Marco Asensio

Archívum
Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2022. február 19., szombat 22:53

Még mutogat a közönségnek. :lol:

Ez még a 300 gólos CR-nek is szarul állt, nemhogy egy 7 gólos macskajánosnak. Abba ne menjünk bele, hogy milyen a madridi közönség. Ez a Bernabeu, a legjobbat kell mindig nyújtani. El kell menni az Almeríába, ott egy döntetlen után vállon visz az egész város.

Gyönyörű volt amúgy a gólja, Isten megkegyelmezett neki ezzel a balossal. Amúgy ez megint egy mínuszos meccs lett volna, ha abból az elszórt labdából vezetést szerez az Alaves, akkor elment volna a meccs.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 19., szombat 22:52

Yazid írta:fúj de utálom
Az utálatból nyeri az erejét és a góljait. Namegpersze... :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. február 19., szombat 22:20

fúj de utálom

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. február 16., szerda 0:12

Kevés ez az ember ide. :(

Egy Sociedad a szintje.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 13., vasárnap 15:45

https://www.youtube.com/watch?v=AU0M8gz2ZPQ
:sziv: :'(

(nagyon jó csatorna egyébként, tele madridista videókkal)
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 9., szerda 7:18

Realista24 írta: Asensio: "Yes, I've watched my goal against Granada, many times. Another golazo. Very beautiful and very important to increase the distance from Sevilla." @ellarguero

Csak szerényen
Ez, ami elveszett belőlr az alázat mellett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 9., szerda 6:58

Asensio: "Yes, I've watched my goal against Granada, many times. Another golazo. Very beautiful and very important to increase the distance from Sevilla." @ellarguero

Csak szerényen
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 7., hétfő 18:29

reeed_ati írta: Amikor a "futóbolondjaink" nem tudnak érvényesülni, akkor ezek az átlövések jelenthetik a megoldást, szóval okosan használva azért tud ő hasznos lenni..
így van
a kezdő szintet nem ugrotta meg, de csereként használható
elé lehet igazolni a nyáron, Rodrygot meg kölcsönadni :hmmm:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. február 7., hétfő 18:16

Szerintem ajánlatot tuti fog kapni amúgy - arról hogy ez jó dolog, nem vagyok meggyőződve.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. február 7., hétfő 18:10

Bajnak ezt éppen nem nevezném :D

Hírek szerint esze ágában nincs amúgy távozni, ha meg nem fogadná el a majdani szerz.hosszabbítást a klub által kínált fizuval, hát isten vele. Csereszintnél sose volt benne több, a balosa elit, másban sajnos nem. Sztem ezt ő is tudja, úgyhogy szépen hosszabbítani fog és majd váltogatja hol Mbappét, hol Vinit a jövőben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. február 7., hétfő 17:38

Az a baj, hogy lejár jövőre a szerződése. Hosszabbítani sokkal kevesebb fizuért nem fog, csere szerepre meg nem fogunk fizetni neki komoly pénzeket. Fizetési adatokat persze nem tudni, de 2017-ben felívelő szakaszban volt, biztos komolyabb összegért hosszabbított, mégha azóta volt egy jó kis infláció a fociban, valószínűleg az is több, mint amennyit jó szívvel ajánlanánk neki. Vagy amit ő elfogadna.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. február 7., hétfő 16:29

reeed_ati írta: Kis csapatok ellen remek fegyver ez a bal láb.
Amikor a "futóbolondjaink" nem tudnak érvényesülni, akkor ezek az átlövések jelenthetik a megoldást, szóval okosan használva azért tud ő hasznos lenni..
Így van csak azt nem értem ancelotti miért nem csereként alkalmazza. Számtalanszor láttuk már, ugye még anno ronaldos időkbe is hogy be állt és gólt lőtt. Ha fixen lenne egy 50-60 percbe beallo első csere sztem nagyot nyernenk vele.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. február 7., hétfő 16:14

Nyilván nem a legjobb megoldás, de azért már 6 gólnál jár a ligában is, 3. a góllövőlistán, pontokat köszönhetünk neki, úgyhogy szerintem se annyira vészes ez a dolog.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. február 7., hétfő 15:53

Kis csapatok ellen remek fegyver ez a bal láb.
Amikor a "futóbolondjaink" nem tudnak érvényesülni, akkor ezek az átlövések jelenthetik a megoldást, szóval okosan használva azért tud ő hasznos lenni..

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 7., hétfő 15:48

babaking írta:
TheBull6 írta:

Már a mezen a név feszítés se volt annyira szimpi, de ez a mez levétel és rajkodás főleg nem. Mondjuk ha én fúrtam volna le DuaLipát, lehet én is ilyeneket csinálnék. :lol:

Amúgy meg simán maradhat kiegészítő embernek, ha csak nem ad érte valaki 40-50 milliót. Továbbra is még csak 26 éves, piaci értéke is magas (40), szóval ilyen 20 millióért azért nem szórnám el.
Tegnap egyébkén egész jó volt, pláne a vége felé. Felölem is maradhatna cserének, mint ahogy a Mariano/Jovic/ Isco/ Ceba/ Vallejo vonalból bárki. Csak így együtt sok ez a névsor. Ebből 1 maradhatna, a többiek meg Balellel karöltve mehetnek.
Isconak lehár a szerződése, Jovicot valami idióta talán megveszi 30-40ért, Ceba bőven jó a padra és ha jól megy neki később talán egy jobb összegért el is adhatjuk, Vallejo csak addig maradjon amíg Gila vagy Chust be nem érik egy 4. számú kh feladatra vagy nem veszünk valakit, Mariano meg akár maradhatna is 2/3-ad csatárnak. Attól, hogy egy futóbolond, még szerintem rábízhatnánk ezt a feladatot.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. február 7., hétfő 15:30

TheBull6 írta:
reeed_ati írta: Marco Asensio scores only SCREAMERS

Azért az a balos nagyon beteg. :D
Egyébként, ha 10-15 gól között termelne, én már elégedett lennék vele, az meg könnyen összejöhet.
Már a mezen a név feszítés se volt annyira szimpi, de ez a mez levétel és rajkodás főleg nem. Mondjuk ha én fúrtam volna le DuaLipát, lehet én is ilyeneket csinálnék. :lol:

Amúgy meg simán maradhat kiegészítő embernek, ha csak nem ad érte valaki 40-50 milliót. Továbbra is még csak 26 éves, piaci értéke is magas (40), szóval ilyen 20 millióért azért nem szórnám el.
Tegnap egyébkén egész jó volt, pláne a vége felé. Felölem is maradhatna cserének, mint ahogy a Mariano/Jovic/ Isco/ Ceba/ Vallejo vonalból bárki. Csak így együtt sok ez a névsor. Ebből 1 maradhatna, a többiek meg Balellel karöltve mehetnek.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. február 7., hétfő 15:25

reeed_ati írta: Marco Asensio scores only SCREAMERS

Azért az a balos nagyon beteg. :D
Egyébként, ha 10-15 gól között termelne, én már elégedett lennék vele, az meg könnyen összejöhet.
Már a mezen a név feszítés se volt annyira szimpi, de ez a mez levétel és rajkodás főleg nem. Mondjuk ha én fúrtam volna le DuaLipát, lehet én is ilyeneket csinálnék. :lol:

Amúgy meg simán maradhat kiegészítő embernek, ha csak nem ad érte valaki 40-50 milliót. Továbbra is még csak 26 éves, piaci értéke is magas (40), szóval ilyen 20 millióért azért nem szórnám el.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. február 7., hétfő 15:13

Marco Asensio scores only SCREAMERS

Azért az a balos nagyon beteg. :D
Egyébként, ha 10-15 gól között termelne, én már elégedett lennék vele, az meg könnyen összejöhet.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 6., vasárnap 23:36

jár a piros pont a hozzászólásért :agree:

az nagy baj, hogy csak a lövések maradtak meg a kezdeti játékából
mondjuk ha minden meccsen 1 bemenne, még egész jól lehetne őt használni :kalapos:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 6., vasárnap 23:27

A bdsrstnt, hogy ide süllyedt szegény. A kurva sérülés, meg még nem tudom mi tette tönkre, de soha nem dolgozom fel. Meg merem kockáztatni, hogy valaha volt top 10-es lövőtechnikája van, a dinamika, váratlan megoldások stb. viszont sajnos ment a kukába.

Persze, ha tudnánk időrepülni, már mindenki eladta volna 100 milkáért, néhányan talán mar korábban is így tettek volna, de nem tudom megemészteni, hogy mennyi potenciál maradt a srácban. Kis túlzással katalánékat, de akár Európa nagyjait is végigkúrhatta volna azokkal a lövésekkel (mint fehér spanyol(Jim :D)), ha klasszis játékkal párosul. És erre is minden esélye megvolt.

Nem hittem el, milyen ígéretesnek tartotta mindenki még a nem-fórumozós időimből. Azt hittem csak én láttam így. Itt van pl. egy gyöngyszem a nagymestertől :mrgreen: :
Realista24 írta: Ez a srác egy csoda. :salute:
Ha egyszer elmegy, remélem vállalható lesz a hátralevő karrierje, de egy néhai csodacsere feladatra, amellett, hogy a spanyolok is kellenek, akár még meg is tarthatjuk. Sok olyan pillanata lehet mint a mai, de remélhetőleg csak csereként. A kedvenceim közt viszont örökké ott marad :'(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég