Marco Asensio - 20

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Babinho

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 9:55

Nem sarkitom ki a véleményem, nem fekete-fehér az elképzelésem. De Isconak vitathatatlanul nagy esélye lett volna ősszel megmutatni magát, vele a csapatban pedig szégyenteljes volt a csapat. Nem egyedül ő, de nekem nagyon nem ült a játéka. És ő már korban is ott van, hogy huznia kellene a csapatot.
Asensio még jóval fiatalabb és rutintalanabb.
Én sem voltam elájulva Asensiotól, de nekem Ő és Lucas pozitív hősök voltak a szezonban. Mindketten hajtottak az utolsó percig, megfutották az ellenfelet, helyzeteket dolgoztak ki, sok labdát ennek ellenére nem szórtak el. Nem világklasszis szintről beszélek persze. Igen néha alibinek tűnt, de egyrészt a vonal mellől szervezni nem lehet, általában 2-3 lehetoseged van a labda megjátszására, másrészt van olyan fiatal hogy elnézem neki még.
Elégedetlen nem vagyok vele, de a fejlődést idén én is nagyon várom.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 22., vasárnap 9:38

Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 22., vasárnap 9:37

A többséggel vagyok. Sokkal több van benne, színtelen-szagtalan játék jellemezte az egész tavalyi évét. Talán túlságosan is biztonságban érezte magát, és ez Lopi érkezésével sem lesz másképpen lehet. Hacsak tényleg nem a vezetőség fogja összeállítani a kezdőt.

Képességei, technikája, látása és esze megvan, már csak akarat és küzdés kell bele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 22., vasárnap 9:28

Babinho írta:Sajnos az ősz tavaly csúnyán el lett baszva, amikor is szélső támadók nélkül játszottunk, ebben az időszakban inkább Isco kapta meg a nagy lehetőséget, ő rá alapoztunk, sajnos be is égett, a bajnokság el is ment.
Januárban kellett valamit kitalálni Zidanenak és ekkor kezdte többször használni a 442-t Lucassal és Asensioval a szélen. Gyakorlatilag ez mentette meg a szezonunkat, mert az alap BL kezdő és ennek a variálásával vált kiegyensúlyozottabbá a csapat játékban és eredményekben is.
Tavasszal akkorát tett hozzá Asensio is hozzá a játékhoz, hogy nem véletlenül cukkolták a psg elnököt azzal a kérdéssel, hogy gondolja e hogy Asensio jobb mint Mbappe. Persze túlzásnak túlzás, de jól mutatta mit tudott hozzatenni a játékhoz Asensio is.
A baj az hogy ő nem vonalszelső így itt kicsit le volt korlátozva, de többször is próbálkozott ő melysegbe visszalépni, középre tolódni, és nagyon ügyesen osztogatott sokszor, jaratta a labdát.

A baj, hogy Lopinál is a válogatottban szélsőre volt lebutitva, nem is volt igazán kiemelkedő meccse ott. Remélem jobban fogja itt Madridban használni,mert szerintem nagyon nagy lehetőség van benne továbbra is.
Nagyon kisarkított a véleményed. Isco felsült ősszel? CR, Benzema, Marcelo, Carvajal vagy akárki aki előre beállt az mit csinált? Nagy szar volt ősszel minden.

Asensio tavaszi remekléséből meg 2 dolog maradt meg: Dani Alves köténypasszal alázta, amiből utána beadás és CR fejes gól lett, valamint mikor a Sevilla ellen megindult pár csellel. Amúgy Marconak az év eleji bombáin kívül gyakorlatilag értékelhető megmozdulása is alig volt.

Tavasszal akkorát tett hozzá a játékhoz, hogy a legtöbbször nem csinált mást, mint megkapta majd hozott egy alibi visszapasszt. Vagy visszalépett labdáért és szintén semmi. Vagy mikor meghúzhatta volna merészen és csinált volna 1 cselt. Ja ilyenek nem voltak. Sőt a tavaszra még egy jó lövése se maradt.

Nem tudom, hogy mi volt az az akkorát játszott, de tavasszal a meccsek 90%-ban semmit se ért kb. Számomra az egyik legnagyobb csalódás volt az, hogy mennyire nem tudott lendületet adni a játékunknak, ha beállt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 9:11

Sajnos az ősz tavaly csúnyán el lett baszva, amikor is szélső támadók nélkül játszottunk, ebben az időszakban inkább Isco kapta meg a nagy lehetőséget, ő rá alapoztunk, sajnos be is égett, a bajnokság el is ment.
Januárban kellett valamit kitalálni Zidanenak és ekkor kezdte többször használni a 442-t Lucassal és Asensioval a szélen. Gyakorlatilag ez mentette meg a szezonunkat, mert az alap BL kezdő és ennek a variálásával vált kiegyensúlyozottabbá a csapat játékban és eredményekben is.
Tavasszal akkorát tett hozzá Asensio is hozzá a játékhoz, hogy nem véletlenül cukkolták a psg elnököt azzal a kérdéssel, hogy gondolja e hogy Asensio jobb mint Mbappe. Persze túlzásnak túlzás, de jól mutatta mit tudott hozzatenni a játékhoz Asensio is.
A baj az hogy ő nem vonalszelső így itt kicsit le volt korlátozva, de többször is próbálkozott ő melysegbe visszalépni, középre tolódni, és nagyon ügyesen osztogatott sokszor, jaratta a labdát.

A baj, hogy Lopinál is a válogatottban szélsőre volt lebutitva, nem is volt igazán kiemelkedő meccse ott. Remélem jobban fogja itt Madridban használni,mert szerintem nagyon nagy lehetőség van benne továbbra is.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. július 22., vasárnap 1:12

Nekem is hatalmas csalodas volt a pali, de lehet csak tobbet akartam belelatni mint amit tud valojaban.

Jo lenne látni egy igazi vilagsztar szuleteset es kibontakozasat Madridban. Nagyon sokat lattam benne az elején lehet csak mert fel voltam dobva hogy vegre egy kivetelesen tehetseges játékost latok aki nalunk lehet vilagklasszis. Aztan szépen leszallt a köd (nem a khöd :mrgreen: ), kezdtem mar tavalyi visszaesese utan is azt érezni hogy nem o lesz az. Neha neha megvillant de elkepesztoen unalmasan játszik, semmit nem vallalt, nem tett hozza semmit csereként kiveve ha volt területe futni. Kemény szavak, kicsit csalódott is vagyok miatta biztos azért. En lennek a legboldogabb ha ram cáfolna egy percig nem bannam. Azt gondolom vele kapcsolatban mint Iscoval. Most vagy soha. Legalábbis Madridban.
Úgy bizony, dá!

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 22., vasárnap 0:15

új edző jött, új taktika
adjuk meg a bizalmat Marconak is :salute:
itt az ideje bizonyítania :coffee:

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 22., vasárnap 0:01

biztos hogy nem adnám asensionak, nekem az egyik legnagyobb csalódás volt az idei szezonban.
az első szezonja után, meg amit hozott ősszel kb 5 meccsig (amig cr eltiltott volt) az parádés volt. de utána full középszer, még lucas is megelőzte a sorban. és a legszarabb hogy még annyira küzdést se lehetett rajta látni még a vb-n se. pedig a vb-t csak egy valaki szarhatja le.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 21., szombat 23:59

Faust írta:Vagy megkapja Bale.

:mrgreen:
Azt imádnám :lol:
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. július 21., szombat 23:58

Vagy megkapja Bale.

:mrgreen:
Nature calls. Out&back in. Reload. Team goal. Back home. Let's keep it up.

Fuera Bale

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 21., szombat 23:48

Nincs jelenleg olyan ember keretben aki elbírná a 7est.Hazard meg ha egyedüli galaktikusként érkezik így is össze lesz mérve szerencsétlen Cr-el folyamatosan,nem terhelném tovább még ezzel is.

Neymarra ráadtam volna szó nélkül mert neki van akkora arca,hogy leszarja.Most szerintem jobb lenne egy kicsit békénhagyni,búcsú ajándék Cének a tavaszi bl kiesésük mellé.

Asensio meg amúgy sem hiszem,hogy túl sokáig itt maradna.
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

shoota

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. július 21., szombat 23:26

Szerintem 90%, hogy jön Hazard és akkor övé lesz a 7-es mez.

V. Mester 77

HozzászólásSzerző: V. Mester 77 » 2018. július 21., szombat 23:13

hunmadridista írta:Állítólag övé lesz a Legendás 7-es dressz...

Vini Jr lesz a 20as ha marad és Marco a 7es? Túlzásnak érzem
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 21., szombat 22:32

hunmadridista írta:Állítólag övé lesz a Legendás 7-es dressz...
nem az új csodagyerek, Vinicius kapja? :lol:

7-es mezzel a hátán nem ülhet senki a padon Madridban :D

hunmadridista
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. július 21., szombat 22:25

Állítólag övé lesz a Legendás 7-es dressz...

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. május 29., kedd 22:06

H.E.H.E. írta:elvan a gyerek, ha játszik :lol:
Mmint Asensio?

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 29., kedd 21:31

elvan a gyerek, ha játszik :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. május 29., kedd 21:19

elkezdtem időrendben visszafelé olvasni a kommenteket, hogy vajon mikor lesz értelme és jövök rá mi a tökről van szó :lol:
Courtois/Lunin - Carvajal/Odri-Varane/Militao-Ramos/Nacho-Hakimi/Raguilon - Modric/Isco-Kante/Llorente-Pogba/Kroos - Felix/Odegaard-Benzema/Jovic-Hazard/Vini

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 29., kedd 21:07

amúgy már, ha itt tartunk, akkor old spice champions, a bajnokok illata
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. május 29., kedd 20:54

Combja jó volt abban a ruciban. :mrgreen:

(Lipának)
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Vissza: “Játékosok”