oldali kp feküdne a legjobban...
Pont azt néztem én is, hogy mennyivel jobban kavar a meccseken is, ha középen lehet.
Csak akkor megint van egy játékosunk, aki igazából TKP lenne, de a szélen vagy KKP-ba van nyomatva. :roll:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 14., szombat 9:41

Szerintem még klasszis is lehet belőle. Én annyira nem érzem, hogy neki ez a bal oldali kp feküdne a legjobban. Technikailag szerintem top (Morata elsírhatná magát, mikor labdát vezet vagy lekezeli), sentry meg leírta, hogy mennyire intelligens játékos. Jól helyezkedik, remekül lő (volt egy veszélyes lövése is 25ről). Jó a test felépítése is. Egyedül most azért van szarban, mert kevesebbet játszik, mint kellene.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 14., szombat 3:23

Sentry tokeletesen leírta. James mar nem lesz a jelenleginél jobb játékos, de Asensio meg boven.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. január 14., szombat 1:00

ToniKroos írta:
pepe0807 írta:Tény hogy kicsit megtorpant a srác, de hogy Hameszt nyomassuk inkább helyette azt azért ne...valószínű hogy nem lesz egy C.Ronaldo vagy Messi de mindenképp ha van lehetőség rá játszatni kell mert szvsz nem egy tucat playa nagyon is szükségünk lesz az ilyen játékosokra a jövőbe.
Hát nem tudom...tény, hogy korábban nem láttam játszani, nem tudom az espanyolban hogy tolta, de nekem eddig csalódás. Kb minden spanyol csapatban van ilyen játékos. Egyszerűen nem látom benne, hogy mitől lehetne ő később kezdő szintű játékos. Igaziból 1v1ben még nem láttam, hogy megvert volna bárkit, meg cselezni se nagyon szokott. 7 nap múlva 21éves lassan kezd kinőni abból, hogy még csak egy tehetség játékos.
Na jólvan kicsit túlmagyaráztam, amúgy bírom a srácot, de eddig ez kevés nekem ahhoz, hogy nyáron marasztaljam.
Érdemes helyén kezelni a srácot szerintem. Kicsit eldurvult a világ CR és Messi óta hogy lassan már 20-21 éves srácoktól várják egyesek hogy hátukon vigyék szinte a csapatot (tudom nem ezt mondtad, és szándékosan túlzok)

Asensiot nézd meg egyszer mennyire okosan mozog. Ő sosem lesz egy önző játékos, hanem csapatjátékost. Én kiemelkedőnek látom azt hogy ilyen fiatalon milyen okosan mozog a meccseken. Folyamatosan keresi a passzsávokat, úgy mozog hogy szinte mindig megjátszható. Szerintem ez sokkal hasznosabb lesz később mint az hogy most mennyire cselez jól. Amúgy voltak akik támadták hogy nem gyors :lol: Azt hiszem tegnap kusra intette őket. :mrgreen: Én csípem a játékát mert intelligensen játszik, jól lő, jól lát a pályán és jól is passzol. Szerintem nagyon sok kiscsapat szeretne ilyen tehetséges játékost. Persze neki is vannak hibái, és sztárjátékos vagy világklasszis sosem lesz. De egy megbízható játékossá kinőheti magát. LV-hez tudnám őt hasonlítani, mindkettőnek megvan az erőssége, de egyik se lesz valószínűleg olyan játékos aki tartósan meghatározza a Realmadrid játékát.

A fejjátéka tényleg gyenge,de szerintem azon még lehet csiszolni, de nála nem is fontos ez szerintem.

Amúgy a tegnapi gólja klasszis megmozdulás volt. Azt sokan nem csinálták volna meg még a csapatból sem, szerintem. :)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. január 14., szombat 0:40

pepe0807 írta:Tény hogy kicsit megtorpant a srác, de hogy Hameszt nyomassuk inkább helyette azt azért ne...valószínű hogy nem lesz egy C.Ronaldo vagy Messi de mindenképp ha van lehetőség rá játszatni kell mert szvsz nem egy tucat playa nagyon is szükségünk lesz az ilyen játékosokra a jövőbe.
Hát nem tudom...tény, hogy korábban nem láttam játszani, nem tudom az espanyolban hogy tolta, de nekem eddig csalódás. Kb minden spanyol csapatban van ilyen játékos. Egyszerűen nem látom benne, hogy mitől lehetne ő később kezdő szintű játékos. Igaziból 1v1ben még nem láttam, hogy megvert volna bárkit, meg cselezni se nagyon szokott. 7 nap múlva 21éves lassan kezd kinőni abból, hogy még csak egy tehetség játékos.
Na jólvan kicsit túlmagyaráztam, amúgy bírom a srácot, de eddig ez kevés nekem ahhoz, hogy nyáron marasztaljam.

pepe0807
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:57
Kedvenc játékosaid: -
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: pepe0807 » 2017. január 13., péntek 23:56

ToniKroos írta:A gólja az szép volt, de nekem mezőnybe továbbra se meggyőző. Másnál nagyon sokat volt emlegetve, hogy csak bal lábát használja, hát még őt se láttam jobbal hozzáérni a labdához. Emellett nem elég rámenős és figyeltem, ha fejelni kell, akkor inkább arrébb áll. Jelenleg szerintem nem real szint és én a 21 évesek között se mondanám kiemelkedőnek. Szóval cáfoljon rám, mert szimpatikus srác és ugorjon 1-2 szintet, de ha most választanom kéne, sokkal inkább Hámeszt játszatnám, mint őt.

Tény hogy kicsit megtorpant a srác, de hogy Hameszt nyomassuk inkább helyette azt azért ne...valószínű hogy nem lesz egy C.Ronaldo vagy Messi de mindenképp ha van lehetőség rá játszatni kell mert szvsz nem egy tucat playa nagyon is szükségünk lesz az ilyen játékosokra a jövőbe. :)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. január 13., péntek 23:24

A gólja az szép volt, de nekem mezőnybe továbbra se meggyőző. Másnál nagyon sokat volt emlegetve, hogy csak bal lábát használja, hát még őt se láttam jobbal hozzáérni a labdához. Emellett nem elég rámenős és figyeltem, ha fejelni kell, akkor inkább arrébb áll. Jelenleg szerintem nem real szint és én a 21 évesek között se mondanám kiemelkedőnek. Szóval cáfoljon rám, mert szimpatikus srác és ugorjon 1-2 szintet, de ha most választanom kéne, sokkal inkább Hámeszt játszatnám, mint őt.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. január 13., péntek 21:53

Realista24 írta:Azert a tegnapi gólja durván hajazott Bale Barca elleni góljára amikor Bartat szivatta.
https://youtu.be/Qcqi7SKkW6w

Inkább a 2 keverèke.
:lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 13., péntek 21:14

Aki lelassúzta, járjon már el egy canossát itt pls. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég