Lucas Vázquez - 17

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 20., kedd 21:56

ne már, hát asensio és béla is sokkal jobb jobbszélen, mint lukács.
előbbi még csak sérült se volt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 20., kedd 21:54

Nem egy poszt, másra lehet őket használni. Nálam se játszana ennyit, de a szerepére tökéletes. Más kérdés hogy ilyen játékosra milyen gyakran van szükség. Zidane szerint gyakrabban.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 20., kedd 21:50

Süti írta:
H.E.H.E. írta:nem real szint nálam.
sztem nincs miről beszélni, sokan képesek lennének hasonló teljesítményre a helyén ennyi játéklehetőséggel.
És tűrnék is a padot, meg ekkora alázattal és akarattal szállnának be a játékba? Meglepne.
ne mondd már, hogy isco, asensio, kova vagy ceballos nem érdemelne/t volna több percet, mint amennyit nem kapott lukács miatt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 20., kedd 21:48

H.E.H.E. írta:nem real szint nálam.
sztem nincs miről beszélni, sokan képesek lennének hasonló teljesítményre a helyén ennyi játéklehetőséggel.
És tűrnék is a padot, meg ekkora alázattal és akarattal szállnának be a játékba? Meglepne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 20., kedd 21:37

nem real szint nálam.
sztem nincs miről beszélni, sokan képesek lennének hasonló teljesítményre a helyén ennyi játéklehetőséggel.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 20., kedd 19:59

Én akkor is azt érzem, túl van használva. Akar ő, van is helye a keretben, de kicsit hátrébb. Ceba kaphatna pl több időt.
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. február 20., kedd 17:13

tökéletes kiegészítő ember a fiú
nyilván tudásban kevés ide
de mivel saját nevelés, ne hőzöng, nem küldik el

a többieket minősíti, hogy (sokszor) ő akar a legjobban a csapatból ...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 20., kedd 11:32

Kerlon írta:Amúgy nekem továbbra sem tetszik, amit csinál. Megint farok leszek, de a küzdésen kívül sokat nem tud. Kicsit lekicsinyítés is, de a gólpasszok sem zsenialitásból/nagy tudásból jöttek: egy jól berúgott szöglet, meg egy muszáj passz, amit ha elront, akkor inkább leveszik a fejét. Mindig kiemelítek nála az 1v1-et, de én most sem emlékszem 1-re se. Vagy jó elfutásra, beadásra. Igazából azt hozza, amit tavaly Carvajal csak egy sorral feljebb van. Jobbhátvédnek lehet tökéletes lenne.

Máskérdés, hogy a küzdeni tudásból jeles.
De senki, még ez a stat sem azt bizonygatja, hogy ő mekkora király.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 11:29

Marca.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 20., kedd 11:21

Realista24 írta:Lucas 9 labdát szerzett a Betis ellen, csak eggyel kevesebbet, mint Casemiro. A legjobban védekező támadó a csapatban.
Ez honnét van?

Amúgy nekem továbbra sem tetszik, amit csinál. Megint farok leszek, de a küzdésen kívül sokat nem tud. Kicsit lekicsinyítés is, de a gólpasszok sem zsenialitásból/nagy tudásból jöttek: egy jól berúgott szöglet, meg egy muszáj passz, amit ha elront, akkor inkább leveszik a fejét. Mindig kiemelítek nála az 1v1-et, de én most sem emlékszem 1-re se. Vagy jó elfutásra, beadásra. Igazából azt hozza, amit tavaly Carvajal csak egy sorral feljebb van. Jobbhátvédnek lehet tökéletes lenne. :mrgreen:

Máskérdés, hogy a küzdeni tudásból jeles.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 20., kedd 10:25

Realista24 írta:Lucas 9 labdát szerzett a Betis ellen, csak eggyel kevesebbet, mint Casemiro. A legjobban védekező támadó a csapatban.
Amennyit vissza kellett zárjon helyette, meg behúzódni a helyére, abszolút nem meglepő ez a szám. Pont ezt írtam, hogy gyenge volt az első félidőben, de közre játszott az, hogy folyamat kisegített Casemiro helyett.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 20., kedd 9:09

Realista24 írta:Lucas 9 labdát szerzett a Betis ellen, csak eggyel kevesebbet, mint Casemiro. A legjobban védekező támadó a csapatban.
Értem én hogy csak megtolja aztán beadja meg arcoskodik (állítólag) de láthatjuk hogy a szélső-szélső támadók között a leghasznosabb védekezés szempontjából. Kellenek ilyen emberek is a csapatba akik csendben teszik a dolgukat. Nagyobb bajom van nekem máás játékosokkal mint vele. De ezt már kiveséztük csomószor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 8:51

Lucas 9 labdát szerzett a Betis ellen, csak eggyel kevesebbet, mint Casemiro. A legjobban védekező támadó a csapatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. január 26., péntek 18:36

Mondjuk nekem az is furcsa, hogy sokan csak annyit látnak benne, hogy lőtt pár nagy gólt, amúgy meg mindenben gyengébb Jamesnél, csak valamennyivel gyorsabb. :)
Eleg sokan varjuk ennek a cafolatat, hiaba...de azert en meg adnek neki idot.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 26., péntek 15:22

Solari írta:Szerintem mindenkinek nagy az arca mert ezt elegge konnyu eszrevenni a tv elott. Igy ez nyilvanvalo.
Hát nem tudom, Lucas mennyire szállt el magától. Általában azon kevesek egyike volt idén aki kapart. Lehet, hogy tudásra gyengébb, de jelenlege nem is azzal van a legnagyobb bajunk.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 26., péntek 13:57

Én a kiugratásaival vagyok úgy, hogy azokon látszik igazából, hy gyenge játékos. 2 kezemen nem tudom megszámolni, hogy hány olyan szitu vilt, hogy visszalép az ellen 16-osának sarkára, valaki nyit neki egy folyósót, ahol bejátszhatja az alapvonalra a védelem mögé kerülő jobb bunkónak, de annyira nem érzi, hogy rendre hosszan adja. Annyira előttem van, hogy ezek miatt hányszor csattant a reklámtáblán Carvajal... :roll: Vagy mint most a Leganes ellen... Modric jutott a vedők mögé, ha pontosan kapja, vihette volna az 5ös sarkáig, onnan meg már nehezebb lett volna nem megoldani...

Asensio is megér egy misét nanapság, de nem lehet összehasonlítani kettőjüket. Mondjuk nekem az is furcsa, hogy sokan csak annyit látnak benne, hogy lőtt pár nagy gólt, amúgy meg mindenben gyengébb Jamesnél, csak valamennyivel gyorsabb. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 26., péntek 13:50

Szerintem mindenkinek nagy az arca mert ezt elegge konnyu eszrevenni a tv elott. Igy ez nyilvanvalo.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 26., péntek 13:47

Amúgy Asensio angy arcát emlegetitek, de szerintem Lucas is nagyon elhitte, hogy ő mekkora király.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 26., péntek 13:46

El se jut vele addig, hogy beadja. Hosszan megtolja aztán kigurul az alapvonalon :mrgreen: Egyébként nem feltétlenül őt hibáztatom, ő szimplán csak gyenge. Az a gond, hogy agyon van játszatva így is mások kárára.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 26., péntek 13:44

rashidm írta:
realistahuni írta:
Ahogy az ő teljesítménye is az utóbbi egy évben. Callejon szindróma ez, kezdetben vitte a lelkesedés, megnőtt az arc és nincs teljesítmény. Mikor ZZ behozza vezetéskor hogy erősítsük a széleket szinte mindig gólt kapunk. Labdatemető lett a gyerekből pedig szimpatikus volt az elején. Na de ez itt off.
Nem akarom én védeni, de még mindig jobb teljesítményt nyújt mostanság, mint Asensio. És ez inkább Asensio-ra nézve gázabb. Legalább próbálkozik, próbálja megcsinálni az 1v1-eket. Én most már a próbálkozásokat is díjazom, ha mást nem is lehet. :mrgreen: :lol:
Áthoztam ide. Azt díjazod, hogy belevezeti az ellenfélbe a nagy 1v1-ei közepette? :lol: A kupa meccset szerencsére nem láttam, de már régóta látjuk, hogy mennyire értelmetlen Vazquez játszatása. Vagy annyi, hogy szórja be ő is totál pontatlanul a labdákat vagy segítsen be a védekezésben. És a sokkal tehetségesebb emberek meg megporosdnak a polcon, azt se tudják már, hogy mi az a labda... Szerintem rendkívül elszabott az idei keret kezelése Zidanenak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég